Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

1 דקה לפני, turgi said:

אני לא חושב שהוא עילוי.

אני גם לא חושב שהוא גרוע.

אני כן יודע איך הדברים זזים במועדון הזה ולא יודע אם בא לי להיכנס לעוד קיץ ותחילת חורף עם יצחקי מאמן פלוס מנהל מקצועי פלוס הכל בערך.

אם תבטיח לי שנוחת פה עילוי בראשון ביוני אני לא אתנגד.

מסכים.

אבל באמת קשה לשפוט מאמן תוך כדי עונה. נסו למשל למנות את אוסקר באמצע העונה בסיטואציה שבה קרסטאיץ קיבל את הקבוצה. אני לא בטוח שהיינו נראים טוב משמעותית, ואוסקר הוא מאמן שהנחיל פה שיטה בהצלחה רבה ובזמן יחסית קצר.
הדבר החשוב ביותר הוא שיהיה פה מאמן ב1 ליוני. 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

20 דקות במושבה מול מכבי פתח תקווה

מחצית ראשונה בסמי עופר התכנית עבדה טוב

מעבר לזה נראנו כמו שנראנו עם פטריק פחות או יותר מבחינת מעוף התקפי

איך אתה משווה לפטריק? פטריק לא הצליח לנצח שני משחקים רצוף, קרסטאיץ׳ עם רצף של ארבעה ניצחונות רצופים (אותו מספר נקודות של חיפה מאז שהגיע).

הרבה יותר טובים התקפית, עדיין בעייתי בהגנה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איך אתה משווה לפטריק? פטריק לא הצליח לנצח שני משחקים רצוף, קרסטאיץ׳ עם רצף של ארבעה ניצחונות רצופים (אותו מספר נקודות של חיפה מאז שהגיע).

הרבה יותר טובים התקפית, עדיין בעייתי בהגנה.

ופטריק של עונה שעברה עם אותו איסוף נקודות

אני לא רואה את מכבי משחקת כדורגל טוב כבר שנתיים

Just now, פנחס שוף said:

ופטריק של עונה שעברה עם אותו איסוף נקודות

אני לא רואה את מכבי משחקת כדורגל טוב כבר שנתיים

לפטריק היה סגל יותר טוב בעונה שעברה (פרץ, יוני, פשיץ׳).

ואולי הבעיה היא לא המאמן…

אחלה קרסטאיץ

איחר בחילופים אבל בסך הכל מאמן מעולה

התגובות מוגזמות

בא עם ביצים עלה בהרכב התקפי לא הרגשנו שתוקפים עם שחקן ורבע כמו בדרך כלל במשחקים כאלה

כתבתי את זה כבר אבל אני אכתוב את זה שוב

אם אני מסתכל דרך העיניים של "ג׳ורדי" לפי דעתי הוא כבר היה מחפש מאמן לעונה הבאה ולא "מתפשר" על מלאדן לשנה הבאה

ואם נסתכל על ההנהלה הנוכחית אין לי ספק שהוא ישאר, פשוט לא בא לי להחליף עוד פעם מאמן לפני חנוכה

לפי דעתי התגובות היום קצת מוגזמות כי הרגשנו שאפשר לעשות את זה, ואנשים בעיקר יצאו עם תחושת החמצה (וגועל של זריקת חפצים)

17 דקות לפני, המכבייה said:

אני גם לא יודע. אני לגמרי על הגדר. כי מצד שני, מכבי נתנה לעצמה צאנס במפגשים האלה גם בזכות ההרכב וגם בזכות הגישה. 

לגמרי לגמרי. הגומלין יכל להיות באווירה של משחק ראווה ונתנו פייט אמיתי וזה לזכותו של קראסטיץ'. 

אני נטו על הקטע של החילופים היום ובדרבי- החוסר תגובה מאוד משונה בעייני. 

15 דקות לפני, zion8 said:

לגמרי לגמרי. הגומלין יכל להיות באווירה של משחק ראווה ונתנו פייט אמיתי וזה לזכותו של קראסטיץ'. 

אני נטו על הקטע של החילופים היום ובדרבי- החוסר תגובה מאוד משונה בעייני. 

כן, אני לגמרי מסכים איתך. התגובות על ההרכבים בשני המשחקים מול ההולנדים היו היסטריים וניבו תבוסה. והנה, מכבי מתה אבל גאה ואמיצה וזה דבר טוב למורשת של המועדון. וזה טוב לטווח הקצר והבינוני. עולים לשחק עם הכלים שלנו וגם שואלים שאלות את היריב. אולי זה חוסר פחד של מתחילים(והוא קצת מתחיל בפזמ שלו). הוא כנראה צריך לשכלל את זה למשחק שלם, על כל הדקויות שלו. 

גבר שבגברים קרסטאיץ' הביא אותם למצב אחד או שניים בכל המשחק ושניים שלושה טובים שלנו. זה היה אמור להספיק להארכה.

כמה אני אתגעגע לשרן ייני בפרישה, תענוג לראות אותו משחק כדורגל. 

מלאדן הכין את הקבוצה טוב מאוד.

מלאדן איחר בתגובות שלו עם החילופים וככה ספגנו את השער שכבר אין אוויר לשחקנים.

בדיוק כפי שצריך לתת לו קרדיט על צמד המפגשים, אפשר לבקר אותו על כך ששגה בטיימינג של החילופים, וגם בחלק מההצבה בהרכב.

לא הביאו את יובאנוביץ׳ ב 2 מיליון יורו כדי לרדת עם המגן עד ל 16 של פרץ. לא ייתכן שגולסה לא פותח במשחק כזה, קוואס היה מיותר לחלוטין. 

גאה במכבי אתמול.

אין ספק שיצאנו עם תחושת החמצה שרק מראה את גודל הפספוס.

בתחושות מעורבות כלפי מלאדן.

מזכיר שמכבי שיחקו מול פאקינג שחטאר בעונה שעברה וגם עמדו יפה.

לפני5 שעות , MTA For Ever said:

מלאדן הכין את הקבוצה טוב מאוד.

מלאדן איחר בתגובות שלו עם החילופים וככה ספגנו את השער שכבר אין אוויר לשחקנים.

בדיוק כפי שצריך לתת לו קרדיט על צמד המפגשים, אפשר לבקר אותו על כך ששגה בטיימינג של החילופים, וגם בחלק מההצבה בהרכב.

לא הביאו את יובאנוביץ׳ ב 2 מיליון יורו כדי לרדת עם המגן עד ל 16 של פרץ. לא ייתכן שגולסה לא פותח במשחק כזה, קוואס היה מיותר לחלוטין. 

גאה במכבי אתמול.

אין ספק שיצאנו עם תחושת החמצה שרק מראה את גודל הפספוס.

בתחושות מעורבות כלפי מלאדן.

מזכיר שמכבי שיחקו מול פאקינג שחטאר בעונה שעברה וגם עמדו יפה.

יש לעמוד יפה כמו שהיינו נגד שחטאר ויש להיות באמת במשחק 180 דקות כמו המשחקים השבוע

6 דקות לפני, EranZeAvi said:

יש לעמוד יפה כמו שהיינו נגד שחטאר ויש להיות באמת במשחק 180 דקות כמו המשחקים השבוע

שחטאר של עונה שעברה טובה בהרבה מפ.ס.וו

אם כרגע הוא לא מאמין בספסל שלו והוא לא מספיק איכותי אז שיידע לייצר איכות מהנוער(כמו שקלופ עשה עם אלכסנדר ארנולד וקארטיס ג'ונס)

ומקבלי ההחלטות במכבי צריכים לשאול את עצמם שאלה אחת פשוטה- האם המאמן הזה מסוגל להביא אליפות בעונה הבאה

אני חושב שכן שווה לחכות עד סוף העונה עם ההחלטה על החוזה שלו, ובמקביל לעקוב אחרי מאמנים אחרים בשוק שמסיימים חוזה

מה שכן ייאמר לזכותו זה שהוא ידע להכין את הקבוצה לצמד המשחקים האלה, אבל הוא מאחר בחילופים בצורה מוגזמת ואתמול זה עלה לנו בשער

40 דקות לפני, Adir12 said:

אם כרגע הוא לא מאמין בספסל שלו והוא לא מספיק איכותי אז שיידע לייצר איכות מהנוער(כמו שקלופ עשה עם אלכסנדר ארנולד וקארטיס ג'ונס)

ומקבלי ההחלטות במכבי צריכים לשאול את עצמם שאלה אחת פשוטה- האם המאמן הזה מסוגל להביא אליפות בעונה הבאה

אני חושב שכן שווה לחכות עד סוף העונה עם ההחלטה על החוזה שלו, ובמקביל לעקוב אחרי מאמנים אחרים בשוק שמסיימים חוזה

מה שכן ייאמר לזכותו זה שהוא ידע להכין את הקבוצה לצמד המשחקים האלה, אבל הוא מאחר בחילופים בצורה מוגזמת ואתמול זה עלה לנו בשער

לא חושב שיש מישהו שיכול לענות על השאלה הזאת. בטח לא ברמת וודאות.

המבחן האמיתי הוא מול נוף הגליל בשני ומול הקבוצות הבינוניות האחרות בליגה. רק דרך שם לוקחים אליפות ושם נמצא האתגר הגדול של המאמן-  גמישות, הכנה ומנהיגות. 

לפני23 שעות , BRoi said:

בן שרמוטה גדול שחצן מסריח מחמם את גולסה כל המחצית הראשונה,אחרי זה כל המחצית השנייה אחרי זה מוריד לספסל אחרי זה מחזיר להתחמם ואז מכניס לדקות אחרונות 

איפה היה החילוף הכפול 20 דקות קודם יא אנטי כדורגל איפה???????הגול שקיבלנו בא מהרכות באמצע לשחקנים לא היה כוח איפה החילוף יא בן זונה????

למה 90 דקות יובאנוביץ נשרף בקו?למה???

לנצח את הפועל חיפה עם תקציב של 100 מיליון שקל גם אני יודע 

אם הוא יקבל חוזה לשנה הבאה עוד עונה תלך לפח

Relaxing Chill Out GIF by Hello All

• 2 weeks later...