Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | 3 נקודות קשות אחרי הטיול להולנד

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

קוואס זה שחקן שאם הוא קם על השבוע הטוב הוא מפלצת. הבעיה שזה קורה לעיתים רחוקות מאוד. חבל. 

מעניין אותי מה זה אומר.

תן לי 2 משחקים ששיחק ברצף 90 דקות והיה רע.

1 דקה לפני, itanar said:

מעניין אותי מה זה אומר.

תן לי 2 משחקים ששיחק ברצף 90 דקות והיה רע.

הוא שיחק אי פעם 90 דקות? אחרי 30 הוא גמור.

תסובבו את זה איך שאתם רוצים אבל די ברור שלקוואס יש בעיה מנטלית, אחרת לא היה פה.

בכל מקרה אין לו באמת תחרות על כנף ימין והוא צריך לפתוח בכל משחק שהוא כשיר...

מקווה מאוד שמלאדן יפתח איתו נגד פסוו אחרת נאבד אותו שוב לכמה משחקים.

גם גולסה חייב לפתוח במשחק הבא, הזכיר נשכחות היום

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא שיחק אי פעם 90 דקות? אחרי 30 הוא גמור.

מול בית"ר. היה מספר 1 במגרש.

אחר כך שיחק מול סכנין אצל מלאדן 60 דקות, יצא ולא הגענו למצבים. מאז בעיקר מחליף.

הוא עושה יותר הגנה מבן חיים, חוזז ודן ביטון וכל אלו שיחקו יותר ממנו.

אפשר וצריך להוציא ממנו יותר זה מה שאני רוצה להגיד.

1 דקה לפני, itanar said:

מול בית"ר. היה מספר 1 במגרש.

אחר כך שיחק מול סכנין אצל מלאדן 60 דקות, יצא ולא הגענו למצבים. מאז בעיקר מחליף.

הוא עושה יותר הגנה מבן חיים, חוזז ודן ביטון וכל אלו שיחקו יותר ממנו.

אפשר וצריך להוציא ממנו יותר זה מה שאני רוצה להגיד.

בית״ר וחיפה זה המשחקים היחידים שהוא היה בהם טוב באמת. 

סכנין היה חלש, אפילו נגד יפו ומרמורק הוא לא שיחק טוב. גם כשנכנס כמחליף בלא מעט משחקים לא נראה מספיק טוב. שלא נדבר על משחקים לפני קרסטאיץ׳.

כל אלה שרשמת עושים יותר הגנה ממנו. הוא יורד באיחור גדול להגנה וגם כשהוא יורד הוא נראה רע.

נחמיאס פשוט לא מתאים.

חוזז לדעתי לא יראה יותר מדי דשא בזמן הקרוב אולי בגביע מול יפו.

גלזר ממשיך עם הפחדנות למסור אחורה או לתת למגנים להוביל כדור קדימה שהוא יעשה את זה כקשר אחורי , הוא חשוב בהגנה אבל הנזק בלפחד לעשות טעויות הוא עצום .

גדי - רץ רץ רץ ולא עושה כלום . אני באמת לא מבין איך שחקן עם 2 או 3 שערי ליגה ואיזה בישול(אולי?) משחק כל כך הרבה

פרץ חייב לעבוד על המשחק רגל שלו כמעט קיבלנו גול בגללו , הצלות ענקיות היו לו

קוואס אוכל סדרת חינוך סטייל יונתן כהן בעידן איבץ ואני אוהב את זה

קם לא טוב עם חשק או בלי חשק, המשחק היום שוב הוכיח שאם זה קוואס באווירה וקצב של משחק בשכונה אחרי פגרת קורונה או חוזז (שמתאים לסגל הרחב של חדרה) אז זה קוואס כל יום בשבוע.

6 דקות לפני, Liran Antebi said:

נחמיאס פשוט לא מתאים.

חוזז לדעתי לא יראה יותר מדי דשא בזמן הקרוב אולי בגביע מול יפו.

גלזר ממשיך עם הפחדנות למסור אחורה או לתת למגנים להוביל כדור קדימה שהוא יעשה את זה כקשר אחורי , הוא חשוב בהגנה אבל הנזק בלפחד לעשות טעויות הוא עצום .

גדי - רץ רץ רץ ולא עושה כלום . אני באמת לא מבין איך שחקן עם 2 או 3 שערי ליגה ואיזה בישול(אולי?) משחק כל כך הרבה

פרץ חייב לעבוד על המשחק רגל שלו כמעט קיבלנו גול בגללו , הצלות ענקיות היו לו

קוואס אוכל סדרת חינוך סטייל יונתן כהן בעידן איבץ ואני אוהב את זה

קפיצה קטנה לאתר המנהלת היה מגלה לך שלקניקובסקי יש העונה 3 שערים ו-5 בישולים, כשחלק לא קטן מהמשחקים הוא משחק בכלל את ה-8.

כן, ציפיתי ממנו העונה לפחות להתקרב לדאבל דאבל וזה כבר רוב הסיכויים לא יקרה. אני לא יכול להגיד שהוא בעונה טובה. אבל מכאן ועד למה שאתה מתאר המרחק הוא גדול.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בית״ר וחיפה זה המשחקים היחידים שהוא היה בהם טוב באמת. 

סכנין היה חלש, אפילו נגד יפו ומרמורק הוא לא שיחק טוב. גם כשנכנס כמחליף בלא מעט משחקים לא נראה מספיק טוב. שלא נדבר על משחקים לפני קרסטאיץ׳.

כל אלה שרשמת עושים יותר הגנה ממנו. הוא יורד באיחור גדול להגנה וגם כשהוא יורד הוא נראה רע.

נסכים לא להסכים על משחק ההגנה במיוחד בהקשר להשוואות שנתתי. אפילו בתוך המשחק היום משחק ההגנה שלו אל מול חוזז.

מול סכנין הוא לא היה חלש, היינו מסוכנים ויצר מצבים. מרגע שיצא באותו משחק הפסקנו להגיע למצבים מול 10 שחקנים.

יפו ומרמורק אני מסכים אבל לא שופט אותו על זה, כולם שיחקו בהליכה. גם במשחק מול יפו השאיר פעמיים שחקן שלנו מול שוער.

מה שכן הוא צריך לשחק ליד גולסה ולא ליד ביטון הרך.

45 דקות לפני, אלק נילאש said:

יש לגמרי רוח חדשה. זה מן הסתם גם קשור בזה שאתה מביא תוצאות טובות והשחקנים מקבלים ביטחון. אני מאמין שגם העובדה שהתחלנו לספוג (טיפה) פחות קשורה לזה, כשלא מוציאים נגדך נקודות אתה שובר קבוצות יותר בקלות. אבל, קשה לי להתלהב. לא רואה איך לוקחים אליפות עם כדורגל כזה. יותר מדי מקריות. מן הסתם לא מדבר על העונה, אלא על העונה הבאה. ראינו איך חיפה, עם התקפה מפלצתית במונחי ליגת העל, מג'עג'עת בגלל ההגנה שלה. למה שאצלנו זה יהיה יותר טוב?

זה כדורגל של בונדסליגה. שם זה יכול לעבוד כי כולם באים לשחק. פה, אתה חוטף איזה גול ברולטה וצריך כל המשחק להתמודד עם נפילות ובזבוזי זמן. אין לזה תוחלת בארץ.

ברור. זה לא לאליפות אבל הם הרוויחו היום את הכרטיס לאירופה(בעיני) וזה יותר ממה שחשבתי לפני חודשיים.

אם תעבור בסנסציה מטורפת את ההולנדים... זה כבר סיפור אחר ומשנה תודעה. לא יקרה כמובן...

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

קפיצה קטנה לאתר המנהלת היה מגלה לך שלקניקובסקי יש העונה 3 שערים ו-5 בישולים, כשחלק לא קטן מהמשחקים הוא משחק בכלל את ה-8.

כן, ציפיתי ממנו העונה לפחות להתקרב לדאבל דאבל וזה כבר רוב הסיכויים לא יקרה. אני לא יכול להגיד שהוא בעונה טובה. אבל מכאן ועד למה שאתה מתאר המרחק הוא גדול.

לגמרי מרחק גדול. גבי נהדר. אבל כן, הןא לא אמור להיות תוכנית הרכש היחידה שלך לחלון. לא היה צריך להיות משוחרר מלכתחילה ולקבל את הציפיות האלה. אתה תמיד רוצה אותו איתך, לא מבין איך שוחרר עבור פרוטות. הוא אבן יסוד בבניה, לא הרכש שיקח אותך למקומות אחרים. 

אני באמת ובתמים מנסה להבין מה רואים במכבי בנחמיאס שהוא פותח לפני בלטקסה, פיבן, או יניי? אפילו את טננבאום הייתי מעלה כבלם לפני נחמיאס

זה פשוט ביזיון איך לא מפססלים לו את התחת

חוזז כנ"ל, הבנאדם מאבד כל כדור אפשרי שמגיע אליו, נגיעה ראשונה בכדור של חובבן מהשכונה

• מלאדן ללא אגו, אהבתי מאוד.

• תומר לוי בן זונה!

• סה עם הופעה מרגיעה מאוד, מרגיש שפגענו.

• מתחנן מלאדן, תן לגולי לשחק!!!

קובי השועל קיבל היום ברכה למי שלא שם לב במסכים חח

קוואס כמו ביטון הם שחקנים של הברקות.

הפס הראשון יקבע איך הם ישחקו ומה תהיה מידת הבטחון שלהם. לטווח הארוך זה לא מתאים למכבי, אולי לב״ש אשדוד ונתניה כן. ביטון כשחקן רוטציה צריך להישאר.

מה שכן, צריך לנסות לשלב אותם כרגע ולחדול מה 442 יהלום ועוד עם הפארסה של היום חוזז שהיה אבוד כמו כל הקבוצה.

עם 2 מגנים כאלו זה אסון, כל כדור אלכסוני לעומק שבר את ההגנה. נחמיאס פאדיחה רצינית, יש לו עוד המון על מה לעבוד כדי להיות שחקן הרכב.

פיבן/שרן/בלטקסה עדיפים עליו וזה אומר לא מעט.

ג׳ראלדש רע לא משנה כמו ינסו לזכור לו חסד נעורים. שמישהו יבדוק סטטיסטית אחוזי הצלחה לכדורי רוחב / הגבהות, נושק ל 0%. הגיע הזמן לרענן את העמדה הזו בקיץ.

זה ההרכב הכי אידיאלי שאפשר להוציא מהסגל הזה מהקישור והלאה.

גלזר, גולסה, ביטון

גבי, פריצה / יובאנוביץ׳, קוואס

27 דקות לפני, אלק נילאש said:

אוקי.. אז תוסיף לו עוד 4בישולים ממה שנתתי לו על רגל אחת , הכדורי עומק שלו לא מספיק טובים , הוא כן רץ ויוצא קדימה אבל תמיד נתקע בסוף , הוא לא פיזי ורואים שזה מגביל אותו מאוד ואחרי 23 משחקים זה פשוט לא מספיק . אולי אני פשוט ״כועס״ על העברה של קארצב … לא יודע

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קניקובסקי יורק דם על המגרש. סיים 90 דקות בדרבי, בחמישי והיום ועדיין ממשיך לרוץ כמו משוגע בדקה 88 ביתרון 2-0. שחקן מרגש.

ממש

- כשיש לך ברעיון הכללי של מלאדן את בלטקסה וסבוריט שמתפקדים כבלמים שמאליים עם רגל שמאל אז הם צריכים לבוא לפני כל אחד ורק אז את השחקן שלידם. 

כשיש לנו את סה אז אולי אחריו ייני, פיבן ואז נחמיאס עם כמה שזה מצער. 

ולכן הציוות של בלם כמו סה כבלם השמאלי זה לא מדד, עובדה שמחצית שניה כבר היה יותר סדר וארגון. 

- גלזר חייב לשדרג כמה דברים קטנים העונה, כרגע הוא טוב אבל בדיוק כמו עונה קודמת וזאת לפניה וכשאין שיפור זה בעצם ירידה(בטח בגיל שלו) 

- לגבי ההתקפה במחצית הראשונה: הציוות היה מאוד מוזר מה שהשאיר את צד שמאל ריק ב90 אחוז מהזמן. כנראה גבי היה צריך להיות שם אבל הוא לא היה נוכח חוץ ממהלך אחד טוב משמאל. 

מה שגרם לדוידזאדה לרוץ עד לנקודת הקרן להרמה, לחזור לתת הגנה לבד. וככה הלוך חזור פרפרו אותו שלא באשמתו(היה עדיף לא לנסות ללכת בכלל שמאלה)

- פריצה קובאס ויובה מגיעים מקבוצות שמשחקות כדורגל ברמה יותר גבוהה מאיתנו אינטילגנטית ורואים את זה, חייבים ששאר השחקנים יבינו את זה ומהר. אי אפשר שלא לשים לב שהם רואים ברוב המצבים צעד וחצי קדימה ורק הכדורגל הישראלי צעד וחצי מאחור. 

ודניאל - גלגל ההצלה של העונה הזאת וחבל שזה ככה 

43 דקות לפני, ג'ורדי said:

קוואס פריצה יובה

גולסה גלזר גבי

ג׳ראלדש סה בלטקסה סאבו

דניאל

זה הכי טוב שאפשר להוציא מאיתנו

ואז לחמישה מהם יהיה משחק רע וכולם יכתבו פה בדם ליבם שהם לא ברמה ואסור להם לראות מגרש ולמה לא נותנים לצעירים הזדמנות במקומם. וחוזר חלילה.

כל כך רציתי שנחמיאס יצליח,אבל כנראה שכרגע זה לא זה.

אי אפשר לשחק עם חוזז קשר 50 50 זה הרגיש כאילו כל פס שלהם הם ברחבה שלנו.

גולסה פשוט חייב להיות בהרכב,מקווה שלא יעשו טעות ויוותרו עליו.