Jump to content

איילון אלמוג - פרוספקט אבוד או כשרון שאפשר להציל?

Armagedon

Recommended Posts

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

יעזוב אותנו ויפרוץ

מאחל לו להצליח, אני בטוח שהקהל שלנו לא רוצה לראות אותו נכשל גם מחוץ למכבי, אנחנו אנשים טובים.

אבל זה תלוי בו, זאת קלישאה, אבל לא מספיק להיות מוכשר, צריך לתת בראש, והוא לא מראה שיש לו את הרעב, לפחות לא בהזדמנויות שהוא קיבל.

אם אתה מאבד כדור ולא מנסה אפילו להחזיר אותו, אתה נותן לנו את התחושה שאתה עושה טובה.

מרגיש שהכל תלוי בו או במאמן שיתן לו בראש.

כי כישרון יש לו, הכל מתחיל מהראש ומהרצינות.

מאחל בשבילו שיצליח בין אם זה פה או במקום אחר, מקווה שעדיין פה.

כל הכישרון שבעולם לא יציל אותך אם אתה אהבל עם איקייו של צנון.
שיקח איתו את הילד זין השני שאוהב נעליים ושיפתחו חנות למה בכדורגל אין להם סיכוי.

לפני4 שעות , Barksdale said:

כל הכישרון שבעולם לא יציל אותך אם אתה אהבל עם איקייו של צנון.
שיקח איתו את הילד זין השני שאוהב נעליים ושיפתחו חנות למה בכדורגל אין להם סיכוי.

מי זה השני? טבח?

הסיפור הזה כאילו יש לו איזה כישרון יוצא דופן היה תמיד מובן מאליו, חד משמעי שאין עליו עוררין. אני אף פעם לא הבנתי למה. אף פעם לא ראיתי משהו באמת יוצא דופן ואם מישהו ראה (בדגש על היוצא דופן) שיגיד לי מה. לדעתי פוטנציאל בינוני פלוס, לא נדיר במיוחד. עם הראש הנכון יצליח, ובלי לא.

שחקנים כמו ירדן שועה או מיכאל אוחנה לדוגמא הרבה יותר מרשימים ממנו מבחינת כישרון.

ניסינו, הוא לא יכול/רוצה מספיק, אפשר להמשיך הלאה.. מבחינתי הוא אף פעם לא קנה את הזכות להיות בכלל בסגל של מכבי. רבע משחק פה, מהלך וחצי שם. גם אם ישאילו אותו והוא יפציץ בקבוצה קטנה זה לא אומר שהוא מתאים למכבי. מצטער על השליליות..

בעסקים יש עיקרון שנקרא סטופ לוס. לא להתאהב בהשקעה שלך.  יש לנו הרבה צעירים בנוער ומושאלים בליגה שקטנים ממנו ב3-5 שנים ומגיע להם צ'אנסים לפניו.

29 דקות לפני, elbanana said:

הסיפור הזה כאילו יש לו איזה כישרון יוצא דופן היה תמיד מובן מאליו, חד משמעי שאין עליו עוררין. אני אף פעם לא הבנתי למה. אף פעם לא ראיתי משהו באמת יוצא דופן ואם מישהו ראה (בדגש על היוצא דופן) שיגיד לי מה. לדעתי פוטנציאל בינוני פלוס, לא נדיר במיוחד. עם הראש הנכון יצליח, ובלי לא.

שחקנים כמו ירדן שועה או מיכאל אוחנה לדוגמא הרבה יותר מרשימים ממנו מבחינת כישרון.

ניסינו, הוא לא יכול/רוצה מספיק, אפשר להמשיך הלאה.. מבחינתי הוא אף פעם לא קנה את הזכות להיות בכלל בסגל של מכבי. רבע משחק פה, מהלך וחצי שם. גם אם ישאילו אותו והוא יפציץ בקבוצה קטנה זה לא אומר שהוא מתאים למכבי. מצטער על השליליות..

בעסקים יש עיקרון שנקרא סטופ לוס. לא להתאהב בהשקעה שלך.  יש לנו הרבה צעירים בנוער ומושאלים בליגה שקטנים ממנו ב3-5 שנים ומגיע להם צ'אנסים לפניו.

אין בו יותר מדי. הוא חזק פיזית, יש לו בעיטה טובה - אבל הוא איטי מדי בשביל שחקן קו, קבלת החלטות איטית, אינטליגנציית משחק לא קיימת. 
יכול להיות חלוץ סביר בליגת העל, זו תקרת הזכוכית שלו.

On 13.4.2022 at 18:12, kutomer said:

אותי מעניין אם אנשים שאומרים שמוסר העבודה שלו ירוד נמצאים באימונים?

וכאלה שטוענים שהוא טיפש אי פעם החליפו איתו מילה.

אני לא יודע אם הוא עצלן או טיפש, הוא עדיין בגיל שאפשר לפרוץ בו, הוא חייב לצאת להשאלה ולהשאלה במקום הנכון שיעזור לו לפרוח, נתניה, הפועל חיפה...

לאילון (ולא איילון כפי שחלק כותבים) היו את כל המרכיבים כדי להצליח, ועבורנו זה אפילו היה טוב מכדי להיות אמיתי:

שחקן בית, מחובר למועדון, עם לוק מפחיד ופיזיות אירופאית, משולבת בטכניקה ישראלית ובסט כלים מגוון.

דמות שכמו נבניתה להערצה, שחקן שטיפס בשלבים וכבר היה שחקן מוביל ועמד בציפיות השונות.

קשה לדמיין בראש דמות שיותר נכתבה על מכבי.

הנוכחות, המסה, הפריצה.

בנוסף מדובר על אישיות מאד חיובית, נעדרת עבירות משמעת, טיפוס שמתנהג בסך הכל באחריות, עצמאות, בגרות, לא קרס בלחץ.

מתבטא ברהיטות ומתנהל תקשורתית נכון.

ואז הוא השלים את המסלול המלא ברמלה ובחדרה בהצלחה מטאורית בשתיהן, עם ניצוצות כדורגל מפתיעים שמוכיחים שהוא גם קפץ לליגה של הבוגרים.

ובנוסף התחלה מטאורית במכבי עם דקות משחק מצוינות, שערים אייקוניים בדרבי וכמה רגעי הצלחה משמעותיים.

אבל אחרי שההייפ נרגע אז מגלים שהוא הפסיק לתת את הסחורה.

זה לא שהוא לא מתאים למכבי, הוא הרי הוכיח שיכולת מספיק טובה יש לו.

אלא שפשוט זה לא הלך...

טינופים על האופי שלו גם לא רלוונטיים.

עובדה שכל המאמנים מזהים פוטנציאל ומשתמשים בו.

כנראה שהמטנפים לא היו מחזיקים דקה במעמד של הציפיות שלו, אז מכנים אותו "עצלן", או "טיפש".

פשוט כי קשה להתאמת עם המציאות שבה היו לשחקן את כל הסיבות וחרף זאת הוא לא המריא.

עכשיו כתבו פה מושג חדש "טיפש של כדורגל".

אני יכול להבין את המושג.

אני לא בטוח שהוא נכון.

אני לא חושב שאלמוג "טיפש של כדורגל".

אלא באמת ובתמים לפעמים זה פשוט לא הולך.

הוא מנסה ומסיבה מסוימת לא יוצא.

מתסכל מאד.

אני עוד לא אמרתי נואש לגביו.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

לאילון (ולא איילון כפי שחלק כותבים) היו את כל המרכיבים כדי להצליח, ועבורנו זה אפילו היה טוב מכדי להיות אמיתי:

שחקן בית, מחובר למועדון, עם לוק מפחיד ופיזיות אירופאית, משולבת בטכניקה ישראלית ובסט כלים מגוון.

דמות שכמו נבניתה להערצה, שחקן שטיפס בשלבים וכבר היה שחקן מוביל ועמד בציפיות השונות.

הנוכחות, המסה, הפריצה.

בנוסף מדובר על אישיות מאד חיובית, נעדרת עבירות משמעת, טיפוס שמתנהג בסך הכל באחריות, עצמאות, בגרות, לא קרס בלחץ.

ואז הוא השלים את המסלול המלא ברמלה ובחדרה בהצלחה מטאורית בשתיהן, עם ניצוצות כדורגל מפתיעים שמוכיחים שהוא גם קפץ לליגה של הבוגרים.

ובנוסף התחלה מטאורית במכבי עם דקות משחק מצוינות, שערים אייקוניים בדרבי וכמה רגעי הצלחה משמעותיים.

אלא שפשוט זה לא הלך...

כנראה שהמטנפים לא היו מחזיקים דקה במעמד של הציפיות שלו, אז מכנים אותו "עצלן", או "טיפש".

עכשיו כתבו בו מושג חדש "טיפש של כדורגל".

אני יכול להבין את המושג.

אני לא בטוח שהוא נכון.

מתסכל מאד.

כל מה שכתבת הוא קלאסי להשאלה ובוא נראה מה שווה במועדון אחר.

אצלנו אני חושב שהסיפור שלו גמור

לא פוסל את זה שבקבוצה כמו נתניה\אשדוד\חדרה\פ"ת הוא יכול להיראות יותר טוב כמו שקארצב נראה יותר טוב ולתת עונה של 10-12 גולים ועוד כמה בישולים

On 13.4.2022 at 16:54, Armagedon said:

כבש את ליבנו ששיחק תחת איביץ' באליפויות

כבש את ליבנו אצל איביץ׳? מהמשחק הראשון שלו אצלנו בבוגרת ועד היום, חוץ מגול פה בישול שם לא היה חלק משמעותי משום דבר. 

בצדק או לא בצדק קיבל הרבה יותר הזדמנויות מכל שחקן בית אחר שזכור לי. בכל מקרה זה לא רלוונטי כי הקרדיט הזה כנראה נגמר

On 15.4.2022 at 07:56, ששון הצהוב said:

הנוכחות, המסה, הפריצה.

אלא שפשוט זה לא הלך...

עכשיו כתבו פה מושג חדש "טיפש של כדורגל".

אני יכול להבין את המושג.

אני לא בטוח שהוא נכון.

מתסכל מאד.

כתבת יפה, אבל בשנים האחרונות שומעים שוב ושוב אוהדים שרואים אותו באיזה בבר ב2 בלילה יום לפני משחק מריץ שוטים.

אז במקום ״טיפש של כדורגל״ הייתי לוקח את כל מה שרשמת ומתאר אותו ״עלה לו השתן לראש״.

שיצליח בקבוצה אחרת, עם אלירן עטר בבני יהודה זה קלאסי.