Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

7 דקות לפני, Ambition said:

אני חושב שדואגים כאן יותר מדי מעניינים כמו אחוזים עתידיים.

אם אוסקר יצליח בחו"ל ויעשה לנו שם גדול באירופה, זה שווה פי עשר יותר מעוד מיליון או שניים שהיינו עושים מאחוזיים עתידיים.

כולנו צריכים בעיקר להחזיק אצבעות שהוא יממש את הפוטנציאל האדיר שלו.

אנחנו רואי חשבון בזמננו הפנוי

פאבריציו רומנו פירסם שקיבל גם הצעות מברצלונה בנפיקה ודורטמונד

ברצלונה בית קברות הגיוני שלא רצה ללכת לשם אבל דורטמונד ובנפיקה מעולות ביצירת סופרסטארים מוזר שלא הלך לשם אם קיבל הצעה למרות שיהיה לו קשה לקבל דקות שם אבל אם הוא מצליח שם הוא נחטף לקבוצה דרג א אחרי עונה אחת טובה

47 דקות לפני, Yonatan7 said:

ברצלונה בית קברות הגיוני שלא רצה ללכת לשם אבל דורטמונד ובנפיקה מעולות ביצירת סופרסטארים מוזר שלא הלך לשם אם קיבל הצעה למרות שיהיה לו קשה לקבל דקות שם אבל אם הוא מצליח שם הוא נחטף לקבוצה דרג א אחרי עונה אחת טובה

גם מזלצבורג הוא יוכל להיחטף אחרי עונה אחת טובה.

זה שהוא העדיף אותם על פני בנפיקה או דורטמונד (בהנחה שהן באמת הגישו הצעה) זה די מובן, לצד קבוצה שמומחית בפיתוח צעירים הוא גם רצה דקות משחק מרובות.

זלצבורג מציעה הכי טוב את השילוב של השניים. במועדונים גדולים יותר זה ריסקי.

לפני8 שעות , Yonatan7 said:

עם כל הכבוד, קשה לי להאמין שבארסה, דורטמונד, בנפיקה ורד בול שלחו לו טיוטת חוזה, שמו כולן 7 מיליון על השולחן והפעילו את סעיף השחרור והוא בחר רד בול.

מאמין שכל השאר היו בין שמועות לא מבוססות לגישושים.

8 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

עם כל הכבוד, קשה לי להאמין שבארסה, דורטמונד, בנפיקה ורד בול שלחו לו טיוטת חוזה, שמו כולן 7 מיליון על השולחן והפעילו את סעיף השחרור והוא בחר רד בול.

מאמין שכל השאר היו בין שמועות לא מבוססות לגישושים.

שמע, מאמין שהוא עשה שיעורי בית קצת יותר ממך.
הכי קל להגיד דורטמונד > זלצבורג.
בפועל יש הרבה משתנים שצריך לבדוק. מי נמצא על העמדה שלו בדורטמונד או בנפיקה? כמה דקות יוכל לקבל? האם מובטח לו דקות או שהוא ישחק עם קבוצת המילואים או יושאל?

On 23.1.2023 at 15:57, EranZeAvi said:

הטיפול ברוי רביבו היה מצויין לדעתי.
שנה אחרונה לחוזה, אתה רוצה לשחק?תאריך.
לא רוצה שב ביציע, בהצלחה למצוא קבוצה אחרי שנה בלי כדורגל

צריך להגיד שבחצי שנה האחרונה המועדון הצליח להאריך חוזים גם לאוסקר, פארפה ורביבו וזה לא מובן מאליו.

אוסקר שחקן ענק שיהיה לו בהצלחה אבל יותר מעניין אותי איך נסתדר מקצועית בלעדיו, זה היה קורה במוקדם או במאוחר אבל עכשיו יצטרכו למצוא לו תחליף וזה לא יהיה פשוט.

מקסים גלוך בראיון לפשיקרתי

"קראו לי מטומטם כשהארכנו חוזה במכבי ת"א, היום אומרים גאון"
מקסים גלוך נפתח בראיון: "לא ישנתי שבוע, היו סוכנים שניסו לשכנע אותי ללכת למקומות אחרים אבל לא יקנו אותי בכסף". "מגיל 5 לא עשיתי טעות עם אוסקר, גם כשרצו אותו במכבי חיפה ידעתי שזה לא יהיה נכון. החלום שלו זה להגיע לריאל מדריד". וגם: ההבדלים בין קראנקה לאיביץ'

במשפחת גלוך ערכו אתמול מסיבת פרידה לאוסקר, שימריא היום (רביעי), לאוסטריה לחתום על חוזה ל-4 שנים וחצי. גלוך קיבל חולצה חתומה ממכבי ת"א על ידי כל השחקנים וכבר פינה את התא שלו בקריית שלום. גלוך ימריא עם אביו מקסים וקרוב משפחה נוסף, כשהאחרון יעזוב את עבודתו בארץ ויישאר לגור איתו בזלצבורג.

אתמול בפגישה עם המנהל המקצועי של הקבוצה, כריסטופר פרוינד הבטיח לו את החולצה מספר  10 של אנטואן ברנד. פרוינד הראה לו פרזנטציה על המועדון החדש, מתקני האימונים, העיר והשחקנים שעזבו לקבוצות בכירות אחרי ששיחקו במועדון. "לא ישנתי שבוע, אני מאוד מתרגש ומחכה להגיע לשם", אמר אביו של אוסקר, מקסים גלוך, לערוץ הספורט וסיפר: "היו לנו המון הצעות, סוכנים הציעו לי אישית מיליוני שקלים רק כדי שאחתום איתם בלעדיות לאוסקר.

מגיל 5 אני לא עושה איתו טעות ולא רציתי לעשות טעות עכשיו. ברגע שרד בול זלצבורג פנו, ידעתי שזה המקום הכי נכון עבורו. זה מועדון שלא מחזיק שחקנים יותר משנתיים שלוש אלא מחפש למכור שחקנים בעשרות מיליונים. אוסקר נשאל על ידי האוסטרים מה החלום שלו ואמר שריאל מדריד. זלצבורג זו חממה לצעירים וזה מה שאוסקר צריך. לעשות את קפיצת המדרגה לאט לאט. אם היינו חותמים במועדון גדול בליגה בכירה הם היו שמים עליו תג מחיר של 100 מיליון יורו, ולא היינו יכולים להגיד כלום".

מקסים ספג לא מעט ביקורות על שהחליט לחתום על חוזה חדש במכבי ת"א. היו כאלו שאמרו שהוא תוקע לעצמו מקל בגלגלים. "מה לא אמרו עלי?" אומר מקסים, "קראו לי מטומטם כשחתמתי על הסכם חדש במכבי ת"א, היום אומרים שאני גאון. אמרו שאני עושה טעות, שאני פוגע בילד שלי. אמרתי לכולם, אף אחד לא ייקנה אותי בכסף. ברגע שישבנו עם מיץ' גולדהאר והוא נתן לי מילה שלא יחזיק את מקסים בכוח, ידעתי שמילה שלו זו מילה. גם מכבי חיפה הציעו לי בזמנו המון כסף והחלטתי לא ללכת כי ידעתי שזה לא יהיה נכון. כל ההחלטות שעשיתי היו נכונות".

אם יש דבר אחד שמקסים מתחרט עליו, זה שאוסקר לא ממשיך להתאמן אצל אייטור קראנקה: "המאמן הקודם לא אהב כדורגל התקפי כמו המאמן הזה. הגישה, החום, התמיכה, זה משהו מיוחד. אני חושב שאם אוסקר היה נשאר אז מכבי ת"א היתה לוקחת אליפות, אבל גם בלעדיו מכבי ת"א יכולה לרוץ עד הסוף. אוסקר אמר לי שבתקופה האחרונה עם קראנקה הוא פשוט נהנה".

בחמישי צפויה החתימה הרשמית. שכרו של גלוך יהיה כ-650 אלף יורו לעונה. את מענק החתימה שלו, 2 מיליון יורו, הוא יקבל בשני תשלומים. הוא יוכל להגיע למיליון יורו שכר עם בונוסים ובתנאי שהקבוצה תגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. לבקשת המנהל המקצועי, כבר בשבוע הבא יוצמד לגלוך מורה לאנגלית וגרמנית כדי לסייע לו בהתאקלמות.

איזה ילד מרגש.

לא רק שהוא מפוצץ בכישרון,

הוא נולד עם מנטליות של כוכב ואף אחד לא יקח לו את זה. גם במשחק מול חיפה בגיל 18 (!) הוא לא מתבייש לגעור על זהבי, יובאנוביץ׳ וכו׳ כשלא מוסרים לו כדורים בזמן,

הילד נולד עם קור רוח וביצים של בת יענה,

זה עוד יגדל הדבר הזה.  

4 דקות לפני, daniel1 said:

איזה ילד מרגש.

לא רק שהוא מפוצץ בכישרון,

הוא נולד עם מנטליות של כוכב ואף אחד לא יקח לו את זה. גם במשחק מול חיפה בגיל 18 (!) הוא לא מתבייש לגעור על זהבי, יובאנוביץ׳ וכו׳ כשלא מוסרים לו כדורים בזמן,

הילד נולד עם קור רוח וביצים של בת יענה,

זה עוד יגדל הדבר הזה.  

בדיוק, אנשים לא מבינים מה זה לשחק במכבי ולהיות כוכב בגיל כזה, זה לא מכבי פ"ת. ובואו אם כל האהבה שלנו לשחקני בית צעירים צריכים לזכור שהקרדיט שאנחנו נותנים להם גדול אולי ב2 משחקים משחקן רגיל ואם יש לשחקן רצף של כמה משחקים לא טובים כבר שולחים אותו להשאלה. ותודה רבה לקרסטאיץ שנתן לילד לשחק וגם נתן לא ביטחון( אמר לפני המשחק הראשון שלו נגד חיפה שגם אם הוא לא יהיה טוב הוא ימשיך לתת לו קרדיט)

3 דקות לפני, EranZeAvi said:

פשש… איזה חוזה… מיליון יורו לעונה 

הוא הולך לשים את מה שזהבי עשה בקריירה בכיס הקטן של הארנק 

אוהב המון, תודה רבה אוסקר

עזוב את החוזה 

רק עכשיו מענק חתימה 2 מליון אירו + 2 מליון אירו מהדמי העברה עצמם

אחלה אוסקר שיקנה דירה בת״א

20 דקות לפני, EranZeAvi said:

עוד קשה להגיד... זהבי הרוויח ב4 שנים בסין סכומים הזויים ששחקנים בברצלונה מרוויחים במקרה הטוב.

כבר שינו לו את הפרטים בוויקיפדיה ממכבי ת"א ל"שחקנה של רד בול זלצבורג".

חיפשתי את השם של הילד באינטרנט סתם כי רציתי לראות מה חדש לגביו וכשראיתי את זה התחיל לי בכי פנימי(שילוב של עצב בשבילי ושמחה בשבילו).

כבר מתגעגע אליו ומקווה שיחזור בגיל 36 אחרי קריירה אדירה בגדולות של אירופה אם הכל ילך לו כשורה.

58 דקות לפני, EranZeAvi said:

לזהבי היו שנתיים שלוש של חוזה של 14 מיליון דולר בעונה אני חושב לא כולל המענק שהוא קיבל שהוא הגיע לשם ובונוסים אחרים..

תוסיף את התקופה באיינדוהבן עם משכורת של 2-3 מיליון בעונה הוא עשה בקריירה יותר מ100 מיליון שקל 

19 דקות לפני, BMTA said:

לזהבי היו שנתיים שלוש של חוזה של 14 מיליון דולר בעונה אני חושב לא כולל המענק שהוא קיבל שהוא הגיע לשם ובונוסים אחרים..

תוסיף את התקופה באיינדוהבן עם משכורת של 2-3 מיליון בעונה הוא עשה בקריירה יותר מ100 מיליון שקל 

ותחבר גם עסקים מחוץ לכדורגל שאני בטוח שיש לו.

כולנו באמת עסוקים בסכום שרד בול ישלמו למכבי פלוס אולי האחוזים ממכירה עתידית.

מיום שני לאחר המשחק, אני עסוק בשאלה למה מכבי לא דרשו שאוסקר יטוס ביום ראשון בבוקר לחתום וכך נרוויח אותו לדרבי?

מאוד אשמח אם מישהו יוכל להסביר, אולי עניין של ביטוח או סוף חלון העברות באוסטריה?

אני די מאמין שאם זה היה תלוי באוסקר בלבד, הוא היה מתעקש לשחק בשבת.

בכל מקרה, אני מאחל לו המון הצלחה ואין לי ספק שיצליח.

כתב פה מישהו על ביצים וכו'. זה בדיוק מה שכתבתי לפני מספר חודשים.

את הכישרון שטמון ביהלום הזה, כל פרשן/מאמן מתחיל מזהה מייד.

העניין של הביטחון והחוצפה החיובית מזכיר מאוד את נימני, ברקוביץ ובניון.

אותי באופן אישי מרגש לראות איך הוא מוביל כדור כשערן בצד אחד ויובאנוביץ עושה תנועה לאמצע הרחבה

ואוסקר פשוט מחליט שהוא עובר עוד שחקן או בועט מעשרים מטר. לפי הפרצופים והשפת גוף של ערן אפשר לראות שמצד אחד

הוא עצבני עליו אש ומאידך הוא מחייך ואומר לעצמו, אם רק היו לי 2 ביצים בגיל 19 כמובן כמו שיש לילד הזה הייתי מגיע לרמות הכי גבוהות.

ואם כבר נושא הקבלת ההחלטות, מה ששחקן ממוצע חושב בשלוש שניות לפני מסירה או בעיטה, לאוסקר לוקח לפעמים חצי שניה וזה יתרון עצום.

הוא בדרך לאחד מבתי הספר הטובים שיש ולבטח ישפרו לו את האלמנט הזה ועוד.