Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

הכל שאלה של מחיר.

מניה צריך למכור שהיא בשיא, במקרה של אוסקר עם טורניר איכותי יתכן שיש פוטנציאל למחיר טוב.

שיכוונו ל6-7 מיליון יורו.

אוהדים של קבוצה שיש לה את גלוך, צמד החלוצים, איביץ, גלזר, דניאל פרץ וסאבוריט(ומיטש כמובן) צריכים להיות הרבה פחות חרדתיים. אלו לא זמנים רעים. רק צריך לדייק אותם.  

צחוקים וציניות בצד - אם אנחנו יכולים לקבל על גלוך 5 מיליון יורו ו-20% ממכירה עתידית, הייתי מוכר. לא משנה מה נקבל ממנו בשנתיים הקרובות, זה לא ישתווה לסכום הזה ולהשלכות העתידיות שלו על היכולת שלנו למשוך שחקני נוער ולשלב אותם.

4 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

צחוקים וציניות בצד - אם אנחנו יכולים לקבל על גלוך 5 מיליון יורו ו-20% ממכירה עתידית, הייתי מוכר. לא משנה מה נקבל ממנו בשנתיים הקרובות, זה לא ישתווה לסכום הזה ולהשלכות העתידיות שלו על היכולת שלנו למשוך שחקני נוער ולשלב אותם.

ברור שמוכר, אתה עושה טוב גם לשחקן וגם לקבוצה.

קודם כל אתה מרוויח סכום יפה, אם יצליח אז יימכר בסכום גבוה יותר ותקבל עוד כסף, אם לא יצליח אז יחזור אליך.

19 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

לוקח אליפות השנה + חצי גמר אירופי, צמפיונס שנה אחרי. שווה יותר מ5 מיליון. 

סך הכל ילד בן 18 שבתכלס חוץ מכישרון באמת מדהים

לא עשה עדיין משהו יוצא דופן

בקיץ הזה הצעה של 3 מיליון ו20 אחוז כרטיס זה מעל ומעבר 

בסוף הוא לא באמת עשה משהו יוצא דופן שאיזה קבוצה תשכיב עליו 7 מיליון יורו

באמת, בהסתכלות נייטרלית ונטרול רצון אישי, אני חושב שעוד שנה של אוסקר פה תחת איביץ' תעשה לו רק טוב. להוביל קבוצה למאבק אליפות, לצבור עוד ניסיון, להשתפשף ולהתחזק פיזית ומנטלית ולעבוד עם מאמן מעולה שכל השחקנים שהתאמנו תחתיו רק מדברים עליו על כמה הוא שיפר אותם זה רעיון לא רע מבחינתו. בסוף הוא בן 18, אז הוא ייצא בגיל של סולומון וליאל עבדה וישתפשף עוד שנה, זה יעשה לו רק טוב לדעתי.

55 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מדויק. מאוד רוצה לראות כבר העונה את אוראל באייה ובר לין שלפני חודשיים זכה למעקב מצד אספניול. לא לפחד לזרוק בני 18-19.

במשך שנים זו הייתה העוצמה שלנו ממיכה דרך גלזר, דור פרץ, יונתן כהן, שחר פיבן ונכון שחלקם הושאלו לפני שפרצו ונהיו כוכבים.

הימרו פה על העמדה הכי חשובה ונתנו את כל האמון והביטחון בילד בן 20 ועד עכשיו הוא נהדר, רק תביאו לו עוד בלם טוב ומגן ימני טוב.

לפני1 שעה , Elirandani said:

כל הרעש זה בגלל הסקאוטים ? זה דבר רגיל במשחקים כאלה.

הסוכן ? עושה את העבודה שלו

לפי וואלה "זה רחוק מלהיות סוגר" אבל אספניול כבר נפגשו עם מכבי ומשפחתו של אוסקר 

לפני8 שעות , דרור שווץ said:

סך הכל ילד בן 18 שבתכלס חוץ מכישרון באמת מדהים

לא עשה עדיין משהו יוצא דופן

בקיץ הזה הצעה של 3 מיליון ו20 אחוז כרטיס זה מעל ומעבר 

בסוף הוא לא באמת עשה משהו יוצא דופן שאיזה קבוצה תשכיב עליו 7 מיליון יורו

לא זכור לי שמנור סולומון וליאל עבדה הובילו את פתח תקווה לאליפות לפני שמכרו אותם לכל המרבה במחיר 

קודם שיתן עונה טובה אצלנו ונהנה ממנו ורק אחרי זה שילך 

מה ההתלהבות למכור שחקן בהרבה כסף לפני שנתן אצלנו שנה טובה ונהננו ממנו?מה אנחנו ביתר ירושלים קבוצה בלי בעלים וכסף שצריכה כל שקל?

1 hour ago, BRoi said:

קודם שיתן עונה טובה אצלנו ונהנה ממנו ורק אחרי זה שילך 

מה ההתלהבות למכור שחקן בהרבה כסף לפני שנתן אצלנו שנה טובה ונהננו ממנו?מה אנחנו ביתר ירושלים קבוצה בלי בעלים וכסף שצריכה כל שקל?

מסכים לגמרי.

הרי זה לא שנביא איזה שובר שוויון בכסף הזה, ואף אחד מאיתנו לא יקבל דיבידנדים.

אז למה סתם לאבד שחקן שפוטנציאלית עשוי לגרום לנו להרבה רגעי אושר (נטו מבחינתנו, האוהדים) ?

תחשבו לדוגמא על 100 האוהדים של מכבי פ"ת. 

מה עזר להם בחיים ה10 מיליון יורו שהמועדון שלהם קיבל על סולומון ועבדה?

הם לא היו מעדיפים להמשיך לראות אותם בקבוצה שלהם ואולי בעזרתם להתקדם למקומות שהם לא רגילים אליהם (צמרת/אירופה/גביע) ?