Jump to content

אוסקר גלוך נגד חיפה

Armagedon

Recommended Posts

לפני3 שעות , המכבייה said:

שרי הוא פיור קלאס. גם נתן לו חיבוק בתחילת המשחק. 

פספוס גדול שלנו שרי וגם ג'ורדי ידע.

הוא לגמרי מכבי.

לפני1 שעה , מנג'ר יונייטד said:

לגמרי איתך. לכל שחקן שלנו צריך להיות תג מחיר ואנחנו חייבים להשתפר במיקסום התועלת משחקני הבית שלנו. איבדנו יותר מדי שחקנים בשביל נזיד עדשים או בחינם. דור פרץ למשל היה הזדמנות שפוספסה לרשום רווח משמעותי, כנ"ל גלזר אחרי עונות איביץ'. למכור למרבה במחיר ובתזמון הנכון חייב להפוך לחלק מה-DNA שלנו. 

הבעיה שלשחקנים יש תיאבון גדול, הם רוצים גם משכורת גבוהה וגם תג מחיר נמוך וזה לא הולך ביחד

שרי ורוקאביצה זה 2 פספוסים גדולים של מכבי.

רוקאביצה זה פספוס כפול (התאמן במכבי במחנה אימונים וגם בקיץ אחלה קלף שהיה פנוי).

לפני5 שעות , מנג'ר יונייטד said:

חד משמעית. המחיר צריך להיות כזה שיאפשר לנו להביא מחליף באיכות דומה ולהישאר עם עודף משמעותי. 

הייתי שמח גם למכירה עם סעיפי buy-back למקרה ששחקן כזה או אחר לא ישתלב ביעד האירופי שלו.

אני לא חושב שמכבי נמצאת בפוזיציה שהיא יכולה להכניס סעיף Buy Back כאשר היא מוכרת שחקנים לקבוצות באירופה. 

זה קורה בעיקר כשאתה מוכר שחקנים לקבוצות קטנות ממך בנזיד עדשים או בעסקאות חליפין.

אחת הקבוצות הבודדות בעולם שמקפידה לעשות זאת היא ריאל מדריד, את רובם היא גם לא מחזירה בסוף.

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

אני לא חושב שמכבי נמצאת בפוזיציה שהיא יכולה להכניס סעיף Buy Back כאשר היא מוכרת שחקנים לקבוצות באירופה. 

זה קורה בעיקר כשאתה מוכר שחקנים לקבוצות קטנות ממך בנזיד עדשים או בעסקאות חליפין.

אחת הקבוצות הבודדות בעולם שמקפידה לעשות זאת היא ריאל מדריד, את רובם היא גם לא מחזירה בסוף.

אני לא רואה סיבה שקבוצה באירופה לא תסכים לסעיף buy back או זכות ראשונים במקרה שלא מסתדר עם השחקן? זה לא buy back ביותר כסף כמו ריאל אלא buy back במובן של להבטיח שיחזור אלינו. באר שבע עשו את זה עם דוידזאדה למיטב זכרוני.