Jump to content

המאמן

BMTA

Recommended Posts

בן שרמוטה גדול שחצן מסריח מחמם את גולסה כל המחצית הראשונה,אחרי זה כל המחצית השנייה אחרי זה מוריד לספסל אחרי זה מחזיר להתחמם ואז מכניס לדקות אחרונות 

איפה היה החילוף הכפול 20 דקות קודם יא אנטי כדורגל איפה???????הגול שקיבלנו בא מהרכות באמצע לשחקנים לא היה כוח איפה החילוף יא בן זונה????

למה 90 דקות יובאנוביץ נשרף בקו?למה???

לנצח את הפועל חיפה עם תקציב של 100 מיליון שקל גם אני יודע 

אם הוא יקבל חוזה לשנה הבאה עוד עונה תלך לפח

אני כועס מאוד על ניהול המשחק שלו, אבל בסהכ הוא הכין טוב את הקבוצה לצמד המשחקים והעמיד אותה טוב.

היה ברור שצריך חילוף אבל לא היה ברור איזה חילוף נכון לעשות. כל הכלים הכבדים שלך היו על הדשא והיית צריך גול. זה לא שהיה לנו יובאנוביץ או קובאס על הספסל להכניס קצת פלפל. 

לא ברור מה יובאנוביץ' עושה על קו שמאל 90 דקות

או שתשחק איתו ועם פריצה באמצע או שאחד מהם יעלה מהספסל, הוא פשוט לא עשה כלום שלא באשמתו

מאוד מעצבן הקטע עם החילופים, לא ברור מה הסיפור עם גולסה

חובה להגיד להגנתו שהוא מנסה משהו מאוד שונה. 

מכבי בנויה כבר 10 שנים על הפיפי קקה ( שזה הגרסה הישראלית לשיטה המפורסמת)

שחקנים משחקים אחורה יותר מאשר קדימה כבר הרבה שנים כל כך הרבה שנים שאפילו שרן ייני לא זוכר מתי שיחקנו מהר (יחסית). 

וכשמנסים לשנות כל כך הרבה בכל כך מעט זמן, זה חורק. 

עוד דבר לזכותו זה שרואים שהוא מאמן, זה לא הואן שום כלום שהיה פה, הוא כן מאמן ולא מאמן רע. 

זה די ברור שהוא לא סוזה ולא איביץ אבל אני מודה שקשה לי איתו 

בכל מקרה אדון קימחי תתרגל לקלישאה

אבל אלה אם ייקרה משהו ממש קיצוני הוא יזכה לבנות פה שנה הבאה קבוצה בצלמו. 

42 דקות לפני, קמחי said:

תגובה גנרית

מזל שערכת כי ההשוואה לואן לייבן לא היתה גנרית בכלל.

העובדות הן שהוא העמיד את הקבוצה יפה גם היום וגם בשבוע שעבר. מכבי, קבוצה שספגה 30 שערים בליגה העונה, הראתה היום ובשבוע שעבר משחק הגנה טוב מול קבוצה שבארסנל ההתקפי שלה משחקים גצה, זהבי גאקפו ומדואקה, וזאת בשורה נהדרת למכבי כי הוא גם לא וויתר על לשחק עם השחקנים הכי איכותיים התקפית שיש לו. עמדנו טוב ולא בזכות בונקר מפואר.

כן, ניהול המשחק שלו החל מדקה 60 היה רע, החילופים היו מאוחרים מדי (גם גרמו לפציעות וגם ספגנו לגמרי על התגובה המאוחרת שלו), אבל ההסתכלות הבינארית של "מאמן מעולה" או "לא נראינו תחתיו טוב באף משחק" היא שגויה לדעתי.

אני לא חושב שזו החלטה קלה למקבלי ההחלטות במכבי אם להמשיך איתו או לא, מזל שיש לנו עוד כמה חודשים להתבשל. בינתיים התוצאות, מגמת השיפור והסיטואציה לטובתו. הקיפאון במהלך המשחק, הטנגו שהוא רוקד עם חלק מהסגל(גולסה, פריצה קוואס) לרעתו. בוא נראה אותו מעמיד קבוצה טובה לפלייאוף ונדבר אחר כך.

בכל אופן- ואן לייבן הוא לא, אפשר לומר שאפילו תשליל שלו.

אין לכם מושג, העמיד קבוצה שהייתה שווה לקבוצה שאמורה לעלות ב4 רמות על מכבי.

גם בקשר למשחק היום, עלה למשחק בצורה נכונה מאוד למול הקבוצה שעמדה מולו, בלי פחד, אם ניסיון למקסם את הסיכוי (הקטן מלכתחילה) להפתיע פה.

הרבה שחקנים השתפרו משמעותית תחת האימון שלו - קניקובסקי מתופקד כ-8 ושורף את המגרש, פריצה נראה סוף סוף כמו חלוץ אמיתי ועם רצון להוכיח, גלזר חוזר לעצמו ומחזיק לבד את האמצע, סבוריט כבלם זאת הברקה.

עלה עם תוכנית משחק שעבדה לא רע, ועל הכדור הזה שח ייני נכנס אתם מדברים אחרת לגמרי. יובאנוביץ על הקו נתן גמישות בהרכב, ונתן אפשרות לסגירה רחבה (יובאנוביץ, קניקובסקי ובלטקסה) על מדואקה.

בנוגע לחילופים, היה נראה שהבין שהשופט יוסיף כ-10 דקות, ורצה לתת להרכב שהעמיד ועבד טוב להמשיך, חוץ מזה שנחמיאס ובלטקסה גם משכו רגל גז מבין את הצורך לחכות ולראות מה קורה איתם.

עזבו את זה שבן חיים וגולסה נכנסו רע למשחק לדעתי ולא באמת תרמו יותר מדי.

יש מאמן מצוין במכבי וחייב להמשיך בשנה הבאה!

דן ביטון הסריח את הדשא והיה חייב לצאת יותר מוקדם 

יובאנוביץ׳ לא יכול לשחק על הקו זה היה חייב להיות או הוא או פריצה 

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מזל שערכת כי ההשוואה לואן לייבן לא היתה גנרית בכלל.

העובדות הן שהוא העמיד את הקבוצה יפה גם היום וגם בשבוע שעבר. מכבי, קבוצה שספגה 30 שערים בליגה העונה, הראתה היום ובשבוע שעבר משחק הגנה טוב ודאי ביחס לקבוצה שבארסנל ההתקפי שלה משחקים גצה, זהבי גאקפו ומדואקה, וזאת בשורה נהדרת למכבי כי הוא גם לא וויתר על לשחק עם השחקנים הכי איכותיים התקפית שיש לו. עמדנו טוב ולא בזכות בונקר מפואר.

כן, ניהול המשחק שלו החלק מדקה 60 היה רע, החילופים היו מאוחרים מדי (גם גרמו לפציעות וגם ספגנו לגמרי על התגובה המאוחרת שלו), אבל ההסתכלות הבינארית של "מאמן מעולה" או "לא נראינו תחתיו טוב באף משחק" היא שגויה לדעתי.

אני לא חושב שזו החלטה קלה למקבלי ההחלטות במכבי אם להמשיך איתו או לא, מזל שיש לנו עוד כמה חודשים להתבשל. בינתיים התוצאות, מגמת השיפור והסיטואציה לטובתו. הקיפאון במהלך המשחק, הטנגו שהוא רוקד עם חלק מהסגל(גולסה, פריצה קוואס) לרעתו. בוא נראה אותו מעמיד קבוצה טובה לפלייאוף ונדבר אחר כך.

בכל אופן- ואן לייבן הוא לא, אפשר לומר שאפילו תשליל שלו.

אין לי בעיה להחזיר אותה, כי כמות הסטייקים פה היא הזויה.

אז אני אחזור על הדברים בתמצית-ניהול המשחק שלו רע מאוד, כך גם ההכנות באופן כללי לקראת המשחקים. יש לו נטיה למחוק שחקנים, להעביר להקפאה ולהוציא להפשרה. הוא מעלה מערכים שלא מחמיאים לקבוצה, ובשורה התחתונה-טרם נראינו טוב העונה במשחק שלם. חלקים, מקטעים, אבל לרוב לא יותר מכמה דקות.

ארחיב אומר, שגם תחת הדחליל נראינו נהדר מול קבוצה איכותית בהרבה מפ.ס.וו לא רק בחומר השחקנים, אלא בניסיון ובחשק לנצח.

הוא לא מאמן טוב, ובדומה לקונספציה שנבנתה על הפרזנטור של רולדין, אתם שבויים נטו בשורת התוצאה כשאנחנו רצים לשום מקום.

אז מברוק.

31 דקות לפני, הצבר said:

חובה להגיד להגנתו שהוא מנסה משהו מאוד שונה. 

מכבי בנויה כבר 10 שנים על הפיפי קקה ( שזה הגרסה הישראלית לשיטה המפורסמת)

שחקנים משחקים אחורה יותר מאשר קדימה כבר הרבה שנים כל כך הרבה שנים שאפילו שרן ייני לא זוכר מתי שיחקנו מהר (יחסית). 

וכשמנסים לשנות כל כך הרבה בכל כך מעט זמן, זה חורק. 

עוד דבר לזכותו זה שרואים שהוא מאמן, זה לא הואן שום כלום שהיה פה, הוא כן מאמן ולא מאמן רע. 

זה די ברור שהוא לא סוזה ולא איביץ אבל אני מודה שקשה לי איתו 

בכל מקרה אדון קימחי תתרגל לקלישאה

אבל אלה אם ייקרה משהו ממש קיצוני הוא יזכה לבנות פה שנה הבאה קבוצה בצלמו. 

בפעם הראשונה בחיי, אני אדאג להפוך את הסטייקים אחרי שהם ישרפו לחלוטין

תבלו

לעשות חילוף ראשון בדקה 85 זה באמת משהו שאני לא יכול למצוא לו הסבר. זה ברמת המחדל. אפילו בלי קשר לזה ששחקנים נפלו מהרגליים מול קבוצה הרבה יותר טובה. פשוט הזיה זה היה כל כך מתבקש. 

יש 5 חילופים נכון?

1 דקה לפני, zion8 said:

לעשות חילוף ראשון בדקה 85 זה באמת משהו שאני לא יכול למצוא לו הסבר. זה ברמת המחדל. אפילו בלי קשר לזה ששחקנים נפלו מהרגליים מול קבוצה הרבה יותר טובה. פשוט הזיה זה היה כל כך מתבקש. 

יש 5 חילופים נכון?

הוא ראה את זה כדקה 75. צריך לציין את זה. 

או שעולה עם הרכב רע ולפעמים מתקן את זה עם חילופים שמצליחים

או שעולה עם הרכב טוב ומחרב עם חילופים לא טובים או מאוחרים.

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא יודע כמה זה נכון להסתכל על זה ככה. שחקנים נפלו מהרגליים בדקה ה80 כאילו זאת הדקה ה80, לא 70. הייתה איזו הזדמנות למתפרצת שלא יצאה לפועל כי לשחקנים לא היה כוח לרוץ. 

אני אגיד לך אני פשוט רואה בחוסר תגובה הזאת משהו יותר חמור מלעלות במערך רע או ציוות לא מתאים של שחקן.

זה קרה גם נגד הפועל- האמצע פרוץ, חסרה אנרגיה, דקות מאוחרות במשחק והוא מסרב להגיב. לא יודע איך לנתח את זה פשוט גישה מוזרה ולא ברורה.

קצת מוזר לי החוסר סבלנות והשנאה אליו מחלק מהקהל. 

אני רואה שיפור מסויים (גם אם לא גדול, בכל זאת הסגל חלש), גמישות גדולה מאוד ורעיונות יפים. המאמן של פ.ס.וו בעצמו אמר שהוא הופתע.

יש לו טעויות, חלקן בגלל חוסר ניסיון וחלקן בגלל הזמן הקצר שהוא כאן (פחות משלושה חודשים אני מזכיר). יש לו את החסרונות שלו, אבל אין מאמן מושלם. אי אפשר להביא כל יום איביץ׳. 

צריך לחכות ולראות מה הוא יעשה בפלייאוף ובגביע ומשם להחליט אם להמשיך או לא. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

קובאס וביטון היו הכי גרועים על המגרש בפער, מה עשה? החליף אותם בדקה 80