Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

איזה כיף. ההחתמה הכי גדולה שיכלנו לעשות. 

שאפו גדול לגלוך ואבא שלו וכמובן למיטש המלך שבלעדיו זה לא היה קורה.

יאללה אוסקר תביא לנו אליפות.

הקשר בן ה-18 ימשיך ללבוש את המדים הצהובים עד תום עונת 2024/25. גלוך: "אני מאושר. תורם לי המון להיות חלק מהקבוצה הבוגרת ולשחק לצד שחקנים מקצוענים, בכירים ומנוסים". יצחקי: ״אוסקר בתחילת דרכו ויש לו עתיד מבטיח מאוד״

גלוך, שגדל במחלקת הנוער של מכבי, עלה לקבוצה הבוגרת בעונה שעברה וכבש 3 שערים ב-11 הופעות בכל המסגרות, חווה קיץ מדהים כשהוביל את נבחרת הנוער למשחק הגמר של אליפות אירופה עד גיל 19. העונה הפך אוסקר לשחקן משמעותי בסגל של ולדימיר איביץ' כשהוא כובש 4 שערי ליגה ומבשל חמישה נוספים ב-9 משחקי ליגה.

לאחר שחתם על החוזה גלוך אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אני מאושר. אני נהנה לשחק במכבי תל אביב. זה משהו שמאוד רציתי לעשות ותמיד היתה המטרה שלי – לגדול במחלקת הנוער של מכבי, לעבוד קשה ולעלות לקבוצה הבוגרת. להיות חלק מסגל הקבוצה הבוגרת, לשחק לצד שחקנים מקצוענים, בכירים ומנוסים תורם לי המון בתקווה שאוכל להמשיך להתקדם ולהשתפר".

ברק יצחקי, מנהל מחלקת הכדורגל במכבי, הוסיף: "אנו מאושרים מההתפתחות של אוסקר. יש לו כישרון טבעי, אך במקביל יש לו גם מוסר עבודה גבוה והוא תמיד מעוניין ללמוד. אני יודע כי כל האוהדים שלנו שמחים במיוחד לראות עוד כישרון תוצרת בית מעפיל ממחלקת הנוער שלנו אל הקבוצה הבוגרת. אוסקר הרוויח את ההזדמנות והוא מהווה מודל לחיקוי עבור השחקנים הצעירים שלנו. הוא רק בתחילת דרכו אבל יש לו עתיד מאוד מבטיח לפניו ואנו מאושרים שהדרך הזאת תתחיל כאן".

Uxp9XlF.jpg

G8j29pd.jpg

https://www.maccabi-tlv.co.il/2022/10/אוסקר-גלוך-חתם-על-חוזה-חדש-במכבי

היידה, למרות שהוא בטח יעזוב אותנו בקיץ, כל הכבוד לאבא גלוך ומיץ' לא מובן מאליו. בלי משחקי אגו מכביסט אמיתי, תודה שאנחנו זוכים לראות את הפלא הזה משחק אצלנו, תביא לנו את הצלחת.

איזה אושר כמה אושר!

מדהים.

ואני יודע שזה מאוד קשה לרובכם פה, אבל תתנו מילה טובה גם לברק, כי אם הרי זה לא היה קורה זאת היתה אשמתו נכון? 

בשקט בשקט עושה עבודה מעולה !!! 

יצחקי כל הכבוד תמשיך ככה, אוהבים אותך.

וכמובן, תודה מיץ!!