Jump to content

סטיפה פריצה

Recommended Posts

במידה וערן באמת מגיע.. מה עושים?

כולם רואים את היכולת

רק לשם השוואה 

פשיץ אחרי 31 הופעות היה עם 14 גולים בכל המסגרות

פריצה לאחר 35 הופעות (בחצי עונה) עם 11 גולים 

פריצה בן 26 בלבד 

מה הייתם עושים?

להשאיר בכל הכוח:

1. מספק את הסחורה מקצועית וחברתית כבר בשנה הראשונה.

2. חייבים סגל ארוך וכמה שיותר באנקרים יותר טוב.

3. המחסל לצערי כנראה לא יהיה איתנו יותר משנה מעבר לשנה הנוכחית.

נתן אתמול מחצית שניה מדהימה. אוהב אותו והוא יסיים את העונה באיזור של 14 שערי ליגה, אין פה שאלה.

לפני15 שעות , MTA For Ever said:

מאוד אוהב את החיבור שלו עם יובאנוביץ׳ והוא שחקן טוב, מלא תשוקה וסופר מחויב.

עם זאת, מעדיף את זהבי יחד עם יובא בחלק הקדמי.

אם זהבי מגיע הוא כבר בן 35 

יובא בגג יתן פה עוד עונה אם זה ממשיך ככה

עדיף שישאר פריצה, שחס וחלילה פציעה אחת לא תדפוק לך את החוד

אולי עונה הבאה לא נשחק עם שני חלוצים בכלל

יכול להיות שהמערך של 4-4-2 הוא פשוט אילתור של הסגל הקיים גם ככה אין לנו שחקני כנף אז 442 מוציא את המיטב מהסגל הקיים,זה אומר שיכול להיות שיובנוביץ בא כי לא סמכו עם פריצה או שרצו שני חלוצים טובים אבל לא בהכרח שנשחק 442 עונה הבאה 

39 דקות לפני, דרור שווץ said:

אולי עונה הבאה לא נשחק עם שני חלוצים בכלל

יכול להיות שהמערך של 4-4-2 הוא פשוט אילתור של הסגל הקיים גם ככה אין לנו שחקני כנף אז 442 מוציא את המיטב מהסגל הקיים,זה אומר שיכול להיות שיובנוביץ בא כי לא סמכו עם פריצה או שרצו שני חלוצים טובים אבל לא בהכרח שנשחק 442 עונה הבאה 

מכבי כנראה לא תשחק 4-4-2 בעונה הבאה, אבל נורא יפתיע אותי אם לא נשחק עם שני חלוצים.

קרסטאיץ' אוהב 5-3-2 (או 3-5-2, אותו דבר), אני חושב שלשם נלך. במקרה כזה גם אם זהבי חוזר זה מופרך בעיני לא להשאיר את פריצה, יכול לרשת את המקום ליד זהבי ועוד חלוץ של... פריצה במערך דומה לפני כמעט עשור (למרות שבתכלס יובאנוביץ' יותר בסגנון).

המערך הזה גם מתאים לכמה מהמצטיינים שלנו העונה בלי קשר - דוידזאדה פרח בקריירה בעיקר במערך הזה (סבוריט טוב כבלם ואני מאמין שיבלוט אפילו יותר ככה), קניקובסקי יכול להיות מעולה במערך הזה.

לפני1 שעה , סלבה said:

מכבי כנראה לא תשחק 4-4-2 בעונה הבאה, אבל נורא יפתיע אותי אם לא נשחק עם שני חלוצים.

קרסטאיץ' אוהב 5-3-2 (או 3-5-2, אותו דבר), אני חושב שלשם נלך. במקרה כזה גם אם זהבי חוזר זה מופרך בעיני לא להשאיר את פריצה, יכול לרשת את המקום ליד זהבי ועוד חלוץ של... פריצה במערך דומה לפני כמעט עשור (למרות שבתכלס יובאנוביץ' יותר בסגנון).

המערך הזה גם מתאים לכמה מהמצטיינים שלנו העונה בלי קשר - דוידזאדה פרח בקריירה בעיקר במערך הזה (סבוריט טוב כבלם ואני מאמין שיבלוט אפילו יותר ככה), קניקובסקי יכול להיות מעולה במערך הזה.

לא אכפת לי להשאיר את סבוריט במערך של 3 בלמים כשהוא זה שיוצא קדימה לפעמים. תמיד הוא עושה את זה מצוין.

מדברים פה אם וכאשר מגיע זהבי מה נעשה עם פריצה כאילו שתהיה לנו החוצפה הגובלת בחוסר אחריות לא להמשיך איתו אחרי המספרים שהוא נותן.

השאלה שצריכה להעסיק אותנו היא איך נוכל לשמור על פריצה ויובא שלא יעזבו לליגות יותר טובות.