Jump to content

קביליו - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, Dr. Caligari said:

יכול להיות חלק מהסגל בפלייאוף ואני בדרך כלל נגד צעירים 

אגב זה ממש לא רק בגלל ההופעה הזאת

צודק לגבי גלוך בפלייאוף, הוא נראה שחקן התקפה טוב יותר מחוזז, ריקן, טבח...

עדרי, בר לין וכמובן אוסקר הרשימו מאוד. לא יודע על פי חצי שעה נגד קבוצה מליגה א׳ אם הם כבר מתאימים למכבי, אבל בהחלט יכולים להתחיל להתאמן עם הבוגרים ולצאת להשאלה לקבוצה מהליגה שדראפיץ׳/לם/ברדה/קורצקי מאמנים.

משחק כיף בסך הכל, ממשיכים לנצח וזה חשוב.

כיף לראות את הצעירים שבעיקר שומעים עליהם.

מזל טוב לקרסטאיץ ליום הולדת.

ולסיום, איזה שידור עוין אנטי מכבי, כרגיל. הראש ביצה שונא מכבי משדר את הגולים שלנו בכאב לב. השמן המסריח לא מפסיק למלמל הברות ובלבולי מוח לא ברורים.

אבל זין עליכם, תמשיכו לסבול ואנחנו נצחק לכם בפרצוף חבורה של סובלים שונאי מכבי.

היה כיף לראות אותם היום

אין לי עמדה חזקה לגי מה השלב הבא רק מזכיר שני דברים:
1. יש שחקנים ששילוב מוקדם גומר להם את הקריירה. מכוכבים בנוער הם הופכים לשחקנים שמתקשים להשתלב בבוגרים כמה שנים ולפעמים זה בלתי הפיך. לצערי אלמוג בדרך לשם. התהליך ההפוך כמעט ולא קורה.

2. שיחקנו היום מול מכבי יפו, והם נכנסו כשאנחנו ביתרון מבטיח. משחק שקשה להיראות בו רע. 

24 דקות לפני, שמש צהובה said:

משחק כיף בסך הכל, ממשיכים לנצח וזה חשוב.

כיף לראות את הצעירים שבעיקר שומעים עליהם.

מזל טוב לקרסטאיץ ליום הולדת.

ולסיום, איזה שידור עוין אנטי מכבי, כרגיל. הראש ביצה שונא מכבי משדר את הגולים שלנו בכאב לב. השמן המסריח לא מפסיק למלמל הברות ובלבולי מוח לא ברורים.

אבל זין עליכם, תמשיכו לסבול ואנחנו נצחק לכם בפרצוף חבורה של סובלים שונאי מכבי.

שלמה ממש אמר בשידור

למה מכבי לא נותנת ליפו לשים לה גול

32 דקות לפני, הילד בן 30 said:

היה כיף לראות אותם היום

אין לי עמדה חזקה לגי מה השלב הבא רק מזכיר שני דברים:
1. יש שחקנים ששילוב מוקדם גומר להם את הקריירה. מכוכבים בנוער הם הופכים לשחקנים שמתקשים להשתלב בבוגרים כמה שנים ולפעמים זה בלתי הפיך. לצערי אלמוג בדרך לשם. התהליך ההפוך כמעט ולא קורה.

2. שיחקנו היום מול מכבי יפו, והם נכנסו כשאנחנו ביתרון מבטיח. משחק שקשה להיראות בו רע. 

אני ממש לא בטוח ששחקן התקפה צעיר שלא יצליח במכבי יצליח יותר כשהוא עובר בקבוצת תחתית שלא מחזיקה הרבה בכדור ועסוקה בבזבוזי זמן.

במכבי בתקווה יהיה את הלוקסוס לשלב אותם בהתחלה בדקה 60+ ביתרון של שני שערים ומעלה לפחות אחת לכמה משחקים.

אני חושב שהמשחק הזה נתן נקודות מחשבה למאמן ומאמין שחוזז יקבל צ׳אנס אחרון, אם המשחק הזה יהווה עבורו נקודת תפנית מנטלית וכתוצאה מזה הוא יתהפך ויזכיר נשכחות אז הרווחנו פתאום שחקן כנף משום מקום והוא הרוויח חוזה במכבי.

השאלה אם הוא יקח את הצ׳אנס ויסתער עליו כמו מטורף, כי אם לא הוא יגמור בתור עוד הבטחה על הנייר שלא התממשה ופשוט ידשדש בקבוצות בינוניות פה ומשם.

20 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

אני ממש לא בטוח ששחקן התקפה צעיר שלא יצליח במכבי יצליח יותר כשהוא עובר בקבוצת תחתית שלא מחזיקה הרבה בכדור ועסוקה בבזבוזי זמן.

במכבי בתקווה יהיה את הלוקסוס לשלב אותם בהתחלה בדקה 60+ ביתרון של שני שערים ומעלה לפחות אחת לכמה משחקים.

הקבוצות הקטנות האלה לא משחקות ככה נגד כל הקבוצות בליגה, אלא רק נגד חיפה, נגדנו ונגד ב״ש. יש להם עוד 11 משחקים שהם משחקים נגד קבוצות ברמה שלהן.

חוץ מזה קבוצות כמו נוף הגליל, נתניה, חדרה, הפועל חיפה וק״ש כן מנסות לשחק כדורגל.

לשחק בגארבג׳ טיים זה לא מה שישפר אותם.

6 דקות לפני, DanMTA said:

אני חושב שהמשחק הזה נתן נקודות מחשבה למאמן ומאמין שחוזז יקבל צ׳אנס אחרון, אם המשחק הזה יהווה עבורו נקודת תפנית מנטלית וכתוצאה מזה הוא יתהפך ויזכיר נשכחות אז הרווחנו פתאום שחקן כנף משום מקום והוא הרוויח חוזה במכבי.

השאלה אם הוא יקח את הצ׳אנס ויסתער עליו כמו מטורף, כי אם לא הוא יגמור בתור עוד הבטחה על הנייר שלא התממשה ופשוט ידשדש בקבוצות בינוניות פה ומשם.

די אחי הוא לא שחקן ולא יהיה שחקן. עשה קריירה על 2 פנדלים שאחד מהם לא היה.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

@טלבןחיים

לגבי מה שאמרתם על הצעירים

הייתי מתחיל מלתת להם כבר השנה 2-3 אימונים בשבוע עם הבוגרים

לתת להם קצת להשתפשף באימונים (אני בטוח שהאימונים עכשיו בקצב טוב וזה יכול מאוד לעזור להם)