Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי שפטריק בלבל אותך. בכל העולם שחקנים עם רגל שמאל משחקים באגף ימין. זה לגטימי לגמרי וזאת העמדה המקורית של חוזז. 

גם לגבי בלטקסה, להזכירך הפעם הראשונה בקריירה שלו שהוא שיחק בלם הייתה בעונה שעברה עם דוניס. עד אז הוא היה מגן התקפי ואפילו שחקן אגף.

אתה כן פותח עם שחקן שיכול לשחק בכמה עמדות כי זה יכול לייצר לך אפשרות לשנות דברים תוך כדי המשחק מבלי לעשות חילוף. סוזה לקח ככה אליפות.

לגבי הרעיון שנתת, אם הוא היה פותח ככה זה אומר להוריד אחד מיובאנוביץ׳ ופריצה, למה שמאמן יוריד לספסל אחד משני החלוצים הכי חמים בליגה?

את המערך הזה ניסה פטריק, ניסה יצחקי וגם קרסטאיץ׳ ממש בהתחלה. כולם נכשלו איתו. כנראה שזה לא מערך שמתאים לסגל השחקנים הנוכחי. 

בוא נדבר עניינית ונשחרר מכל הציניות והעקיצות המיותרות. שחקן אגף שמשחק עם רגל הפוכה זה שחקן שיש בארסנל הכלים שלו את היכולת, בין היתר, לחתוך עם שמאל ולבעוט, סטייל ברנדלי קוואס, אלירן עטר ושות׳. אתה רואה את מתן חוזז חותך עם שמאל ובועט? אתה רואה את מתן חוזז נכנס לאמצע כדי לפנות לטל בן חיים את האגף? לא. אז אין שום סיבה לשים את שניהם על אותו האגף. כל מה שחוזז עושה ועושה טוב זה לרוץ. אתה יכול לתת לו לרוץ עם רגל שמאל ולשחרר כדורים לאמצע, או לתת לו לרוץ עם רגל המדרגות שלו, ימין. אני לא חושב שאני צריך להסביר לך מה עדיף, או מה קרסטאיץ׳ עשה אתמול.  לגבי ההשוואות לסוזה אין לי אפילו תגובה. שנות אור בין השניים. 

4 דקות לפני, Wade said:

בוא נדבר עניינית ונשחרר מכל הציניות והעקיצות המיותרות. שחקן אגף שמשחק עם רגל הפוכה זה שחקן שיש בארסנל הכלים שלו את היכולת, בין היתר, לחתוך עם שמאל ולבעוט, סטייל ברנדלי קוואס, אלירן עטר ושות׳. אתה רואה את מתן חוזז חותך עם שמאל ובועט? אתה רואה את מתן חוזז נכנס לאמצע כדי לפנות לטל בן חיים את האגף? לא. אז אין שום סיבה לשים את שניהם על אותו האגף. כל מה שחוזז עושה ועושה טוב זה לרוץ. אתה יכול לתת לו לרוץ עם רגל שמאל ולשחרר כדורים לאמצע, או לתת לו לרוץ עם רגל המדרגות שלו, ימין. אני לא חושב שאני צריך להסביר לך מה עדיף, או מה קרסטאיץ׳ עשה אתמול.  לגבי ההשוואות לסוזה אין לי אפילו תגובה. שנות אור בין השניים. 

לא כל שחקן אגף עם רגל הפוכה חייב לדעת לבעוט מרחוק. תראה את צ׳יבוטה שמשחק באגף שמאל לדוגמא. זו כן תכונה שעדיף שתהיה, אבל לא מחייבת את זה.

היכולת של חוזז בשתי הרגליים היא דומה ככה שזה לא קריטי באיזה אגף הוא ישחק. אם חוזז היה משחק באגף שמאל הוא היה מפנה לבלטקסה שטחים? איך זה משנה? 

אתה אומר לי לשחרר את העקיצות ואז אומר שהשוואתי בין קרסטאיץ׳ לסוזה…

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא כל שחקן אגף עם רגל הפוכה חייב לדעת לבעוט מרחוק. תראה את צ׳יבוטה שמשחק באגף שמאל לדוגמא. זו כן תכונה שעדיף שתהיה, אבל לא מחייבת את זה.

היכולת של חוזז בשתי הרגליים היא דומה ככה שזה לא קריטי באיזה אגף הוא ישחק. אם חוזז היה משחק באגף שמאל הוא היה מפנה לבלטקסה שטחים? איך זה משנה? 

אתה אומר לי לשחרר את העקיצות ואז אומר שהשוואתי בין קרסטאיץ׳ לסוזה…

צ׳יבוטה זו הדוגמא שאתה נותן? אמיתי? מה אני אגיד, כוכב כדורגל.

לא יודע מאיפה המצאת שחוזז באותה יכולת גם בימין וגם בשמאל אבל אשמח לראות משחקים ספציפיים בהם הוא מפגין יכולות בעיטה נורמליות ברגל החלשה שלו.

לגבי בלטקסה, זה בדיוק העניין. הוא לא אמור לפנות לו שטחים כי מתן בלטקסה לא מגן תוקף בשום צורה, וזה פחות רלוונטי באגף הזה. בכל מקרה, ויכוח עקר. נסכים לא להסכים. 

13 דקות לפני, Wade said:

צ׳יבוטה זו הדוגמא שאתה נותן? אמיתי? מה אני אגיד, כוכב כדורגל.

לא יודע מאיפה המצאת שחוזז באותה יכולת גם בימין וגם בשמאל אבל אשמח לראות משחקים ספציפיים בהם הוא מפגין יכולות בעיטה נורמליות ברגל החלשה שלו.

לגבי בלטקסה, זה בדיוק העניין. הוא לא אמור לפנות לו שטחים כי מתן בלטקסה לא מגן תוקף בשום צורה, וזה פחות רלוונטי באגף הזה. בכל מקרה, ויכוח עקר. נסכים לא להסכים. 

הבאתי את צ׳יבוטה בכוונה כי אם הייתי מביא דוגמא משחקן ברמה גבוהה יותר היית אומר לי ״אתה באמת משווה בינו לבין חוזז?״ בדיוק כמו שאמרת קודם על סוזה. 

חוזז הביא את המשחק הכי טוב שלו בקריירה מאגף ימין (ה2-1 נגד חיפה בעונה שעברה), חוזז שיחק עם איביץ׳ בפלייאוף באגף ימין. אולי גם איביץ׳ לא מבין כלום? יש לו את אותה יכולת בימין ובשמאל כי בשתי הרגליים הוא חלש.

אתה שוב טוען שבלטקסה לא מגן התקפי למרות שכל הקריירה שלו עד העונה שעברה הוא היה מגן התקפי מאוד. 

זה לא עניין של דעה, זה עניין של עובדות. אני לא מתכווח איתך אם קרסטאיץ׳ מתאים או לא, רק מראה לך שהטענות שלך לא מדוייקות. 

השאלה היא לא רק האם קרסטאיץ' הוא מאמן על לליגה שלנו או לא ועל סמך זה להחליט אם לתת לו להמשיך עוד עונה אלא על המכלול של הכל. לדעתי הסגל כרגע בהחלט יכול לקחת אליפות. נתנו פור גדול מדי לליגה וברגע שקרסטאיץ' הגיע זה התייצב. חוץ מהפסד לחיפה אנחנו ברצף מטורף. באירופה הצגנו אחלה משחקים נגד פ.ס.ו 

האם אפשר לשפר? תמיד. אבל קרסטאיץ' הוכיח חוסר מקובעות ורצון אמיתי לנצח בכל משחק עם הרכבים התקפיים( גם אם על גבול ההפקרות). גם אם הוא עושה טעויות, בסיכום הכללי המצב השתפר. עכשיו נשאלת השאלה - האם עדיף לוותר על מאמן ולהביא אחר עם כל הסיכונים הכרוכים בכך, או לנסות לאזן/לשפר את הסגל ולתת לו להמשיך עונה הבאה. לדעתי אם מחשבים את הכל האופציה השנייה עדיפה. 

יש על מה לבקר, אבל אגף ימין לא היה מסורס. מחצית ראשונה כל המשחק שלנו שוחק מצד ימין. דווקא אגף שמאל היה משותק.

קרסטאיץ הצליח מדי ונתן פה תקווה לחזור למירוץ. "שמח" שזה ירד מהפרק. עכשיו לחזור להכין את העונה הבאה.

סה להרכב, אלמוג להרכב ואולי אפילו שחקן או שניים מהנוער. 

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

יש על מה לבקר, אבל אגף ימין לא היה מסורס. מחצית ראשונה כל המשחק שלנו שוחק מצד ימין. דווקא אגף שמאל היה משותק.

קרסטאיץ הצליח מדי ונתן פה תקווה לחזור למירוץ. "שמח" שזה ירד מהפרק. עכשיו לחזור להכין את העונה הבאה.

סה להרכב, אלמוג להרכב ואולי אפילו שחקן או שניים מהנוער. 

למה ירד מהפרק? שום דבר לא ירד מהפרק! אתה עדיין באותו מצב כמו לפני. 

לפני11 שעות , Krishi said:

למה ירד מהפרק? שום דבר לא ירד מהפרק! אתה עדיין באותו מצב כמו לפני. 

נקודת הזמן היחידה בה היה סיכוי סביר מינוס היתה לפני המשחק של חיפה מול בית"ר. מאמין שאם הם היו מפשלים שם הם היו נכנסים לפאניקה ואולי היינו מצליחים לקחת את זה.

מאז אנחנו עשינו תיקו מול סכנין והם ניצחו פעמיים. הפער הוא 8.5 נקודות. לא סגיר בפלייאוף וביכולת שלנו. פשוט לא.

לפני22 שעות , הילד בן 30 said:

נקודת הזמן היחידה בה היה סיכוי סביר מינוס היתה לפני המשחק של חיפה מול בית"ר. מאמין שאם הם היו מפשלים שם הם היו נכנסים לפאניקה ואולי היינו מצליחים לקחת את זה.

מאז אנחנו עשינו תיקו מול סכנין והם ניצחו פעמיים. הפער הוא 8.5 נקודות. לא סגיר בפלייאוף וביכולת שלנו. פשוט לא.

מתי כבר נפתח פלייאוף בצורה טובה ולא נתרסק מחזור ראשון/שני? בשנים שלא לקחנו הפלייאוף היה פשוט נוראי. חייבים להגיע יותר חדים ובריאים אפילו לא בשביל אליפות סתם הרגשה טובה וזה שלא הלכנו לים כבר במחזורי פתיחה.

• 2 weeks later...

אנשי המקצוע כאן התחלפו ממנכ"ל ממוצע בצ'מפיונשיפ, לסמנכ"לית שיווק נטולת שיניים.

ממנהל מקצועי נהדר לג'חנון שהחלק האיכותי בו זו הדלפות לתקשורת.

ממאמנים יוצאי דופן לאלתורים והימורים

.

צעד קדימה, שניים אחורה. שניים קדימה, אחד אחורה.

בשנתיים האחרונות חזרנו לימי נמני ומזרחי העליזים.

היה ברור שהרצף יתיישר בסוף וזה לא קשור למאמן. אם הוא צריך להמשיך עונה הבאה זו שאלה טובה, צריך לראות שאין קריסה וחוזרים מהר ליכולת טובה ובנוסף לראות איך הוא בנוקאאוט בגביע

1 דקה לפני, קמחי said:

אנשי המקצוע כאן התחלפו ממנכ"ל ממוצע בצ'מפיונשיפ, לסמנכ"לית שיווק נטולת שיניים.

ממנהל מקצועי נהדר לג'חנון שהחלק האיכותי בו זו הדלפות לתקשורת.

ממאמנים יוצאי דופן לאלתורים והימורים

.

צעד קדימה, שניים אחורה. שניים קדימה, אחד אחורה.

בשנתיים האחרונות חזרנו לימי נמני ומזרחי העליזים.

ואו אתה מדרדר משבוע לשבוע.

4 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

ואו אתה מדרדר משבוע לשבוע.

אני טוען שאין כאן מערכת ראויה מאז העזיבה של מנספורד, תולש שערות מהראש מהרגע שמינו את תמם ויצחקי לדמויות המפתח במועדון וכותב, פעם אחר פעם גם ברצף הנצחונות שקרסטאיץ' והצוות שלו לא שינו כאן יותר מדי, ורצף הנצחונות הוא הצלחה אופטית ותו לא. שטוב שיחפשו אחר כוורת מקצועית אחרת.

במה דרדרתי את הדברים?