Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

13 דקות לפני, snufkin said:

הכל שאלה של מי וכמה יציעו.. יש הצעות שאי אפשר לסרב להן

אמת.

אבל קשה קשה...אני מאוד בעד למנף מכירות של צעירים אבל לא על חשבון ההצלחה שלנו, לפחות שנהנה ממנו עונה אחת. צריך גם איזון מסוים, לא למרוח אותם יותר מדי אבל שכן נהנה מהפירות. 

השאלה איך המועדון יעריך את ההפסד הכספי אם יימכר קיץ הבא לעומת הקיץ הזה, יש תארים לקחת והם מעל לכסף. 

מבחינת השם של מכבי באירופה, לא משנה בכמה תמכור גידול שחקנים כאלה יביא לפה הרבה עיניים.

3 דקות לפני, אקיטה said:

אמת.

אבל קשה קשה...אני מאוד בעד למנף מכירות של צעירים אבל לא על חשבון ההצלחה שלנו, לפחות שנהנה ממנו עונה אחת. צריך גם איזון מסוים, לא למרוח אותם יותר מדי אבל שכן נהנה מהפירות. 

השאלה איך המועדון יעריך את ההפסד הכספי אם יימכר קיץ הבא לעומת הקיץ הזה, יש תארים לקחת והם מעל לכסף. 

מבחינת השם של מכבי באירופה, לא משנה בכמה תמכור גידול שחקנים כאלה יביא לפה הרבה עיניים.

אם היה לו חוזה לעוד 3 שנים, יש מצב שלא היו מוכרים גם בעד 10 מ'.. אבל בהינתן שהחוזה לעוד שנתיים, אם תבוא הצעה גבוהה - קשה מאוד לסרב (ומסכים שקשה מאוד גם למכור) גלוך זה שחקן שצומח פעם בהמון שנים. מקווה מאוד מאוד  שישאר העונה

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כמה נכסים יש לנו ששוים כמה מליונים כרגע

הבאסה היחידה שיש לי היא שהכסף לא יוכל ללכת להשקעה במתקנים כי החולדה מניאק.

כמה כשרונות מכבי הוציאו בנוער

לצערי הרב בתקופה של פטריק חלק מהם עברו לצד השני של הכביש בעיקר בגלל בוקסנבאום

גם תאי עבד היה בנוער של מכבי והפועל גרמו לו להכנס להסגר קטין

יש לי שאלה 

מה זה החרא הזה הסגר קטין ועד מתי ימציאו תשיטה הזאת בגילאים הצעירים?

10 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לי שאלה 

יש עוד זמן לבחון אבל כמות הכישרונות שיש בנוער זה בעיניי הרבה בגלל עבודה טובה של פטריק.

23 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לי שאלה 

הכשרונות שכן קיימים זה בזכות פטריק. אז זה לטוב ולרע. ובסך הכל זה הרבה יותר טוב מרע.

29 דקות לפני, אקיטה said:

יש עוד זמן לבחון אבל כמות הכישרונות שיש בנוער זה בעיניי הרבה בגלל עבודה טובה של פטריק.

הטעות הגדולה הייתה לקדם את פטריק לעמדת המאמן הראשי(אתה יכול להיות מנהל טוב אבל חלש ביישום והתאמה של רעיונות לכדורגל בוגרים).

גם יש לו הישגי עבר בשחטאר דונייצק בתחום הנוער(קובלנקו,רטיצקי ועוד רבים וטובים הם עבודה שלו).

49 דקות לפני, אקיטה said:

בגלל בוקסה יותר כמו שרשמתי, לא הבנתי את הסיפור הזה של הסגר קטין עד היום ולמה הוא קיים

להאריך לו חוזה כוסעמק.

שכר גבוה משמעותית, סעיף יציאה לליגות הגדולות.

אם יצחקי מצליח להאריך חוזה לגלוך ולגויאגון אני בעד להשאיר אותו מנהל מקצועי.

Just now, Skankhunt42 said:

להאריך לו חוזה כוסעמק.

שכר גבוה משמעותית, סעיף יציאה לליגות הגדולות.

אם יצחקי מצליח להאריך חוזה לגלוך ולגויאגון אני בעד להשאיר אותו מנהל מקצועי.

לדעתי זה בעיה לתת לו חוזה גבוה בגלל שהוא אמור להתגייס לצהל ואי אפשר לשלם מעל 5000-6000 שקל בחודש

רק קומבינות דרך מענק חתימה/שחרור 

58 דקות לפני, matis said:

לדעתי זה בעיה לתת לו חוזה גבוה בגלל שהוא אמור להתגייס לצהל ואי אפשר לשלם מעל 5000-6000 שקל בחודש

רק קומבינות דרך מענק חתימה/שחרור 

אז שיפתחו לו את החוזה לעוד שנתיים קדימה ויתנו לו מענק חתימה. משפטית יש למכבי את מאירי אם הם רוצים אפשר לקמבן משהו.

אם הוא כזה כישרון גדול ברמה של ברקוביץ' ובניון אז מצדי שישאר במכבי עד הפרישה, שישחק בליגת האלופות אצלנו.

אנשים שבעד למכור אותו כבר עכשיו, מי אתם ומה נסגר איתכם?

ילד בן 18 שכבר הוכיח שבהחלט יש לו מקום בבוגרים שלנו, במעט ששיחק הספיק לתפור את חיפה פעמיים. קודם שיביא לנו כמה אליפויות אחר כך שילך לאן שבא לו. 

Just now, Krishi said:

ילד בן 18 שכבר הוכיח שבהחלט יש לו מקום בבוגרים שלנו, במעט ששיחק הספיק לתפור את חיפה פעמיים. קודם שיביא לנו כמה אליפויות אחר כך שילך לאן שבא לו. 

בעולם אוטופי, כן. אבל זה לא יקרה. שעון החול התהפך וזה לא לגמרי תלוי בנו. במקרים יוצאים מהכלל כמו גלוך, החשיבה צריכה להיות בהתאם. 

לפני6 שעות , אקיטה said:

אמת.

בטווח הקצר - אם העונה שלנו תקום ותיפול על גלוך אז הסגל לא נבנה כמו שצריך. 

בטווח הארוך - מעבר להכנסה (שתהייה גדולה יותר עכשיו, לא משנה כמה מרשימה תהייה העונה שלו בבוגרים), המסר של לתת לכשרונות חריגים להתקדם בתמורה לסכום גבוה הוא חשוב מאוד ויסייע לנו למשוך כשרונות ולמנוע בריחה מהנוער שלנו.

המודל שלנו חייב לכלול גם מיקסום רווחים מכשרונות שגידלנו. פספסנו הזדמנות ענקית עם דור פרץ אחרי העונה הראשונה של איביץ', פספסנו עם אלמוג ויש מצב שעוד כמה דומים פספסנו. ניצול הזדמנויות לייצוא במחיר מקסימלי חייב להיות חלק מהמודל הבסיסי שלנו. זה יאפשר לשחרר את הפקק בשילוב בבוגרים, לרענן את הסגל וגם יותר משאבים לבוגרים ולנוער.

45 דקות לפני, המכבייה said:

בעולם אוטופי, כן. אבל זה לא יקרה. שעון החול התהפך וזה לא לגמרי תלוי בנו. במקרים יוצאים מהכלל כמו גלוך, החשיבה צריכה להיות בהתאם. 

החשיבה צריכה להיות קודם כל איך מפיקים מהשחקן תארים לקבוצה. לא מעניין אותי אקזיטים ושטויות אחרות. אנחנו לא מכבי פ"ת. 

10 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

בטווח הקצר - אם העונה שלנו תקום ותיפול על גלוך אז הסגל לא נבנה כמו שצריך. 

בטווח הארוך - מעבר להכנסה (שתהייה גדולה יותר עכשיו, לא משנה כמה מרשימה תהייה העונה שלו בבוגרים), המסר של לתת לכשרונות חריגים להתקדם בתמורה לסכום גבוה הוא חשוב מאוד ויסייע לנו למשוך כשרונות ולמנוע בריחה מהנוער שלנו.

המודל שלנו חייב לכלול גם מיקסום רווחים מכשרונות שגידלנו. פספסנו הזדמנות ענקית עם דור פרץ אחרי העונה הראשונה של איביץ', פספסנו עם אלמוג ויש מצב שעוד כמה דומים פספסנו. ניצול הזדמנויות לייצוא במחיר מקסימלי חייב להיות חלק מהמודל הבסיסי שלנו. זה יאפשר לשחרר את הפקק בשילוב בבוגרים, לרענן את הסגל וגם יותר משאבים לבוגרים ולנוער.

לא יעבוד בקבוצה מליגה ישראלית. חבל לבזבז על זה את הזמן, את הניסיון ואת התארים שנפספס בדרך. 

הדבר היחיד שאני מסכים זה ריענון הסגל כשצריך. אבל זה בלי קשר למיקסום הרווחים שאתה מדבר עליו. 

לפני3 שעות , Krishi said:

אף אחד לא רוצה למכור, אבל יש פה סיטואציה בעייתית

לדעתי זה שחקן שגדל פה פעם בדור והוא ברמת הכישרון של בניון/ברקוביץ' עם מנטליות של שחקן בוגרים

יש לו חוזה לעוד שנתיים ואם הוא מקבל הצעה שתקדם אותו מקצועית אין לו מה להאריך פה חוזה

אני בתור אוהד הכי רוצה שנהנה ממנו כמה שיותר ואני מאמין שהוא יכול לתת דאבל דאבל בעונה הבאה, אבל כרגע המניה שלו בשיא

אם נקבל סביבות ה-6 מיליון צריך למכור גם בשבילו וגם בשבילנו, אלא אם מיץ' מחליט שהוא מוכן לאבד אותו בחינם בשביל להנות ממנו בשנתיים הקרובות

אם הוא מאריך חוזה אז כל התמונה משתנה, אבל אם באמת יש לו את כל ההצעות שהסוכן שלו מדבר עליהם אני במקומו לא מאריך חוזה