Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

19 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איך פתאום ילד בן 18 המושיע שלנו?אבל דווקא היום היה נוראי, הוא לא היה אמור להגיע לדקה 70.

מסכים עם כל השאר לא זה. היה מאוד לא מדויק היום כולל בבעיטות אבל היחידי שאשכרה קידם לנו את המשחק.

חייב להיות מולחם להרכב, גם היום הצליח לבלוט בכמה מהלכים ובנוהל השפיל שחקני יריב.

שיזדיין מפה חתיכת אפס בכדורגל אין קסמים אי אפשר לעלות בטרנר עם הרכב ביזיוני ואז 3 ימים אחר להפוך אותו שוב מקצה לקצה לחשוב שיהיה בסדר והכל יתחבר בקלות 

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני באמת לא מבין למה הוא לא פוטר. ההפסד בדרבי הקרוב יגיע רק בגלל ההחלטה הזאת.

לפטר אותו זה לשלם בחינם עכשיו

עוד כמה משחקים הוא לא יהיה פה 

1 hour ago, BRoi said:

ושוב כמעט 90 דקות שהוא מבזבז את יובאנוביץ בצד שמאל ,זה פשוט הזיה איך הוא לא רואה את זה ??????

זה הדבר הכי חולני שראיתי בכדןרגל מאמן מפגר, מעביר את טבח להיות מגן, יובנוביץ כנף וסבןריט בלם, תכף טננבאום חלוץ וזהו.

החלוץ הכי טוב בליגה עובר לכנף זה לא יתכן

4 דקות לפני, erantheking21 said:

יש 2 דרבים, זה חשוב לא להפסיד כמו תואר

לזרוק רצף של 8 שנים לפח זה פשע

13 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל גם ככה אתה תשלם לו את המשכורת של החודש הבא אז מה זה משנה? בלי זעזוע הקבוצה תמשיך להפסיד.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל גם ככה אתה תשלם לו את המשכורת של החודש הבא אז מה זה משנה? בלי זעזוע הקבוצה תמשיך להפסיד.

זעזוע עכשיו יוביל כאוס

לא יודע אם זה מה שרוצים מחפשים שקט

אולי מחפשים מאחורי הקלעים לסיים את זה בשקט

אני בטוח שגם מאמן שיודע שלא ישאר פה יעדיף לעזוב מהר.

אנשים מדברים פה בלי לחשוב

הוא לא אשם בכלום. במשחק הראשון מול בש הקבוצה המחצית הראשונה הייתה נראית רע והוא הגיב ב3 חילופים במחצית וביצע לאחר מכן עוד 2 שחקנים שהיו חלשים - המחשבה של החילופים היו טובים , הבעיה שהשחקנים שצריכים לבצע אותם פחות.

משחק שני נגד בש החליף שחקנים שהיו לא טובים ושוב השחקנים פשוט לא טובים

הבעיה לא במאמן , הבעיה בשחקנים .

הוא יכול להחליף את טבח , חוזז , איילון , קובאס ולאף אחד מהם לא מגיע ללבוש צהוב וזה בכל העמדות ככה במיוחד בהגנה שבעיקר לא משנה איזה שחקן תחליף או תפתח איתו הוא לא ישחק טוב כי השחקנים חלשים מאוד ולא ראויים להיות כאן.

לגבי טבח בהגנה - ניסה דבר חדש ועל פניו זה ראיון גאוני . גם ככה אין שחקן הגנה טוב שאפשר לשים , קבוצות שגם ככה לא תוקפות אותנו . לשים עוד שחקן התקפה כדי לתת עוד גולים (מהפכני לא? ) הבעיה שוב.. השחקן שפשוט חסר תועלת ועצלן

גם איביץ בעונה כזאת לא היה מצליח כי אין שחקן שהוא דומיננטי , שחקן שאפשר להגיד עליו הוא יביא את הניצחון

אני לא יודע איזה מאמן יהיה פה שנה הבאה אבל אם הסגל הנוכחי אפשר להכין את העצבים לשנה הבאה מעכשיו.

6 דקות לפני, Liran Antebi said:

אנשים מדברים פה בלי לחשוב

הוא לא אשם בכלום. במשחק הראשון מול בש הקבוצה המחצית הראשונה הייתה נראית רע והוא הגיב ב3 חילופים במחצית וביצע לאחר מכן עוד 2 שחקנים שהיו חלשים - המחשבה של החילופים היו טובים , הבעיה שהשחקנים שצריכים לבצע אותם פחות.

משחק שני נגד בש החליף שחקנים שהיו לא טובים ושוב השחקנים פשוט לא טובים

הבעיה לא במאמן , הבעיה בשחקנים .

הוא יכול להחליף את טבח , חוזז , איילון , קובאס ולאף אחד מהם לא מגיע ללבוש צהוב וזה בכל העמדות ככה במיוחד בהגנה שבעיקר לא משנה איזה שחקן תחליף או תפתח איתו הוא לא ישחק טוב כי השחקנים חלשים מאוד ולא ראויים להיות כאן.

לגבי טבח בהגנה - ניסה דבר חדש ועל פניו זה ראיון גאוני . גם ככה אין שחקן הגנה טוב שאפשר לשים , קבוצות שגם ככה לא תוקפות אותנו . לשים עוד שחקן התקפה כדי לתת עוד גולים (מהפכני לא? ) הבעיה שוב.. השחקן שפשוט חסר תועלת ועצלן

גם איביץ בעונה כזאת לא היה מצליח כי אין שחקן שהוא דומיננטי , שחקן שאפשר להגיד עליו הוא יביא את הניצחון

אני לא יודע איזה מאמן יהיה פה שנה הבאה אבל אם הסגל הנוכחי אפשר להכין את העצבים לשנה הבאה מעכשיו.

אף אחד לא אמר שיש לנו סגל מפחיד, 

אבל גם במצב הנוכחי אין סיבה שנחמיאס יפתח לפני סה/ייני, כולנו מבינים שהוא לא צריך לשחק. 

אתמול הוא נזכר להחזיר את טננבאום לשער משום מקום במשחק כה קריטי ומפקיר את הקישור כבר משחק שני ברציפות. 

אז נכון אני לא משתתף לעליהום עליו כי הוא עשה גם דברים טובים בהתחשב במצב הרעוע של הסגל שלנו

(המעבר לשני חלוצים שהביא את רצף הניצחונות בשל היעדר איכות בכנפיים). 

אבל עשה כך הרבה שטויות ואילתורים בחודשיים האחרונים שגורמים לכולנו לתלוש את השיערות מעצבים.  

אין לנו עוד עונה לבזבז בשביל לתת לו להתגלח עלינו.

20 דקות לפני, daniel1 said:

אף אחד לא אמר שיש לנו סגל מפחיד, 

אבל גם במצב הנוכחי אין סיבה שנחמיאס יפתח לפני סה/ייני, כולנו מבינים שהוא לא צריך לשחק. 

אתמול הוא נזכר להחזיר את טננבאום לשער משום מקום במשחק כה קריטי ומפקיר את הקישור כבר משחק שני ברציפות. 

אז נכון אני לא משתתף לעליהום עליו כי הוא עשה גם דברים טובים בהתחשב במצב הרעוע של הסגל שלנו

(המעבר לשני חלוצים שהביא את רצף הניצחונות בשל היעדר איכות בכנפיים). 

אבל עשה כך הרבה שטויות ואילתורים בחודשיים האחרונים שגורמים לכולנו לתלוש את השיערות מעצבים.  

אין לנו עוד עונה לבזבז בשביל לתת לו להתגלח עלינו.

ייני נכנס במשחק הראשון והיה חלש מאוד , סה עם חוסר ביטחון מוחלט ובמשחק הראשון ההתקפה של בש עשתה לו בית ספר  .

אני הראשון ( אבל באמת הראשון ) שיגיד להעיף את הנחמיאס הזה ממכבי אבל שוב אני חוזר למשפט של נחמיאס ,סה , פיבן (שבכלל בלם בתפקוד שלו ) הכל אותו הדבר , אם כל האהבה של ייני הוא לא בלם זה שהפכו אותו לכולבויניק לא אומר שיש לו מהירות נגד ההתקפה המהירה של ב"ש . 

לגבי שוער .. כבר ראיתי מאמנים בעולם שעשו רוטציה ונתנו במשחקי גביע לשוער השני לפתוח ( לדעתי טננבאום פתח בכל המשחקי גביע כשהוא כשיר , לא בטוח אבל תבדוק אותי ..)

כשאין סגל חזק אתה מצליח עם אילתורים . כשהוא עבר לשיטת יהלום וניצחנו אז כולם התמוגגו .. הסגל חלש , אין שום קשר למאמן כזה או אחר ואם יש משהו שהוא לא זה "קופא " .

6 דקות לפני, Liran Antebi said:

ייני נכנס במשחק הראשון והיה חלש מאוד , סה עם חוסר ביטחון מוחלט ובמשחק הראשון ההתקפה של בש עשתה לו בית ספר  .

אני הראשון ( אבל באמת הראשון ) שיגיד להעיף את הנחמיאס הזה ממכבי אבל שוב אני חוזר למשפט של נחמיאס ,סה , פיבן (שבכלל בלם בתפקוד שלו ) הכל אותו הדבר , אם כל האהבה של ייני הוא לא בלם זה שהפכו אותו לכולבויניק לא אומר שיש לו מהירות נגד ההתקפה המהירה של ב"ש . 

לגבי שוער .. כבר ראיתי מאמנים בעולם שעשו רוטציה ונתנו במשחקי גביע לשוער השני לפתוח ( לדעתי טננבאום פתח בכל המשחקי גביע כשהוא כשיר , לא בטוח אבל תבדוק אותי ..)

כשאין סגל חזק אתה מצליח עם אילתורים . כשהוא עבר לשיטת יהלום וניצחנו אז כולם התמוגגו .. הסגל חלש , אין שום קשר למאמן כזה או אחר ואם יש משהו שהוא לא זה "קופא " .

הייתי איתו עד המשחק אתמול, מה שקרה הוא סימפטום להרבה דברים בהתנהלות שלו לאחרונה,

בנוסף הציוות שבחר להגנה גרם לחוסר סדר מוחלט שעלה בגולים. 

לתת לגלוך 3 משחקים רצוף בהרכב משום מקום זה להפיל עליו משקל של טון על הכתפיים ואתמול הוא כבר לא היה טוב.

הרבה החלטות כביכול אמיצות אבל פזיזות מדי, קבוצה צריכה סדר ולרוץ עם הרכב פחות או יותר זהה.

1 דקה לפני, Keano said:

הייתי איתו עד המשחק אתמול, מה שקרה הוא סימפטום להרבה דברים בהתנהלות שלו לאחרונה,

לתת לגלוך 3 משחקים רצוף בהרכב משום מקום זה להפיל עליו משקל של טון על הכתפיים ואתמול הוא כבר לא היה טוב.

הרבה החלטות כביכול אמיצות אבל פזיזות מדי, קבוצה צריכה סדר ולרוץ עם הרכב פחות או יותר זהה.

העניין הוא שראו את זה כבר לא מעט זמן, בעיקר בחודש האחרון וסופסוף החלטתם להוציא את הראש מהחול. שפת הגוף שלו ושל הנקבות שרצות על המגרש לא יכולות לשקר.

ההחלטות שלו שכביכול אמיצות לא נובעות מפזיזות אלא מטיפשות.

הביא חלוץ רחבה ב 2 מיליון יורו, חלוץ שהציל את אמאמא שלו ובלעדיו הוא מחפש חוזה בעונה הבאה אצל לוזון, והוא אונס אותו בלי הפסקה בכנף עם 0 חלופות מהספסל ( כי פריצה נשחק בהרכב לצידו 90 דק׳ כל משחק ) וזה רק טיפה קטנה בים של טעויות .

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

העניין הוא שראו את זה כבר לא מעט זמן, בעיקר בחודש האחרון וסופסוף החלטתם להוציא את הראש מהחול. שפת הגוף שלו ושל הנקבות שרצות על המגרש לא יכולות לשקר.

ההחלטות שלו שכביכול אמיצות לא נובעות מפזיזות אלא מטיפשות.

הביא חלוץ רחבה ב 2 מיליון יורו, חלוץ שהציל את אמאמא שלו ובלעדיו הוא מחפש חוזה בעונה הבאה אצל לוזון, והוא אונס אותו בלי הפסקה בכנף עם 0 חלופות מהספסל ( כי פריצה נשחק בהרכב לצידו 90 דק׳ כל משחק ) וזה רק טיפה קטנה בים של טעויות .

שמע טיפש הוא לא, פשוט כנראה מאמן לא מספיק טוב או כזה שלא מתאים לקבוצה כמו מכבי, אולי לקבוצה כמו נתניה הוא יתאים.

אני גם לא מבין כל כך את המיקומים של השחקנים, אם זה יהלום, 2 החלוצים צריכים להיות במרכז, וזה לא היה 433 עם ההרכב שהעלה.

1 hour ago, Keano said:

בכל העולם משחקים עם צעירים רק בישראל הבינו שהשיטה להצליח זה מגיל השיא 28-29 

בחייאת ... הילד צעיר עם כושר גופני בשיא שלו , למרות משחק פושר היה מהטובים אתמול. ניסה להכניס מסירות עומק וסיכן כמה פעמים את השער, סגירה טובה של בש אחרי שראו מה היה נגד חיפה .

וכמובן חייב להזכיר נגד חיפה האליל החדש של הקבוצה וחייב להיות באנקר בכל משחק , אבל ברגע שהוא טיפה פחות טוב - איך נותנים לצעיר לשחק ושמים עליו את כל המשקל ... הזייה .

מזכיר לך את תקופת סוזה שההרכב היה בגדר תעלומה אז אני לא מבין מה קשור הרכב זהה שההרכב שלך הוא הכי זהה שיש מבלי שינויים וגם אם החלפת שחקן כזה או אחר הרמה אותה רמה 

בקיצור ושורה תחתונה - אולי המאמן אשם ואולי לא . מה שבטוח ש 2 מאמנים לא מצליחים באותה עונה כנראה הבעיה בסגל ולא במאמן 

17 דקות לפני, Liran Antebi said:

בכל העולם משחקים עם צעירים רק בישראל הבינו שהשיטה להצליח זה מגיל השיא 28-29 

בחייאת ... הילד צעיר עם כושר גופני בשיא שלו , למרות משחק פושר היה מהטובים אתמול. ניסה להכניס מסירות עומק וסיכן כמה פעמים את השער, סגירה טובה של בש אחרי שראו מה היה נגד חיפה .

וכמובן חייב להזכיר נגד חיפה האליל החדש של הקבוצה וחייב להיות באנקר בכל משחק , אבל ברגע שהוא טיפה פחות טוב - איך נותנים לצעיר לשחק ושמים עליו את כל המשקל ... הזייה .

מזכיר לך את תקופת סוזה שההרכב היה בגדר תעלומה אז אני לא מבין מה קשור הרכב זהה שההרכב שלך הוא הכי זהה שיש מבלי שינויים וגם אם החלפת שחקן כזה או אחר הרמה אותה רמה 

בקיצור ושורה תחתונה - אולי המאמן אשם ואולי לא . מה שבטוח ש 2 מאמנים לא מצליחים באותה עונה כנראה הבעיה בסגל ולא במאמן 

צריך לשלב צעירים במינון הנכון, כמו שהוא התנהל עם גלוך זה שם את השחקן בעמדה של המושיע שיחלץ אותנו מהתקופה הלא טובה, דווקא פטריק בעונה שעברה עשה עבודה טובה עם גררו, נתן לו הזדמנויות והוא לקח עד שהרוויח את המקום בהרכב. 

הבעיה שלו היא לא אי מתן הזדמנות לשחקנים, ותיקים או צעירים, או קיבעון מסוים.

הבעיה היא המחסור בשיטת משחק בסיסית ברורה. להגיב ליריב שצריך זה מצוין (והוא מנסה, רק שמגיב לא טוב), אבל מכבי לא צריכה כל משחק לרדוף אחרי שינויי המערכים של היריב וזה מה שקורה כל הזמן איתו, מדברים על אוסקר ומצוין שהוא נותן לו לשחק אבל כבר ב 3 עמדות שונות ב3 משחקים שונים וכל פעם עם שחקנים אחרים אז למה הוא מצפה?

שינה אתמול את קו ההגנה שוב והפעם כולל שוער, למה הוא ציפה? 

שינה שוב במהלך המשחק ולמה הוא ציפה?

יש גבול להימורים בקזינו.