Jump to content

גבריאל קניקובסקי

snufkin

Recommended Posts

היו כאלה פה בקיץ שאמרו שלא כל כך צריך אותו כי הבאנו את ביטון ושמיר לפני ההחתמה שלו.

זוכר שבכל פעם שכתבנו עליו היו כאלה שהגיבו "דייייי לכתוב עליו"

הוא מאוד רצה חול השנה, לא מאמין שהוא ישאר פה הרבה זמן.

ליגה הולנדית, אוסטרית, פורטוגלית בהחלט מתאימות לו.

ניר לוין, כמה דברים טובים כמו הישגים ופיתוח לא מעט שחקנים, לצד זה כמה שחרורים הזויים.

לפחות בעניין של גבי, מעז יצא מתוק.... ומינוס מיליון יורו.

:wubyellow3:

צטט

קניקובסקי אמר על מאמנו, קרסטאיץ’ כי “אני אוהב אצלו ואצל מאמנים זרים שהם כל הזמן דוחפים לעוד ולא מסתפקים בקיים, ואנחנו לא רגילים לזה בארץ. הוא נותן לי גב וזה לא מובן מאליו. לא רציתי לבוא למכבי ת”א ולבזבז את הזמן. לא רציתי לבוא לפה ולהסתפק בזה שאני שחקן מכבי ת”א. אני רוצה להחזיר את מכבי לטופ. בכל אימון ובכל משחק אני רוצה לעשות הכי טוב. אני מתרגש לפני כל משחק, אני כל הזמן חושב אם אקבל באימון את הגופיה של ההרכב הראשון או לא”.

אחלה קניקובסקי אבל חסרים לי מספרים וחסרה לי קצת מנהיגות. הוא לוקח הרבה על עצמו אבל אני רוצה שחקן שייצר לנו את המצב, השער והמומנטום מכלום גם כשקשה. 

20 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אחלה קניקובסקי אבל חסרים לי מספרים וחסרה לי קצת מנהיגות. הוא לוקח הרבה על עצמו אבל אני רוצה שחקן שייצר לנו את המצב, השער והמומנטום מכלום גם כשקשה. 

הוא עונה ראשונה במועדון (ובכלל בקבוצה גדולה). אם יישאר, גם זה יגיע.

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

7 בישולים

ולנושא:

הוא עלי מוחמד משודרג

אני כן רואה את המנהיגות השקטה שלו. הוא לוקח את המשחק כשתקוע. הוא לא מפסיק לנסות. הוא לא מוריד את הראש. אני לא הערכתי עד כמה טוב הוא וכמה מהר הוא התאקלם במועדון גדול עם ציפיות. 

לפני4 שעות , מנג'ר יונייטד said:

6 שערים ו-11 בישולים בכל המסגרות זה לא רע.

נכון, הייתה לו תקופה עם בצורת די ארוכה אבל כל הקבוצה הייתה זבל עופות.

מתי כבר ילבישו לו את השיר "גבריאל" של עופרה חזה?(מגיע לו שיר יותר מושקע מאותן מחרוזות מתחלפות של אייל גולן).

21 דקות לפני, פנחס שוף said:

אתם רוצים כזה כושר גופני? תחזרו בתשובה כמו גבי

זה בדיוק הקמפיין שכל הגופים הדתיים צריכים להריץ אם הם מחפשים לגרום לעוד אנשים להיות דתיים(לא שאני בעד זה,סתם עצה מקצועית).

52 דקות לפני, פנחס שוף said:

אתם רוצים כזה כושר גופני? תחזרו בתשובה כמו גבי

אה זה ידוע. לשחק כדורגל בשכונה מול דתיים זה בלתי אפשרי. במיוחד אלה שעם ציצית ושהם רצים הם מחזיקים את הכיפה ביד. קצב של פריימרליג.