Jump to content

דן ביטון

Recommended Posts

לפני2 שעות , Echoes said:

למען האמת

הוא הגרסא הפחות טובה של ורמוט 2014

90% מהזמן על המגרש הוא מיותר, כל ההגנה שלו זה בכאילו

ו10% מהזמן הכדור ברגליים שלו הוא מנסה לייצר בישול\גול,לפעמים הולך ולפעמים לא

אגב מאוד בולט שדודו ישב לו על המוח להתעסק רק במספרים של עצמו, אם זה לא נסיון לפס עומק\בעיטה לשער הוא מתמזמז עם הכדור עד שמוצו כל האפשרויות או שמגיע שחקן לחטוף כדור

למכבי של השנה, נחוץ לנו מאוד שחקן עם יכולת גם לתת פס\בעיטה כמו שלו

אבל אני לא אשמח אם יבנו עליו ל11 בשנה הבאה.

- צריך להבדיל, ורמוט אצלנו עשה כלום ושום דבר, לא מספרים ולא כלום.

- ההגנה של ביטון אכן לא מניבה חטיפות או התערבויות אבל לפחות הוא באמת מנסה.

- גם אני מאוכזב ממנו שהוא לא יוזם מספיק, אני חושב שהוא מפחד לטעות ולאבד כדורים כי הוא מודע לזה שזו נקודת תורפה אצלו אז הוא נזהר. אני חושב שזה לא דבר חיובי כי הוא נמצא על המגרש כדי לתת מימד יצירתי התקפי ולא כדי להניע כדור לרוחב. הייתי רוצה לראות אותו מכדרר, בועט ומוסר לעומק בתדירות גבוהה יותר גם במחיר של איבודים רבים יותר, זו הסיבה שהוא על המגרש.

- יכול מאוד להסכים איתך שבתסריט האידיאלי הוא לא שווה מקום ב11, אבל כשחקן סגל משלים הוא פריווילגיה. יחד עם זאת, נכון לסגל של היום אנחנו לא יכולים להוציא אותו מההרכב.

לפני2 שעות , Echoes said:

למען האמת

הוא הגרסא הפחות טובה של ורמוט 2014

90% מהזמן עלהמגרש הוא מיותר, כל ההגנה שלו זה בכאילו

ו10% מהזמן הכדור ברגליים שלו הוא מנסה לייצר בישול\גול,לפעמים הולך ולפעמים לא

אגב מאוד בולט שדודו ישב לו על המוח להתעסק רק במספרים של עצמו, אם זה לא נסיון לפס עומק\בעיטה לשער הוא מתמזמז עם הכדור עד שמוצו כל האפשרויות או שמגיע שחקן לחטוף כדור

למכבי של השנה, נחוץ לנו מאוד שחקן עם יכולת גם לתת פס\בעיטה כמו שלו

אבל אני לא אשמח אם יבנו עליו ל11 בשנה הבאה.

ורמוט זאת השוואה מאד מאד קיצונית. הוא רק נשם במכבי, לא יותר. 

השוואה הזויה בין ורמוט לביטון.

ביטון שחקן שייתן מספרים, מזכיר לי אם כבר מאוד מאוד את אצילי לפני איביץ', אנמי, ישחק למלמ לרוב, אבל את המספר ייתן.

אחלה שחקן סגל ורוטציה ושמח מאוד שהוא פה.

שנה הבאה צריכה להיות לו ואחד תחרות שבשאיפה תגרום לו להשתפר גם.

תכלס, יש לו את הכל בשביל להצליח, למה החוסר יציבות?

עניין מנטאלי? אופי? אז שיעבדו איתו על זה במועדון, אני רוצה אותו חיה רעה, בלי אדישות, זו תכונה גרועה לשחקן כדורגל.

לפני2 שעות , המכבייה said:

ורמוט זאת השוואה מאד מאד קיצונית. הוא רק נשם במכבי, לא יותר. 

עצם זה שוורמוט נשם אצלנו זה מביך מבחינתנו ולכל היותר ניצחון מורלי על הפועל.

33 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תכלס, יש לו את הכל בשביל להצליח, למה החוסר יציבות?

עניין מנטאלי? אופי? אז שיעבדו איתו על זה במועדון, אני רוצה אותו חיה רעה, בלי אדישות, זו תכונה גרועה לשחקן כדורגל.

אולי די עם הנראטיב הזה? גולסה היה חלש אז הוא גם אדיש?

ראיתי אותו נלחם אתמול, אפילו עשה תיקול יפה במחצית הראשונה שהשופט הדביל שרק לפאול שלא היה. גם בגול של יובאנוביץ׳ ראו איך הוא חגג עם כולם בטירוף.

ביטון מוביל את הקבוצה בניסיונות מסירות מפתח ובהצלחה שלהם, אבל גם נמצא בתחתית הרשימה מבחינת יחס איומים לשער:ניסיונות למסגרת(15:55), וכך גם ביחס שערים:ניסיונות למסגרת(15:2). אני חושב שכולנו ציפינו לקבל מספרים טובים בהרבה מבחינת שערים, אבל היחס בין איכות הבעיטה שלו(שהיא טובה) לבין כמות השערים מראה תמונה די מבאסת. 

אני חושב שהוא נמצא בפורמה טובה באופן יחסי, אבל עדיין לא יכול להוביל את הקבוצה מבחינה התקפית. הוא שחקן שכנראה ינוע בין ההרכב לספסל. ביחס להשקעה שנעשתה עליו זה טיפה מאכזב, אבל הוא בהחלט ראוי להיות שחקן סגל.

אנחנו כנראה לא נקבל הרבה יותר ממנו.

ההשוואה היא לוורמוט של הפועל, לא של מכבי

וורמוט בהפועל היה שחקן שלחלק קטן במשחק אתה נורא חושש שהכדור אצלו, ושאר הזמן הוא באגף או באסלה סיים סיים

קמחי, תיארת את דעתי בצורה הרבה פחות פרובוקטיבית :)

מתחבר מאוד ומוסיף שבמכבי, קשר שהתרומה ההגנתית שלו היא 0 זה לא מתאים לאורך זמן. 

1 דקה לפני, Echoes said:

ההשוואה היא לוורמוט של הפועל, לא של מכבי

וורמוט בהפועל היה שחקן שלחלק קטן במשחק אתה נורא חושש שהכדור אצלו, ושאר הזמן הוא באגף או באסלה סיים סיים

קמחי, תיארת את דעתי בצורה הרבה פחות פרובוקטיבית :)

מתחבר מאוד ומוסיף שבמכבי, קשר שהתרומה ההגנתית שלו היא 0 זה לא מתאים לאורך זמן. 

היו אצלנו לאורך השנים שחקני קישור והתקפה שפחות הצטיינו במימד הפיזי והיו פחות חרוצים מבחינת עבודה הגנתית, אבל עדיין עשו את העבודה בצורה מספקת בתחום הזה(מיטרוביץ הוא הדוגמא המושלמת לשחקן שבאמצעות עמידה נכונה קוטף מספיק כדורים וסוגר בצורה טובה הגנתית בלי יותר מדי מאמץ או חריצות).

דן לא "מחונך" בתחום הזה, ומבזבז המון אוויר בריצה חסרת פואנטה.

אותו הדבר לגבי מעורבות במשחק. מצד אחד, הוא כנראה המוסר הכי טוב בקבוצה, מצד שני-מתקשה להיות מעורב במשחק השוטף. מצד אחד, מאיים הכי הרבה בקבוצה על השער, מצד שני-נמצא ביחס מזעזע בין כמות האיומים לשערים.

אם לבחון אותו ברמת הנתונים, הוא בינוני לחלוטין. בהתחשב בגיל ובמבנה אישיות שלו, זה מה יש. זה כנראה מספיק, אבל לא לשחקן מוביל.

8 דקות לפני, קמחי said:

היו אצלנו לאורך השנים שחקני קישור והתקפה שפחות הצטיינו במימד הפיזי והיו פחות חרוצים מבחינת עבודה הגנתית, אבל עדיין עשו את העבודה בצורה מספקת בתחום הזה(מיטרוביץ הוא הדוגמא המושלמת לשחקן שבאמצעות עמידה נכונה קוטף מספיק כדורים וסוגר בצורה טובה הגנתית בלי יותר מדי מאמץ או חריצות).

דן לא "מחונך" בתחום הזה, ומבזבז המון אוויר בריצה חסרת פואנטה.

אותו הדבר לגבי מעורבות במשחק. מצד אחד, הוא כנראה המוסר הכי טוב בקבוצה, מצד שני-מתקשה להיות מעורב במשחק השוטף. מצד אחד, מאיים הכי הרבה בקבוצה על השער, מצד שני-נמצא ביחס מזעזע בין כמות האיומים לשערים.

אם לבחון אותו ברמת הנתונים, הוא בינוני לחלוטין. בהתחשב בגיל ובמבנה אישיות שלו, זה מה יש. זה כנראה מספיק, אבל לא לשחקן מוביל.

מדויק מאוד.

בסוף ההבדל בין שחקן סגל לשחקן מוביל במקרה של דן בהחלט מסתכם באלמנטיים של הבנה וחוכמת משחק.

זה לא בלתי אפשרי, זה יצריך ממנו להצמיד אליו איש מקצוע+להשקיע בזה זמן למידה וצפייה בוידאו כמו שאנשים משקיעים בהעלאת מסה\הורדה במשקל בחדר כושר.

לכדורגל הישראלי זה לחלוטין יספיק.

אפשר להמשיך עם זה בלי סוף, אחרי משחק טוב שלו כולם פה מתלהבים ואחרי משחק פחות טוב שואלים אם הוא מתאים לנו...

בנמצא היום מבין הישראלים הוא אחלה פתרון. מאמין שעם הזמן הוא ימשיך להראות לנו יכולת טובה ולספק את הסחורה.

אפשר לזהות למה הוא לא מצליח לעלות רמה ולהתמיד ביכולת רק לפי הראיונות שלו. הבנאדם כל פעם מזכיר כמה הוא לא אוהב לדבר על עצמו. נראה שבכל פעם שהוא נותן משחק טוב הוא מוריד את עצמו מהר לקרקע וחוזר לתת 5 משחקים לא טובים. בנאדם, תתחיל להחזיק מעצמך ותפסיק להתחבא.

הוא מסוג השחקנים שצריכים שירי שחקן 

להרים לו את הביטחון לפני המשחק שירגיש קצת שייכות למועדון ולקהל 

כל דבר שירים לו את הביטחון ואני רק נזכה 

On 8.3.2022 at 06:21, קמחי said:

ביטון מוביל את הקבוצה בניסיונות מסירות מפתח ובהצלחה שלהם, אבל גם נמצא בתחתית הרשימה מבחינת יחס איומים לשער:ניסיונות למסגרת(15:55), וכך גם ביחס שערים:ניסיונות למסגרת(15:2). אני חושב שכולנו ציפינו לקבל מספרים טובים בהרבה מבחינת שערים, אבל היחס בין איכות הבעיטה שלו(שהיא טובה) לבין כמות השערים מראה תמונה די מבאסת. 

אני חושב שהוא נמצא בפורמה טובה באופן יחסי, אבל עדיין לא יכול להוביל את הקבוצה מבחינה התקפית. הוא שחקן שכנראה ינוע בין ההרכב לספסל. ביחס להשקעה שנעשתה עליו זה טיפה מאכזב, אבל הוא בהחלט ראוי להיות שחקן סגל.

אנחנו כנראה לא נקבל הרבה יותר ממנו.

יש לך את הנתונים של שנה שעברה?

הוא היה עם 7 שערים ו9 בישולים, ופטריק די ייבש אותו. 

בתחושה שלי העונה הוא מקבל יותר קרדיט אבל מבקיע באחוזים נמוכים יותר

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

יש לך את הנתונים של שנה שעברה?

הוא היה עם 7 שערים ו9 בישולים, ופטריק די ייבש אותו. 

בתחושה שלי העונה הוא מקבל יותר קרדיט אבל מבקיע באחוזים נמוכים יותר

העונה יש לו 1338 דקות בליגה עם 7 בישולים ו2 שערים (באירופה עוד שני בישולים ושער). 

בעונה שעברה ב1636 דקות בליגה היו לו 4 שערים ו9 בישולים בליגה. בנוסף היה לו שער בטוטו ועוד שלושה שערים באירופה. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

העונה יש לו 1338 דקות בליגה עם 7 בישולים ו2 שערים (באירופה עוד שני בישולים ושער). 

בעונה שעברה ב1636 דקות בליגה היו לו 4 שערים ו9 בישולים בליגה. בנוסף היה לו שער בטוטו ועוד שלושה שערים באירופה. 

תודה.

מעניין אותידווקא היחס איומים לשערים (או מסגרת/שערים), בתחושה שלי בעונה שעברה הוא היה מוצלח יותר בהיבט הזה.

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

תודה.

מעניין אותידווקא היחס איומים לשערים (או מסגרת/שערים), בתחושה שלי בעונה שעברה הוא היה מוצלח יותר בהיבט הזה.

עם דוניס (שמהתקופה איתו רוב המספרים שלו) הוא שיחק מאוד גבוה. מן הסתם זה השפיע על האחוזים שלו.

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

תודה.

העונה יש לו 55 איומים לשער ו15 איומים למסגרת לעומת 51 איומים לשער ו15 איומים למסגרת בעונה שעברה (ביותר דקות). 

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

העונה יש לו 55 איומים לשער ו15 איומים למסגרת לעומת 51 איומים לשער ו15 איומים למסגרת בעונה שעברה (ביותר דקות). 

תודה

דומה מבחינת האיומים ויחס איומים למסגרת.

הבקיע רק 2/15  ולא 4/15 אבל זה מספרים קטנים כדי להסיק מזה משהו.