Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | 3 נקודות קשות אחרי הטיול להולנד

Sawyer

Recommended Posts

אמנם הפסד 1-0 אבל הפסד שהוא תוצאה סופר מכובדת (שאפילו משאירה תקווה לגומלין) ממשיך את תחושת האופטימיות הזהירה (שהם השמועות מסביב הופכת ליותר מאופטימיות זהירה) אבל היום זאת אופרה אחרת, הפועל חיפה שחייבת את הנקודות לפלייאוף העליון, קבוצה מוכשרת שיכולה לעשות לנו בעיות וכמו שאתם יודעים אין לנו נקודות לאבד.

קרסטאיץ' חסר ברגע האחרון את שמיר וסבוריט (קורונה) מעלה הרכב עדיין חסר גולסה, אבל עם שני חלוצים זרים ובלם זר בבכורה.

שופט: רע- (דיי. כמה אפשר עם השופט הזה? ברצינות. כמה אפשר שהוא שופט אותנו? הוא פשוט הכי דוחה ומגעיל ושנוא מהשופטים הפעילים והוא עושה הכל כדי לזיין אותנו ובתנועות ידיים בלתי נסבלות, לפסול אותו כבר)

שחקנים: פרץ משחק אדיר של הילד שאחרי תקופה פחות טוב מראה שוב את הפוטנציאל, סיפק רשימת הצלות מרשימה עם הדובדבן מהנגיחה של מלול, ענק דניאל! דוידזאדה לפעמים שהוא משחק יותר מדי משחקים ברצף מתחילה הירידה, היום היה משחק פחות טוב שלו הגנתית והתקפית. סה קשה לשפוט ממשחק אחד ובטח בציוותים משתנים, מכר פעם אחת והראה גם דברים חיוביים, נראה בקרוב(?) נחמיאס רושם משחקים מהרעים שהראה בלם במכבי בשנים האחרונות, באסה. | בלטקסה סיים כמצטיין, שער ענק, עבודה הגנתית לא רעה. חייב לפתוח לפני נחמיאס. ג'ראלדס לא מרוצה מההופעה שלו, מבין החלשים היום היה מהפחות גרועים. גלזר מחצית ראשונה איומה (וכמעט אדום) מחצית שניה השתפר אבל עדיין רחוק מלהספיק. גבי משחק פושר שלו, נלחם ורצה, עשה כמה פעולות בסדר. לדעתי יש לו קצת יותר מדי משחקים פרווה. ביטון מחצית רעה מאוד של דן, הדרבי נראה כ"כ רחוק. | טבח לא השפיע על המשחק (במחצית הטובה של מכבי), מניח שיכל להיות יותר גרוע.. חוזז תפקוד מוזר, בניגוד לחלשים האחרים נתן את התחת וניסה, סיפק מהלך ורבע סבירים לצד מספר לא מבוטל של מהלכי כדורגל רעים. | קוואס מעורב בשערים, מהלכי כדורגל לא רעים עם תכלס ונסיונות הבקעה טובים. עדיין רשם העלמות של 20 דק באמצע, אם יכול לתת את הטוב שלו יותר, חייב לעשות את זה. לא ברור מה קורה שם. יובאנוביץ' עושה תנועה ומחפש לקבל את הכדורים אבל פשוט לא הצליח להשפיע על המשחק היום. פריצה מחצית ראשונה לא טובה, מחצית שניה השתפר (וכבש פנדל). אני בעדו בגדול גם אם לא הבריק היום.

פיקנטריה:

- בכורה לסה

- פציעה ראשונה לסה

- אנגלידיס במשחק

- חוזז 50/50 (גולסה בספסל)

חייב למות:

רנשרייבר - חלאס, אין לי כוחות לא לקלל ולא לאחל, פשוט קחו אותו מפה. אני גמור. 

קהל:

נוכחות סבירה ביציעים היום במשחק חשוב (ולקראת אחד המשחקים הגדולים מבחינת קהל שמגיע בהמשך השבוע) הייתי מצפה ליותר טירוף ודחיפה אבל ביחס לדרבי היה בהחלט הרבה יותר טוב והיו אפילו דקות שכל בלומפילד רק ונהנה ביחד מהניצחון שגנבנו פה. אי אפשר להתעלם ממחצית ראשונה מהרעות העונה (שרק התערבות אלוהית מנעה מאיתנו ספיגת שער) אבל חשוב שהתעשתנו (בערך) במחצית השניה והבאנו את שלושת הנקודות הביתה, גולסה חייב לחזור להרכב איכשהו וצריכים להמשיך במומנטום ובצבירת הנקודות. עכשיו הפנים לעבר חמישי, נפגשים עם זהבי.

חמישי, 19:45, בלומפילד. 

משחק מאוד חלש שלנו, צריך לקחת מכאן רק את הנקודות.

עד מתי חוזז ונחמיאס? הגיע הזמן ליצור הרכב יציב שרץ קדימה, לפני כל משחק יש כל כך הרבה שינויים שדברים פשוט לא מסתדרים.

בסה״כ אווירה טובה ביציע ביחס לרמה במגרש, עד חמישי נשתגע.

לפני שלושה ימים שיחקנו באיינדובן.

442 עם קישור חזק בהחלט יכול לעבוד, גלזר-גולסה-שמיר-גבי.

קובאס זה מהשחקנים הראשונים שאני פותח איתו בסמי עופר למשל, הביקורות על ה"אדישות" שלו זה סגנון המשחק שלו. עושה הרבה יותר הגנה מחוזז ובן חיים.

סה עם פתיחה סולידית, יודע להניע כדור וזה חשוב. נראה טוב יותר ששיחק לא ליד נחמיאס שהוא מהבלמים החלשים שראיתי.

גולסה מלך. קוואס צריך שחקני כדורגל לידו וקצב משחק. אני חושב שגולסה וקוואס עשו בערך 50 דאבל פסים תוך כדי יצירת מצבים נהדרים. זה כל ההבדל מחוזז, גלזר, טב"ח, שמיר, ג'ראלדש, דוידזאדה או כל מי שצומד אליו במגרש כששיחק. 

אם קוואס לוקח את הכדור הנכון בבוקר אז הוא יכול לעשות צחוק מכל קבוצה בליגה, הבעיה שהרופא לא מוצא את המינון הנכון ולגבי גלזר אני דווקא חושב שהוא היה טוב מאוד היום, חילץ הרבה כדורים ועד שגולסה נכנס הוא היה היחיד בקישור שעשה הגנה

7 דקות לפני, wddani said:

אם קוואס לוקח את הכדור הנכון בבוקר אז הוא יכול לעשות צחוק מכל קבוצה בליגה, הבעיה שהרופא לא מוצא את המינון הנכון ולגבי גלזר אני דווקא חושב שהוא היה טוב מאוד היום, חילץ הרבה כדורים ועד שגולסה נכנס הוא היה היחיד בקישור שעשה הגנה

אם קוואס ישחק הוא יעשה צחוק מכל קבוצה בליגה. כמו שעשה ברוב המשחקים שלו ששיחק העונה.

חלק מהתקשורת יצר לו נארטיב בגלל סגנון המשחק שלו. שכל הכתבים של מכבי טוחנים במח שהוא משחק בלי חשק זה מחלחל.

עברנו כבר 50 משחקים העונה ואין לי מושג מה ההרכב הכי טוב שלנו או המערך או אפילו מה נקבל מכל שחקן בכל משחק. איזו עונה הזויה בחיי.

אהבתי את השירה אחרי המשחק לגולסה.

חשוב שידע שהקהל אוהב אותו ותומך בו.

אומר את כבר זמן רב - חייבים להכניס את גולסה לעניינים, לא ברור לי מה חושב המאמן איתו.

1. אני מקווה שמלאדן ראה היום את גולסה והבין סוף סוף שהוא צריך לשחק בערך לפני כל שחקן אחר בסגל.

2. עוד כמה משחקים נצטרך לסבול את נחמיאס ברצף הופעות נוראיות שלא נראו שנים במכבי?

ועוד כשיש את שרן על הספסל - זה בלתי סביר בעליל.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

עברנו כבר 50 משחקים העונה ואין לי מושג מה ההרכב הכי טוב שלנו או המערך או אפילו מה נקבל מכל שחקן בכל משחק. איזו עונה הזויה בחיי.

ממש. מה שכן, משהו במעברים ובמשחק ההתקפה זורם יותר. מרגיש יותר ישיר. אבל זה מרגיש חסר משמעות כשאתה כל כך חשוף מאחור. 

ניצחון חשוב מאוד.

חוזז ונחמיאס לא ראויים ללבוש את החולצה של מכבי

גלזר השחקן המצטיין ללא ספק.

יש הסבר לזה שהעידוד במשחקי הבית כל כך חלש? 

13 דקות לפני, המכבייה said:

ממש. מה שכן, משהו במעברים ובמשחק ההתקפה זורם יותר. מרגיש יותר ישיר. אבל זה מרגיש חסר משמעות כשאתה כל כך חשוף מאחור. 

יש לגמרי רוח חדשה. זה מן הסתם גם קשור בזה שאתה מביא תוצאות טובות והשחקנים מקבלים ביטחון. אני מאמין שגם העובדה שהתחלנו לספוג (טיפה) פחות קשורה לזה, כשלא מוציאים נגדך נקודות אתה שובר קבוצות יותר בקלות. אבל, קשה לי להתלהב. לא רואה איך לוקחים אליפות עם כדורגל כזה. יותר מדי מקריות. מן הסתם לא מדבר על העונה, אלא על העונה הבאה. ראינו איך חיפה, עם התקפה מפלצתית במונחי ליגת העל, מג'עג'עת בגלל ההגנה שלה. למה שאצלנו זה יהיה יותר טוב?

זה כדורגל של בונדסליגה. שם זה יכול לעבוד כי כולם באים לשחק. פה, אתה חוטף איזה גול ברולטה וצריך כל המשחק להתמודד עם נפילות ובזבוזי זמן. אין לזה תוחלת בארץ.

די עם הפיקציה לגבי החשק של קוואס. 

כשהוא לא שיחק בדרבי ויובאנוביץ׳ שם את גול הניצחון, הוא הראשון שקפץ משמחה. דיי עם השטויות. 

השחקן הכי איכותי שלנו וחייב לשחק כמה שיותר. 

6 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

כשהוא לא שיחק בדרבי ויובאנוביץ׳ שם את גול הניצחון, הוא הראשון שקפץ משמחה. דיי עם השטויות. 

נכון. הוא גם עובד. זה בכלל לא עניין של חשק.

אין לנו כמעט שחקנים יציבים העונה ומצחיק שבאים אליו בטענות.

מילה טובה לקראסטיץ, אחרי הרכב עם שחקנים במוכנות אפסית, מערך מבולבל לגמרי מעין תחושה של ספינה טרופה בלב ים.

התעשת במחצית ולראשונה עשה חילופים שכל חילוף בינגו, גם טב״ח עם משחק מאוד חכם, נקי ובעיקר ידע לווסת את הקצב.

המערך הזה עושה לנו (שוב) בעיות, חוזז פתח כי קראסטיץ רצה שחקנים מהירים באגפים ( גבי וחוזז) שיעזרו בסגירות,
בפועל ברגע שעברו את קו החלוצים די בקלות נשארנו כמו בדרבי בחיסרון מספרי כל התקפה מחדש זה היה קשה לצפייה ולא משנה מי באמת היה שם זה נועד לפורענות.

ברגע שקראסטיץ שינה מערך והכניס שחקנים מפוקסים יותר באותו הרגע הפועל חיפה הבינה שזה נגמר, מעניין האם ולאן זה יתפתח במשחק הבא.

11 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

בקושי שיחק אצל קרסטאיץ אז הביקורות מוזרות בעיני.

בתקופה הקצרה של יצחקי נראה טוב מאוד.

צריך לשחק ליד גולסה, אוהב את שיתוף הפעולה שלהם ביחד.

אני בעד להחזיר את טננבאום לשער אחרי היום :doh:

סוייר לגמרי ריחמת על חוזז. משחק ביזיוני כרגיל. הכי חלש בסגל.

קוואס זה שחקן שאם הוא קם על השבוע הטוב הוא מפלצת. הבעיה שזה קורה לעיתים רחוקות מאוד. חבל.