Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בבלומפילד | מבאס ומתסכל ובעיקר לא מאוד משנה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, ravid said:

אם פריצה לא היה לטעמכם אז מה נגיד על יובה? הרבה מתחת לרמתו

אימלל את פלאניניץ' שהתבייש וביים פציעה.

אם אני נותן לו את המצבים של פריצה כנראה נותן אחד.

2 דקות לפני, ravid said:

הוא היה מעולה חוץ מהסיומת, הוא החלוץ שלנו, הגולר, מגיע למצבים. שים אחד בפנים יא זין. אחד. 

2 דקות לפני, ravid said:

כמו שהתגעגעו לפשיץ יתגעגעו לפריצה

פריצה עשה דברים מדהימים עד הפעולה האחרונה, איזה באסה יאללה.

אבל טוב שזה קרה במשחק כזה שהכול גמור ולא באיזה 5-6 הפרש שזו חתיכת בומבה.

הרבה דברים טובים אפשר לקחת מכאן לעונה הבאה, רק שההכנה אליה תצא לפועל בצורה מוקדמת וראויה.

דל"פ סופר לא פופולרית

היה שיפוט סבבה היום, לא בא אליו בטענות ששרק לפנדל כי זה באמת אצילי עשה שם הצגה יפה. ידע לתקן בוואר בלי לבזבז על זה חצי שעה וזה סופר חשוב עם השופטים היהירים והאיטיים פה.

לא קנה את ההצגה שלהם ב"פנדל" על חזיזה.

Just now, הילד בן 30 said:

דל"פ סופר לא פופולרית

היה שיפוט סבבה היום, לא בא אליו בטענות ששרק לפנדל כי זה באמת אצילי עשה שם הצגה יפה. ידע לתקן בוואר בלי לבזבז על זה חצי שעה וזה סופר חשוב עם השופטים היהירים והאיטיים פה.

אם באמת לא היה פאול בסוף אפשר לזרוק את כל מה שכתבת לפח

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

דל"פ סופר לא פופולרית

מבחינתך סלמתק שאצילי לא קיבל צהוב שני באף הזדמנות? פנדל על יובא?

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

דל"פ סופר לא פופולרית

לא הגיוני שאצילי מתחזה באופן הכי בוטה שיש ולא נשלף לו שם צהוב שני.

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה נראה כאילו השחקן של חיפה דורך על גלזר לא?

תקנו אותי אם אני טועה

סאן מנחם דורך על גלזר.

שום עבירה לא היתה. גלזר מאז שחזר אלינו מנתניה, מקבל שריקות וצהובים על תיקולים איכותיים שלו. השופטים כאן לא מסוגלים לזהות תיקולים.

16 דקות לפני, turgi said:

אולי הביקורת שלי נכונה לכל העונה ופחות למשחק הזה.

אבל גם במשחק הזה ראו כמה עמדות בסגל חלשות מאוד.

תורג'י, כתבת בנושא אחר שכדאי לחזור לרולטת המאמנים. מלאדן לא מוצר מוגמר, אנחנו רואים שלא. יש שם יתרונות מול חסרונות אבל לא מעט יתרונות. האם מכבי תביא מאמן זר מוצר מוגמר? זה לא סביר וכמעט שלא קרה. לא היית הולך על המשכיות? 

סה ופיבן היו אחלה מבחינה הגנתית, זאדה ביום הרע שלו, סאבוריט פשוט אל, הפסקתי לספר כמה גולים הוא לקח להם. מי אמר פה שיש לגביו סימן שאלה? 

גלזר חטף את קללת שחקן העונה. מבאס. גבי נתן תחת ומהלכים יפים לצד כמה איבודים, שמיר איכזב ועל גלוך דיברו פה מספיק אז אין מה להוסיף, הרבה זמן לא התרגשתי ככה בגול. 

פריצה ויובאנוביץ׳ נתנו לחימה אדירה, אבל ראבק איך אתם לא מכניסים גול לעזאזל? ראבק כמה החמצות? פריצה הגיבור הטראגי שלנו משחק שני ברציפות נגד חיפה. 

פיקנטריה - או לייק איט לייק איט מיציע ליציע כמו בימים הטובים.

ואף מילה על סאן מנחם הקוקסינל הבן שרמוטה? השופט שורק לסיום, הוא לוקח את הכדור ובועט אותו על הקהל בשער 13. כמה שחקנים מגעילים יש בקבוצה המגעילה הזאת? שימות כמה שיותר מהר או לפחות יגמור את הקריירה. זבל.

עוד יום עצוב בעונה עצובה. נקווה לשינוי בעונה הבאה כי יהיה קשה לראות עוד עונה דומה. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סה ופיבן היו אחלה מבחינה הגנתית, זאדה ביום הרע שלו, סאבוריט פשוט אל, הפסקתי לספר כמה גולים הוא לקח להם. מי אמר פה שיש לגביו סימן שאלה? 

גלזר חטף את קללת שחקן העונה. מבאס. גבי נתן תחת ומהלכים יפים לצד כמה איבודים, שמיר איכזב ועל גלוך דיברו פה מספיק אז אין מה להוסיף, הרבה זמן לא התרגשתי ככה בגול. 

פריצה ויובאנוביץ׳ נתנו לחימה אדירה, אבל ראבק איך אתם לא מכניסים גול לעזאזל? ראבק כמה החמצות? פריצה הגיבור הטראגי שלנו משחק שני ברציפות נגד חיפה. 

ואף מילה על סאן מנחם הקוקסינל הבן שרמוטה? השופט שורק לסיום, הוא לוקח את הכדור ובועט אותו על הקהל בשער 13. כמה שחקנים מגעילים יש בקבוצה המגעילה הזאת? שימות כמה שיותר מהר או לפחות יגמור את הקריירה. זבל.

עוד יום עצוב בעונה עצובה. נקווה לשינוי בעונה הבאה כי יהיה קשה לראות עוד עונה דומה. 

איך התרשמת מסה?

6 דקות לפני, המכבייה said:

תורג'י, כתבת בנושא אחר שכדאי לחזור לרולטת המאמנים. מלאדן לא מוצר מוגמר, אנחנו רואים שלא. יש שם יתרונות מול חסרונות אבל לא מעט יתרונות. האם מכבי תביא מאמן זר מוצר מוגמר? זה לא סביר וכמעט שלא קרה. לא היית הולך על המשכיות? 

זה נכתב בציניות.

רולטת המאמנים לא טובה לנו.

מצד שני? את אותן טענות על המשכיות אמרו על ואן לוין.

בגדול? אני לא מקנא ממי שאמור לקבל את ההחלטות במועדון הזה.

8 דקות לפני, המכבייה said:

זו שאלת מיליון הדולר של הקיץ.

אני לא יודע אם קרסטאיץ' הוא מאמן מספיק, אבל צריך להגיד את האמת שמאז שג'ורדי עזב לא מגיעים לכאן אנשי מקצוע יוצאי דופן. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

איך התרשמת מסה?

התחיל קצת מהוסס, אבל בחצי השני היה נהדר. הייתה התקפה שהוא הצליח לקחת שני גולים בטוחים. גם מבחינת הנעת כדור הוא עושה את זה בצורה טובה. שינוי מרענן מנחמיאס שאין לו את זה.

צריך לתת לו את ההזדמנות עד סוף העונה ולפי זה להחליט. 

רק אני לא "שונא" את אצילי?

הרבה יותר מתאים לו מכבי מחיפה ואני די בטוח שהוא גם יודע את זה ורואים את זה במשחקים מולנו.

בקרן מחצית ראשונה, זרקו עליו קצת דברים לא התרגש פשוט זז הצידה ונתן לשחקן אחר לבעוט.

הברכות לאוסקר בתחילת המשחק.

1 דקה לפני, itanar said:

רק אני לא "שונא" את אצילי?

הרבה יותר מתאים לו מכבי מחיפה ואני די בטוח שהוא גם יודע את זה ורואים את זה במשחקים מולנו.

בקרן מחצית ראשונה, זרקו עליו קצת דברים לא התרגש פשוט זז הצידה ונתן לשחקן אחר לבעוט.

הברכות לאוסקר בתחילת המשחק.

נתן לשחקן אחר לבעוט זה לגמרי חיפה. זהבי למשל היה נותן לשחקן אחר לבעוט אם הייתה לו קרן ליד שער 5? 

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

זו שאלת מיליון הדולר של הקיץ.

אני לא יודע אם קרסטאיץ' הוא מאמן מספיק, אבל צריך להגיד את האמת שמאז שג'ורדי עזב לא מגיעים לכאן אנשי מקצוע יוצאי דופן. 

אולי תגדל איתך מאמן שמוכן לזרום ולהתפתח, חסר פחד, איש כדורגל, פרגמטי במידה אבל תמיד רוצה להבקיע. אולי בשלב הזה של האבולוציה, מלאדן הוא רוח פרצים שאנחנו צריכים. הכל ברמת הניחוש והספקולציה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נתן לשחקן אחר לבעוט זה לגמרי חיפה. זהבי למשל היה נותן לשחקן אחר לבעוט אם הייתה לו קרן ליד שער 5? 

רצה לעצור את זריקת החפצים ולא לתת לזה להתפתח. ככה אני רואה את זה.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קבוצה ככ חסרת קלאס, הכי רחוקה מאיתנו בשיא.

שזה יתפוצץ להם תוך שנה שנתיים עם החרא האנושי זה יהיה מתוק.