Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בבלומפילד | מבאס ומתסכל ובעיקר לא מאוד משנה

Sawyer

Recommended Posts

56 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מהמר שזה יקרה בעונה הבאה.

אני חותם שזה יקרה בשנה הבאה.

הם חיים בסרט שיש להם קבוצה אמיתית, הם לא מגרדים את מכבי שלקחה כאן אליפויות בעשור האחרון.

תמיד יהיה בצילנו.

22 דקות לפני, MTA For Ever said:

אני חותם שזה יקרה בשנה הבאה.

הם חיים בסרט שיש להם קבוצה אמיתית, הם לא מגרדים את מכבי שלקחה כאן אליפויות בעשור האחרון.

תמיד יהיה בצילנו.

רק אם יעזבו אותם שחקנים.

העוגנים שם אלו אצילי, אבו פאני ושרי.

שרי כבר בן 34.

הלוואי שאצילי ואבו פאני יעזבו.

4 דקות לפני, itanar said:

רק אם יעזבו אותם שחקנים.

שרי כבר בן 34.

האמת שרי עדיין מרשים בגיל הזה, אני לא מקבל ממנו את התחושה שהוא בסוף הקריירה.

21 דקות לפני, itanar said:

רק אם יעזבו אותם שחקנים.

שרי כבר בן 34.

תשאיר להם את חצילי, שרי והמזיין כבשים.

הכל תלוי בך.

מכבי כיום קבוצה בינונית מאוד שהצליחה להביך אותם בכל משחק נתון השנה ולו רק בשל העובדה שרועדות להם הביצים.

היא לא טובה יותר ממכבי של העשור האחרון ולא מבאר שבע של בכר.

לפני6 שעות , Adir12 said:

@Sawyer סתם משהו שמעניין אותי, בתור אחד שראה בזמנו את מרגוליס המון, גלוך נראה יותר טוב ממנו בנוער? אני כבר לא זוכר מה הייתה הסטטיסטיקה של מרגוליס בזמנו בעונה האחרונה שלו בנוער

שחקנים שונים, גאל היה מפלצת אתלטית עם מהירות ונתונים פיזיים שלא נראו בישראל לגילו בצירוף יכולת כדורגל, אוסקר זה גאון כדורגל מסוג אחר.

בכל מקרה ההשוואה הופכת למצחיקה אחרי התצוגת בוגרים של אוסקר אמש..

11 דקות לפני, Sawyer said:

שחקנים שונים, גאל היה מפלצת אתלטית עם מהירות ונתונים פיזיים שלא נראו בישראל לגילו בצירוף יכולת כדורגל, אוסקר זה גאון כדורגל מסוג אחר.

בכל מקרה ההשוואה הופכת למצחיקה אחרי התצוגת בוגרים של אוסקר אמש..

נכון, מה שמרשים זה שהוא יכול היה לשחק על בטח ולשחרר פסים מהירים לרוחב ללחוץ בהגנה ולתת בגדול משחק סולידי אבל הוא עלה עם ביצים וחיפש כל הזמן לבעוט וניסה לעבור שחקנים וזה אחרי כל ההייפ שהיה סביבו כי הרי יכלו להודיע כמה שעות לפני שהוא עולה וזה כאילו הפתעה נחמדה, אבל כבר כמה ימים מפמפמים שהוא יעלה ויום לפני המאמן אומר בצורה מפורשת שהוא פותח. בקיצור יש לו ביצים בניגוד לפדופיל ולא יתפסו אותו מזיין קטינות אלה אולי מילפית משגעת בת 45 ככה

לפני1 שעה , itanar said:

רק אם יעזבו אותם שחקנים.

שרי כבר בן 34.

ממש לא, הכל תלוי בחיזוק שלנו, אם יהיה נכון ואיכותי אז נפרק אותם עם כל העוגנים שלהם למרות שמוחמד יחשב ישראלי ויוכלו

להחתים זר נוסף, דהיינו שבהרכב שלהם ישחקו 6 זרים כולל מוחמד.

1 hour ago, MTA For Ever said:

תשאיר להם את חצילי, שרי והמזיין כבשים.

הכל תלוי בך.

מכבי כיום קבוצה בינונית מאוד שהצליחה להביך אותם בכל משחק נתון השנה ולו רק בשל העובדה שרועדות להם הביצים.

היא לא טובה יותר ממכבי של העשור האחרון ולא מבאר שבע של בכר.

לא מצליח להבין איך אפשר לכתוב משפט כזה אחרי השנתיים האחרונות.

גם אם 2-3 מושאלים (מעבר לפארפה) יתנו בוסט אנחנו צריכים להתחזק בהרבה מקומות. לא יותר טובה ועדיין לוקחת בדו ספרתי, וגם הם יכולים להתחזק עם ישראלים וזרים

לא יודע למה התכוונת כשכתבת "שושלת" בעמוד הקודם אבל לעונה הבאה הם ככל הנראה פייבוריטים אלא אם יקרו הרבה דברים (3 רצוף זה שושלת, לא?)

13 דקות לפני, דקסטר said:

גם אם 2-3 מושאלים (מעבר לפארפה) יתנו בוסט אנחנו צריכים להתחזק בהרבה מקומות. לא יותר טובה ועדיין לוקחת בדו ספרתי, וגם הם יכולים להתחזק עם ישראלים וזרים

לא יודע למה התכוונת כשכתבת "שושלת" בעמוד הקודם אבל לעונה הבאה הם ככל הנראה פייבוריטים אלא אם יקרו הרבה דברים (3 רצוף זה שושלת, לא?)

לא מסכים שהם יהיו פייבוריטים.

15 דקות לפני, דקסטר said:

הם לא פייבוריטים כבר במצבנו העכשווי, עם החיזוקים הנכונים בכלל אין על מה לדבר.

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים שהם יהיו פייבוריטים.

אתה יכול לא להסכים אבל זו כנראה המציאות.

כמו שאתה תכתוב "פראפה וכמה חיזוקים" גם הם יכולים לכתוב שיבואו לפחות 2 זרים במקום דוניו והמקום שמפנה עלי מוחמד ו2 ישראלים.

5 דקות לפני, Krishi said:

הם לא פייבוריטים כבר במצבנו העכשווי, עם החיזוקים הנכונים בכלל אין על מה לדבר.

אה זהו לא לוקחים העונה? די נשמה, דו ספרתי מה זה במצבנו העכשווי? אנחנו עם 33% הצלחה בפלייאוף.

ברור שהרבה יכול להשתנות אבל כרגע זה המצב.

10 דקות לפני, דקסטר said:

אה זהו לא לוקחים העונה? די נשמה, דו ספרתי מה זה במצבנו העכשווי? אנחנו עם 33% הצלחה בפלייאוף.

ברור שהרבה יכול להשתנות אבל כרגע זה המצב.

רשמתי כבר שזה יהיה נס גדול מאוד העונה. אבל התכוונתי שכבר עכשיו הם לא פייבוריטים לעונה הבאה. נתנו להם יותר מדי פור עם ואן לוון. 

Just now, מכביסט לעד said:

כבר שכחתם את המשחק נגד נתניה? פתאום אחרי תיקו עם חיפה אנחנו אלופים קל עונה הבאה? 

נצטרך לא מעט דברים בשביל שזה יקרה. 

לא שכחנו כלום ואישית אמרתי את זה עוד לפני, עונה הבאה יהיה יותר טוב. 

3 דקות לפני, Krishi said:

לא שכחנו כלום ואישית אמרתי את זה עוד לפני, עונה הבאה יהיה יותר טוב. 

בסדר, מבחינך אנחנו עומדים לקחת עשר שנים רצוף אליפות…

46 דקות לפני, דקסטר said:

איך אפשר לכתוב מה ?

שכל משחק ששיחקת נגדם העונה בליגה רעדו להם הביצים ופעמיים איבדת נקודות על הראש שלך בלבד ?

איפה כתבתי שנדרש חיזוקים מינוריים ופארפה ?

נראה לי התבלבלת . אני לא חושב שהסגל הנוכחי של מכבי שווה מעבר למקום 2-3 וכשאמרתי שהכל תלוי בך ובלבד שלטעמי צריך להחליף חצי הרכב (פרץ, סבוריט, גלזר, קניקובסקי, יובאנוביץ אלו היחידים כרגע ששווים הרכב לעונה הבאה לצורך העניין) ולנקות את כל העודף שומן שיצחקי החליט לשמר נראה לי שאמרתי את זה בכל נושא אפשרי, המשחק אתמול שיקף את זה ב 400 מיליון אחוז. מספיק להציץ בחילופים ובהרכב שסיים את המשחק ולהבין שאין לנו אף חלופה מהספסל. 

ועדיין, הכימיקלים לא נמצאים ברמה שמכבי של ג׳ורדי ואיביץ או של בכר בבאר שבע היו. 

אנחנו לא רחוקים ולא קרובים. זה לא הקנה מידה הנכון. כמעט כמו תמיד בעשור האחרון  יש לנו משאבים, כישרון, מאגר לבחור ממנו. זה לא השתנה. ללוש מהבצק הזה ועוד תוספות קבוצה אלופה בפוטנציה? אפשרי. ואפשר גם שלא. וגם אז נדרש מזל.  

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

איך אפשר לכתוב מה ?

שכל משחק ששיחקת נגדם העונה בליגה רעדו להם הביצים ופעמיים איבדת נקודות על הראש שלך בלבד ?

נראה לי התבלבלת . אני לא חושב שהסגל הנוכחי של מכבי שווה מעבר למקום 2-3 וכשאמרתי שהכל תלוי בך ובלבד שלטעמי צריך להחליף חצי הרכב (פרץ, סבוריט, גלזר, קניקובסקי, יובאנוביץ אלו היחידים כרגע ששווים הרכב לעונה הבאה לצורך העניין) ולנקות את כל העודף שומן שיצחקי החליט לשמר נראה לי שאמרתי את זה בכל נושא אפשרי, המשחק אתמול שיקף את זה ב 400 מיליון אחוז. מספיק להציץ בחילופים ובהרכב שסיים את המשחק ולהבין שאין לנו אף חלופה מהספסל. 

אליפות בדרך כלל לא לוקחים במשחקים נגד הגדולות אלא ביציבות ובניצחונות נגד בונקרים בליגה. נהיה חייבים לבנות קבוצה עם אופי, כישרון יש לנו.

אני יצאתי אופטימי לגבי העתיד, יש בסיס טוב ואם נביא בקיץ חיזוק איכותי לעמדות החלשות ונשחרר את כל מי שלא ברמה,יהיה סגל מצויין.

אגב, ציבוטה נכנס ויצר אצלנו המון בלאגן. הייתי נגק הבאה שלו אבל לראות אותו עולה מהספסל ועושה צחוק מההגנה שלנו גורם קצת להתחרט.. בעיקר בגלל הת.ז

יש הרבה מה לדבר מקצועית אבל חוזר ואומר שאני לא בטוח שאנחנו לא חזק במאבק עם שיפוט סביר בשני המשחקים האחרונים נגדם. לא אדבר אפילו על משחקים אחרים שלנו ושלהם.

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

איך אפשר לכתוב מה ?

אז אני לא ממש יורד לסוף דעתך. אם אתה כותב שלדעתך יש לנו סהכ 5 שחקנים ששווים הרכב והספסל אפילו לא צריך להיות בסגל זה אומר שצריך המון המון שינויים

מסכים שהם לא נמצאים ברמה של מכבי של האליפויות בעשור האחרון אבל עדיין, כרגע הם טובים מאיתנו כן? וגם הם יכולים לעשות שינויים וחיזוקים

הכוונה הייתה שאני לא מבין איך אפשר לכתוב שהכל תלוי בנו (עם כל מה שפירטת אז בכלל)

בגדול קיץ של ניקוי שומנים ועודפים לצד החזרת מושאלים אמור לעשות את רוב העבודה מבחינת איכות הסגל לצד חיזוק נקודתי פה ושם(מכאן והלאה זו כבר עבודה של מאמן).

28 דקות לפני, אקיטה said:

יש הרבה מה לדבר מקצועית אבל חוזר ואומר שאני לא בטוח שאנחנו לא חזק במאבק עם שיפוט סביר בשני המשחקים האחרונים נגדם. לא אדבר אפילו על משחקים אחרים שלנו ושלהם.

צודק לגמרי

ריאלי מאד שבלי טעויות שיפוט היינו מנצחים את שני המשחקים

והפער היה נקודה 1 (!)

46 דקות לפני, Raumdeuter said:

בגדול קיץ של ניקוי שומנים ועודפים לצד החזרת מושאלים אמור לעשות את רוב העבודה מבחינת איכות הסגל לצד חיזוק נקודתי פה ושם(מכאן והלאה זו כבר עבודה של מאמן).

לא…

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

תפסתי אומץ וראיתי את התקציר. דיכאון כמה החמצות ואיך פריצה לא מסר ליובאנוביץ׳ סעמק.

אוסקר גרסיה היה המאמן. גונסאלו היה הקשר.

האמת ראיתי את התקציר 3 פעמים היום כבר

את ה-3-2 להם בסמי עופר או ה-2-2 של עונה שעברה לא צפיתי בכלל