Jump to content

קו הנבדל של מערכת הוואר בדרבי

Recommended Posts

לפני22 שעות , ohadn said:

כל הגוף זה אומר כל חלק מהגוף. לא מתייחס ליד או כתף או אוזן.
אתה מצייר פס רחב ש-"כולא" בתוכו את כל חלקי הגוף של השחקן התוקף
ועוד פס כזה על השחקן המגן
זה יהיה פס רחב ולא קו כמו שיש היום

אם יש חפיפה כלשהי בין הפסים אז אין נבדל

הויכוחים שיש היום מתרחשים כי יש פרשנות שונה אם צריך למתוח קו דק שמתחיל מהחזה או מהיד של השחקנים. 
"בשיטת הפס" (הרשיתי לעצמי לתת שם לשיטה החדשה) אין מקום לפרשנות (חוץ מרגע הקפאת התמונה)

בול

זו הדרך היחידה להפסיק את זיבולי השכל האלה שרק גברו עם הגעת הואר. גם לא הרמטי אבל לפחות לא נזיל כמו ההגדרה הקיימת.

שחקן התקפה שקצה הזרת שלו חופפת את הקו של שחקן ההגנה האחרון לא יהיה בנבדל.

שוכחים לפעמים שהמצאת הנבדל היתה כדי למנוע מקבוצות להתבנקר ולהוריד שומרים מאחורי חלוץ היריבה.

לפני1 שעה , Replay said:

קודם כל פיפא צריכה לערוך את חוק הנבדל שיהיה ברור לכל הצופים בעולם מה זה נבדל, לא אכפת לי כרגע איזה איבר בגוף קובע, הבעיה היא שאף אחד לא יודע לפי איזה איבר קובעים.

דבר אני כבר שנים אולי איזה 10-12 שנה אומר שצריך להמציא מערכת בדיקת נבדל אוטומטית והדבר הכי חשוב כאן שהמערכת הזאת תיקח מהשופט את הסמכות להחליט ופשוט קובעת עובדה, יש או אין נבדל בלי התערבות שופט ובלי בדיקות של ואר והשופט מקבל תשובה לשעון שלו כמו בטכנולוגית קו השער ואף אחד לא יוכל להתווכח עם השופט וגם לא תהיה סיבה בכלל, המערכת קבעה תודה רבה ושבת שלום

ההגדרה של נבדל היא מאוד פשוטה - כל חלק בגוף שאפשר להבקיע איתו נכלל בבדיקת נבדל. כלומר חוץ מהידיים בודקים כל חלק אחר בגוף. כתף נחשבת חלק בגוף שאפשר להבקיע איתו אז גם היא נבדקת. 

הואר עוזר מאוד כיום אבל במקרים כאלה של סנטימטרים זה עדיין תלוי מאוד בשופטי הואר עצמם ואיפה הם שמים את הקוים ובאיזה פריים הם עוצרים. 

אין לזה פיתרון אמיתי מלבד להמציא מערכת מחשב שתדע למפות את השחקנים עצמם תוך כדי תנועה כדי שתוכל להוריד בעצמה קוים מהחלק הכי קדמי בגוף שאפשר להבקיע איתו על המ"מ ובנוסף לקבוע את המילי-שניה המדוייקת שבה הכדור יוצא מהרגל של המוסר ולקבוע בעצמה אם יהיה נבדל או לא בלי שום התערבות של שופט.  אני מניח שזה יצריך גם הרבה יותר מצלמות שיקיפו כל זווית אפשרית במגרש בין אם זה מכל הצדדים (גם בקו הרוחב וגם בקו האורך של המגרש) החל מגובה הדשא ועד לגבהים יותר גדולים וגם מצלמות שנמצאות ממש מעל המגרש מעל השחקנים עצמם. 

1 hour ago, Krishi said:

ההגדרה של נבדל היא מאוד פשוטה - כל חלק בגוף שאפשר להבקיע איתו נכלל בבדיקת נבדל. כלומר חוץ מהידיים בודקים כל חלק אחר בגוף. כתף נחשבת חלק בגוף שאפשר להבקיע איתו אז גם היא נבדקת. 

הואר עוזר מאוד כיום אבל במקרים כאלה של סנטימטרים זה עדיין תלוי מאוד בשופטי הואר עצמם ואיפה הם שמים את הקוים ובאיזה פריים הם עוצרים. 

אין לזה פיתרון אמיתי מלבד להמציא מערכת מחשב שתדע למפות את השחקנים עצמם תוך כדי תנועה כדי שתוכל להוריד בעצמה קוים מהחלק הכי קדמי בגוף שאפשר להבקיע איתו על המ"מ ובנוסף לקבוע את המילי-שניה המדוייקת שבה הכדור יוצא מהרגל של המוסר ולקבוע בעצמה אם יהיה נבדל או לא בלי שום התערבות של שופט.  אני מניח שזה יצריך גם הרבה יותר מצלמות שיקיפו כל זווית אפשרית במגרש בין אם זה מכל הצדדים (גם בקו הרוחב וגם בקו האורך של המגרש) החל מגובה הדשא ועד לגבהים יותר גדולים וגם מצלמות שנמצאות ממש מעל המגרש מעל השחקנים עצמם. 

זה בדיוק מה שאמרתי

כבר לפני 15 שנה חשבתי על זה שצריך להמציא איזו מערכת צ'יפים בחולצות של השחקנים שמשדרת את המיקומים שלהם למערכת שממפה את שדה המשחק

אני לא מבין איך יש מאות מיליוני חובבי כדורגל בעולם שהם גם טכנולוגים והייטקסיטים ואנחנו ב 2022 ואף אחד עוד לא חשב להמציא מערכת כזאת. יש כאן גם פוטנציאל רווח של בוחטה עצומה של כסף למי שימציא מערכת כזאת בגלל רישום פטנטים וכל מיני דברים נלווים

11 דקות לפני, Replay said:

זה בדיוק מה שאמרתי

כבר לפני 15 שנה חשבתי על זה שצריך להמציא איזו מערכת צ'יפים בחולצות של השחקנים שמשדרת את המיקומים שלהם למערכת שממפה את שדה המשחק

אני לא מבין איך יש מאות מיליוני חובבי כדורגל בעולם שהם גם טכנולוגים והייטקסיטים ואנחנו ב 2022 ואף אחד עוד לא חשב להמציא מערכת כזאת. יש כאן גם פוטנציאל רווח של בוחטה עצומה של כסף למי שימציא מערכת כזאת בגלל רישום פטנטים וכל מיני דברים נלווים

זה אמור להיות בשימוש רשמי במונדיאל הקרוב

8 דקות לפני, Elirandani said:

זה אמור להיות בשימוש רשמי במונדיאל הקרוב

לא עובד

אני מניח שזה סרטון לאיזה מערכת, יש לך פרטים על הדבר הזה?