Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

כל הקיץ אנחנו רואים אותו מבלבל במוח בהנחיה של הסוכן המעפן שלו שרק מחפש לגזור עמלה.

בפועל לא התקבלה הצעה רשמית אחת.

אין ספק שבשיחה פרטית הוא לא חייב חשבון לאף אחד.

אי אפשר לנגן על כך שהבן שלך כוכב על מינימום שילוב של רביבו וזהבי ותמשיך להתנהל כמו שכונה.

זאת אומרת אפשר, לא אצלנו.

ראינו פה ילדים שניבאו להם להיות סופרסטארים והם חירבנו את זה בגלל האופי השבור שלהם, עד שיש כאן ילד שנראה שהוא 180 מעלות מהם צץ איזה אבא טמבל כל שני וחמישי תופס כותרות שער.

הנזק בסוף הוא כולו על הילד שצריך להיקרע על העניין הזה לכן זה מרתיח אותי. לא על מה שנאמר ספציפית אלא שזה היה הדובדבן שבקצפת על המסע התקשורתי הריק מתוכן שהוא והסוכן עשו.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

מה שכן, זה הזמן להבהיר לאבא ולסוכן שלו, קחו צעד אחורה, אתם פוגעים בילד. הא, ויש גם חוזה, למקרה ששכחו.

הלאה.

הבינו שמכבי בדרך לפתוח פער עצום בנושא הצעירים והתחילו לאט לאט לבחוש בזה תקשורתית כדי לפגוע, מזכיר לכם שגם פארפה על פי פרימו לא יקבל דקות ורוצה רק נתניה.

מי שמתעלם מעובדות שהוא יודע מדבר מפוזיציה, חד משמעית. 

לא מעניין ולהתקדם הלאה.

29 דקות לפני, Elirandani said:

והנה זה שמקבל במה בספייס ואומרים שהוא השתנה. טפי

טוב מאד!

בשנתיים האחרונות הוא היה 'לטובתנו' ..

בשנים שהיה נגדנו - לקחנו אליפויות..

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אם אחרי משחק אחד שגלוך לא משחק יש כזה פסיטבל עם ברקוביץ׳ הנכה והאבא המפגר אני באמת לא רוצה לדעת מה יהיה במהלך העונה.

מזכיר לי עונות שחורות שלנו. המערכת צריכה שקט וצריך להזיז גורמים שעושים רעש. מקווה שנקבל עליו הצעה של 6-7 מיליון ושהאבא יזדיין מפה.

דווקא בגלל ההקלטה צריך לא למכור 

הגיע הזמן לחשוב גם על העתיד - לא ניתן לחתוך כשקשה ואז לצפות שבעתיד זה יסתדר ונבנה גב חזק. בנוסף לא ייתכן שנראה לשחקנים שעם טיפה בלאגן הם מצליחים לברוח. 

והכי חשוב ההקלטה הזאת הורידה את הערך של גלוך וממתי מוכרים כשהמניה בירידה?!

אוסקר ידע להתנתק ולתת עונה פגז וגם האבא שלו מבין שטעה (ולמרות העצבים הוא אדם מקסים שלא יעשה צעדים קיצוניים)  

מה שקרה טרף את הקלפים עכשיו המכירה לא על הפרק בכלל!

בלי קשר לאמירה הזו שאין מה להתייחס אליה, אני חייב להבין איך שחקן כזה או אחר הופך להיות פרויקט לאומי. מי החליט שכל אוהדי הכדורגל בארץ מעדיפים את טובת הנבחרת?

חייב לשחק, חייב להתקדם.. לא חייב כלום.

מכבי צריכה לעשות מה שטוב למכבי, זה לא קייטנה ולא נבחרת הנערים.

1 hour ago, Chris said:

סערה בכוס תה. כל הורה של שחקן מדבר ככה בשיחות פנימיות אחרי שהילד שלו לא שיחק. סתם קצת לא נעים כי הודלף אבל לא קרה כלום.

מסכים אבל יש כאן 2 נגזרות

מצד אחד זה משחק לטובתנו בעניין השארת אוסקר העונה 

מצד שני ''הבעיה'' זה איך להאיר את האמת ולגרום לתודעה שעדיין עדיף להיות באקדמיה שלנו - צעירים מוכשרים והורים עכשיו מושפעים מהקמפיין הזה

1 hour ago, אלק נילאש said:

אני היחיד שלא חושב שזה ביג דיל? כאילו מדובר בשיחה פרטית בין שני בני אדם. אני ממש לא מסכים איתו אבל יכול להבין את זה שהוא לא אובייקטיבי ו/או רציונאלי בעליל. הבעיה היחידה היא שמדובר בטיפש שלא מבין שהיום הכל מוקלט ואסור להגיד מילה. חוץ מזה? וואלה הייתי מחליק כאילו כלום. מניח שהוא למד את הלקח.

מסכים. זה שהוא אמר שמדובר ברגע של עצבים ושיבהיר את עצמו מול מכבי אומר שהוא כן הבין שזה נראה רע, אני מקווה.

1 hour ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

אגב, לדעתי זה טוב לנו שהודלף. ככה האבא יצטרך להתאפס, גלוך יצטרך להיות צנוע ואיביץ' ייצא גדול כשלא ייתן לכל הסיפור הזה לפגוע בילד.

גם אני חושב. איביץ׳ קשוח, אבל קשה לי לראות אותו מעניש את הילד על זה שאבא שלו טעה, מקסימום מייעץ לו להגיד לאבא להוריד פרופיל.

2 דקות לפני, Omer said:

גם אני חושב. איביץ׳ קשוח, אבל קשה לי לראות אותו מעניש את הילד על זה שאבא שלו טעה, מקסימום מייעץ לו להגיד לאבא להוריד פרופיל.

האבא אפילו לא באמת טעה. הוא לא אמר את זה בפומבי לכלי תקשורת. איביץ לא יודע שהמון שחקנים שלו ליכלכו עליו בשיחות סגורות במהלך השנים? ברור שהוא יודע. בתוך עמו הוא חי. הוא בעצמו ליכלך על מאמנים, סביר להניח. עלה קצת למקסים, הרגיש בסביבה מוגנת להגיד את זה. אין בזה כלום. אבל ממש. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

האבא אפילו לא באמת טעה. הוא לא אמר את זה בפומבי לכלי תקשורת. איביץ לא יודע שהמון שחקנים שלו ליכלכו עליו בשיחות סגורות במהלך השנים? ברור שהוא יודע. בתוך עמו הוא חי. הוא בעצמו ליכלך על מאמנים, סביר להניח. עלה קצת למקסים, הרגיש בסביבה מוגנת להגיד את זה. אין בזה כלום. אבל ממש. 

מסכים שהוא מקסימום טעה בכך שנתן אמן במישהו. הכוונה שלי היתה שאפילו אם איביץ׳ לא יאהב את זה, לא מאמין שיעניש את הבן שלו. איביץ׳ טיפוס קצת יותר מקצועי ורציני מזה.

36 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחחח איזה אנשים רעים יש בעולם, למה להפיץ את השיחה ככה? קנאים, אי אפשר לסמוך על אף אחד.

איך זה מצחיק רק אותך? מעניין

1 דקה לפני, kikoman said:

שיישב על הספסל גם במשחק הבא, גם לא ייפצע וגם תשובה לאבא הדביל שלו שזאת לא פעם ראשונה שהוא מבלבל במוח, שילמד לשתוק.

בדיוק

לפני1 שעה , Chris said:

אחי זה כדורגל וזו שיחה פרטית. כמה פעמים קראת לשחקן או למאמן זבל/טמבל ברגע של עצבים? 

כמה קל להדליק אתכם

יאללה. מתלהם מתלהם.

מה אתה מופתע.