Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

פותח על איביץ, אומר שלא היה מוכן לשחק תחתיו ואומר שבהתקפה הוא עושה מה שהוא רוצה ולא מה שאומרים לו.

2 דקות לפני, doroh said:

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

פותח על איביץ, אומר שלא היה מוכן לשחק תחתיו ואומר שבהתקפה הוא עושה מה שהוא רוצה ולא מה שאומרים לו.

התפוח לא נפל רחוק מהעץ קלאסי. 

מבחינת כישרון הוא הכי גדול שיצא לי לראות בארץ, אבל אם יתחיל לזייף יסיים כמו אינספור שחקנים כישרונים אבל טיפשים מדי. 

40 דקות לפני, doroh said:

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

נשמע כמו היורש הרוחני של ברקוביץ'.

לפני1 שעה , doroh said:

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

לא שמעתי את כל הראיון (לא נראה לי אני שורד את אוזן ראיון שלם) אבל ראיתי את מה שאמר על המשחק נגד מכבי חיפה. ממש התאכזבתי ממנו, הוא פשוט חצוף אין לי מילה אחרת. "איביץ' הבטיח לי 30 דקות, מה פתאום הוא נותן לי 8 דקות?".

מי אתה בכלל עם כל הכבוד? מה זה האופי הדפוק הזה? אלוהים ישמור כמה מקלות בגלגלים הוא שם לעצמו שהוא מדבר ככה. בכלל המשחק האחרון של הנבחרת הצעירה נגד אנגליה היה אחד המשחק הכי קטסטרופלי שלו שראיתי מאז שהוא הלך להתאמן בבוגרים, מה אתה רץ להתראיין בפודקאסט? מה זה הקטע הדבילי הזה שהם מתראיינים אצל יוציפון באמצע טורניר? גם פרץ לא היה צריך ללכת.

אני חושב שהוא כישרון יוצא דופק ואת הכדור לתורג'מן נגד גרמניה אף שחקן ישראלי לא יכול לעשות, אבל אם הוא יפתח את הפה שלו באוסטריה כמו פה, שלא יתפלא אם הוא יחזור אלינו בגיל 28.

לפני1 שעה , doroh said:

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

הוא צריך להתאפס על עצמו ומהר אם הוא רוצה קריירה שמתאימה לכישרון על שלו.

האופי של אוסקר זה מה שהפך אותו בגיל כל כך צעיר לכוכב במכבי, זה לא דבר רע כשזה נשאר במגרש הכדורגל.

אגב לדעתי זאת גם הסיבה שהוא ירד ביכולת בזלצבורג -הם מנסים לגרום לו להיות משהו שהוא לא.

הוא כל כך מוכשר שהוא חייב להמשיך לשים זין על גם על האוסטרים אחרת הוא באמת לא יצליח לממש את הכישרון שלו.

לגבי היתר אני לא מודאג לגביו, הוא יתבגר ויגיב אחרת. 

5 דקות לפני, משה פרימו said:

האופי של אוסקר זה מה שהפך אותו בגיל כל כך צעיר לכוכב במכבי, זה לא דבר רע כשזה נשאר במגרש הכדורגל.

אגב לדעתי זאת גם הסיבה שהוא ירד ביכולת בזלצבורג -הם מנסים לגרום לו להיות משהו שהוא לא.

הוא כל כך מוכשר שהוא חייב להמשיך לשים זין על גם על האוסטרים אחרת הוא באמת לא יצליח לממש את הכישרון שלו.

לגבי היתר אני לא מודאג לגביו, הוא יתבגר ויגיב אחרת. 

מצטער אבל זה לא נכון. ואם הוא חושב ככה זה אסון. בזלצבורג גידלו אין ספור כוכבים בשנים האחרונות שחלקם היו שחקנים הרבה יותר טובים מגלוך.

טבעי שבעונה הראשונה יהיו קשיים וחבלי לידה אבל אם בעונה הבאה הוא לא מתחיל לראות שם קצת יותר הרכב ולספק מספרים אז כן הוא בבעייה וזה נטו עליו. הוא השחקן הכי מוכשר שראיתי במכבי, אולי בישראל אבל הוא צריך לעבוד מאוד קשה כדי להתפוצץ, אין קיצורי דרך.

ואגב, לא האופי שלו הפך אותו לכוכב במכבי, הרגליים שלו הפכו אותו לכוכב.

2 דקות לפני, car.garsia said:

מצטער אבל זה לא נכון. ואם הוא חושב ככה זה אסון. בזלצבורג גידלו אין ספור כוכבים בשנים האחרונות שחלקם היו שחקנים הרבה יותר טובים מגלוך.

טבעי שבעונה הראשונה יהיו קשיים וחבלי לידה אבל אם בעונה הבאה הוא לא מתחיל לראות שם קצת יותר הרכב ולספק מספרים אז כן הוא בבעייה וזה נטו עליו. הוא השחקן הכי מוכשר שראיתי במכבי, אולי בישראל אבל הוא צריך לעבוד מאוד קשה כדי להתפוצץ, אין קיצורי דרך.

ואגב, לא האופי שלו הפך אותו לכוכב במכבי, הרגליים שלו הפכו אותו לכוכב.

אני חושב שכישרון זה לא מספיק, יש עשרות שחקנים שאני יכול לתת כדוגמה.

אני מכבד את הדעה שלך אבל לדעתי כל מקרה לגופו ולא בטוח שאוסקר הוא אחד שמתחבר לנוקשות וחוקים ויותר מדי חשיבה,

הקסם אצלו קורה כשהוא עושה דברים בלי חשיבה ובלי לעשות חשבון יותר מדי ואני מקווה שהוא ימשיך עם החוצפה החיובית הזאת.

איביץ' בהתחלה לא ספר אותו בגלל זה אבל בשלב מסוים הוא הבין מי השחקן ושיחרר.

אני חושב שהוא עובר עכשיו תהליך באוסטריה די דומה, מעניין לראות לאן זה ילך אבל מקווה בשבילו שכן יתבגר טיפה, עם זה אני מסכים.

לפני2 שעות , doroh said:

ריאיון הזיה שלו בפודיום. 

שמעתי את החלקים האלה בריאיון וזה עיוות של הדברים.

1. כשאתה מנקה את חוסר הניסיון שלו בריאיונות, הוא כן אומר את הדברים הנכונים. למשל, כשהוא מדבר על זה ש"הבטיחו" לו חצי שעה בחיפה, הוא מסביר שהוא התבאס מזה שקיבל בסוף רק 8 דק' (לא לגיטימי?), הוא מיד ממשיך ואומר שהוא יודע שצריך להרים את הראש מסיטואציות כאלה ודרבי אחרי זה הוא כבר התעשת. דוגמא אחת בלבד, אבל היא מעידה על הכלל, כי אתה בחרת להתמקד פה בפינצטה באמרות לא מדויקות ולא מוצלחות שלו, שגם יצאו מהקשר.

2. עם כל אבק הכוכבים, הוא עדיין ילד. הוא אולי מנוסה על הדשא, הוא פחות מנוסה באיך להתראיין ולבטא את מה שעובר לו בראש. לא סתם כל מילה שלישית שלו היא "כאילו".

3. הוא שחקן כדורגל, לא איש תקשורת, ולכן אין ציפיה שגם אחרי שנים של ניסיון הוא יהיה המרואין הכי ממולח שיש. הוא מדבר כמו התרבות שהוא גדל בה, שזה הכדורגל הישראלי, שהוא לא מהטופ העולמי מבחינת אינטילגנציה ופיתוח יכולות וורבליות. זה בסדר גמור.

4. בהצלחה ילד, מאמינים בך. תתעלם מהשטויות מסביב, תמשיך להשקיע, תהיה ספורטאי מעולה ותביא לנו גאווה.

האזנתי לכל הפודקאסט ולא שמעתי משהו יוצא דופן. בסך הכל אמר את האמת מה שכולנו חשבנו על הספסול ההזוי של גלוך מול חיפה.

46 דקות לפני, הילד משער 8 said:

שמעתי את החלקים האלה בריאיון וזה עיוות של הדברים.

1. כשאתה מנקה את חוסר הניסיון שלו בריאיונות, הוא כן אומר את הדברים הנכונים. למשל, כשהוא מדבר על זה ש"הבטיחו" לו חצי שעה בחיפה, הוא מסביר שהוא התבאס מזה שקיבל בסוף רק 8 דק' (לא לגיטימי?), הוא מיד ממשיך ואומר שהוא יודע שצריך להרים את הראש מסיטואציות כאלה ודרבי אחרי זה הוא כבר התעשת. דוגמא אחת בלבד, אבל היא מעידה על הכלל, כי אתה בחרת להתמקד פה בפינצטה באמרות לא מדויקות ולא מוצלחות שלו, שגם יצאו מהקשר.

2. עם כל אבק הכוכבים, הוא עדיין ילד. הוא אולי מנוסה על הדשא, הוא פחות מנוסה באיך להתראיין ולבטא את מה שעובר לו בראש. לא סתם כל מילה שלישית שלו היא "כאילו".

3. הוא שחקן כדורגל, לא איש תקשורת, ולכן אין ציפיה שגם אחרי שנים של ניסיון הוא יהיה המרואין הכי ממולח שיש. הוא מדבר כמו התרבות שהוא גדל בה, שזה הכדורגל הישראלי, שהוא לא מהטופ העולמי מבחינת אינטילגנציה ופיתוח יכולות וורבליות. זה בסדר גמור.

4. בהצלחה ילד, מאמינים בך. תתעלם מהשטויות מסביב, תמשיך להשקיע, תהיה ספורטאי מעולה ותביא לנו 

לא דיברתי על המשחק בחיפה. למרות שגם שם אני לא מסכים איתך, להגיד "נכנסתי עם הראש למטה בלי מצב רוח" ו"מה כבר יכלתי לעשות ב8 דקות" זאת גישה שלא תוביל אותו לשום מקום.

שאר הדברים שכתבתי זה בדיוק מה שאמר ולא עיוות בכלל.

1 hour ago, doroh said:

לא דיברתי על המשחק בחיפה. למרות שגם שם אני לא מסכים איתך, להגיד "נכנסתי עם הראש למטה בלי מצב רוח" ו"מה כבר יכלתי לעשות ב8 דקות" זאת גישה שלא תוביל אותו לשום מקום.

שאר הדברים שכתבתי זה בדיוק מה שאמר ולא עיוות בכלל.

ב8 הדקות כשהוא שיחק התוצאה השתנתה מ0:0 ל2:0 לחיפה, בהחלט חשיבה עקומה. 

21 דקות לפני, תמיר8 said:

ב8 הדקות כשהוא שיחק התוצאה השתנתה מ0:0 ל2:0 לחיפה, בהחלט חשיבה עקומה. 

זה על סאבוריט (שהיה ענק עד הטעות), זה לא עליו בשום צורה.

אבל כן, גם אני לא אהבתי בכלל את המשפט הזה.

משפט בעייתי מאוד בטח כשאתה משחק בקבוצה שהייתה בפיגור 2-1 בדרבי בדקה 86 וניצחה 3-2 בדקה 93

לפני1 שעה , elad5050 said:

זה על סאבוריט (שהיה ענק עד הטעות), זה לא עליו בשום צורה.

אבל כן, גם אני לא אהבתי בכלל את המשפט הזה.

לא התכוונתי שזה עליו. פשוט ב8 דקות אחרונות של משחק, בטח משחק עונה, כשהתוצאה 0:0 יש עדיין על מה לשחק

כולה ילד בן 18 שידוע כלא בחור חכם בלשון המעטה, מספיק לשמוע אותו כדי להבין.

לא כולם מתראיינים כמו נימני או זוהר בגיל שלו.

על הדשא הוא אומן וזה מה שמעניין.

לא חושב שהוא ילד חרא, חושב שהוא ילד טמבל.

20 דקות לפני, MTA For Ever said:

כולה ילד בן 18 שידוע כלא בחור חכם בלשון המעטה, מספיק לשמוע אותו כדי להבין.

לא כולם מתראיינים כמו נימני או זוהר בגיל שלו.

על הדשא הוא אומן וזה מה שמעניין.

לא חושב שהוא ילד חרא, חושב שהוא ילד טמבל.

ואם הוא יודע שראיונות והוא זה לא זה אז שילמדו אותו לדבר רק על המגרש ולא לברבר בתקשורת.