Jump to content

רשמים מהניצחון על בית"ר בבלומפילד | 3-1, 3 נקודות סופר חשובות בניחוח רטרו נוסטלגי.

Sawyer

Recommended Posts

יש תחושה בזמן האחרון שיש שינוי גישה טוטאלי במשחק ובסגנון של הקבוצה , יש הרגשה שמאז שג'ק נחת פה אנחנו נראים הרבה אבל הרבה יותר טוב וזה כולל גם את העבודה המצוינת שעושה מלאדן והצוות שלו...

היינו שולטים בכדור גם במשחקים בימי ואן לויבן ותחילת דרכו של מלאדן, אבל כמעט ולא יצרנו מצבים..אתמול למרות שלא בעטנו הרבה למסגרת במחצית הראשונה, ראו ששיחקנו כדורגל והצלחנו לעשות מהלכים בין 2 ונסיונות ליצור מצבים

מלאדן עם חילופים סטייל פאקו שמשנים משחק ויוצרים לחץ..

מכבי מתחילים להראות כמו מכבי של לפני שנתיים יש פה חבורה גדולה של חברה ששינו לגמרי את הגישה שלהם והדברים נראים בהתאם...נקווה שיהיה לזה המשכיות , אז אולי לא ניקח אליפות אבל אין ספק שמלאדן הצליח לעבוד עם מה שיש פה ושנה הבאה אם יקבל את מה שידרוש גם יקח תארים יותר משמעותיים.

קניקובסקי עם כושר גופני של דור פרץ, 90 דקות רץ, מדהים.

זאדה היה מצויין .

לא יכול לראות את קוואס וחוזז על המגרש.

פרץ חייב להישאר שוער ראשון , השער ממש לא באשמתו.

היכולת הטובה משאירה שלד בריא לעונה הבאה.

זאדה המצטיין בחצי הראשון, כל כדור עם כתובת.

מה הטעם במערך כזה אם אין מי שיכניס כדורים מהאגפים? זה מביא את יובא לשחק באגף ולא לבוא לידי ביטוי. השחקן הכי חשוב במערך הזה הוא גולסה שהיה חלש מאוד אתמול. לא נכנס מספיק לרחבה וגם שכן נוטה לבצע את הפעולה הלא נכונה. בכלל נראה כבד ולא מרוכז. 

קניקובסקי דינמו, אבל עדיין לא מספיק אפקטיבי התקפית. אתמול בחצי הראשון הוביל 2-3 התקפות במגרש פתוח שהסתיימו בקבלת החלטות לא טובה שלו.

דן ביטון עם משחק בינוני מסיים עם בישול וכדור גדול לגול לפריצה בחצי הראשון. מעבר לכך הראה המון מחוייביות. לדעתי לא תורם מספיק באגף ימין.

פריצה- לדעתי תהיה טעות להמשיך איתו. הוא משקיע ומחוייב אך הוא תופס מקום יקר של זר ולא תמיד יהיה ניתן לשחק במערך הזה. 

בכלל עם המערך הנוכחי ואווירת ה-yolo  של המאמן הולך להיות מאוד קשה בפלייאוף. קבוצות שיתקפו קצת בשכל יבקיעו לנו יותר משער אחד.

לפני7 שעות , Meron's said:

מסתכל בשידור בטלויזיה

פיקנטריה#1: אשכרה עלו עם השרוך בצווארון, בדרבי זה פתח לחניקות הקשירה שם. ועכשיו בטוח שאני אקנה אחת כזאת. 

פיקנטריה #2: ע''פ @Krishi שחקן המשחק במסכים הוא איילון אלמוג?!???? 

עוד מישהו שם לב?

איך שנגמר המשחק אני חושב פשוט ששמו את השקופית מהמשחק גביע נגד יפו או משהו והיה רשום אילון אלמוג איש המשחק חחח הורידו אותה מהר אבל ואז שמו את יובאנוביץ'

לפני7 שעות , BODIROGA10 said:

פיקנטריה: פעם ראשונה שאנחנו במשחק ביתי בליגה 

כשהיריבה ממול בצהוב מלא.. 

+ השער הראשון הגיע מעזיבת הכדור לקרן,

שהתגלגל לאט לאט, היה נראה כאילו הולך לחוץ,

פגע בעמוד הדגל , ולבסוף יצא לקרן.  

לראות קבוצה בבית שלנו משחקת נגדנו בצהוב, הייתי בטוח שזה יביא לנו את הנאחס. לא זוכר דבר כזה 

וכן גם אני חשבתי על זה בקשר לשער הראשון, זה כדור שהיה רשום עליו חוץ ואיכשהו קיבל סיבוב והגיע לעמוד של הקרן ויצא לקרן. 

לפני7 שעות , Nadav19 said:

תוריד ת׳דגל תוריד. זה מה ששומעים כל המשחק בגוש למעלה,אייףףף.

סיפור חיי חחחחחחח

היה משחק קשוח מאוד. נגד קבוצה עם מאמן שבא בעיקר להרוס. בית"ר לא עשו כלום כל המשחק כמעט וגם מהכלום הזה הצליחו להבקיע בעזרת דיפלקשן. 

מעבר למחמאות למי שצריך שכבר ניתנו פה, כולל גם נחמיאס למרות הטעות התורנית, חייב מילה על גלזר. 

גלזר מבחינה הגנתית בטופ של הליגה. ללא ספק וללא עוררין. אבל אם הוא רוצה אי פעם להתקדם לאנשהו הוא חייב להתחיל לתרום לשטף ההתקפי. לא יכול להיות שכל כדור שלו כמעט זה מסירה אחורה, לא יכול להיות שהוא מקבל כדור דבר ראשון שהוא עושה זה את הסיבוב במקום הזה. היו לו כל כך הרבה מצבים לתת את המסירה קדימה שתפרוץ את קו האמצע של בית"ר או לאגף שתתחיל התקפה מבטיחה של מכבי. על בעיטות מרחוק ושערים כשהוא כבר מגיע לאזור אין מה לדבר בכלל. הוא הברמוטר של הקבוצה, מול קבוצות שמסתגרות התפקיד ההתקפי שלו הופך להיות אפילו יותר חשוב גם כי הוא הרבה למעלה וגם כי הוא אמור לעזור להוציא את הקבוצה קדימה בהתקפות מעבר. אני מקווה בשבילו שהוא יתעשת על זה מהר כי יש שחקנים צעירים שמתים לתפוס לו את התפקיד והם יחזרו אלינו שנה הבאה מהשאלות.  

מעבר לזה היה משחק תענוג. הרבה לחץ, הרבה מצבים, סוף סוף גם ניצלנו אותם ביעילות יחסית. 2 חלוצים שבאים לעבוד. וגביאל אחד מעל כולם :wubyellow3:

*ההצבה של טב"ח בתור מגן ימני איכשהו הצליחה. אמנם זה מול בית"ר אבל אולי הוא מגלה את עצמו מחדש לעת זקנה חח 

*נראה לי אוהדי בית"ר הביאו זיקוקים כדי לחגוג כל פעם שהקבוצה מצליחה לכבוש שער מה שבקושי קורה לה העונה חחח 

הראשונה לשמה!

גאה בקבוצה, קשה היה להאמין שנעשה כזה קאמבק.

עדיין יש לנו הרבה חיסרונות, אבל אפשר לתקן אותם בעונה הבאה עם קצת אומץ מהצד של יצחקי (כמו להיפרד מבן חיים, שאני מת עליו, אבל בחייאת, ניהיה מגן ימני חח)

6 נקודות מחיפה, אבל לא רוצה לפתח ציפיות, רק להמשיך לראות התקדמות.

אנחנו עדיין שווים ספיגה בכל משחק, ואתמול גם שמו לב כמה יכול לערער את הקבוצה, גם כשאנחנו מובילים.

גם עדיין צריכים מיני מהפכה בסגל.

אם זה בהגנה, מגן ימני, בלם, ואם זה קיצוניים, שאין לנו בכלל (קוואס שעושה טובה, ובן חיים וחוזז/אלמוג זה אופציות רעות גם מהספסל)

לפני7 שעות , BODIROGA10 said:

פיקנטריה: פעם ראשונה שאנחנו במשחק ביתי בליגה 

כשהיריבה ממול בצהוב מלא.. 

זה היה ממש מבלבל

נקווה שהסיטואציה הזו תתרחש פעם אחרונה בבלומפילד

1 דקה לפני, ברווז צהוב said:

הסתכלתי קצת על הלוח של הפליאוף,

סיכויים גבוהים (נדע בשבת בוודאות),

מחזור אחרון בפליאוף עליון,

דרבי בבלומפילד (הפועל מארחת)

איפה אפשר לראות את לוח הפלייאוף?

אופיר דוידזאדה עם משחק אדיר.

חושב שלא מספיק מפרגנים לו פה, 

מדובר בשחקן נוח לכל מאמן, לא עושה רעש שהוא לא משחק, תמיד עולה עם רצון לתת הכל.

במשחקים לא טובים שלא ישר מסמנים אותו כשעיר לעזאזל וחבל. הוא נכס לקבוצה שחקן אדיר. 

דוידזאדה מדהים. זה לא רק התחת וההשקעה, יש בו אשכרה כישרון שלא ראינו קודם. מנצל את הרגליים הארוכות שלו כדי לשמור על הכדור פנטסטי ולחטוף כדורים, מהיר, הקרוסים וההגבהות שלו טובים באחוזים גבוהים, מגן בצורה טובה.

מתחיל להזכיר לי קצת את מקרה דור פרץ. משחקן גמלוני ובינוני (בימי חור פרץ) הפך להיות קלאס והתחיל להשתמש נכון בחוזקות שלו ולשחק חכם. שאפו

1 hour ago, snufkin said:

דוידזאדה מדהים. זה לא רק התחת וההשקעה, יש בו אשכרה כישרון שלא ראינו קודם. מנצל את הרגליים הארוכות שלו כדי לשמור על הכדור פנטסטי ולחטוף כדורים, מהיר, הקרוסים וההגבהות שלו טובים באחוזים גבוהים, מגן בצורה טובה.

מתחיל להזכיר לי קצת את מקרה דור פרץ. משחקן גמלוני ובינוני (בימי חור פרץ) הפך להיות קלאס והתחיל להשתמש נכון בחוזקות שלו ולשחק חכם. שאפו

אצל דוידזאדה זה הולך לפי יום למרות שהעונה הוא קצת יותר יציב.

דוידזאדה בעונה מעולה, אתמול גם כשאיבד פה ושם הביא ספרינטים שלא היו מביישים את יוסיין בולט והשיג את הכדור לפני שחקן התקפה של ביתר. מדהים.

לדעתי המעבר של סאבוריט לעמדת הבלם התאפשרה ואולי נולדה גם בזכות היכולת הטובה שהציג. אחלה רוסטם.