Jump to content

רשמים מהתיקו מול פ.ס.ו בבלומפילד | תוצאה מכובדת מסיימת עוד מסע קסם אירופי בצהוב.

Sawyer

Recommended Posts

סבוריט אל

ייני יכול להיות אופציה טובה במקום גראלדש שמאכזב העונה

קניקובסקי מספר 1 היום

קובאס ואת ביטון לא יודע איך לאכול

מאמן איכזב עם חילופים מאוחרים מאוד מאוד , גם עם עמדות שלא מתאימות לשחקנים.

מה לעזאזל צריך לקרות כדי שנראה את גולסה להרבה דקות???

גביאל השחקן הכי טוב בעולם. אני מאוהב קשות.

לשם שינוי, משחק טוב של ההגנה שלנו. אפילו נחמיאס עם פציעה היה סביר.

מעריך מאוד את יובאנוביץ' על היום, אני בטוח שהוא לא ציפה בבמה הזו לשחק תפקיד שהוא לא מכיר ולא מתאים לו בשום צורה ועדיין ירק דם.

אני לא יודע עד כמה זה מחובר למציאות אבל יצאתי עם תחושת החמצה. מרגיש לי שיכולנו למתוח אותם יותר היום, אולי אפילו להפתיע.

אלילת המזל לא הייתה לצידנו היום...זה הדבר היחיד שהיה חסר

לגמרי אווירה מדהימה מבחינת הכל, אם המשחק הזה לא שיכנע את ערן לחזור אז לא יודע כבר מה יכול להחזיר אותו

מצטרף פה לתחושת ההחמצה, היינו קרובים מאוד לעשות את זה 

יש מצב שאצילי חבר של האנשי גדר שלנו? 

כל פעם שהקהל מקלל אותו הם משתוללים מעצבים

כאילו מה יש לנו לשיר על בללי השחקן כבר לא רלוונטי.

בנוסף הקטע שהשחקנים באים להודות והם תקועים בשיר ש 20 אנשים אולי שרים הזוי.

ובסוף כשערן בא להודות לקהל הקטע הזה של תוריד את החולצה אחרת אל תבוא מה זה החרא הזה.

מה שכן לפחות הכניסו איש גדר לחלק של שער 10

פיקנטריה: גצה האח עם חולצה של מכבי בסוף העונה (הייתי אומר לו לבוא למכבי, אבל יש את גלוך ופארפה).

שתי תפאורות שונות, אחת בעליית השחקנים והשנייה במחצית.

ערב בלתי נשכח, מעבר לריגוש עם זהבי, פשוט היינו שם. וכמעט עשינו את זה. וםהגיע למצב שהיינו החיים עד הסוף מול קבוחה ברמה כזו בשני משחקים כבוד. 

מקווה שהמאמן ימצא את השיטה הנכונה ויוציא עוד מהשחקנים כי פוטנציאל יש. סבוריט אל. שרן בלתי נגמר, אווירה מחשמלת בבלומפילד. מקווה שהערב הזה ירים את המועדון להמשך העונה בזירה המקומית. 

ושאלוהים ישלם לזורקי החפצים. 

אגב אחרי הפועל חיפה רשמתי פה לגבי קניקובסקי שהוא לא מפסיק לרוץ למרות שהוא סיים 90 דקות בשלושה משחקים תוך שבוע, אז היום היה משחק נוסף עם 90 דקות וזה גרם לו רק לרוץ יותר. שחקן מרגש. 

אגב בגול שלנו אפשר לראות בבירור שדוידזדה עומד בעמדת נבדל ואז שגבי מרים הוא רץ אחורה וחוסם את המגן של סבוריט. אחלה תרגיל אם זה מתוכנן.

גאה מאוד על ההופעה. מאוכזב שלא עברנו אותם. הייתי מאוכזב מכל הדחה ולא משנה נגד מי. אבל פה באמת היה סיכוי ממשי לעשות את זה. 

פ.ס.ו רחוקה מלהיות מאריות אירופה, היא כן כמה רמות מעלינו אבל ההתקפה שלה חסרת רעיונות ואת ההגנה שלה אפשר היה להביך יותר עם קצת יותר ריכוז בפעולות האחרונות שאם היו מגיעות ליעד שלהם היינו חוגגים היום עליה. הגנתית עמדנו היום מעולה. עכשיו אם אפשר בבקשה קחו את היכולת המחוייבות והתשוקה בשני המשחקים האלה נגד פ.ס.ו ותראו אותם כל משחק ומשחק גם בליגה וגביע ובעזרת השם נחגוג פה עוד כמה תארים.

בסה"כ הסתיים לו עוד קמפיין אירופאי מכובד ביותר של קבוצת המכבי מה שהפך כבר לעניין של קבע וזאת סיבה לגאווה בפני עצמה. נפגש בקמפיין האירופאי הבא בעונה הבאה. רצוי בליגת האלופות.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

עם כל הכבוד לערן אני חושב שאחרי משחק הקרבה כזה הגיע לשחקנים קצת יותר עידוד בסוף, הרגיש לי שהם התבאסו קצת מהשירה לזהבי.

להפך, הם אמרו בואו נפנה להם קצת זמן איכות עם המלך שלהם.

32 דקות לפני, doroh said:

מה היה שם עם התוספת זמן? סידי אמר 9 דקות ובתקציר אמרו 8 . השופט שרק אחרי 8 דקות ו20 שניות בערך..

הפעלתי סטופר במגרש בדיוק ב90 עגול (על השנייה של הגול האמת) - השופט הראה 9 דקות, אבל שרק בערך ב8:50.

בכל מקרה לא מובן למה סימן לשוער שהוא מוסיף זמן על בזבוזים ובסוף שרק לפני הזמן.

לפני2 שעות , tomer958 said:

מספר 6 שלהם גמר אותנו

הלוואי עלינו כזה שחקן באמצע 

בכל מקום במגרש הוא 

אין נקודה שלא אמרתי הנה לחץ טוב ופתאום הוא באמצע פנוי לבד. יש לו תנועה מדהימה בלי כדור.