Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

אמר במסיבת עיתונאים בוקר טוב בעברית ואז התחיל לתקוף. ״לא מרוצה שאני עדיין לא יודע מה יהיה בעונה הבאה, מרגיש שאני עדיין במבחן״. 

על פרץ הוא אמר שהוא צריך להיות השוער הראשון בנבחרת והוא הציל אותנו כל כך הרבה שאי אפשר לבוא אליו בטענות. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אמר במסיבת עיתונאים בוקר טוב בעברית ואז התחיל לתקוף. ״לא מרוצה שאני עדיין לא יודע מה יהיה בעונה הבאה, מרגיש שאני עדיין במבחן״. 

על פרץ הוא אמר שהוא צריך להיות השוער הראשון בנבחרת והוא הציל אותנו כל כך הרבה שאי אפשר לבוא אליו בטענות. 

יש לי הרגשה שאחרי התשובה שלו פה הוא כבר לא יהיה מאמן שנה הבאה.

לא אוהב את הסגנון שלו בכלל, הוא לא חומר למכבי, גם בראיונות שלו רואים את זה, אין קלאס.

אני מאוד מקווה שיש כבר מחליף, כזה שכבר לומד את הקבוצה מעכשיו ורואה משחקים ויודע עם מי יש לו עסק לקראת העונה הבאה.

21 דקות לפני, liron1006 said:

יש לי הרגשה שאחרי התשובה שלו פה הוא כבר לא יהיה מאמן שנה הבאה.

בגלל זה הוא גם דיבר ככה. הוא הבין שהוא לא נשאר.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לא אוהב את הסגנון שלו בכלל, הוא לא חומר למכבי, גם בראיונות שלו רואים את זה, אין קלאס.

אני מאוד מקווה שיש כבר מחליף, כזה שכבר לומד את הקבוצה מעכשיו ורואה משחקים ויודע עם מי יש לו עסק לקראת העונה הבאה.

לא יודע איפה ראית חוסר קלאס. הוא פשוט מאמן כנה שלא עונה רק קלישאות כמו שהיינו רגילים. לא לכלך או דיבר לא יפה.

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אתה יכול לסמוך על מכבי שאין שום מאמן שלומד את הקבוצה עכשיו.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז לא סיכמו שידברו רק בסוף העונה כמו שסיפרו לנו

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע איפה ראית חוסר קלאס. הוא פשוט מאמן כנה שלא עונה רק קלישאות כמו שהיינו רגילים. לא לכלך או דיבר לא יפה.

תקרא לזה קלאס, או כריזמה, לא יודע, לא מתחבר אליו בכלל.

זה נכון שיש לו סגל בעייתי, אבל אני לא רואה שהוא הביא משהו אחר, איזה קבוצה מאומנת עם שיטה קבועה.

הוא אומר שהוא מאוכזב שעדיין לא אמרו לו שהוא ממשיך, כאילו שהוא עשה כאן איזה מהפכה גדולה.

אמן שהוא יביא לנו גביע, אולי אז תיהיה לי דעה אחרת, אבל כרגע, אני לא מקבל את התחושה שהוא זה שיחזיר לנו את האליפות.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

חח ברוך הבא למכבי צריך להגיד לו.

שיגידו תודה אם מאריכים לו חוזה באוגוסט

אנחנו נמשיך להיות בפנטזיה שבמכבי עובדים מוקדם

לדעתי אם הוא החליט להגיד את זה הוא יודע שכנראה משהו כבר סגור. ואם לא אז הוא לא בדיוק חכם... כי בלי קשר אם זה ימחוק אותו מול מיץ או לא , זה די מובן שמכבי יחכו לשבוע הקריטי הקרוב כדי לבחון את הדברים. במקרה של איביץ אני מאוד שמח שהוא יחזור. מצד שני יש לי פחד שהוא יזכור חסד נעורים לשחקנים שחייבים ללכת, במקום להצעיר את הסגל בשחקנים שלנו שמושאלים (ואני אישית מאוד אוהב אותם- ייני, בן חיים, קנדיל, אלמוג , חוזז, ג'ירלדש ) ויחליטו לתת להם עוד שנה כי מאמן שהצליח איתם חזר....זה יכול להיות אפילו יותר גרוע מבחירת המאמן. מקווה שאיביץ אם יבוא ילך עם הקו של השינוי כי אני לא מסוגל לעוד שנה כזו (חוויתי עשר שנים ללא אליפות בשנות התשעים והרבה סבל ) אבל לא יכול לראות את הקופים הירוקים סביבי כל כך זחוחים .... חייב להחזיר אותם לכלוב ומהר

16 דקות לפני, avi.br said:

לדעתי אם הוא החליט להגיד את זה הוא יודע שכנראה משהו כבר סגור. ואם לא אז הוא לא בדיוק חכם... כי בלי קשר אם זה ימחוק אותו מול מיץ או לא , זה די מובן שמכבי יחכו לשבוע הקריטי הקרוב כדי לבחון את הדברים. במקרה של איביץ אני מאוד שמח שהוא יחזור. מצד שני יש לי פחד שהוא יזכור חסד נעורים לשחקנים שחייבים ללכת, במקום להצעיר את הסגל בשחקנים שלנו שמושאלים (ואני אישית מאוד אוהב אותם- ייני, בן חיים, קנדיל, אלמוג , חוזז, ג'ירלדש ) ויחליטו לתת להם עוד שנה כי מאמן שהצליח איתם חזר....זה יכול להיות אפילו יותר גרוע מבחירת המאמן. מקווה שאיביץ אם יבוא ילך עם הקו של השינוי כי אני לא מסוגל לעוד שנה כזו (חוויתי עשר שנים ללא אליפות בשנות התשעים והרבה סבל ) אבל לא יכול לראות את הקופים הירוקים סביבי כל כך זחוחים .... חייב להחזיר אותם לכלוב ומהר

האמת סומך על איביץ' בעיניים עצומות. אם הוא מחק את טיבי אחרי הטעות וידע להחזיר אותו עונה אחרי או ספסל את עטר אחרי שהיה השחקן הכי טוב שלו.

האמת אני לא סגור על מלאדן, מה שכן אני מאמין שיהיה מעניין אם הוא יהיה המאמן

On 13.4.2022 at 20:19, החתול הצהוב said:

רק שזו לא ההשוואה המדוברת כ"כ....

אם מכבי של איביץ' הייתה מצליחה באירופה כמו מכבי של 2005, אולי הייתי מסכים איתך.

44 דקות לפני, avi.br said:

איביץ' נראה כאחרון שיתן למישהו לשחק רק על סמך זכרונות מהעבר. אמלו תמיד שיחקו מי שהיה הכי טוב ומחוייב בזמן הנתון. אני מאוד מקווה שאם הוא (או כל מאמן אחר..) מגיע, זה יהיה עם תוכנית מסודרת לרכש בעמדות שצריכות חיזוק

רואים שהוא מאמן (להבדיל מואן לובן). אם ההגנה שלנו תמשיך להיראות כמו שנראתה נגד חיפה עד סוף הפליאוף - אקווה שהוא יישאר. מעבר לזה, אני חושב שיש כאן קונצנזוס שהסגל שלנו פשוט לא מספיק טוב. יש גבול למה שמאמן שמגיע באמצע העונה יכול לעשות.  

אם תהייה לו מעטפת מקצועית / ניהולית רצינית, אני לא רואה סיבה שלא יצליח.