Jump to content

נתניה - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני9 שעות , antonio_margheriti2 said:

שכחתי שהוא קיים, שחקן של הברקה פה ושם, לא ראיתי אותו נותן יותר מחצי שעה טובה אצלנו.

מסכים, לא שחקן לרמות הגבוהות הנדרשות, הייתי מעביר בטרייד.

43 דקות לפני, Davidna said:

אנחנו אחרי שני תקו, עם הפנים לחיפה ב״ש והפועל

אשכרה הולך להיות פה גג 6 מ15

למה 6? הגזמת, באמת...  0 מ15!

בחיי צריך להתחיל לחסום פה אנשים

מצחיק איך בתקשורת טבח מתואר כמישהו ששיחק טוב במשחקים האחרונים עם שיפור ביכולת ובפעם המי יודע כמה שם את הפציעות מאחוריו.

שלחו אותו מפה לאלף עזאזל ואת הכתבים שמגנים עליו. צר לי אבל אני בכנות שונא שחקן מכבי, לא יכול לראות אותו יותר, את ניסיונות סחיטת העבירה הפתטיים, אי החזרה להגנה, את הפרצוף המזדיין שלו בראיון אחרי "משחק טוב", את האופסיידים, ההחמצות והכל בו בערך.

היה לו אופסייד במחצית השנייה שמזלו שנשרק למה הפעולה והאיבוד שהוא עשה שם מביכה אפילו שחקן נערים א' היה שם הכל מהכל, קבלת החלטות לא נכונה ומסירה בטכניקה שהכלבה שלי מתביישת להוציא לפועל כשאני בועט לה כדור.

6 דקות לפני, אקיטה said:

מצחיק איך בתקשורת טבח מתואר כמישהו ששיחק טוב במשחקים האחרונים עם שיפור ביכולת ובפעם המי יודע כמה שם את הפציעות מאחוריו.

שלחו אותו מפה לאלף עזאזל ואת הכתבים שמגנים עליו. צר לי אבל אני בכנות שונא שחקן מכבי, לא יכול לראות אותו יותר, את ניסיונות סחיטת העבירה הפתטיים, אי החזרה להגנה, את הפרצוף המזדיין שלו בראיון אחרי "משחק טוב", את האופסיידים, ההחמצות והכל בו בערך.

היה לו אופסייד במחצית השנייה שמזלו שנשרק למה הפעולה והאיבוד שהוא עשה שם מביכה אפילו שחקן נערים א' היה שם הכל מהכל, קבלת החלטות לא נכונה ומסירה בטכניקה שהכלבה שלי מתביישת להוציא לפועל כשאני בועט לה כדור.

בדרך כלל מי שמקבל סיקור אוהד הוא נותן טובות הנאה

15 דקות לפני, erantheking21 said:

בדרך כלל מי שמקבל סיקור אוהד הוא נותן טובות הנאה

שים לב לכתבה עכשיו של רז אמיר, טבח כמובן, לא שיחק לא כי הוא חלש מאוד אלא בגלל "סיבות לא מקצועיות". ממש כמו דוניס שנה שעברה ואז פטריק "כיבד" אותו. השנה אותו פטריק שהציל אותו (מילים שלו הרי) גם הוא פתאום במפתיע לא כיבד אותו, למרות שהעובדות מספרות שבתחילת שנה הוא שיחק המון ונראה כמו חור תחת.

שיילך לחפש כבוד אצל הלוזונים וישלח את עצמו מפה כבר.

לפני1 שעה , אקיטה said:

שים לב לכתבה עכשיו של רז אמיר, טבח כמובן, לא שיחק לא כי הוא חלש מאוד אלא בגלל "סיבות לא מקצועיות". ממש כמו דוניס שנה שעברה ואז פטריק "כיבד" אותו. השנה אותו פטריק שהציל אותו (מילים שלו הרי) גם הוא פתאום במפתיע לא כיבד אותו, למרות שהעובדות מספרות שבתחילת שנה הוא שיחק המון ונראה כמו חור תחת.

שיילך לחפש כבוד אצל הלוזונים וישלח את עצמו מפה כבר.

צודק

שם לב למה הוא קיבל את כל "התשבוחות"

יש קבלה ותמורה

בכל הכתבה רשום בבירור איך כל הרפש יוצא החוצה :-(

טבח באמת בלתי נסבל. באמת אחד שאי אפשר לראות. לגבי כל השאר, מסכן מאמן שהכלים שלו בספסל הם אלמוג, חוזז וקוואס. וואללה זה לשבור את הראש מי פחות גרוע, וכל זה כדי להחליף את האפס הראשי. בלאגן אחושרמוטה.

לפני8 שעות , erantheking21 said:

צודק

שם לב למה הוא קיבל את כל "התשבוחות"

יש קבלה ותמורה

בכל הכתבה רשום בבירור איך כל הרפש יוצא החוצה :-(

כבר שנתיים זה ברור שהוא המדליף.

היו כאן כמה חכמים שניסו כל הזמן לפסול אבל זה יותר מדי שקוף.