Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

19 דקות לפני, Omer said:

היה לי היום דז'ה וו לאיביץ׳ - הזוי, אבל עובד.

אני מוכרח לדעת איך בן חיים עם זה ששמו אותו מגן.

טוב לו להיבלע ברקע.

הוא פחדן.

משה גלאם התימני.

11 דקות לפני, Omer said:

לג׳ובאני כמגן?

יותר לרביעיה שקיבלנו מעכו

הפעם זה עבד

לא יודע אם זה יעבוד נגד קבוצות הפלייאוף העליון 

מה שכן, הוא מתאים את עצמו לסגל, אין בלמים, אין ווינגרים, אין מגנים, יש רק קשר אחורי אחד , ועדיין הוא מצא את הנוסחא להוציא מים מהסלע

אם ניקח אליפות, אני הראשון להרים אותו על הכתפיים

23 דקות לפני, YNWA said:

הפעם זה עבד

מה שכן, הוא מתאים את עצמו לסגל, אין בלמים, אין ווינגרים, אין מגנים, יש רק קשר אחורי אחד , ועדיין הוא מצא את הנוסחא להוציא מים מהסלע

הוא לא יעשה את זה נגד קבוצות בפלייאוף כי הם לא יעשו בונקר כמו שאבוקסיס עשה היום.

לפני8 שעות , אם אין אני לי נמני said:

לדעתי שוב אנחנו מסונוורים מתוצאה אבל מכבי לא משחקת טוב ולדעתי החילופים היו גרועים 

טבח לא קיבל גול מהאגף פשוט כי לא היה מי שיבקיע לו, הוא השחקן אגף שהכי פחות עושה הגנה (תוציאו או קווס) וגם בשיגעון צריך קצת כיוון וזה לא היה זה

חוזז היה גרוע שוב לא יודע, מה הוא עושה על המגרש 

קוואס באמת לא יודע למה הוא משחק כדורגל במכבי איו לו מקום 

הוציא את סבוריט שהיה הבלם הבכיר במגרש באותו רגע... 

וכן אני בדעה שגם היום וגם שבוע שעבר הגולים היו יכולת אישית ולא כדורגל קבוצתי 

המזל הזה יגמר בסוף והיינו כבר בסרט הזה שנה שעברה 

מבין את דולדהר ויצחקי שלא ממהרים להאריך לו חוזה הפליאוף יהיה חתיכת מבחן כי נגד בש וחיפה זה יבכן אני לא מאמין שהיהלום יעבוד פה אבל הלוואי ואני טועה 

טבח לא היה באגף, הוא היה מגן ימני. הגדרות התפקיד שלו היו הגנתיות מראש (בניגוד לכשהוא מוצב בתור ווינגר ואז הוא חושב רק התקפה אבל לפחות יש מגן כלשהו מאחוריו). 

חוזז זה לא זה

קוואס אחרי הפעולה הרשלנית ההיא לקחת את עצמו בידיים ובהזדמנות הבאה התחיל לרוץ וניסה לפרוץ קדימה.

סאבו נפצע נראה לי. 

אתה צריך לזכור שמדובר בליגה הישראלית ולליגה שלנו הוא עושה את העבודה. גם מול פ.ס.ו אגב הוא עשה אחלה עבודה.

יש לו פה ושם נפילות בין אם זה בהרכב/שיטה שהוא מתחיל משחק (אבל אז הוא מתקן עם חילופים אחר כך) או ההיפך שהוא מתחיל טוב אבל לא עושה חילופים בזמן ואנחנו נענשים על זה. אבל רוב המשחקים עד עכשיו הוא ידע לנהל את הקבוצה מספיק טוב. 

וזה בלי ווינגר אחד נורמלי לרפואה (כבר לא מדבר על ווינגר ברמה גבוהה כלשהי, מספיק שיהיה נורמלי) ועם מסכת בלמים פצועים (כולל הזר שרק הגיע והיה אמור לייצב אותנו). 

סה"כ הרוויח עד עכשיו את ההזדמנות לבנות קבוצה לעונה הבאה. 

לפני9 שעות , אם אין אני לי נמני said:

לדעתי שוב אנחנו מסונוורים מתוצאה אבל מכבי לא משחקת טוב ולדעתי החילופים היו גרועים 

טבח לא קיבל גול מהאגף פשוט כי לא היה מי שיבקיע לו, הוא השחקן אגף שהכי פחות עושה הגנה (תוציאו או קווס) וגם בשיגעון צריך קצת כיוון וזה לא היה זה

חוזז היה גרוע שוב לא יודע, מה הוא עושה על המגרש 

קוואס באמת לא יודע למה הוא משחק כדורגל במכבי איו לו מקום 

הוציא את סבוריט שהיה הבלם הבכיר במגרש באותו רגע... 

וכן אני בדעה שגם היום וגם שבוע שעבר הגולים היו יכולת אישית ולא כדורגל קבוצתי 

המזל הזה יגמר בסוף והיינו כבר בסרט הזה שנה שעברה 

מבין את דולדהר ויצחקי שלא ממהרים להאריך לו חוזה הפליאוף יהיה חתיכת מבחן כי נגד בש וחיפה זה יבכן אני לא מאמין שהיהלום יעבוד פה אבל הלוואי ואני טועה 

כרגע אני מסכים איתך נקווה שנאכל את הכובע

לפני9 שעות , YNWA said:

הפעם זה עבד

רק מתקן, יש מגן שמאלי בפורמה טובה(זאדה). 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל בצד השני הבעיה קשה מאוד וזה קריטי למערך הזה

כן, שרן קצת פאסיבי התקפית(אבל אמין הגנתית). ואם מלאדן מהמר על טבח שם, זה מבשר רעות על הכושר והיכולת של קנדיל.

לפני3 שעות , המכבייה said:

כן, שרן קצת פאסיבי התקפית(אבל אמין הגנתית). ואם מלאדן מהמר על טבח שם, זה מבשר רעות על הכושר והיכולת של קנדיל.

קנדיל היה בספסל? לא פצוע או משהו?

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

קנדיל היה בספסל? לא פצוע או משהו?

התלבש. אבל מלאדן רצה פה משהו אחר ולקח את הסיכון. הוא כן חיזק את כל האגף עם הכניסה המקבילה של חוזז שבטח קיבל הוראה לעזור לטבח שם. 

לפני6 שעות , המכבייה said:

רק מתקן, יש מגן שמאלי בפורמה טובה(זאדה). 

אני אישית אגב מופתע לטובה מאיך שעובד הפיתרון שלו לבעיה בעמדת הבלם. סבוריט עושה עבודה טובה בסך הכל באמצע, ואופיר בהחלט נראה טוב בתקופה האחרונה.

1 דקה לפני, Omer said:

אני אישית אגב מופתע לטובה מאיך שעובד הפיתרון שלו לבעיה בעמדת הבלם. סבוריט עושה עבודה עבודה בסך הכל באמצע, ואופיר בהחלט נראה טוב בתקופה האחרונה.

נכון. ואני חושב שגם בלטקסה מועמד טוב להחליף כל אחד מהם בשתי התפקידים. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

נכון. ואני חושב שגם בלטקסה מועמד טוב להחליף כל אחד מהם בשתי התפקידים. 

המקרה של סאבו-זאדה-בלטקסה הוא ההגדרה לעבודת אימון.

17 דקות לפני, Omer said:

אני אישית אגב מופתע לטובה מאיך שעובד הפיתרון שלו לבעיה בעמדת הבלם. סבוריט עושה עבודה עבודה בסך הכל באמצע, ואופיר בהחלט נראה טוב בתקופה האחרונה.

אין הפתעה אמרתי כבר מזמן שלנוכח הנסיבות צריך להזיז את סבוריט להיות בלם. 

צטט
כשמאמן חדש מגיע לקבוצה במדינה שהוא לא מכיר, יש תמיד מי שמדריך אותו, או לפחות אמור להיות מישהו כזה. מסבירים למאמן מי השחקנים הבולטים ומי המאכזבים. באיזו עמדה כל שחקן, מה היתרונות והחסרונות שלו, קצת על האופי. המאמן צופה במשחקים האחרונים, משנן פרטים יבשים כמו העמדות של השחקנים. לומד.
מלאדן קרסטאיץ' כאילו מתעלם מההדרכה הזו.
כלומר אני בטוח שמישהו ישב איתו, אבל אז אמר הסרבי "כל מה שאתם מסבירים לא עבד קודם, אז לא אכפת". טב"ח נראה באימון כמו שחקן בעל אופי שיכול להתאים למגן ימני? אז הוא שם אותו שם. שני חלוצים מרכזיים יחד זה משהו שבקושי נראה בישראל? מה אכפת לקרסטאיץ'. על הנייר גולסה הוא קשר מרכזי ודן ביטון קשר התקפי? הוא רואה את זה אחרת, הפוך. חוזז שיחק תמיד בכנפיים? קרסטאיץ' מתעלם, מנסה אותו באמצע היהלום.
אני לא חושב שראיתי הגדרה יותר קיצונית לדף חלק מאשר המקרה הזה, והקיצוניות משתלטת עוד יותר כי קרסטאיץ' הוא גם מאמן התקפי מאד, אולי המאמן הכי "לא רואה בעיניים" שיש. הפוך מהמאמן הישראלי הגנרי, ממש הפוך.
לפעמים הלא רואה בעיניים המדובר מסדר רגעים של הפקרות, כאלה שלא בטוח יצליחו בהמשך הדרך. אז לא, אי אפשר לקבוע מה יוליד יום, אבל אני כן בטוח בשני דברים: 1) קרסטאיץ', וזה כבר אמרתי, עושה מה שהוא רואה לנכון, לא משנה כמה אחרים חושבים שמדובר במהלך קיצוני. 2) קניקובסקי הוא השחקן הכי חשוב להצלחה שלו.
למה קניקובסקי?
קרסטאיץ' רוצה להשיג יצירתיות באמצע. לכן הוא משחק יהלום, לכן הוא זורק לשם את ביטון ואת חוזז המיקומים שלפני רגע היו בגדר הזיה עבורם. זה גורם, כתבתי, לרגעי הפקרות, אבל כדי שברוב הזמן דברים איכשהו יסתדרו צריך את השחקן שיכול לעבוד בשני צידי המגרש – גם ליצור, לדחוף קדימה, וגם לכסות על שחקנים אחרים ולייצב את העסק. לשחקן הזה קוראים קניקובסקי.
לקניקובסקי יש שליטה בקצב, והיה אפשר לראות את זה אפילו נגד איינדהובן. הוא משחק מדי, יודע להזיז הילוכים, והנה הוא גם טס ממקום למקום בלי הכדור וסוגר חורים של אחרים. מחלץ ודוחף, במכה אחת.
הגבול בין אומץ לשיגעון הוא גבול דק. בלי קניקובסקי האומץ של קרסטאיץ' היה מתפרש כשיגעון.
אחרי הניצחון של מכבי ת"א על בית"ר ירושלים דיבר קניקובסקי על קרסטאיץ'. "אני אוהב אצלו ואצל מאמנים זרים אחרים שהם כל הזמן דוחפים לעוד ולא מסתפקים בקיים", הוא אמר. "אנחנו לא רגילים לזה בארץ".
כן, רואים שיש להם חיבור.
החיבור הזה, שבאמת מוציא מקניקובסקי יותר, החיבור ששם אותו בכל מקום במגרש, הוא זה שמאפשר לקרסטאיץ', יותר מכל דבר, ליישם את התכניות הגרנדיוזיות שלו.

אורי קופר

https://www.facebook.com/CoopBall/posts/506455440848505

צטט

“אנחנו כאן שלושה חודשים, הבנו היטב את האופי של השחקנים שלנו, עשינו ניתוח מעמיק להכל, אנחנו מגיעים לפני כל אימון ועובדים 3-4 שעות על כל אימון. במהלך האימון, אחרי האימון, כשאנחנו יושבים ואוכלים בערב, בכל רגע נתון אנחנו מדברים רק על מכבי, על רעיונות, כי זה מה שחשוב לנו, מכבי. אולי הרעיונות שלנו קצת משוגעים, אבל הם באים ממקום חיובי. אני לא אוהב את הרעיון של לשים את פריצה ויובאנוביץ’ כבלמים, אבל אולי זה עוד יקרה, מי יודע”

לא מבין מאיפה לאנשים יש את החוצפה לבקר אותו, באמת אנחנו הקהל עם הזיכרון הכי קצר בארץ.

בשורה התחתונה הוא לקח אסופת שחקנים מפורקים ולא מאומנים שמדשדשים בין מקום 6-8 והפך אותם לקבוצה מלוכדת שמשחקת כדורגל טוב וחזרה אולי למאבק האליפות.

אנשים נכנסים פה לקטנות על חוסר הדקות של גולסה או על הצבות ומערכים כאלו ואחרים כאילו כל אחד פה עשה קורס ביחד עם פפ ואנצ׳לוטי.

אל תנסו להבין אותו, אנחנו אוהדים ולא מאמנים ובסוף הוא מספק לנו תוצאות ונראה גם שלעומת הריצה של וואן לוון עונה שעברה, המאמן הפעם ממשיך לנסות ללמוד ולשפר כל נקודה ונקודה.

הוא עושה המון ניסויים שממש לא ברורים לנו אבל כן ברור שהוא באמת רוצה להבין מה עובד ומה לא כדי להתאים את הכדורגל והשיטות שלו לסגל הקיים, וכל עוד תוך כדי הניסויים האלו אנחנו ממשיכים לצבור נקודות אז מי אנחנו שנבקר.

מעבר לזה שהוא סחט 200% מהסגל הקיים באמת נראה שיש חשיבה קדימה לפי הרכש שהביא.

בסוף עונה נשפוט אותו ברצינות אבל נכון לעכשיו, אני מודה על זה שהוא פה וכל מחזור מחדש הוא מרוויח לאט לאט את מקומו לעונה הבאה.

לפני20 שעות , פנחס שוף said:

לגבי קניקובסקי, הוא צודק ב-100%. אם אצל שלושה מאמנים הוא קונצנזוס, הכוונה השחקן הראשון שבאנקר בהרכב, אז אין אחר והוא הכי חשוב כמעט בכל מערך.

לדעתי, היתרון שלו זו הוורסטיליות והיכולת לשחק באותה הרמה גם באגף וגם באמצע. זה די דומה לשחקן שיש לו שתי רגליים ואגב לקניקובסקי יש לא מעט שערים 

ברגל שמאל גם בנתניה וגם בנוער.

לפני3 שעות , המכבייה said:

מבחינתי מרגע הבטחת אירופה(כמעט וודאי וסופי), הכל הוא בונוס. שיהנו, שישתפרו, שיתקדמו ושלא יפסידו דרבי. 

מה גם שהקבוצה תשתנה בלפחות 4-5 שחקנים. מאוד מעניינת אותי החשיבה שלו לגבי העונה הבאה. לדעתי כל עוד יש לו שני סקוררים כאלה הוא לא יוותר על מערך עם שני חלוצים.

לפני23 שעות , just saying said:

לא מבין מאיפה לאנשים יש את החוצפה לבקר אותו, באמת אנחנו הקהל עם הזיכרון הכי קצר בארץ.

בשורה התחתונה הוא לקח אסופת שחקנים מפורקים ולא מאומנים שמדשדשים בין מקום 6-8 והפך אותם לקבוצה מלוכדת שמשחקת כדורגל טוב וחזרה אולי למאבק האליפות.

אנשים נכנסים פה לקטנות על חוסר הדקות של גולסה או על הצבות ומערכים כאלו ואחרים כאילו כל אחד פה עשה קורס ביחד עם פפ ואנצ׳לוטי.

אל תנסו להבין אותו, אנחנו אוהדים ולא מאמנים ובסוף הוא מספק לנו תוצאות ונראה גם שלעומת הריצה של וואן לוון עונה שעברה, המאמן הפעם ממשיך לנסות ללמוד ולשפר כל נקודה ונקודה.

הוא עושה המון ניסויים שממש לא ברורים לנו אבל כן ברור שהוא באמת רוצה להבין מה עובד ומה לא כדי להתאים את הכדורגל והשיטות שלו לסגל הקיים, וכל עוד תוך כדי הניסויים האלו אנחנו ממשיכים לצבור נקודות אז מי אנחנו שנבקר.

מעבר לזה שהוא סחט 200% מהסגל הקיים באמת נראה שיש חשיבה קדימה לפי הרכש שהביא.

בסוף עונה נשפוט אותו ברצינות אבל נכון לעכשיו, אני מודה על זה שהוא פה וכל מחזור מחדש הוא מרוויח לאט לאט את מקומו לעונה הבאה.

כן אבל.. בשביל זה אנחנו כאן בפורום לדון לבקר ולריב זה חלק מהספורט 

אף אחד לא ישיר לו תתפטר מחר בבוקר