Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

שנה שעברה איבדתי אמון בוואן לוון כשהוא התעקש לשים את דור פרץ כ10. 

היום איבדתי אמון במאמן פעם ראשונה אחרי הקיפאון הזה, אין תירוץ ללא לעשות חילופים עד דקה 85 (בלי הירידה למגרש זה דקה 80) במיוחד עם איך שהשחקנים נראו.

בנוסף הייבוש של גולסה (וגם פריצה לכמה משחקים  עד שהבין את הטעות) מספיק בשביל להדליק נורות אדומות בשבילי.

הוא ימדד בשאר התוצאות העונה ואני מאמין שאם סוף העונה יהיה דומה לעונה שעברה אז מאמין שבמכבי למדו מהטעות ולא יאריכו לו את החוזה.

מאוד חצוי לגביו. מצד אחד כן רואה שיפור במשחק הלחץ, שעבד לא רע בכלל נגד קבוצה שעושה לחץ טוב בעצמה. אפילו הצלחנו להשתחרר יפה משלהם ולהניע כדור. בחירת השחקנים שלו בהגנה נראית שכן משתפרת, נחמיאס בהרכב עדיין בגלל חוסר ברירה.

מצד שני האיחור בחילופים שזעקו כל כך הציק שזה נורא מאפיל על משחק טוב של מכבי. 

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

קובאס וביטון היו הכי גרועים על המגרש בפער, מה עשה? החליף אותם בדקה 80

ובן חיים שינה הכל? זה הרמה של הסגל.

הוא פחד מפציעות של נחמיאס ובלטקסה ואז להידפק ולהישאר עם 10 שחקנים כמו שקרה כבר העונה.

39 דקות לפני, Mentel said:

אין לכם מושג, העמיד קבוצה שהייתה שווה לקבוצה שאמורה לעלות ב4 רמות על מכבי.

גם בקשר למשחק היום, עלה למשחק בצורה נכונה מאוד למול הקבוצה שעמדה מולו, בלי פחד, אם ניסיון למקסם את הסיכוי (הקטן מלכתחילה) להפתיע פה.

הרבה שחקנים השתפרו משמעותית תחת האימון שלו - קניקובסקי מתופקד כ-8 ושורף את המגרש, פריצה נראה סוף סוף כמו חלוץ אמיתי ועם רצון להוכיח, גלזר חוזר לעצמו ומחזיק לבד את האמצע, סבוריט כבלם זאת הברקה.

עלה עם תוכנית משחק שעבדה לא רע, ועל הכדור הזה שח ייני נכנס אתם מדברים אחרת לגמרי. יובאנוביץ על הקו נתן גמישות בהרכב, ונתן אפשרות לסגירה רחבה (יובאנוביץ, קניקובסקי ובלטקסה) על מדואקה.

בנוגע לחילופים, היה נראה שהבין שהשופט יוסיף כ-10 דקות, ורצה לתת להרכב שהעמיד ועבד טוב להמשיך, חוץ מזה שנחמיאס ובלטקסה גם משכו רגל גז מבין את הצורך לחכות ולראות מה קורה איתם.

עזבו את זה שבן חיים וגולסה נכנסו רע למשחק לדעתי ולא באמת תרמו יותר מדי.

יש מאמן מצוין במכבי וחייב להמשיך בשנה הבאה!

גולסה נכנס רע?עשה ב3 דקות 2 מהלכים התקפיים שזה 2 מהלכים יותר ממה שדן ביטון החלש הזה לא עשה 90 דקות כולל סחיטת העבירה שממנה באה הגול

שלא נדבר על זה שאם היה נכנס 10 דקות קודם היה יכול להשפיע על הגול שקיבלנו כי הוא נכנס עם כוח והיה יכול לעזור בלחץ באמצע 

מאמן חלש מאוד וזה הכל 

16 דקות לפני, turgi said:

נתגעגע אליו

בגלל שהוא טוב או בגלל שהמאמן הממוצע שאנחנו מביאים בשנים האחרונות הוא חלש?

אני באמת לא מצליח להחליט מה אני חושב לגביו. במאקרו זה בסדר+ אולי אפילו טוב. במיקרו, יש לו החלטות שעושות חשק לדפוק את הראש בקיר.

למשל היום? אין לי בעיה שהוא הלך עם ההרכב והתכנית המשחק הזו (אישית הייתי עושה אחרת אבל זו החלטה לגיטימית), אבל לא לעשות חילופים כשאנחנו חייבים גול וכולם מרוסקים מעייפות, כשמהצד השני פסוו עשו כבר שלושה או ארבעה חילופים זה באמת הזוי בכל קנה מידה.

הוא נמצא כאן 3 חודשים ועושה דברים יפים מאוד.

מכבי באה מוכנה ל2 משחקים שאפילו סוכנויות הימורים לא נתנו לנו סיכוי קלוש לעבור והייתה ראויה לעבור, למעשה הודחנו על חודו של גול (או פנדל?)

כן אפשר לבקר ולומר שזה מוזר להציב את יובאנוביץ' בעמדה שלא מתאימה לו, או נגיד העניין עם החילופים וגולסה.

אבל להגיד שהוא הרס את המשחק ומאמן חרא ובגללו לא עברנו? בגדר הזיה כי בזכות ההכנה שלו ושל הצוות שלו היינו קרובים להעפיל לשלב הבא, מגיע לו קרדיט.

גם הרבה מחציות שניות הוא משנה טקטיקה והקבוצה נראית טוב יותר, בהחלט משהו שנזקף לזכותו.

ולא דיברתי על העובדה שהרבה שחקנים פורחים אצלו - גלזר, שמיר, ביטון, פריצה, סאבוריט, גבי...

מבחינתי הרוויח את מקומו לעונה הבאה במכבי ומקווה שיישאר.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני באמת לא מצליח להחליט מה אני חושב לגביו. במאקרו זה בסדר+ אולי אפילו טוב. במיקרו, יש לו החלטות שעושות חשק לדפוק את הראש בקיר.

למשל היום? אין לי בעיה שהוא הלך עם ההרכב והתכנית המשחק הזו (אישית הייתי עושה אחרת אבל זו החלטה לגיטימית), אבל לא לעשות חילופים כשאנחנו חייבים גול וכולם מרוסקים מעייפות, כשמהצד השני פסוו עשו כבר שלושה או ארבעה חילופים זה באמת הזוי בכל קנה מידה.

בכל קנה מידה? לא להכניס חוזז, בן חיים חאלילה, קנדיל וזאדה זה הזוי בכל קנה מידה? אתם הזויים באמא שלי

חוץ מגולסה שהוא לגיטימי אבל המאמן פחות מאמין בו כולם שחקני חילוש.

סופר לגיטימי ללכת עם השחקנים שאתה מאמין.

אאב חילופים דקה 80 זה דקה 70 בפועל כשאמורה להיות תוספת של 10 דקות 

תוכנית משחק מעולה היתה לו היום כמו ברוב המשחקים.

להחתים דחוף 

Just now, matis said:

בכל קנה מידה? לא להכניס חוזז, בן חיים חאלילה, קנדיל וזאדה זה הזוי בכל קנה מידה? אתם הזויים באמא שלי

לא לבצע חילופים כשחוליית הקישור והאגפים שלך לא מסוגלים לרוץ להתקפה או לחזור עם המגן במשך רבע שעה תחת איזה אמתלה או תירוץ מצוץ מהאצבע זה סופר מוצדק מטיס. בכללי, אנחנו נראים נהדר תחתיו. מת לקבל גם את שקר הקונסםציה הזו, אבל דחילעק-באיזה משחק נראינו טוב תחתיו?

ד"א, אותם הזיות הספסל שלך שרפו מאות דקות משחק לאותם שחקני הרכב היום. אכן הזויים.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם וגם.

כאילו אני לא סגור עליו ואם הייתי משחק מנג׳ר כנראה הייתי מכניס את גולסה במקום קובאס הרבה לפני.

אבל התלונות והקללות זה הזיה. כולה טל בן חיים על הספסל, לא אמבאפה.

הרי אם יעזוב יצחקי יהיה על הקווים במשחק הראשון בליגה בסמי עופר ואני לא בטוח בכלל שנגיע לשלב בתים באירופה.

2 דקות לפני, קמחי said:

לא לבצע חילופים כשחוליית הקישור והאגפים שלך לא מסוגלים לרוץ להתקפה או לחזור עם המגן במשך רבע שעה תחת איזה אמתלה או תירוץ מצוץ מהאצבע זה סופר מוצדק מטיס. בכללי, אנחנו נראים נהדר תחתיו. מת לקבל גם את שקר הקונסםציה הזו, אבל דחילעק-באיזה משחק נראינו טוב תחתיו?

ד"א, אותם הזיות הספסל שלך שרפו מאות דקות משחק לאותם שחקני הרכב היום. אכן הזויים.

לא תראה טוב גם, אין לך שחקני קו ל433

ואין לך שחקנים מספיק טובים 442

ביחס לסגל הוא עושה עבודה טובה.

אני יכול להסכים שהיה נחמד אם היו חילופים מוקדם יותר, הוא עשה הכנה מעולה למשחק. 

מכבי היתה היום שווה לפסוו וזה יותר ממה שיכלנו לבקש 

14 דקות לפני, matis said:

תוכנית משחק מעולה היתה לו היום כמו ברוב המשחקים.

להחתים דחוף 

רוצה להתחכם אז החילופים היו דקה 85, ואם ניקח בחשבון את ה-9 דקות תוספת ונוריד מהם נניח 3 דקות תוספת שהייתה מגיעה בכל מקרה מדובר בדקה 79. לעשות חילוף ראשון דקה 79 כשאתה במסגרת אירופית בקצב שאתה לא רגיל אליו והקבוצה השנייה עם שלושה חילופים זה הזוי. בטח כשאתה לא במומנטום טוב במגרש ושנהיו מלא שטחים כי אתה עייף והופך להיות פחות מרוכז ומחוייב.

לא להכניס את גולסה זה הזוי. מאוד. וכן, גם חוזז ובן חיים שמבחינתי לא אמורים להיות בכלל בסגל של מכבי עדיפים על יובאנוביץ וקוואס בדקה 80 כשאין להם אוויר. הגענו למתפרצות כשפריצה ודן ביטון רצים לבד מול הגנה של 4-5 שחקנים כי אין לאף אחד כוח להצטרף. 

1 דקה לפני, matis said:

לא תראה טוב גם, אין לך שחקני קו ל433

ואין לך שחקנים מספיק טובים 442

ביחס לסגל הוא עושה עבודה טובה.

אני יכול להסכים שהיה נחמד אם היו חילופים מוקדם יותר, הוא עשה הכנה מעולה למשחק. 

מכבי היתה היום שווה לפסוו וזה יותר ממה שיכלנו לבקש 

מתי נראינו טוב מאז שהגיע פרט להיום?

5 דקות לפני, turgi said:

גם וגם.

כאילו אני לא סגור עליו ואם הייתי משחק מנג׳ר כנראה הייתי מכניס את גולסה במקום קובאס הרבה לפני.

אבל התלונות והקללות זה הזיה. כולה טל בן חיים על הספסל, לא אמבאפה.

הרי אם יעזוב יצחקי יהיה על הקווים במשחק הראשון בליגה בסמי עופר ואני לא בטוח בכלל שנגיע לשלב בתים באירופה.

קודם כל  ברור שקללות זה מוגזם. הוא בטוח לא מאמן רע. השאלה האם הוא באמת מאמן טוב או שהוא סתם עוד מאמן סביר שבולט על רקע הכלום ושומדבר שהיה פה בשנה וחצי האחרונות. אני באמת באמת לא החלטתי עדיין. לפרקים הוא מוציא מים מהסלע ולפרקים הוא יוצר סתימות. באוברול, הוא הביא תוצאות טובות מאוד, אבל הייתי מחכה לפלייאוף להחליט האם זה מקרי או שאפשר לבנות על זה לאורך עונה שלמה.

תפסיקו לבלבל את המוח

הביא אותנו בהתמודדות הזאת למעל ומעבר. הכנה מעולה, ניהול משחק מצוין בהולנד.

לגבי היום, בלטקסה ונחמיאס שיחקו פצועים, לא יכל לעשות חילופים ולהשאר בסכנה ל10 שחקנים מפציעה.

יש לנו מאמן.

לאנשים פה יש זיכרון קצר

רק לפני כמה ימים בנס לא היינו בפיגור של 3-0 במחצית מול הפועל חיפה, בעיקר בגלל מערך רע וציוות שחקנים גרוע.

אז נכון, יש תוצאות טובות בסופו של דבר אבל זה לא בגלל יכולת טובה או משהו כזה.

4 דקות לפני, קמחי said:

נראית טוב לפרקים בכל מיני משחקים, אני לא מצפה להצגות עם הסגל הזה 

אנחנו במשחק של התאמות כל משחק מחדש עם סגל בעייתי. את הנקודות הוא עושה

מבחינת הכנה למשחקים לדעתי הוא עושה עבודה מצויינת ברוב המשחקים, בנוגע לשינוי תוך כדי משחק צריך לזכות שמדובר במאמן חסר ניסיון

יש לו עונה וחצי בקושי כמאמן קבוצה.

עם צבירת הניסיון והכרת הקבוצה וביטחון בשחקנים (מה לעשות שהוא לא בוטח במי שהסריח נגד יפו) גם זה ישתפר 

35 דקות לפני, zion8 said:

לא יודע כמה זה נכון להסתכל על זה ככה. שחקנים נפלו מהרגליים בדקה ה80 כאילו זאת הדקה ה80, לא 70. הייתה איזו הזדמנות למתפרצת שלא יצאה לפועל כי לשחקנים לא היה כוח לרוץ. 

אני אגיד לך אני פשוט רואה בחוסר תגובה הזאת משהו יותר חמור מלעלות במערך רע או ציוות לא מתאים של שחקן.

זה קרה גם נגד הפועל- האמצע פרוץ, חסרה אנרגיה, דקות מאוחרות במשחק והוא מסרב להגיב. לא יודע איך לנתח את זה פשוט גישה מוזרה ולא ברורה.

אני גם לא יודע. אני לגמרי על הגדר. כי מצד שני, מכבי נתנה לעצמה צאנס במפגשים האלה גם בזכות ההרכב וגם בזכות הגישה. 

43 דקות לפני, קמחי said:

אין לי בעיה להחזיר אותה, כי כמות הסטייקים פה היא הזויה.

אז אני אחזור על הדברים בתמצית-ניהול המשחק שלו רע מאוד, כך גם ההכנות באופן כללי לקראת המשחקים. יש לו נטיה למחוק שחקנים, להעביר להקפאה ולהוציא להפשרה. הוא מעלה מערכים שלא מחמיאים לקבוצה, ובשורה התחתונה-טרם נראינו טוב העונה במשחק שלם. חלקים, מקטעים, אבל לרוב לא יותר מכמה דקות.

ארחיב אומר, שגם תחת הדחליל נראינו נהדר מול קבוצה איכותית בהרבה מפ.ס.וו לא רק בחומר השחקנים, אלא בניסיון ובחשק לנצח.

הוא לא מאמן טוב, ובדומה לקונספציה שנבנתה על הפרזנטור של רולדין, אתם שבויים נטו בשורת התוצאה כשאנחנו רצים לשום מקום.

אז מברוק.

אני באמת לא מבין למה אתה כל כך נחרץ.

אנחנו עדיין לא נראים טוב, אבל אנחנו נראים טוב יותר ומשיגים תוצאות טובות.

אני איתך, את היכולת בשני המשחקים האלה אפשר לרשום למוטיבציה וחשק. 

אני לא חושב שהוא מאמן מבריק טקטית ברמה של סוזה או בוס, אני גם לא חושב שהוא יודע להנחיל שיטה כמו אוסקר והוא בוודאי לא מאמן מצוין כמו איביץ.

עכשיו השאלה היא אם יש בו יותר מהיכולת לשפר בזמן קצר ולייצב כמו שעשה ואן לייבן או שיש לו את היכולת גם לקחת את הקבוצה קדימה, להוציא יותר מהסגל, ולהנחיל משהו חדש.
מבחינת התוצאות הוא לגמרי שם, מבחינות אחרות עוד לא. יש לנו עוד שלושה חודשים של כדורגל איתו כדי להחליט.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

קודם כל  ברור שקללות זה מוגזם. הוא בטוח לא מאמן רע. השאלה האם הוא באמת מאמן טוב או שהוא סתם עוד מאמן סביר שבולט על רקע הכלום ושומדבר שהיה פה בשנה וחצי האחרונות. אני באמת באמת לא החלטתי עדיין. לפרקים הוא מוציא מים מהסלע ולפרקים הוא יוצר סתימות. באוברול, הוא הביא תוצאות טובות מאוד, אבל הייתי מחכה לפלייאוף להחליט האם זה מקרי או שאפשר לבנות על זה לאורך עונה שלמה.

אני לא חושב שהוא עילוי.

אני גם לא חושב שהוא גרוע.

אני כן יודע איך הדברים זזים במועדון הזה ולא יודע אם בא לי להיכנס לעוד קיץ ותחילת חורף עם יצחקי מאמן פלוס מנהל מקצועי פלוס הכל בערך.

אם תבטיח לי שנוחת פה עילוי בראשון ביוני אני לא אתנגד.

8 דקות לפני, קמחי said:

20 דקות במושבה מול מכבי פתח תקווה

מחצית ראשונה בסמי עופר התכנית עבדה טוב

מעבר לזה נראנו כמו שנראנו עם פטריק פחות או יותר מבחינת מעוף התקפי