Jump to content

רשמים מהתיקו מול נתניה בנתניה | 1-1 מאכזב, פתיחה רעה לפלייאוף

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, itan17 said:

בלי קשר: נדיר לשחק מול נתניה בלי שיפסלו לנו איזה גול או שניים.

1. בוודאות עצרו את התמונה בגול של יובאנוביץ' אחרי שהכדור יצא מהרגל של דניאל, לא ברור מי שם בורר אבל הוא חיפש איך לפסול את השער הזה. תסתכלו בטלויזיה הכדור כבר מתחיל את התנועה. 

2. בעיטה של רז שלמה ללא כדור בטב''ח מחייבת צהוב, כשיש לו כבר צהוב. פנקסנות שלא תראו כששופטים את חיפה 

16 דקות לפני, דקסטר said:

איזה כיף היה בפגרה

שנים קשות לפנינו

לא מבין את אלה שהשתעממו בפגרה, היה תענוג.

שנים קשות אני לא חושב, לדעתי עוד עונה שלהם ואז נתאפס.

דברים בכדורגל יכולים להשתנות מהר מאוד, אפילו תוך קיץ אחד. 

גם אחרי ה-3 אליפויות של בש היה נראה שכבר יהיה לנו קשה לחזור ללופ, אבל כל עוד מיץ׳ כאן זה לדעתי יתחבר שוב.

אוקיי, זה הולך להיות ארוך אבל זה על הזין שלי.

אני פשוט מתוסכל ועצבני איך כל פעם אנחנו מפשלים את זה בפלייאוף. זאת לא מכבי שלי וזה לא מכביזם, פשוט עונה פח אשפה.

קודם כל ברור לאור היכולת ואיבוד הנקודות היקרות בפלייאוף שאין כאן שום סיכוי לאליפות השנה (ואני היית מהאופטימיים ביותר עד לפני שבועיים שבזכות המכביזם וצמד החלוצים האימתני שלנו אנחנו עוד מסוגלים לקחת את זה לחיפה מתחת לאף כנקמה על העונה שעברה, אבל בואו - מכביזם אין בקבוצה הזאת השנה).

דבר שני, אני כולי תקווה שבאר-שבע תצליח לעשות את הבלתי יאומן ביום שני ותנצח ותיקח לחארות האלה אליפות על הראש. אמנם לא סובל אותם, אבל בשנה האחרונה פיתחתי שנאה למטומטמים האלה מהכרמל ובעיקר לפדופיל שבגד בנו (יא בן של זונה, לא יכולת להשאיר את הזין שלך במכנסיים ולהישאר פה ולתת לנו אליפות רביעית ברציפות ביחד עם מיכה? כוס אמקום ערס!).

אבל זה משני ולא משנה כבר.

דבר שלישי והעיקרי ביותר - הדאגה שלי היא מקצועית. אנחנו קבוצה חולה ומועדון חולה.

הנהלה שמורכבת מישראלים לא תביא אותנו לשום מקום.

לגבי הסגל ואיכות הקבוצה - למעט דניאל (שניהם כמובן), סאבוריט, גבי, ביטון, גולסה (למרות שנפצע כל הזמן וזה כבר נמאס), יובאנוביץ׳ (לב צהוב ענק) ופריצה (פשוט חולה על הרגש איתן והוא חלוץ ענק) את כל השאר צריך לשלוח בקיץ וכמה שיותר מהר.

הבעיה העיקרית - אין את מי להביא חוץ למהמר על זרים.

על פריצה ויובאנוביץ׳ הימרנו נכון. על קובאס לדוגמא פשוט נפלנו נפילת בנג׳י.

וזה הבעיה בשחקנים זרים - אתה לא יודע באמת מה תקבל ואיך הם יתאקלמו פה.

הרי כולנו יודעים שהכדורגל שיש ברגליים של קובאס לא קיים באף שחקן ישראלי, אפילו לא ברגליים של אצילי.

אבל החיבור שלו לקבוצה כנראה לא טוב, הוא כבד מדי, כנראה שאין לו חשק לשחק כבר ברמות האלה וככה זה נראה.

חייבים להביא קשר גרזן, שני שחקני כנף איכותיים (שם צריך לשים את כל הכסף כי בכנפיים אין כלום) וכמובן בפאקינג בלם. אפילו שניים.

זהבי לדעתי לא יגיע בעונה הבאה, סתם פנטזיה ומשאלת לב שלנו האוהדים.

פארפה גויאגון חייב להיות כאן עונה הבאה, בר כהן ויתר הצעירים חייבים לקבל צ׳אנס כי פשוט אין אופציה אחרת, בעיקר אם סאבוריט, יובאנוביץ׳ ופריצה נשארים.

אז זוסוואה סה סימן שאלה גדול ואם הוא נשאר ופארפה חוזר - זה אומר שיש לנו כבר 5 זרים ויש מקום רק לזר אחד. זו בעיה מאוד מאוד קשה.

אין לנו כנפיים, הקישור לוקה בחסר לעומת שנים קודמות (איך אני מתגעגע לקישור של גלזר-פרץ-גולסה אינעל העולם, קיר באמצע המגרש) והתקפה שאמנם יש לה 2 אימתניים באמצע אבל בכנפיים כלום ושום דבר.

אם ג׳ורדי היה כאן הוא היה מתאבד על דוידה אבל ליצחקי אין שיניים כדי לקחת אותו מהפועל וגם הוא ינחת בחיפה בשלב מסוים.

אנחנו במצב קשה, לדעתי יש כאן צורך בעמדה אחת להביא זר (ובמקרה וזה יעזוב יש להביא עוד זר בדגש על בלם איכותי לפני הכל!) ובכל שאר העמדות לעשות מה שעשינו עם הפייר פליי ולהביא שחקנים צעירים שלנו ולהכניס אותם למים - חנציס, בר כהן, אוסקר גלוך  וכן הלאה.

לפחות שבעוד שנתיים תהיה פה קבוצה בריאה ומאוזנת שתצליח להתמודד על האליפות עד הסוף, כי כרגע - אני לא רואה מצב שבעונה הבאה אנחנו בכלל נדגדג את המאבק על התואר.

מבאס, מעצבן ומקומם ההתרסקות שלנו בכל פלייאוף בשנים האחרונות (במקרים שבהם אנחנו לא מסיימים את העונה הסדירה במקום הראשון).

צריך כאן חריש עמוק ויסודי וזה צריך לבוא רק מלמעלה, כל עוד יצחקי את תמם מנהלים את מכבי - אני לא רואה שזה קורה. צפו לעוד קיץ של סחבת ושחרור סיטונאי של שחקנים ללא כל התקדמות עד השבוע האחרון של החלון.

זה מה יש, נקווה שלא נתעצבן יותר מדי הפעם.

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, כרם ג'אבר, רז שלמה, עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ', עדן קארצב, בוריס אינו, אביב אברהם, פארפה גיאגון, איגור זלאטנוביץ', פטריק טוומאסי.

הרכב מכבי תל אביב: דניאל פרץ, טל בן חיים, שחר פיבן, עידן נחמיאס, אנריק סבוריט, אופיר דוידזאדה, דן גלזר, גבי קניקובסקי, עדן שמיר, אבי ריקן, ג'ורג'ה יובאנוביץ'.

מהמספל עלו:

עזרא קונסטנטין אשכנזי וייר ברקוביץ'
ייני פריצה אלמוג ג'רלדש קובאס

לא חושב שיש פה מישהו שיכול לטעון שמכבי טובה משמעותית מנתניה, אם בכלל. נתניה נמצאת במקום החמישי עם 21 ומשחק עודף על המקום הראשון והסגל שלנו לא טוב משלהם. בסוף זה כל הסיפור. איך אפשר לקחת אליפות ככה? גם אם היינו עם אותו מספר נקודות כמו חיפה הסיכויים לא היו לטובתנו. 

ראינו בריצה האחרונה שיש במכבי איכות, אבל אנחנו עדיין עם המון בעיות בסגל, בכמעט כל חוליה מלבד בחוד.

14 דקות לפני, PLASTOMAN said:

כסף, כסף וכסף… אין מנוס. אם לא תהיה השקעה כבדה בקיץ הקרוב אנחנו שוב נגיע לאותו המצב בעונה הבאה. 

לא יקרה.

לפני8 שעות , Sawyer said:

פיקנטריה:

- סאגת הכרטיסים של אייל סגל

- מי היה מאמין שנתניה גזענים לפחות ברמה שלנו

- 2 משחקי פלייאוף ראשונים ללא ניצחון..

- טל עם שני שערים בנבדל ב2 דקות

אף מילה על חנצ'וק עזרא?

לפני7 שעות , קובי השועל said:

עונה הבאה? אתה אופטימי.

שושלת של 5 אליפויות ירוקות על הראש שלנו.

חושב הפוך, בעונה הבאה האליפות חוזרת אלינו. לגזור ולשמור.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חושב הפוך, בעונה הבאה האליפות חוזרת אלינו. לגזור ולשמור.

מתערב על זה?(אני מסכן 100,אתה מסכן 100 והזוכה לוקח הכל).

1 hour ago, duss21 said:

אנחנו מאבדים נקודות בפלייאוף בדיוק כמו שאנחנו מאבדים במהלך העונה. זו האיכות שלנו.

בדיוק. בשום שלב לא היינו חלק מהסיפור. 

בכל עונה יש את התקופה היותר טובה שעושים רצף ניצחונות, אבל לא שם הקבוצה נמדדת, היא נמדדת דווקא בתקופה הפחות טובה ושם אנחנו עם 2 מ6 ועוד לפני שני המשחקים הכי קשים בליגה.

קיבלנו לוח משחקים בפליאוף נוח מאוד להיאבק על האליפות,

סכנין בבית

נתניה המבולגנים בחוץ

ואז חיפה בבית.

9/9 בשילוב איבוד נקודות של חיפה עם באר שבע ואנחנו אחושרמוטה במירוץ.

חירבנו הכל,

נשאר הכבוד מול חיפה שבוע הבא , הדרבים והגביע.

באסה,לא חשבתי שזה יגמר כל כך מוקדם.

48 דקות לפני, spurs said:

לראות את טל בן חיים פותח משחק אחרי משחק זו מעבר לטעות מקצועית קשה, אלא פגיעה ממשית בערכי המועדון.

כל משחק שהוא פותח זאת יריקה בפרצוף כבר לא יכול יותר לראות אותו דקה אחת, חייב להודיע על פרישה ולסיים את זה בכבוד.

1 hour ago, spurs said:

לראות את טל בן חיים פותח משחק אחרי משחק זו מעבר לטעות מקצועית קשה, אלא פגיעה ממשית בערכי המועדון.

הבעיה שאפשר להגיד את זה על כל המחליפים שלו - קוואס, אלמוג וחוזז. אשכרה כולם אותו חרא.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

לא יהיה פה שינוי ניכר כי אין את מי להביא שהוא בגדר של שחקן מעל

שחקני "על" זה רק זרים. ישנם ישראלים טובים שיכולים להוות את הבסיס. חלקם חוזרים ללא עלות ואת חלקם צריך לרכוש. בלי בסיס ישראלי חזק גם שחקנח העל לא יעזרו.