Jump to content

סטיפה פריצה

Recommended Posts

51 דקות לפני, nirnir20 said:

באיזה אספקט במשחק הוא ברמה מעל כולם? 

גם הסיומת שלו שזה הכלי החזק ביותר שלו היא לכל היותר טובה, לא משהו שלא ראינו פה. 

פיזיות, גובה, טכניקה לא רעה בכלל לגובה שלו ונוכחות רצינית באופן כללי על המגרש. תוסיף לעך את העובדה שמדובר בזר שהתאקלם פה יפה, אוהב את המועדון ולא מפסיק לרוץ, נו בריינר. זה לא שכל שני וחמישי אתה מנחית פה זר מטורף.

שחקן זר, בעונה ראשונה שנתן עד עכשיו 14 שערים ו3 בישולים. אם הוא בחיפה מאוננים עליו בכל שבוע.

לפני2 שעות , Wade said:

פיזיות, גובה, טכניקה לא רעה בכלל לגובה שלו ונוכחות רצינית באופן כללי על המגרש. תוסיף לעך את העובדה שמדובר בזר שהתאקלם פה יפה, אוהב את המועדון ולא מפסיק לרוץ, נו בריינר. זה לא שכל שני וחמישי אתה מנחית פה זר מטורף.

שחקן זר, בעונה ראשונה שנתן עד עכשיו 14 שערים ו3 בישולים. אם הוא בחיפה מאוננים עליו בכל שבוע.

פיזיות וגובה היה גם לבלקמן, גם הוא כבש בדו ספרתי.

לא שהם באותו ענף אבל עדיין.

הוא גם לא משחק יותר מדי על הפיזיות שלו, בטח לא מספיק.

הוא אחלה זר ואם אין חלוץ אחר באותה עמדה בדיוק רק יותר טוב ב2 רמות ממנו לא הייתי חושב שצריך לשחרר, גם עכשיו אני לא הייתי מעיף אותו בלי שיש משהו אחר יותר טוב בעמדה יותר חשובה, פשוט לא אהיה באבל כמו שאנשים פה מתארים.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

פיזיות וגובה היה גם לבלקמן, גם הוא כבש בדו ספרתי.

לא שהם באותו ענף אבל עדיין.

הוא גם לא משחק יותר מדי על הפיזיות שלו, בטח לא מספיק.

הוא אחלה זר ואם אין חלוץ אחר באותה עמדה בדיוק רק יותר טוב ב2 רמות ממנו לא הייתי חושב שצריך לשחרר, גם עכשיו אני לא הייתי מעיף אותו בלי שיש משהו אחר יותר טוב בעמדה יותר חשובה, פשוט לא אהיה באבל כמו שאנשים פה מתארים.

אתה אומר שהוא ובלקמן לא באותו ענף (וצודק, ממש לא) ואז אומר אבל עדיין, אז לא הבנתי למה העלת אותו. גם דוד שלי 1.90 ומאוד פיזי, גם אותו אני יכול להעלות. לא מבין את הקשר.

שורה תחתונה, שחקן שכובש, מבשל ורץ על המגרש, מבצע יותר פעולות חיוביות משליליות, בחור חיובי ועולה בכמה רמות על כל מה שיש פה. רק לראות את הבישול שלו ליובאנוביץ לפני כמה ימים, כשחלף על פני הבלם ולא ניסה לסחוט אדום אלא המשיך מדגיש כמה הבן אדם עולה ברמתו על כל מה שתביא כרגע/ישראלי.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
צטט

“אני רוצה להישאר במכבי. לא צריכים לדבר על זה כרגע לאחר המשחק כי אני מאוכזב. כרגע החוזה לא מעניין אותי, אני חושב על המשחק וזה שהפסדנו”.

15 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

די נו

זה מחמיצן כרוני 

לא מתאים 

יש לך מנהל מקצועי מזעזע, מאוד מעניין אותי מה אתה חושב שתביא במקום.

לפני2 שעות , Wade said:

יש לך מנהל מקצועי מזעזע, מאוד מעניין אותי מה אתה חושב שתביא במקום.

מסכים ומוסיף שבלי קשר למה נביא
לוותר על כזה שחקן שכ"כ מחובר אלינו זה מצחיק

נ.ב. במקום ללכת רולטה על זרים שישקיעו בישראלים

לפני1 שעה , tkui said:

מסכים ומוסיף שבלי קשר למה נביא
לוותר על כזה שחקן שכ"כ מחובר אלינו זה מצחיק

נ.ב. במקום ללכת רולטה על זרים שישקיעו בישראלים

מה מסכים הבנאדם גם נגד חיפה הגיע למצבים שהיינו צריכים לנצח 2 או 3 ואתמול עם עוד החמצה מזעזעת לאוסף אה כן הוא שם גול מול הפועל עם כדור שפגע לו בכתף במקום בראש  

תמשיכו לשאוף לבינוניות נראה לאן נגיע

אין לנו שחקני אגף בכלל לא יודע אם אתם מבינים את זה

איזה ישראלי פנוי תוכל להביא שישדרג את משחק האגפים שלך 

צריך להגיד לחלוץ הבאמת נחמד הזה שהוא בחור חביב שהתחבר עם חדר ההלבשה אבל בסך הכל חלוץ סבבה וזהו תודה רבה אתה אחלה גבר שבעולם אבל אנחנו פה עם מגבלת זרים ויש עמדות יותר דחופות לחזק 

שיהיה לך דרך צלחה והמון הצלחה בהמשך 

קבוצות משחררות גם שחקנים טובים אם זה לטובתה של הקבוצה

וזה מה שבא קודם

לא הבנתי את הביקורת כלפיו.

קיבל אתמול כדור קשה, זה לא בגדר החמצה.

לעומת זאת סיפק צמד בישולי אמן ליובא (שהוא זה שצריך לספוג ביקורת אם מופע אימים של ארבע החמצות).

הוא אחלה שחקן בעיקרון ואני מאוד אוהב אותו ואין לי מילה רעה להגיד עליו אחרי אתמול. אבל בתכל'ס, אני לא רואה איך עובד לנו עונה שלמה אתו ועם יובא בהרכב והסרבי איכותי ממנו.

לפני8 שעות , itanar said:

חתיכת דילמה מה לעשות איתו.

אם רוצים 4-3-3 אז הוא לא יכול להישאר.

למה שלא תחזיק שני חלוצים ברמה גבוהה כשיש לך עונה ארוכה עם עוד מסגרת אירופית? אתה מעדיף להגיע למצב שיובא לא פוגע או נפצע ומהספסל מעלה את אלמוג? משאיר את שניהם ומי שטוב משחק.

תשנו את הקונספט שזר לא יכול לעלות מהספסל,

זה שיש מגבלת 6 זרים לא אומר ש-5 זרים חייבים להיות בכל רגע נתון בהרכב.

אאל"ט שצ'יקו אופאדו היה במכבי, הוא עלה הרבה משחקים מהספסל והיה אחלה סופר סאב.

לא תמיד חשוב מי פותח בהרכב, אלא גם מי מסיים את המשחק.

זה אולי השאלה הכי קשה שתהיה למכבי בקיץ ככה שאני באמת לא מבין איך אפשר להתבטא בכזאת נחרצות לכאן או לשם. 

מדובר בחלוץ מעולה. 12 גולים, פיזיות, גובה, אישיות טובה. חלוץ שלא קל להביא. מצד שני עדיין לא מדובר בוידאר או פריצה המקורי. 

אם לא היה את יובאנוביץ׳ מבחינתי לא היה ויכוח על זה שהוא צריך להישאר, אבל עכשיו השאלה אם זה יהיה חכם לבזבז עמדה של זר על חלוץ מחליף (הוא ויובאנוביץ׳ לא יכולים לשחק ביחד וראינו את זה) או לוותר על שחקן שנתן פה אחלה מספרים בעונה חלשה שלנו.

מבחינת זרים לעונה הבאה כרגע יש לנו את סאבוריט, פארפה, יובאנוביץ׳ ואם פריצה ממשיך אז גם פריצה. 4 זרים בזמן שאנחנו צריכים שני בלמים פותחים, מגן ימני פותח ושני שחקני אגף. 

אני מניח שכולם יסכימו שצריך לפחות בלם זר אחד ככה שזה משאיר אותנו עם מקום לעוד זר אחד - מגן ימני או קיצוני ימני. 

איזה מגנים ימניים ישראלים טובים יש? המחליף של דסה (דסה כמובן לא יחזור) בנבחרת זה קנדיל, שחקן שכבר מזמן פרש. לא מאמין שג׳אבר/זסנו ברמה של הרכב פותח במכבי ואני בספק אם גיא מזרחי מתאים להיות כזה כבר עכשיו. זה אומר שצריך להביא מגן ימני זר.

מצד שני גם אין קיצוני ישראלי טוב שאפשר להביא. דוידה יקר מדי, כנאען גם יקר וגם פציע ויוני לא יחזור. בקיצור, גם לעמדה הזאת צריך זר. 

בקיצור, החלטה לא פשוטה. לא מקנא במי שצריך לקבל אותה. 

38 דקות לפני, Armagedon said:

תשנו את הקונספט שזר לא יכול לעלות מהספסל,

זה שיש מגבלת 6 זרים לא אומר ש-5 זרים חייבים להיות בכל רגע נתון בהרכב.

אאל"ט שצ'יקו אופאדו היה במכבי, הוא עלה הרבה משחקים מהספסל והיה אחלה סופר סאב.

לא תמיד חשוב מי פותח בהרכב, אלא גם מי מסיים את המשחק.

השאלה אם הוא יהיה סופר סאב כמו צ'יקו. צ'יקו היה מאוד ורסטילי וידע לשחקן גם בכנף וגם בחוד. פריצה חלוץ רחבה וזהו. הוא ויובאנוביץ' זה לא שילוב טוב ביחד. זה אומר שכל פעם שתכניף את פריצה, תוציא את יובה או שאתה בפיגור ואז אתה יכול להמר. חוץ מזה, זר יכול לעלות מהספסל אבל אצלנו שאין לך כנפיים בסגל ואין אלטרנטיבות ישראליות כל זר צריך להיות ברמה מאוד גבוהה.

6 דקות לפני, car.garsia said:

השאלה אם הוא יהיה סופר סאב כמו צ'יקו. צ'יקו היה מאוד ורסטילי וידע לשחקן גם בכנף וגם בחוד. פריצה חלוץ רחבה וזהו. הוא ויובאנוביץ' זה לא שילוב טוב ביחד. זה אומר שכל פעם שתכניף את פריצה, תוציא את יובה או שאתה בפיגור ואז אתה יכול להמר. חוץ מזה, זר יכול לעלות מהספסל אבל אצלנו שאין לך כנפיים בסגל ואין אלטרנטיבות ישראליות כל זר צריך להיות ברמה מאוד גבוהה.

הם שחקנים שונים זה נכון, אבל פה המאמן צריך לדעת לייצר שינויים נכונים במגרש שמעלה מחליפים.

הכי טוב שעשה את זה היה פאולו סוזה. 

46 דקות לפני, Armagedon said:

הם שחקנים שונים זה נכון, אבל פה המאמן צריך לדעת לייצר שינויים נכונים במגרש שמעלה מחליפים.

הכי טוב שעשה את זה היה פאולו סוזה. 

גם אם אתה צודק ויש אופצייה שישחקו יחד והמאמן צריך למצוא את הסיטואציה הזאת, עדיין זה לא פותר לך את הבעייה של הכנפיים. אתה צריך לפתור אותה איכשהו ואין לך אף ישראלי בשוק שיכול לפתור לך אותה.

אם משחררים אותו ואני חיפה/ב"ש אני קופץ על המציאה, זר בעונה ראשונה בארץ שנראה שהתאקלם טוב למדינה, יסיים עם כמעט 15 גולים (בתקווה שייתן עוד גול 1-2).

וזה עוד בעונה דיי בינונית של מכבי וכנראה שאם היינו בפורמה טובה לכל אורך העונה הוא היה מסיים עם 20.

בקיצור לא הייתי רוצה לראות אותו במועדון אחר בארץ.

אני חושב שיש פה רוב מוחלט שהוא אחלה חלוץ ליגה. לא על זה דיון, הדיון הוא על מידת נחיצותו שיש חלוץ כמו יובא שאמור להיות ממוסגר להרכב.

אם הסגל לא היה במצב כל כך רע הייתי כן שמח להשאיר אותו אצלנו.

אבל כאשר אתה צריך 2 כנפיים, בלם ולפחות קשר לדעתי אין לנו את הפריבילגיה להשאיר אותו. בטח לאור המצב הגרוע בשוק הישראלי.

חלוץ זה עמדה של בטחון. לא כל החלוצים בנויים על לעלות מהספסל. ואנחנו רואים שלשחק עם 2 חלוצים יחד יכול להתאים לקטעים קצרים נקודתיים ולא כשיטה. להושיב אותו על הספסל זה בזבוז עמדה חשובה של זר ויצירת מרמור של שחקן "בכיר".

בקיצור, ההחלטה הקרה צריכה להיות פרידה.