Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

לאן אתם רוצים שהוא יעבור? לבלגיה? או לפריימר ליג?

לא חושב שבפריימר ליג מבטיחים לו הרבה דקות משחק. 

בבלגיה אולי, אבל לא הרכב פותח.

אני חושב שבמכבי הוא יוכל מהר מאוד לתפוס מקום בהרכב הפותח. להרגיש בנוח, לכבוש מלא שערים,  וגם לשחק באירופה מול קבוצות נחמדות. ואולי לעשות הסטוריה נוספת בקונפרנס ליג עם איזה רבע גמר.

לא חושב שמועדונים באוסטריה או שוויץ מוציאים 3 כשרונות כמו גלוך כל עשור כמו שנאמר פה. גם לא כל המועדונים ביחד.

הייתי הולך לאחת הקבוצות היותר גדולות שלדעתי ירצו בשירותיו, נניח לדוגמה דורטמונד שהתעניינו לפי התקשורת הזרה.

אומר להם שמכל קבוצה אחרת תדרוש 8 מיליון יורו אבל מהם תדרוש רק 6 מיליון יורו, אבל זה צריך להגיע עם תמורה.

הם מחתימים אותו ל 5 שנים עם אופציה לשנה נוספת ומכבי יקבלו אותו בהשאלה לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת שתלויה בקבוצה המשאילה(אם הוא יהיה מגה סטאר השנה אז יחזירו אותו, אם לא אז עוד שנה)

מה שהם מקבלים זה הימור בסכום קטן על שחקן עם פוטנציאל גדול, קבוצה שתשביח להם את השחקן בתנאים שמאוד נוחים לו עם אופציה ריאלית להתברג בהרכב ולקבל מלא דקות בגיל 18 + קבוצה שמשחקת במעמדים יפים באירופה ועומדת בלחץ זכיה באליפות.

לדעתי זה ישתלם גם להם כי לא יצטרכו להתעסק בהשאלות, הרי לרוב כשהקבוצות  האלו קונות שחקן בגיל כזה והוא לא מוכח עדיין הן משאילות אותו סטייל בן סהר בצ'לסי למשל שיצא לאיזה 4 השאלות עד שהחליטו מה לעשות איתו. אז לא יצטרכו להתעסק עם זה.

וגם אנחנו נצא נשכרים עם הנאה מגלוך כנראה לשנתיים הקרובות אפילו במחיר של 2 מיליון יורו על הנייר.

זהו פה מסתיימת הפנטזיה שלי אבל חלום שמישהו ינסה להפוך אותה למציאות, ממש רוצה שנהנה מגלוך קצת אחרי כל ההשקעה שלנו בנוער.

הכל שאלה של הצעות. 

הצעה מקבוצה בליגה בלגית או אפילו סקוטית זה לא משהו שעוזבים את מכבי בשבילו. בטח לא במצב הנוכחי של אוסקר (אמור לקבל מקום בהרכב, שם שמדברים עליו בכל אירופה).

ליגה בכירה יותר/מועדון שידוע כמועדון שמקדם צעירים (דורטמונד/אייאקס/כל מועדון בליגות הבכירות פריימרליג/איטלקית/ספרדית/גרמנית) זה משהו שהייתי לוקח ב2 ידיים.

מבחינת מכבי הצעה של 6 מ' ומעלה + לפחות 20 אחוז ממכירה עתידית והייתי לוקח את זה ב2 ידיים.

1 hour ago, ebibo said:

הייתי הולך לאחת הקבוצות היותר גדולות שלדעתי ירצו בשירותיו, נניח לדוגמה דורטמונד שהתעניינו לפי התקשורת הזרה.

אומר להם שמכל קבוצה אחרת תדרוש 8 מיליון יורו אבל מהם תדרוש רק 6 מיליון יורו, אבל זה צריך להגיע עם תמורה.

הם מחתימים אותו ל 5 שנים עם אופציה לשנה נוספת ומכבי יקבלו אותו בהשאלה לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת שתלויה בקבוצה המשאילה(אם הוא יהיה מגה סטאר השנה אז יחזירו אותו, אם לא אז עוד שנה)

מה שהם מקבלים זה הימור בסכום קטן על שחקן עם פוטנציאל גדול, קבוצה שתשביח להם את השחקן בתנאים שמאוד נוחים לו עם אופציה ריאלית להתברג בהרכב ולקבל מלא דקות בגיל 18 + קבוצה שמשחקת במעמדים יפים באירופה ועומדת בלחץ זכיה באליפות.

לדעתי זה ישתלם גם להם כי לא יצטרכו להתעסק בהשאלות, הרי לרוב כשהקבוצות  האלו קונות שחקן בגיל כזה והוא לא מוכח עדיין הן משאילות אותו סטייל בן סהר בצ'לסי למשל שיצא לאיזה 4 השאלות עד שהחליטו מה לעשות איתו. אז לא יצטרכו להתעסק עם זה.

וגם אנחנו נצא נשכרים עם הנאה מגלוך כנראה לשנתיים הקרובות אפילו במחיר של 2 מיליון יורו על הנייר.

זהו פה מסתיימת הפנטזיה שלי אבל חלום שמישהו ינסה להפוך אותה למציאות, ממש רוצה שנהנה מגלוך קצת אחרי כל ההשקעה שלנו בנוער.

ולבקש מדורטמונד בסוף החוזה את ה25% מתי שהוא יעבור בחינם לבאיירן

45 דקות לפני, YNWA said:

אבא שלו מתחיל לעלות לי על העצבים 

מזכיר את יעקב בוזגלו

חלאס עם הראיונות האלה

איזה ראיונות? מלבד טוכמן לא ראיתי אותו בראיון אחד בשבוע האחרון. הפעם האחרונה שהוא התראיין לפני טוכמן היה אחרי החצי גמר וגם זה היה נטו על האליפות והוא לא רצה לדבר על מעבר של אוסקר. בראיון האחרון הוא סהכ דיבר די יפה ואמר שהוא בעד שהילד שלו יעבור לאירופה אבל גם עוד שנה במכבי יכולה לעשות לו טוב. אתם מדמיינים.

28 דקות לפני, ebibo said:

בגדול מה שעשית פה זה לשלם 2 מליון יורו על שחקן צריך שתשביח אותו לשנה ואז ילך.

עם כל הכבוד לאוסקר והרצון העז שישאר, זו חשיבה ממש לא נכונה.

כן, אם אפשר למקסם רווחים ולקוות שעל הדרך ישאר לעוד שנה? מדהים.

אבל לוותר על 2 מליון (בפנטזיה שלך כמובן, לא יודע כמה זה אפשרי) בשביל שנה? קצת פחות..

לפני12 שעות , avi atias said:

לאן אתם רוצים שהוא יעבור? לבלגיה? או לפריימר ליג?

לא חושב שבפריימר ליג מבטיחים לו הרבה דקות משחק. 

בבלגיה אולי, אבל לא הרכב פותח.

אני חושב שבמכבי הוא יוכל מהר מאוד לתפוס מקום בהרכב הפותח. להרגיש בנוח, לכבוש מלא שערים,  וגם לשחק באירופה מול קבוצות נחמדות. ואולי לעשות הסטוריה נוספת בקונפרנס ליג עם איזה רבע גמר.

לא חושב שמועדונים באוסטריה או שוויץ מוציאים 3 כשרונות כמו גלוך כל עשור כמו שנאמר פה. גם לא כל המועדונים ביחד.

גם כל מועדון תחתית בספרד/איטליה/גרמניה או מועדון צמרת מליגה דרג ב'-ג' באירופה שיש לו אג'נדה של פיתוח צעירים יהווה שידרוג עבורו מלהישאר במכבי.

זה לא רק עניין של לתפוס מקום בהרכב, לשחק שם יהווה עבורו במה הרבה יותר גדולה לסקאוטרים, קצב משחק גבוה יותר, גם יכולות פיתוח השחקנים שיש למועדונים כאלה גבוהה יותר.

לא רק בעשור, אפילו תוך חמש שנים. שחקנים שהשוויצרים הוציאו ב5 שנים האחרונות שגדלו במחלקות נוער של שוויץ: אמבולו (מישנגלדבאך), אליונוסי (סהות'המפטון), דניס זקאריה (יובנטוס), נואה אוקאפור (לייפציג), ג'יבריל סו (פרנקפורט), מיכאל אייבישר (בולוניה), רובן וארגאס (אאוגסבורג) ובטוח שיש עוד.

27 דקות לפני, Ambition said:

גם כל מועדון תחתית בספרד/איטליה/גרמניה או מועדון צמרת מליגה דרג ב'-ג' באירופה שיש לו אג'נדה של פיתוח צעירים יהווה שידרוג עבורו מלהישאר במכבי.

זה לא רק עניין של לתפוס מקום בהרכב, לשחק שם יהווה עבורו במה הרבה יותר גדולה לסקאוטרים, קצב משחק גבוה יותר, גם יכולות פיתוח השחקנים שיש למועדונים כאלה גבוהה יותר.

לא רק בעשור, אפילו תוך חמש שנים. שחקנים שהשוויצרים הוציאו ב5 שנים האחרונות שגדלו במחלקות נוער של שוויץ: אמבולו (מישנגלדבאך), אליונוסי (סהות'המפטון), דניס זקאריה (יובנטוס), נואה אוקאפור (לייפציג), ג'יבריל סו (פרנקפורט), מיכאל אייבישר (בולוניה), רובן וארגאס (אאוגסבורג) ובטוח שיש עוד.

סלאח גם נכלל ברשימה הזו לא?(אפילו שעברו יותר מ5 שנים לדעתי 

15 דקות לפני, BRoi said:

סלאח גם נכלל ברשימה הזו לא?(אפילו שעברו יותר מ5 שנים לדעתי 

לא כללתי שחקנים זרים או כאלה שלא גדלו במחלקת נוער שוויצרית.

מכבי צריכים להכניס סעיף דקות,/הופעות, משהו שיתן לגלוך קרקע שישחק ולא יגרד ביצים ביציע.

לדעתי עונה תחת איביץ' וזהבי תפתח לו דלתות להרכב ראשון בקבוצות ביניים.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני מאוד מאוכזב שג'ורדי לא עושה לנו מערוף, מה זה 7 מיליון יורו + 20% ממכירה עתידית + שנת השאלה בליגת העל בשביל ברצלונה?

אין להם כסף לשלם לג'קי על כנעאן. 

לפני7 שעות , Ambition said:

לא בקטע רע אבל יש ברשימה הזאת מישהו שהוא שוויצרי צבר? 

22 דקות לפני, EranZeAvi said:

לא בקטע רע אבל יש ברשימה הזאת מישהו שהוא שוויצרי צבר? 

כולם חוץ מאליונוסי שהוא ממרוקו (ומייצג את נורבגיה כמובן) ואמבולו שגדל בקמרון. שוויץ אכן מעצמת כדורגל ויש לה גם נבחרת בטופ 10 באירופה, הרשימה הזאת היא חלקית מאוד אפילו.

21 דקות לפני, car.garsia said:

כולם חוץ מאליונוסי שהוא ממרוקו (ומייצג את נורבגיה כמובן) ואמבולו שגדל בקמרון. שוויץ אכן מעצמת כדורגל ויש לה גם נבחרת בטופ 10 באירופה, הרשימה הזאת היא חלקית מאוד אפילו.

נראה לי שהוא התכוון לשוויצרים אמיתיים ולא מהגרים.

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

נראה לי שהוא התכוון לשוויצרים אמיתיים ולא מהגרים.

זה די אירוני שזה בא ממדינה של מהגרים, זה כמו להגיד שדני אבדיה סרבי או אוסקר גלוך סובייטי.

19 דקות לפני, car.garsia said:

זה די אירוני שזה בא ממדינה של מהגרים, זה כמו להגיד שדני אבדיה סרבי או אוסקר גלוך סובייטי.

אני מזמן אמרתי שהישראליות צריכות לתת יותר עבודה עם הזרים שמגיעים לכאן. 

קח בחשבון בכדורסל עם הבית בושת שהולכת בין ילדות בנות 20-24 ואמריקאים בינוניים , עוד 20 שנה אנחנו הנבחרת הכי חזקה(וכהה) באירופה

1 hour ago, EranZeAvi said:

אני מזמן אמרתי שהישראליות צריכות לתת יותר עבודה עם הזרים שמגיעים לכאן. 

קח בחשבון בכדורסל עם הבית בושת שהולכת בין ילדות בנות 20-24 ואמריקאים בינוניים , עוד 20 שנה אנחנו הנבחרת הכי חזקה(וכהה) באירופה

אין פה ספק, אבל בכדורגל אנחנו בלי קבלות בתחום. קח את עידן טוקלומטי אבא שלו 2 מטר סוס והוא מטר שבעים וקצת בלחץ וצנום יחסית, לך תבין.

לא יודע אם כתבו את זה כבר או לא אבל השער הנהדר של אוסקר נבחר לשער הטורניר . 

בנוסף אופא פרסמו היום את ה 11 של הטורניר וגם שם אוסקר נמצא יחד עם עוד נציגים של ישראל (למקין ומדמון)

זה שאבא שלו דחה את ההצעה הכספית של מכבי חיפה שניסתה לגנוב לנו אותו לפני כמה שנים מראה שהוא בדיוק ההיפך מיעקב בוזגלו, לדעתי.