Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

שחקן ענק וכשרון ענק רק אסור לשכוח שעדיין ילד..

היה לו שם מהלך שהוא שלח כדור לפריצה ופריצה לא הבין אותו או לא זוכר מה בדיוק היה שם ובמקום לרוץ על הכדור ברחבה ולעשות לחץ הוא עצר והתחיל לצעוק על פריצה.

מסוג הרגעים שמפחידים אותי שהשתן לא יעלה לראש וייגמור כמו אילון אלמוג(אני בשוק שאני בכלל משווה ביניהם)

לפני6 שעות , Omer said:

אולי היה לוקח אליפות גם בלי קיזוז, מי יודע? אולי גם לא היה מפסיד לחיפה את האליפות עונה אחר כך. בכללי, אולי זהבי לא היה צריך לחכות עד שיגיע פאולו סוזה ויחזיר אותו לעמדה המקורית שלו, ואז את ההתפוצצות היה עושה במדי הפועל ת"א ולא במדי מכבי ת"א. אם אתה לא חושב שגוטמן פספס את החלוץ הישראלי הכי גדול בהיסטוריה ובשורה התחתונה לא זכה בשום אליפות מאז 1999 ללא קיזוז, נסכים שלא להסכים.

מה שאני חושב הוא שאם זהבי היה משחק חלוץ אז גוטמן היה מפסיד להפועל תל אביב את איתי שכטר, 22 גולים ו-2.5 מיליון אירו, את טוטו תמוז ו-21 גולים בעונה לאחר מכן, את השערים שזהבי הבקיע מהקישור (אני בטוח שלא צריך להזכיר לך את חלקם), אבל יותר מזה אני חושב שאתה חייב להפסיק להעלות את עניין ניהול ההרכבים של אלי גוטמן בקבוצה אחרת לפני למעלה מעשור לנושאים שאין להם שום קשר, כמו הדיון הזה על אוסקר גלוך.

לפני3 שעות , yellowcake said:

מדהים, צריך לא לפחד ולתת גם לרביבו מזרחי נידם באייה ת.גלזר ותורג'מן להיות מושאלים מדי פעם. 

מאמין שיש להם הרבה מה לתרום לקבוצות הליגה

לפני6 שעות , moshe426 said:

אני רואה בשחקן הזה הכלאה של רביבו וברקוביץ

מרגש ברמות מפחידות

בעיטות של רביבו, מסירות של ברקוביץ', דריבלים (ובכלל טאץ') של בניון. רק תוסיף לו תנועה בלי כדור של ערן זהבי ובכלל יש לך מגה זורד ישראלי.

מה שמדהים אותי אצלו, שהוא כולה בן 18 ויש עליו לחץ וציפיות בערימות ועדיין, כל פעם שהוא נכנס למגרש אתה יודע שתקבל ממנו תפוקה וכל פעולה שלו באיכות גבוהה מאוד, אם זה בעיטה, ראיית משחק, מסירה דריבל הכל

וזה לא למשחק שתיים, זה כבר תקופה ארוכה .

יש שחקנים עם פוטנציאל בגיל שלו שעולים נותנים הופעת בכורה או שתיים מרשימות ואז נכנסנים לחוסר יציבות לגיטימי לגיל ולציפיות, לא כל פוטנציאל בנוי לזה

ולא רק שזה מדהים ביחס לגיל זה גם מדהים ביחס לשחקן ישראלי

כל כך שלם, מודע ממש ליכולות שלו ולא מתרגש מכלום אמאלה

בניגוד לרוב אוהדי הכדורגל בארץ אני חושב שזה לא כל כך משנה אם יצא עכשיו או בעוד שנה (ולא מאינטרס של אוהד)

הוא נראה מוכן לאירופה, פיזית מנטלית עושה רושם של אופי חזק וחרוץ מאוד

אם הוא לא יצא עכשיו אז הוא יצא בעונה הבאה, ההצעות לא יברחו אני צופה שרק יעלו כי הילד הזה יש בו משהו באמת מיוחד ואין לי ספק שאם הוא נשאר איתנו העונה, הוא מתפוצץ על המגרש 

5 דקות לפני, קובי החולוני said:

מה שמדהים אותי אצלו, שהוא כולה בן 18 ויש עליו לחץ וציפיות בערימות ועדיין, כל פעם שהוא נכנס למגרש אתה יודע שתקבל ממנו תפוקה וכל פעולה שלו באיכות גבוהה מאוד, אם זה בעיטה, ראיית משחק, מסירה דריבל הכל

וזה לא למשחק שתיים, זה כבר תקופה ארוכה .

יש שחקנים עם פוטנציאל בגיל שלו שעולים נותנים הופעת בכורה או שתיים מרשימות ואז נכנסנים לחוסר יציבות לגיטימי לגיל ולציפיות, לא כל פוטנציאל בנוי לזה

ולא רק שזה מדהים ביחס לגיל זה גם מדהים ביחס לשחקן ישראלי

כל כך שלם, מודע ממש ליכולות שלו ולא מתרגש מכלום אמאלה

בניגוד לרוב אוהדי הכדורגל בארץ אני חושב שזה לא כל כך משנה אם יצא עכשיו או בעוד שנה (ולא מאינטרס של אוהד)

הוא נראה מוכן לאירופה, פיזית מנטלית עושה רושם של אופי חזק וחרוץ מאוד

אם הוא לא יצא עכשיו אז הוא יצא בעונה הבאה, ההצעות לא יברחו אני צופה שרק יעלו כי הילד הזה יש בו משהו באמת מיוחד ואין לי ספק שאם הוא נשאר איתנו העונה, הוא מתפוצץ על המגרש 

ויש לו את זהבי ואיביץ' כמנטורים,אני מקווה שהוא מבין שזו פריבילגיה אדירה שמתי מעט זוכים לה.

32 דקות לפני, Raumdeuter said:

ויש לו את זהבי ואיביץ' כמנטורים,אני מקווה שהוא מבין שזו פריבילגיה אדירה שמתי מעט זוכים לה.

אם פרץ ודסה חוזרים אז בכלל יש לו הזדמנות להיות פה חלק ממשהו היסטורי, שנייה לפני שהוא מתחיל את הקריירה האירופית שהוא ראוי לה. אני יודע שאני לא יכול להיות אובייקטיבי, אבל אני באמת מאמין שגם לו וגם לנו עדיף שיישאר פה העונה. אירופה יכולה לחכות, לא יקרה כלום - ויובאנוביץ' למשל אמר שמהניסיון שלו ושל סרבים אחרים שיצאו לחו"ל אחרי שסומנו מגיל צעיר - יש אמנם כוכבים, אבל רוב אלה שיוצאים מוקדם נכשלים. כי בגיל 18 אתה עדיין ילד, ולעבור מדינה זה קשה. אל תשכחו שבניון למשל לא הסתדר בהולנד בגיל 16, אבל בגיל 21 כשהתחיל קריירה אירופית עם בת הזוג שלו זה כבר היה משהו אחר. זה מימד שאנחנו כאוהדים לא חושבים עליו, אבל עובדה שלא כולם מסתדרים באירופה על השנייה הראשונה - וזה לא תמיד כי הם לא שחקנים טובים. כשאני רואה את יובאנוביץ' משחק אני לגמרי מאמין לו כשהוא טוען שמה שהכשיל אותו זה שלא היה מוכן מנטלית, ושפשוט מיהרו איתו.

בקיצור, לא יקרה שום אסון אם אוסקר יעביר שנה מקצוענית אחת במולדת שלו לפני שהוא מתחיל קריירה מקצוענית במדינה זרה כילד בן 18. אני מבין את הרצון שלו להצלחה גדולה כאן ועכשיו, אבל גם להיות חלק מעונה היסטורית של מכבי ת"א זה משהו, ואחלה "מכינה".

• 2 weeks later...

6 דקות לפני, yellowcake said:

ג'ורדי פנה בנוגע לאוסקר

הצעה לשנתיים במילואים ששל ברצלונה בשילוב אימונים בבוגרת

יש לג'ורדי במילואים איזה ווינגר או בלם שהוא יכול לשכנע להגיע לישראל בהשאלה?

4 דקות לפני, Elirandani said:

מי הליצן שפירסם את זה ?

אין לי מושג, אבל אם מכבי מפתחת קשרים על קו תל אביב - ברצלונה במיוחד אם הוא יצליח שם זה יכול להיות שח-מט לליגה

4 דקות לפני, yellowcake said:

אין לי מושג, אבל אם מכבי מפתחת קשרים על קו תל אביב- ברצלונה במיוחד אם הוא יצליח שם זה יכול להיות שח מט לליגה

אם ג'ורדי יצליח לשכנע שחקנים שלו לעשות את הכיוון ההפוך, גם אם בהשאלה, זה יכול להיות אדיר. בטוח יש לו שם צעירים שהפוטנציאל שלהם הוא לא וואו מבחינת הרמה של ברצלונה, אבל כן יכולים להיות טובים למכבי.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נו באמת, מועדון שמגדל כשרונות כמו זבל ונמצא בבעיה כלכלית יביא דווקא את גלוך במיליונים רק כי ג׳ורדי מכיר את מכבי. 

זה לא שהם לא מתבססים אך ורק על שחקני בית, ומה שמכבי רוצה עליו זה עדיין כסף קטן ביחס לרמות האלה. לא יודע כמה זה תלוש, במיוחד כשהדגישו שלא בונים עליו לעכשיו. דווקא מבחינה כלכלית יש יתרון לקנייה של גלוך יתרון לעומת קנייה של כישרון באותה רמה מליגה אחרת, זה ייצא לג'ורדי משמעותית זול יותר.