Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

16 דקות לפני, Omer said:

מסכים שהוא מקסימום טעה בכך שנתן אמן במישהו. הכוונה שלי היתה שאפילו אם איביץ׳ לא יאהב את זה, לא מאמין שיעניש את הבן שלו. איביץ׳ טיפוס קצת יותר מקצועי ורציני מזה.

כן, היה צריך להישמר יותר כי הוא לא אדם אלמוני יותר.

לגמרי מסכים. איביץ מכיר סביבת כדורגל יותר ממה שכולנו נכיר בכמה גילגולים.

21 דקות לפני, המכבייה said:

האבא אפילו לא באמת טעה. הוא לא אמר את זה בפומבי לכלי תקשורת. איביץ לא יודע שהמון שחקנים שלו ליכלכו עליו בשיחות סגורות במהלך השנים? ברור שהוא יודע. בתוך עמו הוא חי. הוא בעצמו ליכלך על מאמנים, סביר להניח. עלה קצת למקסים, הרגיש בסביבה מוגנת להגיד את זה. אין בזה כלום. אבל ממש. 

למה האבא מרגיש ככה זה מה שלא מובן.  מה חשב ישר הוא יפתח וישחק 90 דקות אחרי קיץ ועמוס ובלי  מחנה אימונים?

19 דקות לפני, Omer said:

מסכים שהוא מקסימום טעה בכך שנתן אמן במישהו. הכוונה שלי היתה שאפילו אם איביץ׳ לא יאהב את זה, לא מאמין שיעניש את הבן שלו. איביץ׳ טיפוס קצת יותר מקצועי ורציני מזה.

ברור שאיביץ׳ לא יתייחס לזה.

בתקשורת לעומת זאת ינסו לצייר כל פעם שהוא לא פותח כנקמה של איביץ׳ הרשע ויזיינו את השכל על מתיחות ביניהם.

1 דקה לפני, תחיית המתים said:

למה האבא מרגיש ככה זה מה שלא מובן.  מה חשב ישר הוא יפתח וישחק 90 דקות אחרי קיץ ועמוס ובלי  מחנה אימונים?

הוא אבא. הוא רוצה הכל ועכשיו עבור הבן שלו. הוא לא אוהד מכבי, הוא לא רואה תמונה גדולה של קבוצה. כל אבא מרגיש ככה כבר שהילד שלו בגן ופתאום יש איזה אישיו עם הגננת או עם ילדים אחרים או ההורים שלהם. 

8 דקות לפני, תחיית המתים said:

כי עלה לו השתן אחרי היורו עם כל הפרסומים בתקשורת על ביקוש מקבוצות גדולות אייאקס פרנקפורט. כשבפועל הקבוצה לא קיבלה שום הצעה רצינית מעל 5 מיליון יורו.

אם זה באמת שיחה פרטית אז אפשר להבין את זה. לדעתי האבא בלחץ כי כרגע אין הצעות רציניות והוא פוחד שאוסקר ייפול ברוטציה של איביץ ולא יהיה שחקן משמעותי

23 דקות לפני, kikoman said:

איך זה מצחיק רק אותך? מעניין

כי אני לא עושה מזה עניין, אז אמר, לא ביג דיל.

פשוט כמו שאמרתי, אנשים רעים, באמת שאי אפשר לסמוך על אף אחד, אני בטוח שהלקח נלמד מבחינתו.

התקשורת פח אשפה שבכלל מפרסמת את זה, ממש מביך, עזבו אתכם, סתם בולשיט שאף אחד לא יזכור עוד יומיים.

ועכשיו אחרי ששמעתי את ההקלטה אני מצפה מהמועדון להגיב ולבדוק איך משיתים על האבא קנס כספי כבד או סנקציה כלשהי אחרת חריפה. אם אני מיטש אני לא נותן למי שמדבר ככה על המאמן לדרוך בבלומפילד. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

ועכשיו אחרי ששמעתי את ההקלטה אני מצפה מהמועדון להגיב ולבדוק איך משיתים על האבא קנס כספי כבד או סנקציה כלשהי אחרת חריפה. אם אני מיטש אני לא נותן למי שמדבר ככה על המאמן לדרוך בבלומפילד. 

איך יטילו קנס כספי על האבא בדיוק?

מקווה שאיביץ יטפל בזה בצורה טובה, ולא יתן לרעשי רקע להשפיע

עוד שבועיים ישכחו מזה

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

כל מי ששמע את ההקלטה התחלחל מהדיבור שלו, האבא צריך להבין שעכשיו הוא באור הזרקורים על כל פיפס שיאמר. נקווה שלמד את הלקח

6 דקות לפני, Double said:

כל מי ששמע את ההקלטה התחלחל מהדיבור שלו, האבא צריך להבין שעכשיו הוא באור הזרקורים על כל פיפס שיאמר. נקווה שלמד את הלקח

האבא צריך להבין, סבבה. אבל קשה לי בתור מועדון שאבא של שחקן מקלל מאמן (בשיחה סגורה סבבה) ללא תגובה מצד המועדון. נשבע שבא לי להכניס לו סטירה לאבא הזה. אף אחד לא ידבר ככה על איביץ. 

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

האבא צריך להבין, סבבה. אבל קשה לי בתור מועדון שאבא של שחקן מקלל מאמן (בשיחה סגורה סבבה) ללא תגובה מצד המועדון. נשבע שבא לי להכניס לו סטירה לאבא הזה. אף אחד לא ידבר ככה על איביץ. 

הוא התנצל והבין את הטעות, דווח שדיבר עם יצחקי. כנראה בכך תיגמר הסאגה הזאת.

עד שלא שמעתי את ההקלטה לא הבנתי מה עושים סיפור משטות כזו, אבל אלה אמירות שדורשות סטירה עם הזין. חוץ מזה כמה טיפש בן אדם יכול להיות שהוא שולח הקלטה כזאת בוואטספ?חשבתי בהתחלה שהוא הוקלט במהלך שיחה.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

עד שלא שמעתי את ההקלטה לא הבנתי מה עושים סיפור משטות כזו, אבל אלה אמירות שדורשות סטירה עם הזין. חוץ מזה כמה טיפש בן אדם יכול להיות שהוא שולח הקלטה כזאת בוואטספ?חשבתי בהתחלה שהוא הוקלט במהלך שיחה.

לא בהכרח הקלטה שלו בווטסאפ. אולי שיחה מוקלטת שנחתכה בעריכה ונשלחה כהודעה קולית בווטסאפ.

On 6.7.2022 at 09:48, YNWA said:

אבא שלו מתחיל לעלות לי על העצבים 

מזכיר את יעקב בוזגלו

חלאס עם הראיונות האלה

On 6.7.2022 at 10:36, car.garsia said:

איזה ראיונות? מלבד טוכמן לא ראיתי אותו בראיון אחד בשבוע האחרון. הפעם האחרונה שהוא התראיין לפני טוכמן היה אחרי החצי גמר וגם זה היה נטו על האליפות והוא לא רצה לדבר על מעבר של אוסקר. בראיון האחרון הוא סהכ דיבר די יפה ואמר שהוא בעד שהילד שלו יעבור לאירופה אבל גם עוד שנה במכבי יכולה לעשות לו טוב. אתם מדמיינים.

On 7.7.2022 at 01:51, Omer said:

זה שאבא שלו דחה את ההצעה הכספית של מכבי חיפה שניסתה לגנוב לנו אותו לפני כמה שנים מראה שהוא בדיוק ההיפך מיעקב בוזגלו, לדעתי.

On 7.7.2022 at 02:35, המכבייה said:

ברור. 

אתם עדיין חושבים שאני מדמיין? 

אבא של שחקן כדורגל לא צריך להתראיין נקודה.

הבן אדם עושה נזקים לבן שלו

אבא של בניון התראיין? אבא של רביבו התראיין? אבא של ברקוביץ'? מישהו כאן יודע מה השם של אבא של אבי נמני? כי אני לא 

האבא חושב שהבן שלו הכוכב הכי גדול בעולם, את רונאלדו או מסי, לא הגיוני להעלות ל2 דקות, זה אכן מבזה, אבל ילד בן 18? שיעלה חצי דקה גם, האבא בטוח שהוא בסטטוס של כוכב, אולי יום אחד הוא יהיה, אבל זו לא הדרך.

גם בשיחה מול החברים שלו הוא לא אמור להגיד על המאמן שילך להזדיין, הבן אדם יעקב בוזגלו2 אתם עיוורים

אין טמטום גדול משל הורים של שחקנים כדורגל. 

אם אוסקר קיבל מתנה זאת ההזדמנות להתאמן תחת איביץ. גם יסדר לו את הראש, ינחית אותו לקרקע,  וגם יקנה לו כישורים לכל החיים.