Jump to content

יגאל פריד

Recommended Posts

פריד זה הרע במיעוטו בליגה הזו.

יחסית נותן למשחק לזרום ואין לו שריקות מהבית (כל מגע של שחקן התקפה בשחקן הגנה עם הכדור)

היו לו מספר טעויות קריטיות שאגב חלקן באחריות הוואר ובכלל לא קראו לו לצפות, אבל סה''כ לעומת מה שקורה בארץ...

לפני5 שעות , Silvio said:

איזו קרן לקח חוץ מהבעיטה של ביטון?

לדעתי היה שיפוט טוב. עצר איזו פעם אחת את המשחק במקום לתת יתרון אבל חוץ מזה נתן למשחק לזרום. לגבי צהובים אני מניח שאתה מתכוון למרפק שאני לא זוכר מי נתן למי. גם שם זה היה גבולי ואני לא זוכר איזו מחאה של השחקנים נגד ההחלטה. יש עוד?

חצי דקה לפני

ברחבה הרחיקו כדור מיובאנוביץ' וניצן לקח מטר אחרי קו החוץ

הכי התרשמתי שלא קנה את הפרובוקציות של ביתר,

אין עוד שופט בארץ שלא נותן לדוידזדה צהוב אחרי שדחף את שועה (אחרי שזרק את הכדור על סבוריט)

21 דקות לפני, Mentel said:

הכי התרשמתי שלא קנה את הפרובוקציות של ביתר,

אין עוד שופט בארץ שלא נותן לדוידזדה צהוב אחרי שדחף את שועה (אחרי שזרק את הכדור על סבוריט)

לגמרי, אני גם הופתעתי מזה. 

הייתי בטוח יוציא צהוב לשניהם אבל יצא גבר נתן רק לשועה הפרובוקטור הזה

אחלה שופט. לא נפל לפרובוקציות של ביתר ולמעט מקרה בודד או שניים (צהוב ליובאנוביץ׳ על חילוץ נקי לכדור) העביר טוב את המשחק.

חייב לציין לטובה היה איזה רגע שהכדור פגע בשחקן ביתר ברחבה וכולנו צעקנו יד, הוא סימן שנגע בראש והמשחק המשיך וקיבלנו את זה שלא שרק לפנדל. חייב לציין את זה לטובה ששופט אשכרה מסביר מה הוא ראה באותו רגע וממשיכים ולא ההנהון המעצבן הזה עם הראש של גרינפלד ״האירופי״ השחצן שקודם כל בא לך להוריד לו כאפה על השחצנות שלו ודבר שני הוא לא מסביר מה ראה ולמה החליט לא לשרוק, פה פריד ראה והסביר את זה בצורה טובה ואני חושב שזה גם סוג של מרגיע את הקהל שהשופט מסביר מה ראה, מקווה שעוד שופטים יעשו את זה.

10 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אחלה שופט. לא נפל לפרובוקציות של ביתר ולמעט מקרה בודד או שניים (צהוב ליובאנוביץ׳ על חילוץ נקי לכדור) העביר טוב את המשחק.

חייב לציין לטובה היה איזה רגע שהכדור פגע בשחקן ביתר ברחבה וכולנו צעקנו יד, הוא סימן שנגע בראש והמשחק המשיך וקיבלנו את זה שלא שרק לפנדל. חייב לציין את זה לטובה ששופט אשכרה מסביר מה הוא ראה באותו רגע וממשיכים ולא ההנהון המעצבן הזה עם הראש של גרינפלד ״האירופי״ השחצן שקודם כל בא לך להוריד לו כאפה על השחצנות שלו ודבר שני הוא לא מסביר מה ראה ולמה החליט לא לשרוק, פה פריד ראה והסביר את זה בצורה טובה ואני חושב שזה גם סוג של מרגיע את הקהל שהשופט מסביר מה ראה, מקווה שעוד שופטים יעשו את זה.

בדיוק. הוא החלטי מאוד, לא עושה פוזות ובהחלט נותן את התחושה שהוא שורק את מה שהוא רואה.

היה כמה מקרים מעצבנים שציפיתי מהvar להתערב והוא לא עשה את זה אבל אני לא כועס עליו שהיה באמת סבבה לגמרי 

ד א מכל המקרים שנראו במגרש כמו פנדל ופצצות לפנים של השחקנים שלנו מישהו בדק אם היה שם איזה אדום מוצדק? 

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

היה כמה מקרים מעצבנים שציפיתי מהvar להתערב והוא לא עשה את זה אבל אני לא כועס עליו שהיה באמת סבבה לגמרי 

ד א מכל המקרים שנראו במגרש כמו פנדל ופצצות לפנים של השחקנים שלנו מישהו בדק אם היה שם איזה אדום מוצדק? 

האירוע היחיד שאיכשהו היה גבולי זה הפאול של שועה שהיה אגרסיבי מאוד, אבל סה״כ עצם זה שהאירוע נגמר עם צהוב לשועה ובלי צהוב לדוידזאדה זה לא איזה טעות.

לפני12 שעות , kutomer said:

האירוע היחיד שאיכשהו היה גבולי זה הפאול של שועה שהיה אגרסיבי מאוד, אבל סה״כ עצם זה שהאירוע נגמר עם צהוב לשועה ובלי צהוב לדוידזאדה זה לא איזה טעות.

מסכים אבל היה צריך לקבל שני צהובים על האירוע הזה, גם שזרק את הכדור על סבוריט זה צהוב.

• 4 weeks later...
1 hour ago, erantheking21 said:

אגב

לא הבנתי

שזה נגד מכבי כתף נחשב ושזה בעד מכבי כתף לא נחשב

צחקתי כשהוא שרק נגדינו מרוב שזה כבר מביך רמת השנאה.