Jump to content

סטיפה פריצה

Recommended Posts

1 hour ago, צח צחצוח said:

אם משחררים אותו ואני חיפה/ב"ש אני קופץ על המציאה, זר בעונה ראשונה בארץ שנראה שהתאקלם טוב למדינה, יסיים עם כמעט 15 גולים (בתקווה שייתן עוד גול 1-2).

וזה עוד בעונה דיי בינונית של מכבי וכנראה שאם היינו בפורמה טובה לכל אורך העונה הוא היה מסיים עם 20.

בקיצור לא הייתי רוצה לראות אותו במועדון אחר בארץ.

לא יודע אם הם יכולים לקפוץ על המציאה כי ממה שהבנתי עוד משחק או שניים שהוא פותח החוזה שלו מתחדש אוטומטית ואז אנחנו נחליט מה עושים איתו.

אני לא מבין אבל אם יובאנוביץ עונה הבאה נפצע לחודש את מי כל המשחררים מעלים חלוץ? 

באמת שהנושא הזה הוא כל כך לא רלוונטי, הסגל כל כך חלש שעד שיש שחקן שהוא באמת ברמה גבוהה יש עליו דיון על שיחרורו.

את מי נעלה במצב של עומס או במקרה הגרוע פציעה של יובא? את חלאילה? את מי? אני באמת שואל.

5 דקות לפני, idan8 said:

אני לא מבין אבל אם יובאנוביץ עונה הבאה נפצע לחודש את מי כל המשחררים מעלים חלוץ? 

ואם פריצה נשאר איזה מגן ימני/שחקן אגף אתה מביא? 

השאלה מה יותר קל למצוא ומה יותר קריטי, חלוץ מחליף ישראלי או מגן ימני/שחקן אגף ישראלי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ואם פריצה נשאר איזה מגן ימני/שחקן אגף אתה מביא? 

השאלה מה יותר קל למצוא ומה יותר קריטי, חלוץ מחליף ישראלי או מגן ימני/שחקן אגף ישראלי.

לשחרר את פריצה בשביל מגן ימני זר זה מיותר בעיניי כי יש שחקנים ששייכים לך לא פחות טובים ממה שיש ליריבות שלך על התארים.

בלם זר לעומת זאת, לצד סה (או מישהו אחר אם לא ימשיך) זה צריך להיות השאיפה לדעתי.

5 דקות לפני, אקיטה said:

לשחרר את פריצה בשביל מגן ימני זר זה מיותר בעיניי כי יש שחקנים ששייכים לך לא פחות טובים ממה שיש ליריבות שלך על התארים.

בלם זר לעומת זאת, לצד סה (או מישהו אחר אם לא ימשיך) זה צריך להיות השאיפה לדעתי.

מה זה משנה מה יש ליריבות? אתה צריך קבוצה טובה ביחס לעצמך ולא ביחס ליריבות. 

בשנתיים עם איביץ׳ לקחנו פה אליפויות עם דסה וסאבוריט ולאחר מכן עם ג׳ראדלש בעונה גדולה ושוב סאבוריט. בכדורגל של היום המגנים מאוד קריטים ואי אפשר להתפשר גם בעמדה הזאת. ניסנו את זה עם קנדיל בעונה שעברה וראינו איך זה נראה.

לפני3 שעות , car.garsia said:

גם אם אתה צודק ויש אופצייה שישחקו יחד והמאמן צריך למצוא את הסיטואציה הזאת, עדיין זה לא פותר לך את הבעייה של הכנפיים. אתה צריך לפתור אותה איכשהו ואין לך אף ישראלי בשוק שיכול לפתור לך אותה.

יש עוד שיטות משחק חוץ מאגפים (לא סותר שקבוצה צריכה שיהיה לה ווינגרים טובים).

עונה הבאה יש את גויאגון וגררו כווינגרים (מושאלים שחוזרים). מקווה לראות מגן ימני ישראלי (מזרחי?).

אין ספק שיש מחסור של ישראלים ואולי צריך לחשוב על שיטת משחק אחרת.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה משנה מה יש ליריבות? אתה צריך קבוצה טובה ביחס לעצמך ולא ביחס ליריבות. 

בשנתיים עם איביץ׳ לקחנו פה אליפויות עם דסה וסאבוריט ולאחר מכן עם ג׳ראדלש בעונה גדולה ושוב סאבוריט. בכדורגל של היום המגנים מאוד קריטים ואי אפשר להתפשר גם בעמדה הזאת. ניסנו את זה עם קנדיל בעונה שעברה וראינו איך זה נראה.

אז שנה הבאה תרוץ עם נחמיאס ופיבן בהרכב, או יותר גרוע תשלם הרבה כסף ואולי כמה צעירים בשביל להביא איזה גנדלמן.

4 דקות לפני, אקיטה said:

אז שנה הבאה תרוץ עם נחמיאס ופיבן בהרכב, או יותר גרוע תשלם הרבה כסף ואולי כמה צעירים בשביל להביא איזה גנדלמן.

לא. תביא בלם זר ולידו את ניר ביטון. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא. תביא בלם זר ולידו את ניר ביטון. 

בוא לא ניכנס לדיון על כמה אני לא סומך על לגיונרים כאלה ואחרים שיושיעו אותנו :-)

השאלה היא לא אם להשאיר את פריצה או לא. השאלה היא מה עושים איתו אם זהבי חוזר.

אם זהבי לא חוזר אז משאיר קל.

אם לקחנו אליפויות עם זיו, בן הרוש וייני מגינים. אם חיפה לוקחת אליפויות עם רודריגז מגן שמאלי, מאור לוי או איך שלא קוראים לו מגן ימני ואם ב"ש לקחה אליפויות עם בן תורג'מן והפלולה אליפויות אני מאמין שאפשר להסתדר שם.

מעדיף לתת את העמדה לאיזה ישראלי שיראה יכולות התקפיות ונקווה שלא יאנוס אותנו יותר מידי עם החורים שהוא עושה.

כמה גרוע כבר יהיה גיא מזרחי שם? 

לפני1 שעה , Armagedon said:

יש עוד שיטות משחק חוץ מאגפים (לא סותר שקבוצה צריכה שיהיה לה ווינגרים טובים).

עונה הבאה יש את גויאגון וגררו כווינגרים (מושאלים שחוזרים). מקווה לראות מגן ימני ישראלי (מזרחי?).

אין ספק שיש מחסור של ישראלים ואולי צריך לחשוב על שיטת משחק אחרת.

אני לא חושב שגררו הוא קיצוני קלאסי, למען האמת, אני גם לא חושב שהוא מצדיק מקום של זר ומקום במכבי בעונה הבאה.

14 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא חושב שגררו הוא קיצוני קלאסי, למען האמת, אני גם לא חושב שהוא מצדיק מקום של זר ומקום במכבי בעונה הבאה.

לגמרי, גררו בינוני מאוד.

1 hour ago, car.garsia said:

מסכים אחי,
לדעתי הוא עדיין שווה השאלה (אלא אם סיים חוזה).

מה שכן, אולי מכבי צריכים לבדוק אופציה לגבי סבוריט על תושב ארעי/קבע, חתם ביוני 2018 (תכף 4 שנים), אם הוא ייחשב ישראלי זה יהיה שיחוק של מכבי.

מי מרים את הכפפה?

לצערי משחרר אותו, כי אנחנו זקוקים לחיזוק במקומות אחרים.

למרות שאני מאוד מאוכזב מהיכולת שלו בחודשיים האחרונים, סיבת השחרור היא ממש לא בגלל היכולות שלו.

יש מספיק חלוצים ישראלים מחליפים טובים שאפשר להביא - תורגמן, מלדה, בריבו.

1 hour ago, Armagedon said:

מסכים אחי,
לדעתי הוא עדיין שווה השאלה (אלא אם סיים חוזה).

מה שכן, אולי מכבי צריכים לבדוק אופציה לגבי סבוריט על תושב ארעי/קבע, חתם ביוני 2018 (תכף 4 שנים), אם הוא ייחשב ישראלי זה יהיה שיחוק של מכבי.

מי מרים את הכפפה?

השאלה ברור. לגבי התושב ארעי, לא הייתי סומך שירימו את הכפפה וכן אני בטוח שאם מישהו מאצלנו ירים את הכפפה, המערכת במדינה תשמח להוריד לו אותה.

1 hour ago, thunderbolt said:

אם נשחרר אותו שנה הבאה הוא יהיה בחיפה או ב''ש והולך לזיין אותנו קשה

חוזרים על זה פה שוב ושוב. האופציה שלי מתארכת אוטומטית בכל מקרה. זה תלוי בנו.

52 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא יודע איך אוהדים של קבוצה שעד עונה שעברה סבלו את ניק בלקמן בהרכב בחלק ניכר מהמשחקים משחררים ככה חלוץ כמו פריצה.

חלוץ נהדר, אבל יש עוד אחד כמוהו והשאלה מה עושים עם שאר המקומות שבהם אנחנו צריכים זרים (ויש הרבה כאלה).

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic