Jump to content

רשמים מהניצחון על נוף הגליל בגרין | תוצאה טובה בחזרה מאירופה, ממשיכים במומנטום החיובי

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מקווה שקיבלתם חותמת שיובאנוביץ׳ חלוץ פי כמה מפריצה ובעונה הבאה צריכים זרים על חשבונו במקומות יותר קריטיים 

לא חושב שלמישהו היה ספק שהוא יותר טוב ממנו אבל הם בכיף יכולים לעבוד טוב ביחד. זה שיש לנו 2 שחקני התקפה כאלה זה לוקסוס אדיר כמו שהיו לנו 2 מגנים זרים טובים, חבל שג'ארלדש לא איתנו העונה.

אני רואה הרבה שרושמים שיובאנוביץ עם נגיעות זהב מול השער אבל לא עושה יותר מדי במשחק השוטף. נשמע לי קצת כמו דזה וו לשחקן אחר שהיה פה והצליח לא רע.

Just now, Wade said:

אני רואה הרבה שרושמים שיובאנוביץ עם נגיעות זהב מול השער אבל לא עושה יותר מדי במשחק השוטף. נשמע לי קצת כמו דזה וו לשחקן אחר שהיה פה והצליח לא רע.

שחקן עם דריבל די מוגבל, ומסירות בעיניי מאוד מדויקות וחכמות בנגיעה.

בכללי, אני חושב שהוא כן יכול לעבור שדרוג משמעותי ביכולת שלו ליצור מצבים, אבל פחות מבחינת הנעת כדור.

הוא מותאם מאוד לכדורגל המודרני, משחק מהר ומוסר ונע לשטחים מתים. שחקנים דוגמת גבי\גולסה מאוד יחמיאו לו גם מבחינת המסירה וגם מבחינת היכולת לנצל מצבים.

בגלל זה הוא צריך לצידו חלוץ שיודע לשחק גם כפיבוט וגם אחד שמצטיין במסירה ותנועה לעומק. פריצה הוא לא ממש שחקן כזה.

Just now, קמחי said:

שחקן עם דריבל די מוגבל, ומסירות בעיניי מאוד מדויקות וחכמות בנגיעה.

בכללי, אני חושב שהוא כן יכול לעבור שדרוג משמעותי ביכולת שלו ליצור מצבים, אבל פחות מבחינת הנעת כדור.

הוא מותאם מאוד לכדורגל המודרני, משחק מהר ומוסר ונע לשטחים מתים. שחקנים דוגמת גבי\גולסה מאוד יחמיאו לו גם מבחינת המסירה וגם מבחינת היכולת לנצל מצבים.

בגלל זה הוא צריך לצידו חלוץ שיודע לשחק גם כפיבוט וגם אחד שמצטיין במסירה ותנועה לעומק. פריצה הוא לא ממש שחקן כזה.

השחקן שמגיע הכי קרוב לזהבי. חוכמת משחק, תנועה בלתי פוסקת ללא כדור ויכולת לגעת פעם פעמיים במשחק ועדיין לסיים עם שלושער. 

2 דקות לפני, Wade said:

השחקן שמגיע הכי קרוב לזהבי. חוכמת משחק, תנועה בלתי פוסקת ללא כדור ויכולת לגעת פעם פעמיים במשחק ועדיין לסיים עם שלושער. 

יכול להיות שילוב מושלם, ולפי העדויות של שחקנים ששיחקו לצד ערן(מפ.ס.וו, מכבי ועד הנבחרת) הוא יכול להיות מנטור נהדר.

בדיעבד, אולי ההבאה שלו היא תוכנית להתאים את החלק הקדמי לערן. הלוואי וזה נכון.

Just now, קמחי said:

יכול להיות שילוב מושלם, ולפי העדויות של שחקנים ששיחקו לצד ערן(מפ.ס.וו, מכבי ועד הנבחרת) הוא יכול להיות מנטור נהדר.

בדיעבד, אולי ההבאה שלו היא תוכנית להתאים את החלק הקדמי לערן. הלוואי וזה נכון.

קצת מפחיד לשחק חלוץ ליד זהבי עם הדומיננטיות שלו, לשניהם יהיה מיקום ותנועה ברמה גבוהה, האחרון ששיחק לידו במכבי היה אורלנדו סה וזה לא עבד

1 דקה לפני, Keano said:

קצת מפחיד לשחק חלוץ ליד זהבי עם הדומיננטיות שלו, לשניהם יהיה מיקום ותנועה ברמה גבוהה, האחרון ששיחק לידו במכבי היה אורלנדו סה וזה לא עבד

סה הוא בעיקר פינישר, ושחקן די מוגבל מבחינת תנועה. המסירה אצלו כמובן היא בטח לא תכונה לחיוב.

חלוצים דוגמת דאבור, פריצה, סבע ואפילו גצה ורנטיניו שמתמחים בתנועה מקו שני שיחקו נהדר לצד ערן ובאו לידי ביטוי בשערים לא פחות מבישולים.

אם ערן מקבל פרגון, הוא מחזיר בחזרה. אם מבצעים לו תנועה לעומק ומשחקים בצורה מהירה, הוא יעדיף את המסירה על פני אופציות אחרות.

הוא חתיכת אלפא מפחיד, אבל הוא תמיד התבלט במסירה לא פחות מהסיומת.

2 דקות לפני, Keano said:

זה לא יהיה המצב של תקופת השיא שלו וזהבי בגיל שהוא יחדוף צעירים קדימה תהיה להם זכות גדולה להיות איתו באותה קבוצה.

29 דקות לפני, קמחי said:

סה הוא בעיקר פינישר, ושחקן די מוגבל מבחינת תנועה. המסירה אצלו כמובן היא בטח לא תכונה לחיוב.

חלוצים דוגמת דאבור, פריצה, סבע ואפילו גצה ורנטיניו שמתמחים בתנועה מקו שני שיחקו נהדר לצד ערן ובאו לידי ביטוי בשערים לא פחות מבישולים.

אם ערן מקבל פרגון, הוא מחזיר בחזרה. אם מבצעים לו תנועה לעומק ומשחקים בצורה מהירה, הוא יעדיף את המסירה על פני אופציות אחרות.

הוא חתיכת אלפא מפחיד, אבל הוא תמיד התבלט במסירה לא פחות מהסיומת.

אני חושב שעם דאבור ופריצה הוא שיחק בעמדה אחורית יותר. סבע, גצה ורנטיניו לא באמת חלוצי 9

Just now, מכביסט לעד said:

ומאלן?

מבחינת מספרים זה אולי הצליח אבל היו שם קרבות אגו ושניהם לפעמים לא פרגנו 

2 דקות לפני, Keano said:

מבחינת מספרים זה אולי הצליח אבל היו שם קרבות אגו ושניהם לפעמים לא פרגנו 

אבל יובאנוביץ׳ זה לא מאלן במבחינת אגו

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל יובאנוביץ׳ זה לא מאלן במבחינת אגו

כן.. נקווה שיצליח. קודם שערן יחזור

דאבור בנבחרת זה מעניין, בקמפיין הראשון הוא היה חלש וזהבי התפוצץ. בקמפיין השני התחיל לפרוח באמת אבל מצד שני שיחקנו על גבול ההפקרות

קנדיל אתמול היה חלש ובעיקר מלחיץ, היה קרוב מילימטר מאדום, פעמיים, נראה כאילו הוא מחפש להיות מורחק.

5 דקות לפני, Arthur Read said:

זה גרין

צודק, התבלבלתי עם הפסד מביך לעכו עונה לפני/אחרי זה :)

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

חלש מאוד. 

כל מסירה הוא מאבד, עושה עבירות מטופשות, מסתכן בקבלת אדום, לא חכם (במילים עדינות), לא טוב הגנתית ולא מדוייק בהגבהות. מגן שכונה. 

נתן עונה אחת טובה בעונה הראשונה שלו כאן ומאז שלוש שנים הוא רק הולך ונחלש. 

הוא קיבל אתמול הזדמנות בגלל החוסרים בהגנה ועדיין קרסטאיץ׳ העיף אותו כי הבין שהוא שנייה מלקבל אדום. 

אין היצע? יש לך שני כישרונות צעירים שנותנים עונה טובה. נועם כהן וגיא מזרחי. הם לחלוטין יכולים לתפוס את המקום שלו.

לחץ וחוסר ביטחון זה שם המשחק בהמשך למה שרשמת עליו.

ולקבל אחת ל...הזדמנות זה לא באמת בונה ביטחון, לא לכל אחד יש אופי חזק אבל זה כבר נושא אחר.

לגבי כישרונות צעירים? האמת שבמצב כזה ואם באמת מתוכנן להריץ אותם ולא לשלוח אותם על כל טעות לאיזה ביתר שמשון אז זו יכולה להיות אחלה אלטרנטיבה, בזה אני מסכים.

רק חבל שזו לא הדרך של המועדון ובשל כך עדיף להשאיר את קנדיל כי כמו שאמרתי זו תהיה טעות לחזק יריב בעמדה כל כך בעייתית בכדורגל הישראלי ובכלל בעולם הכדורגל.

1 דקה לפני, רן יעקובי said:

לחץ וחוסר ביטחון זה שם המשחק בהמשך למה שרשמת עליו.

ולקבל אחת ל...הזדמנות זה לא באמת בונה ביטחון, לא לכל אחד יש אופי חזק אבל זה כבר נושא אחר.

לגבי כישרונות צעירים? האמת שבמצב כזה ואם באמת מתוכנן להריץ אותם ולא לשלוח אותם על כל טעות לאיזה ביתר שמשון אז זו יכולה להיות אחלה אלטרנטיבה, בזה אני מסכים.

רק חבל שזו לא הדרך של המועדון ובשל כך עדיף להשאיר את קנדיל כי כמו שאמרתי זו תהיה טעות לחזק יריב בעמדה כל כך בעייתית בכדורגל הישראלי ובכלל בעולם הכדורגל.

קנדיל חלש כל העונה, מיצה את עצמו כשחקן סגל. לבנות מחדש את התחרות על מגן ימין בעונה הבאה.

שום ביטחון ושום נעליים, גם שנה שעברה לקה בדיוק באותם דברים. מבחינת אינטיליגנציית משחק הוא שני בטיפשותו רק לגררו שכבר לא בקבוצה. הוא כל כך חסר אחריות שזה מדהים

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שום ביטחון ושום נעליים, גם שנה שעברה לקה בדיוק באותם דברים. מבחינת אינטיליגנציית משחק הוא שני בטיפשותו רק לגררו שכבר לא בקבוצה. הוא כל כך חסר אחריות שזה מדהים

בינגו

לפני8 שעות , אלק נילאש said:

פעם ראשונה העונה מאז המשחק מול חיפה בבלומפילד שאני יכול להגיד שמחצית שלמה נהניתי לראות את מכבי. אנחנו עדיין עם אותן שתי בעיות רציניות - הגנה שסופגת בקלות וחוסר יכולת לשלוט בקצב של המשחק, אבל כן מתחילים לראות התחלה של משהו טוב.

מקווה שבקיץ נעשה דיאטת כסאח. יש מלא שחקנים שאין שום סיבה שיהיו חלק מהסגל שלנו, בטח כשכל שבוע אנחנו פוגשים מושאל שלנו ורואים שהאלטרנטיבות לא פחות טובות.

מסכים בענק. יש לנו יותר מדי ותיקים יקרים ולא מועילים שלא יהיו חלק מהשלד העתידי שלנו על הספסל, והמון כשרונות לא פחות טובים עם פוטנציאל צמיחה פסיכי, כמו גויאגון, שחר, חנצ'יס, גלוך, נידם, מזרחי ועוד. אני באמת לא רואה סיבה שהצעירים האלה לא יהוו את הספסל שלנו, ביחד עם דמות ותיקה שתחנוך אותם (כמו ייני או שכטר למשל).

5 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מסכים בענק. יש לנו יותר מדי ותיקים יקרים ולא מועילים שלא יהיו חלק מהשלד העתידי שלנו על הספסל, והמון כשרונות לא פחות טובים עם פוטנציאל צמיחה פסיכי, כמו גויאגון, שחר, חנצ'יס, גלוך, נידם, מזרחי ועוד. אני באמת לא רואה סיבה שהצעירים האלה לא יהוו את הספסל שלנו, ביחד עם דמות ותיקה שתחנוך אותם (כמו ייני או שכטר למשל).

זה דורש אומץ.

לא חושב שהתכונה הזו קיימת במערכת כרגע.

40 דקות לפני, קמחי said:

זה דורש אומץ.

לא חושב שהתכונה הזו קיימת במערכת כרגע.

החל מהעונה הבאה יהיה אפשר להשאיל רק 8 שחקנים, אולי זה יתן דחיפה להשאיר בסגל כמה שחקנים כאלה

1 דקה לפני, Sixto Rodriguez said:

החל מהעונה הבאה יהיה אפשר להשאיל רק 8 שחקנים, אולי זה יתן דחיפה להשאיר בסגל כמה שחקנים כאלה

אני לא חושב שההגבלה הזאת תקפה על שחקני בית.