Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

תזכורת קטנה למי ששכח - בינואר 2024 גלוך רשאי לחתום בכל קבוצה שיירצה בה. אין לו שום אינטרס להאריך חוזה במכבי, והמחיר שלו יירד בשנה הבאה כשיהיה בשנת חוזה. 

זה חשוב בהרבה רבדים ומובנים למובנים לעשות עסקה טובה. גם כלכלית, גם מבחינת המעמד שלנו ביבשת, גם מבחינת היכולת למשוך כשרונות צעירים שיידעו שאנחנו נקדם אותם ונמכור אותם לאירופה. 

מבחינתי, האידיאל זה למכור את גלוך ב-5-7 מיליון יורו עם השאלה אלינו לעונה. האם זה ריאלי? לא יודע.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא הכל שחור ולבן בחיים.

זה שישימו אותו בכנף לא אומר שלא יידרשו ממנו דברים אחרים ככה שאתה לא יכול לקבוע שזה ייפגע בו. באותה מידה זה יכול לגרום לו להיות מלך הבישולים של הליגה עם 2 גולרים חולניים בחלק הקדמי.

אם חסרה ההבנה של הדברים זה גם בסדר.

אבל זה לא שחקן כנף. אין לו את המהירות של שחקן כנף. 

בנתניה הוא היה טוב יותר ששיחק את ה-10.

אבל יופי, אפשר להגיד גם על פריצה שישחק בלם אולי יהיה טוב כי ידרשו ממנו דברים אחרים.

14 דקות לפני, Davidna said:

אבל יופי, אפשר להגיד גם על פריצה שישחק בלם אולי יהיה טוב כי ידרשו ממנו דברים אחרים.

חחחחחחחח שוב, חוסר הבנה מובהק.

בכדורגל של היום שחקן שמוצב בכנף לא בהכרח הוא ווינגר קלאסי, אלא יכול להיות גם כזה שחותך לאמצע ומפנה מקום לעקיפות המגן מצידו ועוד שלל של אלמנטים שכנראה אין לך גרם של מושג לגביהן אז נוותר על הבזבוז זמן עליך. זה הכל עניין של איזון במערך, דור מיכה עשה על זה קריירה שלמה עם ערן זהבי בעיקר כי גם היה לו את מוח שידע לרווח מצד שני. אבל מה אתה כבר יודע.

2 דקות לפני, Davidna said:

הוא לא פחות מהיר מיונתן כהן למשל ויוני סיים עם דאבל דאבל באגף. 

לא כל 10 יכול להפוך לשחקן אגף, אבל לגויאגון יש את התכונות המתאימות - דריבל טוב, זריזות, טכניקה ופיזיות. 

גם אם אני זורם והוא באמת פחות טוב באגף אין ברירה. יש אילוצים של הקבוצה ואנחנו צריכים אותו באגף כי חסר שם איכות. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא פחות מהיר מיונתן כהן למשל ויוני סיים עם דאבל דאבל באגף. 

לא כל 10 יכול להפוך לשחקן אגף, אבל לגויאגון יש את התכונות המתאימות - דריבל טוב, זריזות, טכניקה ופיזיות. 

גם אם אני זורם והוא באמת פחות טוב באגף אין ברירה. יש אילוצים של הקבוצה ואנחנו צריכים אותו באגף כי חסר שם איכות. 

אבל זה לא הדיון. הדיון הוא האם יהיה תחליף לגלוף לאחר שימכר. ואני אומר שכן, גויאגון תחליף מעולה. בוא נשים תשחקנים שלנו בעמדות שהם הכי טובים בהם.

8 דקות לפני, Davidna said:

אבל זה לא הדיון. הדיון הוא האם יהיה תחליף לגלוף לאחר שימכר. ואני אומר שכן, גויאגון תחליף מעולה. בוא נשים תשחקנים שלנו בעמדות שהם הכי טובים בהם.

אבל יש את ביטון וקניקובסקי שיחליפו אותו. את פארפה צריך במקום אחר.

לא תמיד לשים את השחקנים בעמדה שהם הכי טובים בה זה טוב לקבוצה. לפעמים יש אילוצים שמכריחים שחקנים לצאת מאזור הנוחות שלהם. אם זה לא היה קורה עד היום זהבי היה קשר כי זאת העמדה המקורית שלו. 

לפני12 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

הארכת חוזה בעונה בתמורה לסעיף יציאה של 15 מליון יורו. אם הוא יתן עונה גדולה + ירשים במונדיאליטו

הוא יביא הצעה בסדר גודל הזה.

הצעה שקולה לבוא תנקה לי את הבית ואני אאפשר לך לשלם לי על זה 400 שח

חלק פה לחוצים ושוכחים כמה דברים. 

הוא חתום עוד שנתיים. שנתיים! כשיהיו עליו הצעות הוא ממש לא ישאר פה שנתיים... אז מאמין שמכבי תמכור בשלב כלשהו ותעשה כסף.

לשאר הקבוצות בעולם יש אינטרס להביא אותו. ועכשיו זה עניין של שוק. אם קבוצה רואה שמישהו אחר לוקח שחקן כזה בנניח 4 מיליון יורו. למה שלא ישימו יותר ויקחו אותו... 

לכן לא חושש שלא ימכר בסכום יפה שמגיע לשחקן כזה בגיל כזה. 

38 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

חלק פה לחוצים ושוכחים כמה דברים. 

הוא חתום עוד שנתיים. שנתיים! כשיהיו עליו הצעות הוא ממש לא ישאר פה שנתיים... אז מאמין שמכבי תמכור בשלב כלשהו ותעשה כסף.

לשאר הקבוצות בעולם יש אינטרס להביא אותו. ועכשיו זה עניין של שוק. אם קבוצה רואה שמישהו אחר לוקח שחקן כזה בנניח 4 מיליון יורו. למה שלא ישימו יותר ויקחו אותו... 

לכן לא חושש שלא ימכר בסכום יפה שמגיע לשחקן כזה בגיל כזה. 

כשחקן נכנס לשנת חוזה, הקבוצה המוכרת די כבולה בביצים מה שנקרא.

מכירים את זה שאתם צופים מדי פעם בנבחרת ספרד והם מציגים לראווה איזה שחקן צעיר קטן מימדים שאתה מתמוגג ממנו ואומר לעצמך "מתי לעזעזל אנחנו נגדל אחד כזה משלנו"?

אז זה הווייב שאני מקבל מאוסקר גלוך. פשוט אמן כדורגל. כל כך חכם, זריז ויעיל. קחו את המשחק שלו אחד על אחד ותדביקו לו מדים של נבחרת ספרד והוא מוערך היום ב30 מיליון יורו.

חייב להגיד משהו שלא הרבה יאהבו לשמוע, אבל בעיניי למכור אותו בסכום אסטרונומי ירגש אותי יותר מאשר אם ישאר פה.

אני לא חושב שהוא יכול להתפתח כאן כמו שיוכל להתפתח באירופה, ואני לא חושב שהוא יוכל לעשות אצלנו הבדל כזה גדול שיהיה שווה לקחת את הסיכון ולמכור אותו בגיל קצת יותר מאוחר (בגילאים האלה כל שנה היא קריטית מבחינת פוטנציאל מכירה. למכור ילד מבטיח בן 18 זה לא כמו למכור ילד בן 19 וכן הלאה).

אם נצליח למכור אותו ב8-10 מיליון יורו הקיץ, וזה משהו שאני בהחלט יכול לראות קורה אם הנבחרת תעשה את הבלתי יאמן ותזכה ביורו, זה יהיה מהלך היסטורי של מכבי.

כל כך רוצה שנעשה את קפיצת המדרגה הזו ולהפוך למועדון שיוצא לו שם של יצואנית כשרונות ברמה גבוהה לאירופה. זה יכול לעשות שירות אדיר לנו, ולכדורגל הישראלי כולו (שגם הוא חשוב לי).

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אבל יש את ביטון וקניקובסקי שיחליפו אותו. את פארפה צריך במקום אחר.

לא תמיד לשים את השחקנים בעמדה שהם הכי טובים בה זה טוב לקבוצה. לפעמים יש אילוצים שמכריחים שחקנים לצאת מאזור הנוחות שלהם. אם זה לא היה קורה עד היום זהבי היה קשר כי זאת העמדה המקורית שלו. 

זהבי בנוער שיחק מתחת לחלוץ והיה מעולה 

גוטמן הוריד אותו לאמצע וסוזה העלה אותו בחזרה

קשה ובעייתי לקבל סכום שמכבי דורשת עליו 7-10 מיליון.

כי קבוצה שתקנה אותו בסכום הזה תרצה להרוויח עליו בעתיד, זאת אמרת למכור אותו בלפחות 15 מיליון - איזה שחקן ישראלי נמכר בסכום כזה???

בעייתי

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

כי קבוצה שתקנה אותו בסכום הזה תרצה להרוויח עליו בעתיד, זאת אמרת למכור אותו בלפחות 15 מיליון - איזה שחקן ישראלי נמכר בסכום כזה???

בעייתי

אם היה לו רשום בדרכון ברזילאי או ארגנטינאי הוא היה שווה היום 40 מיליון יורו לפחות. 

1 דקה לפני, wddani said:

אין לו דרכון אירופאי וזה חוסם אותו בהרבה ליגות, הכי ריאלי בהתחשב בסכומים שמכבי דורשת זה הליגה האוסטרית

בליגה האוסטרית יש רק קבוצה אחת שיכולה לשלם סכום כזה.

בעיתי, גם העניין של הדרכון

12 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

לא רואה מישהו שם 10 מיליון יורו ככ מהר אבל אם כן מקפיץ אותו לנתבג וכו

10 מליון+אחוזים זה כמו להעפיל לצ'מפיונס מבחינה כלכלית.

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

בעייתי

יש משהו במה שאתה אומר. נהיה חכמים יותר אחרי הגמר. אם תהיה סנסציה והנבחרת תיקח את הגביע, זה אוטומטית יקפיץ משמעותית את הערך של השחקנים הבולטים.

ככל שאני חושב על זה יותר, 10 מיליון נראה חלום רחוק מדי, בעיקר בגלל שבאירופה לא בוטחים בכלל בשוק של השחקן הישראלי, אבל כן רואה אפשרות ל7 מיליון. ברור לכל בר דעת שהוא שווה הרבה יותר מזה, אבל זו המציאות. גם זלצבורג בהתחלה מכרה שחקנים הרבה יותר בזול עד שיצרה לעצמה את השם שיש לה היום בייצוא שחקנים.

אם אייאקס שילמו 12 מיליון יורו על מוחמד דראמי שלא עשה יותר מאוסקר, אז הם יכולים לשלם 9-10 על אוסקר

צריך לחכות לאחרי הגמר בשביל לעשות משא ומתן

כרגע המנייה שלו בשיא, גם אחרי עונה שלמה איתנו היא לא תעלה יותר

אם יש הצעה טובה גם לשחקן וגם לנו צריך לשחרר עם כל הצער שבדבר, אלא אם הוא ירצה להישאר ויסכים להאריך חוזה

1 hour ago, Adir12 said:

אם אייאקס שילמו 12 מיליון יורו על מוחמד דראמי שלא עשה יותר מאוסקר, אז הם יכולים לשלם 9-10 על אוסקר

צריך לחכות לאחרי הגמר בשביל לעשות משא ומתן

כרגע המנייה שלו בשיא, גם אחרי עונה שלמה איתנו היא לא תעלה יותר

אם יש הצעה טובה גם לשחקן וגם לנו צריך לשחרר עם כל הצער שבדבר, אלא אם הוא ירצה להישאר ויסכים להאריך חוזה

שנה מהיום הוא במונדיאליטו, ולך תדע מה הוא יעשה השנה במכבי במסגרת האירופית

2 דקות לפני, Keano said:

שנה מהיום הוא במונדיאליטו, ולך תדע מה הוא יעשה השנה במכבי במסגרת האירופית

שיווק טוב ומכבי תוציא דו ספרתי ובמקרה הרע הוא ימכר בסכום עבדה(שגם זה מעולה בלי קשר,הכי חשוב להתחיל להניע את גלגל ההשבחה-מכירה במלא כסף וחוזר חלילה).