Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בנתניה | 2-0 חלק, סיום מעולה לעונה הסדירה, עם הפנים למלחמה פלייאוף!

Sawyer

Recommended Posts

ברור שיש הרבה מה לשפר גם בהגנה, גם בקישור וגם בהתקפה.

אבל זה עולם אחר מהסיבוב הראשון..

סוף סוף יש קבוצה, רואים שהם נהנים לשחק כדורגל ולא עושים טובה שנותנים פס. 

לגביי אליפות- אין ספק שזה עוד רחוק ולא יודע עד כמה זה ריאלי, אבל כל עוד קיים סיכוי, צריך לעשות הכל בשביל להשיג את זה. 

בכל נושא סיכום משחק יש איזה יוזר שמדבר על להחזיר את טננבאום. מפה לשם בכל משחק דניאל נותן הצלה של גול, היום הצלה כפולה שהצילה לנו ת'תחת ב 0-0. יש לו חלק בנקודות היום. 

רק אני התעצבנתי במחצית השנייה איך ששיחקו??

לא מבין, לא מבין את הירידה ביכולת (קורה לנו הרבה).

במקום לדרוס, נותנים ליריבה הזדמנויות לחזור למשחק.

דווקא פה היום ציפיתי לחילופים יותר מוקדמים.

בעונת האליפות הראשונה של איביץ׳ שלקחנו אליפות במרץ היה קור דומה להיום,שתבינו כמה הזייה הייתה העונה הזאת שסיימנו את הסיפור כזה מוקדם.

ברגע שראיתי את יובאנוביץ׳ רץ לריבאונד ידעתי שהוא יגיע ראשון ויבקיע. איזה חלוץ.

פריצה עם גול ענק ברגל שמאל, עוד חלוץ ענק.

לא פעם ראשונה שאנחנו בנתניה מאז השיפוץ וכל פעם מחדש זה מזכיר את התקופה הארורה שהיינו שם, אבל האמת שלמעט המדרגות הבלתי נגמרות, הפקקים (היום לא היו, אבל באמצע שבוע יש) והקור המפחיד זה אחלה אצטדיון חוץ. נתנו הצגה היום. 

עד עכשיו קר לי סעמק.

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

בכל נושא סיכום משחק יש איזה יוזר שמדבר על להחזיר את טננבאום. מפה לשם בכל משחק דניאל נותן הצלה של גול, היום הצלה כפולה שהצילה לנו ת'תחת ב 0-0. יש לו חלק בנקודות היום. 

מדוייק

1 hour ago, הצבר said:

אנשים מסתכלים פה על יחס שערים מול חיפה
להזכירכם לפני חיפה יש לעבור את ב"ש וגם להם יחס שערים עדיף על שלנו

עד עכשיו הייתה לנו סדרת משחקים נהדרת מבחינת התוצאות אבל הרבה פחות טובה מבחינת האיכות ( קצת מזכיר את שנה שעברה ) 

משחק ההגנה של ממשיך להיות מחריד וזה לא רק ההגנה זה כל הקבוצה, למזלנו 3 הקבוצות האחרונות שפגשנו לא ידעו לנצל את זה קבוצות הפליאוף העליון ידאגו שנשלם ביוקר עם ההפקרות תימשך. 

גם המשחק הקבוצתי שלנו לא יעיל ואפילו הייתי אומר רע. 

הגולים הם מהתקפות מעבר ( שהשתפרו פלאים ) או ממצבים נייחים שגם זה שינוי מרענן, אבל במשחק הסטטי גם שאנחנו שולטים בצורה מוחלטת אנחנו לא מגיעים למצבים. בשני המשחקים האחרונים השליטה שלנו במגרש הייתה מוחלטת ועדיין כמות המצבים הטובים ממשחק עומד הייתה זניחה וכמות המצבים (שלא נוצלו) נגדנו הייתה גדולה מידי לקבוצה שחולמת לצמצם פער של 7 נקודות בטבלה. 

בניגוד לשנה שעברה השנה ככל שעובר הזמן יש הרגשה של שיפור ביכולת. חזרנו גם לשלוט בקצב של המשחק

חייב לציין את המחויבות ההגנתית של טבח, אבל היו פעמים שפשוט לא הצטרף להתקפות מעבר אולי כי הוראה טקטית אולי כי סתם אין לו כוח. קצת הפריע לי כי זה לא פעם ראשונה העונה שהוא נשאר מאחור גם כשהוא שיחק בשלישיית ההתקפה

היה קור לא נורמלי בעליל, מזה החרא הזה?!

משחק ענק של החלוצים היום, ראויים לציון גם סאבוריט, גבי ופרץ. 

כל השאר בינוניים, לא ניקח אליפות עם הגנה כזאת, אבל כיף להיות קצת במירוץ. 

יש אחלה שלד לעונה הבאה, עם חיזוק נקודתי בהגנה ובכנפיים מטאטאים את הליגה. 

23 דקות לפני, wddani said:

בניגוד לשנה שעברה השנה ככל שעובר הזמן יש הרגשה של שיפור ביכולת. חזרנו גם לשלוט בקצב של המשחק

צודק אבל לצערנו השנה הבור הרבה יותר עמוק, מעולם לא סגרו בארץ פער של 15 נקודות 

4 דקות לפני, matis said:

ביתר על חיפה בשנות ה80 לא? או שזה היה הפוך 

הפוך. וגם שם זה היה 12 במקסימום אני חושב. זה היה מטורף. האליפות הראשונה של חיפה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם אני לא טועה גם העונה לא היה פער של 15. היה רק כשהיינו במשחק פחות, אבל בסיום מחזור אני לא חושב שהיה.

13 בשיא לדעתי

9 דקות לפני, המכבייה said:

הפוך. וגם שם זה היה 12 במקסימום אני חושב. זה היה מטורף. האליפות הראשונה של חיפה. 

אם ניקח זה גם יהיה יוצא דופן מבחינת כמות השערים שספגנו וסביר להניח שגם מבחינת שערי הזכות. בקיצור, הסיכויים לא כל כך לטובתנו.

אני בכל מקרה מתנחם בעובדה שאנחנו עדיין במאבק בפלייאוף. לחשוב שגם בעונה כזו חרבאן אנחנו מסוגלים לחשוב על אליפות זה משמעותי. אתה נותן לכולם הרגשה שאתה תמיד נמצא שם בגב שלהם, לא משנה מה. לפני איזה חודשיים, כשאוהדי חיפה ספרו את הפער מאיתנו צחקתי עליהם. מסתבר שהם יודעים טוב עם מה הם מתמודדים.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם ניקח זה גם יהיה יוצא דופן מבחינת כמות השערים שספגנו וסביר להניח שגם מבחינת שערי הזכות. בקיצור, הסיכויים לא כל כך לטובתנו.

אני בכל מקרה מתנחם בעובדה שאנחנו עדיין במאבק בפלייאוף. לחשוב שגם בעונה כזו חרבאן אנחנו מסוגלים לחשוב על אליפות זה משמעותי. אתה נותן לכולם הרגשה שאתה תמיד נמצא שם בגב שלהם, לא משנה מה. לפני איזה חודשיים, כשאוהדי חיפה ספרו את הפער מאיתנו צחקתי עליהם. מסתבר שהם יודעים טוב עם מה הם מתמודדים.

לגמרי. 

אני חושב שאתם קצת נסחפים.

6 הפרש זה המון המון כשיש 30 נקודות בקופה.

גם הנתון שכל קבוצה שמסיימת את הליגה הסדירה במקום הראשון לוקחת את האליפות בסוף ממש לא לטובתנו.

אבל זה בסדר לשאוף או לקוות שזה יקרה.

ללא ספק אבל יש הרגשה (שהיא נכונה) שבשנתיים האחרונות הקופים לוקחים אליפות לא בגלל שהם איזה משהו מיוחד, אלה בגללנו בעיקר.

בגלל טעויות שלנו, בגלל שיישנו אצלנו כשהיו צריכים לפעול.

חבל סך הכל

יש רגעים במשחק שיש מהלכים באמת טובים ושהקבוצה נראת מדהים. הבעיה שזה לא קורה הרבה ואין יציבות. זה הרבה ככה לאחרונה שאנחנו גומרים את המשחק מרצף דקות טובות ושאר המשחק מאוד איטי וחסר יציריתיות. בפלאוף נהיה חייב לשפר את היכולת ברוב שלבי המשחק אחרת אין לנו באמת מה למכור. 

מקווה שנראה את סה כבר במשחק הקרוב. נקודת התורפה שלנו השנה הייתה ונשארה החלק האחורי שצריך להודות שווה שער למשחק.

חוץ מזה אנחנו בעניינים ללא ספק. ולכל המתקרבנים גם חיפה ובאר שבע נראות לא טוב לאחרונה ואנחנו בהחלט בתמונה.