Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

אין ספק שהוא נכנס להרבה פנקסים אבל לא רואה אף קבוצה באירופה שתשים עליו את הסכומים שמכבי דורשת.

אני חושב שהרבה קבוצות ירצו לראות אותו עושה עונת בוגרים מלאה לפני שישמו עליו 10 מיליון.

ולגבי העניין שצריך למכור כרגע כשהמניה בשיאה אני חושב שהמונדיאליטו בקיץ הבא יהיה צ'אנס אפילו טוב יותר ואם הוא יגיע אחרי עונה טובה במכבי אז בכלל.

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

לחלוטין איתך. ב-8 מיליון יורו פלוס אחוזים אין כאן התלבטות. 

מי שמודאג לגורל העונה הנוכחית שלנו - אם העונה שלנו תלויה בגלוך (ובפרט כשיש לנו שלושה חלוצי על חלל), אנחנו בבעיה חמורה.

ברור שהיא לא תלויה רק בו אבל סתם באסה לאבד כזה כישרון על ושלא נהנה ממנו מספיק. 

ברור לרוב האנשים שאם תגיעה הצעה שנראה לי יכולה להיות היסטורית מבחינת מחיר זה יותר יעזור לטווח הרחוק. 

הגול שלו זה כמה שניות בהן אפשר לראות את כל הסיבות למה השחקן הזה כל כך מיוחד.

הוא מתחיל בתנועה אופיינית (לו) שהוא יוצא מהרחבה ומרוויח שטח קטן, דריבל קצר ותכליתי בשביל להשתחרר על שטח קטן, סיומת קטלנית וכמובן אשכים, גול ראשון במעמד כזה.

אני מקווה מאוד שימכרו אותו לקבוצה שתדע לפתח לטפל בו, יש לנו המון מה להרוויח מזה.

לא צריך למכור עכשיו , מכבי זה מועדון אירופאי לכל דבר ועניין הוא יכול להתפתח פה יפה מאוד ועל הדרך לעזור לנו לזיין שוב את הקופים שירדו קצת לקרקע

אחר כך שייצא בכיף 

הכל היה מושלם בגול הזה,

ההובלה של הכדור, המסירה בתזמון נכון, יציאה קטנה אחורה לפתוח אופציית מסירה, הטעיית הגוף הראשונה שבעזרתה עבר שחקן אחד, השתחררות נוספת וסיומת קטלנית.

אחרי קצת מחשבה אוסקר לדעתי יהיה פה העונה הזאת, אם זה מכירה ואז השאלה אלינו או מכירה רק בקיץ הבא.

לדעתי הוא לא יוותר על האופציה להוביל את המועדון בו גדל עם דקות משמעותיות (אנדרסטייטמנט, חייב להיות מולחם להרכב).

1 דקה לפני, אקיטה said:

אחרי קצת מחשבה אוסקר לדעתי יהיה פה העונה הזאת, אם זה מכירה ואז השאלה אלינו או מכירה רק בקיץ הבא.

לדעתי הוא לא יוותר על האופציה להוביל את המועדון בו גדל עם דקות משמעותיות (אנדרסטייטמנט, חייב להיות מולחם להרכב).

לא יודע על מה חשבת, אבל הכל תלוי באילו הצעות תגענה ומאילו מועדונים. 

1 דקה לפני, הצבר said:

ילד מוצלח

מיץ צריך לשלוח לקרסטאיץ בקבוק delamore 50 או מינימום אזה ימזקי טוב. 

אין ספק. חבל שזה לא קרה קודם.

לא ברור איך פטריק שאמור להכיר את כל שחקני הנוער לא נתן לו צ'אנס במשך שנה

2 דקות לפני, gilgil28 said:

לא יודע על מה חשבת, אבל הכל תלוי באילו הצעות תגענה ומאילו מועדונים. 

רואה אופציה שיושאל אלינו בחזרה לעונה במידה ומדובר במועדון גדול.

2 דקות לפני, אקיטה said:

רואה אופציה שיושאל אלינו בחזרה לעונה במידה ומדובר במועדון גדול.

לא טריוויאלי שקבוצה תסכים לשלם 7-8 מיליון אירו ואולי יותר על שחקן ולא תרצה שהוא יעבור אליה וליהנות ממנו. תאר לך שהוא נפצע חו"ח בהשאלה?

2 דקות לפני, ravid said:

לא טריוויאלי שקבוצה תסכים לשלם 7-8 מיליון אירו ואולי יותר על שחקן ולא תרצה שהוא יעבור אליה וליהנות ממנו. תאר לך שהוא נפצע חו"ח בהשאלה?

סיטי בדר"כ עובדים ככה, לא בהכרח השאלה לקבוצה שממנה נרכש השחקן אבל הוא כן מושאל

לא יודע כמה דובר פה, אבל החוזה שלו נגמר ב2024.

לכן לצערי הכי חכם למכור אותו עכשיו, אחרת הוא יכנס לשנת חוזה ויהיה הרבה יותר קשה לנהל מו"מ

עדיין לא נרגעתי מההופעה שלו אתמול. ראינו פה את מוחמד סלאח בזמנו בבלומפילד וידענו שהוא יהיה משהו מיוחד. אתמול אוסקר גלוך נתן לי תחושה דומה.

הכדור צמוד לו לרגל, הוא זריז עם שליטה נדירה בכדור. יש לו סיומת מצויינת, נגיעה רכה בשתי הרגליים, יש לו ראייה מרחבית שאין להרבה שחקנים.

זה שחקן שאם ינהל נכון את הקריירה, התקרה שלו היא להיות אחד השחקנים הטובים בעולם.

תארו לכם איזה שם זה יעשה למכבי אם הוא יתפתח לאחד כזה. אין לו מה לחפש יותר בארץ.  מקווה שיילך למועדון אירופי מוכח בפיתוח צעירים.

מקווה שגלוך ילמד מרביבו. 

מקומו ברוטציה הרבה פחות מובטח אבל הוא מבין מה זה להתאמן בקבוצה כזו ולשחק תחת מאמן כמו איביץ׳.

כמו שאצילי הפך לפסיכופט אחרי ששיחק תחת איביץ׳, לדעתי הצעד הכי נכון בשבילו זה להישאר עוד שנה אצלנו.

אני חושב שאם ייתן עונה חלומית במכבי ויביא אליפות על הגב שלו, גם הקבוצות הגדולות ביותר באירופה ירצו אותו ויהיו מוכנות לשלם כמה שצריך עבורו. 

8 דקות לפני, פושטק said:

אני חושב שאם ייתן עונה חלומית במכבי ויביא אליפות על הגב שלו, גם הקבוצות הגדולות ביותר באירופה ירצו אותו ויהיו מוכנות לשלם כמה שצריך עבורו. 

עם כל הכבוד לליגה פה, כל גול שייתן בקונפרנס (אם נעפיל) שווה ל10 גולים פה

אני מבין לחלוטין את הרצון של אוהדים לראות את גלוך ממשיך כאן אבל אנשים לא מבינים עד כמה חשוב מומנטום ו'להכות בברזל כשהוא חם' בכדורגל.

כרגע יש סביב גלוך אבק כוכבים אבסולוטי, הוא היה השחקן הכי מרשים בגמר היורו, כשזה סנסציה שנבחרת ישראל בכלל הגיעה למעמד כזה.

אם בעלים של קבוצה כלשהי בחו"ל רוצה להביא אותו, האוהדים של אותה קבוצה יהיו בעד לחלוטין. זו תהיה השקעה שתקבל הרבה תמיכה.

מספיק שיעברו כמה חודשים וכל ההייפ סביבו ירגע, ופתאום במקום נגד שמות כמו אנגליה וצרפת הוא יפגוש כל שבוע שמות כמו בני ריינה והפועל חיפה, ופתאום

יכנס לתקופה לא הכי פורייה מבחינת בישולים וכיבושים, וכל המנייה תצנח כי "הנה, שוב פעם ישראלי שהגיע לתקרה בגיל מוקדם ואז נתקע".

אם אנחנו רוצים שאוסקר יתפתח לאחד השחקנים הטובים בעולם כמו הפוטנציאל שיש לו., אם אנחנו רוצים שמכבי תייצא אחד כזה ותיצור לעצמה שם ענק, אסור לו להישאר כאן דקה נוספת.

ברור לי שאין מה להשוות, כן? אבל אני כבר מעונה שעברה רואה בו דימיון מאוד גדול למסי. שוב, חס וחלילה אין מה להשוות זה עדיין שחקן שעוד לא עשה כלום בהשוואה למסי, אבל אני מדבר מבחינת התנועה עם הכדור, השינוי קצב, המסירה וסריקת השטח כשהוא עם או בלי הכדור. הגול שלו אתמול הראה שהוא מפלצת בפוטנציאל.

לדעתי עם כל הבאסה שבדבר, זה שחקן עם פוטנציאל אדיר, ובליגה חזקה יותר יש סיכוי גדול יותר שהפוטנציאל יתממש. לכן לדעתי תעשה מכבי טוב אם תמכור אותו עכשיו, כי זה יכול גם לפתוח פתח מאוד גדול למכבי אם שחקן כזה באמת גודל למימדים עצומים.

קצת עצוב לי בשביל קרסטאיץ׳, וואלה האיש עשה כאן דברים יפים בזמן קצר, הוא מבין כדורגל ומכבי חייבת לו המון על אוסקר, כמה בייצים צריך 

בשביל לתת לילד כזה הרכב בבוגרים במשחקים בפרופיל גבוה ועוד כאן בביצה שלנו שזה על גבול האסור.

אוסקר חייב לדעתי לתת כאן עוד עונה, כשהמטרה היא להפוך אותו לכוכב גם אם זה אומר שגבי ודן ביטון ייראו יותר את הספספל.

יש תחושה כזאת שאוסקר לא מפחד ולא נלחץ מכלום, לא סופר אף אחד ושום דבר וששום דבר לא יכול לעצור אותו.

הוא נראה מאוד קר וממוקד כשהכדור אצלו וגם כשהוא מתראיין. 

גם מי ישב על הספסל של ברצלונה כשרונלדיניו שיחק ואז רונלדיניו פשוט לקח אותו פרוייקט צמוד, למרות שאוסקר בעיניי הרבה יותר מוכשר מזהבי 

(ההפך ממקרה ברצלונה בעיניי כי רונאלדיניו עשה דברים עם הכדור שמסי עד היום לא יודע לעשות אותם, רונאלדיניו ברזילאי ומסי ארגנטינאי אבל זה לנושא אחר), הוא

בדיוק מי שהוא צריך בשביל להתקדם ולהתפתח.

* סתם נקודה, אוסקר וסולומון באותה נבחרת נראה לי מטורף, כשאוסקר מתחת לזהבי וסולומון משמאל.

27 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

ברור לי שאין מה להשוות, כן? אבל אני כבר מעונה שעברה רואה בו דימיון מאוד גדול למסי. שוב, חס וחלילה אין מה להשוות זה עדיין שחקן שעוד לא עשה כלום בהשוואה למסי, אבל אני מדבר מבחינת התנועה עם הכדור, השינוי קצב, המסירה וסריקת השטח כשהוא עם או בלי הכדור. הגול שלו אתמול הראה שהוא מפלצת בפוטנציאל.

לדעתי עם כל הבאסה שבדבר, זה שחקן עם פוטנציאל אדיר, ובליגה חזקה יותר יש סיכוי גדול יותר שהפוטנציאל יתממש. לכן לדעתי תעשה מכבי טוב אם תמכור אותו עכשיו, כי זה יכול גם לפתוח פתח מאוד גדול למכבי אם שחקן כזה באמת גודל למימדים עצומים.

להגיד שהוא מפלצת בפוטנציאל זה להעליב אותו. 

הוא מפלצת היום. 

אני בכלל חושב שלטובתו להישאר פה עוד עונה, בעונה הבאה השווי שלו יירד והוא יוכל להרוויח חוזה יותר גדול /קבוצה יותר גדולה כי לא יצטרכו לשלם עליו את מס ההייפ + חוזה באורך שנתיים 

בטח ינסו להאריך לו חוזה לפחות בעונה אחת.

כך הוא יוכל לתת פה לפחות עונה, הערך לא יצנח (בהנחה שלא תצנח היכולת) וזה יהיה טוב לכל הצדדים.