Jump to content

יוחזרו שירי השחקנים לאלתר

קובי השועל

Recommended Posts

קצת מבעס מבחינתי לפחות שאי אפשר להדליק שחקן שחקן לפני המשחק או לפחות לשיר לשחקן אחרי גול או אחרי משחק טוב. שמעתי ממישהו שהשחקנים לא מבינים לאן נעלמו השירים והם צמאים לזה ממש. אולי זה ישמע ילדותי, אבל בראש ובראשנה כששחקן כדורגל מקבל פידבק חיובי מהקהל בדרך כלל הוא יחפש לתת את הכל על הדשא.

55 דקות לפני, בראון said:

למה הפסיקו באמת?

מניח שבגלל שזה לא נשמע חזק כמו פעם או בגלל היכולת של השחקנים. גם לפני החזרה לבלומפילד הייתה תקופה שלא שרו ואז זה חזר כשלקחנו אליפות והפסיק שוב העונה (בתחילת העונה עוד היה).

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

למה בדיחות? תשתדל לשמוח אל תחפש את הרע. אין מושלם!! ניצחנו דרבי! 

מה הקשר? אפשר וצריך לשיר לשחקנים. תעשה הפרדה. הבקשות שלכם שאנשים ישירו, זה נושא שדובר בו רבות ואף פעם לא הצלחנו לשנות את זה. זה מה יש.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

מה הקשר? אפשר וצריך לשיר לשחקנים. תעשה הפרדה. הבקשות שלכם שאנשים ישירו, זה נושא שדובר בו רבות ואף פעם לא הצלחנו לשנות את זה. זה מה יש.

שוב פעם אתה לא מבין על מה אני מדבר. מה יהיה?! בוא תפוס קשב ונבהיר תנקודה - אני בעד לשיר שירי שחקנים. וחשוב שנשיר. מעבר לזה - כל נושא או כיוון חיובי של שיפור לקהל שלנו מבורך. אז אל תבוא תתנשא לי כמו איזה מאסטר איש גדר פרטיזני מסרביה ותגיד לי שאני צריך לשמוח מההתנהלות החלשה של הקהל והפאנטיקס - כי אני לא שמח בזה. גם אם ננצח מיליארד דרבים ברציפות כולל עשר אליפויות בלי להפסיד משחק. עם כל הכבוד לשטויות שכתבת שם, תרבות הקהל היא חלק מהאקלים ביציע ומהחוויה שלנו בתור אוהדים. אז במקום לשחק אותה בחור בחורי שמבין עניין ומדבר מגבוה, אני מציע לך לחשוב יחד איתי ועם כל שאר האחרים שזה חשוב להם - איך אפשר לשפר את הקהל ואת הארגון שלנו. וגם אם אתה חושב שיש עוד נושא אז שיהיה עוד נושא. אתה לא חייב להגיב. בטח לא לעשות דאווין בנושא ככ חשוב ואז אחרי שניה לפתוח לנו כאן נושא על שירי שחקנים שאם לא הבנת קשור אחד באחד בהתנהלות של הארגון ושל האוהדים שלנו. 

אני לא ביטלתי אותך לרגע. הנושא הזה חשוב מאין כמוהו. אבל שניה אחרי דרבי מהגדולים לפחוץ מאז ה3-2 לבוא בטענות לארגון זה קצת מביך. יש זמן לכל עניין. סך הכל כן נתנו לקבוצה את התמיכה כיאה לדרבי חוץ. יכולנו יותר זה ברור אבל כמו שאמרתי לעולם אין מושלם.

האבקות שנפתחו ביציעי הפועל שינו מומנטום. הכניסו את האוהדים שלהם והשחקנים לטירוף ומכאן קצת היה קשה להחזיר את העידוד עד ה2-1. הפנאטיקס בחר ש"להקריב" את הדרבי הזה לניצחון של המשטרה על מנת שבהמשך העונה כן יאשרו תפאורות. המהלך הזה נכון מאוד לדעתי, הם יצאו כאן סופר בוגרים וללא אגו.

תרבות העידוד פה בארץ היא הפוכה, הקבוצות מדרבנות את הקהל לעודד. אין לי מושג איך זה נוצר אבל זה כמעט בלתי ניתן לשינוי.

ללא כל קשר לנושא העידוד שירי שחקנים זה מנהג שאני שמח שקיים פחות ופחות.

בעיקר מרגיש מאולץ ועדיף כבר להרים את היציע עם שירים של מכבי. 

מדי פעם פה ושם סבבה או ששחקן צריך תמיכה מיוחדת/עשה משחק גדול.

52 דקות לפני, קובי השועל said:

אני לא ביטלתי אותך לרגע. הנושא הזה חשוב מאין כמוהו. אבל שניה אחרי דרבי מהגדולים לפחוץ מאז ה3-2 לבוא בטענות לארגון זה קצת מביך. יש זמן לכל עניין. סך הכל כן נתנו לקבוצה את התמיכה כיאה לדרבי חוץ. יכולנו יותר זה ברור אבל כמו שאמרתי לעולם אין מושלם.

האבקות שנפתחו ביציעי הפועל שינו מומנטום. הכניסו את האוהדים שלהם והשחקנים לטירוף ומכאן קצת היה קשה להחזיר את העידוד עד ה2-1. הפנאטיקס בחר ש"להקריב" את הדרבי הזה לניצחון של המשטרה על מנת שבהמשך העונה כן יאשרו תפאורות. המהלך הזה נכון מאוד לדעתי, הם יצאו כאן סופר בוגרים וללא אגו.

תרבות העידוד פה בארץ היא הפוכה, הקבוצות מדרבנות את הקהל לעודד. אין לי מושג איך זה נוצר אבל זה כמעט בלתי ניתן לשינוי.

קודם כל בוא נדייק כי נראה לי שאתה מבולבל-

1. הנושא הזה נפתח 12 שעות אחרי סיום הדרבי ולא 'שניה' אחריו כמו שכתבת.

2. שמחתי, נהנתי והיה תענוג בניצחון ויחד עם זאת אני לא מסנוור או מבושם ממנו. עם כל הכבוד לא ניצחנו את ליברפול בגמר ליגת האלופות אלא ניצחנו את הפועל ולא רק שניצחנו את הפועל אלא לא היה לנו שום השפעה על המשחק. אפס השפעה. נאדה. כל הקהל המיוחד והטוב הזה שווה לתחת. וכן זה עצבן אותי ביציע אבל העדפתי להסתכל על חצי הכוס המלאה. 12 שעות אחרי אפשר ונכון לכתוב דבר כזה ואם קשה לך לקרוא את זה אז שוב - אתה יכול להמשיך הלאה לנושאי הרכש שלך.

3. אני קצת מתלבט מה לכתוב על נושא "ההקרבה" של הדרבי למשטרה שכתבת אבל נראה לי שכל מה שהפאנטיקס יעשו אתה פשוט תמצא בכוח איזה הגיון מאחורי המעשים כדי לשמור על כבודם. אז בוא אני אגיד לך שאני מצפה לשמור על יצירתיות ולהביא תחכום וכן להציף את היציע במה שהם רצו - והם רצו. בכל זאת. אין מה לעשות. זיינו אותנו? יופי. זה המצב. זה מבאס ומסריח. אבל עם זה צריך להסתדר ולתת בראש. זה לא יכול להיות הכל או כלום. בטח לא בדרבי.ואז עוד תתן לזה כותרת של בוגרים וכו'

4. המטרה שלי היא לא לפגוע בפאנטיקס אבל הודעות כמו שלך רק מעצימות את הבעיה כי אתה נותן להם רוח גבית ועל פארש. טוב לארגון להבין שיש דברים שלא עובדים ולעזור להם. אנחנו כאן בשבילם. הם לא לבד והם לא צריכים להיות לבד. זה של כולנו בסופו של דבר. אבל אם אתה מציג את זה כאילו הכל טוב ויפה ובגרות וחשיבה לטווח הרחוק ועוד כל מיני קשקושים אז אני אגיד לך שזה לפגוע בניסיון להשיג שיפור כי אתה לא קורא נכון את המפה.

5. אתה צודק לגבי תרבות העידוד. ואפשר לשפר. זה ייקח כמה שנים אבל אפשרי. בשביל זה צריך ארגון מחודד, סבלנות והרבה התמדה. זהו. בוא לא נהפוך את זה עכשיו למשבר האקלים. עם כל הכבוד מה שמצליח להפועל יכול להצליח גם לנו. לא כזה פער בינינו. בחייאת ראבק

46 דקות לפני, ת"א שלנו said:

קודם כל בוא נדייק כי נראה לי שאתה מבולבל-

1. הנושא הזה נפתח 12 שעות אחרי סיום הדרבי ולא 'שניה' אחריו כמו שכתבת.

2. שמחתי, נהנתי והיה תענוג בניצחון ויחד עם זאת אני לא מסנוור או מבושם ממנו. עם כל הכבוד לא ניצחנו את ליברפול בגמר ליגת האלופות אלא ניצחנו את הפועל ולא רק שניצחנו את הפועל אלא לא היה לנו שום השפעה על המשחק. אפס השפעה. נאדה. כל הקהל המיוחד והטוב הזה שווה לתחת. וכן זה עצבן אותי ביציע אבל העדפתי להסתכל על חצי הכוס המלאה. 12 שעות אחרי אפשר ונכון לכתוב דבר כזה ואם קשה לך לקרוא את זה אז שוב - אתה יכול להמשיך הלאה לנושאי הרכש שלך.

3. אני קצת מתלבט מה לכתוב על נושא "ההקרבה" של הדרבי למשטרה שכתבת אבל נראה לי שכל מה שהפאנטיקס יעשו אתה פשוט תמצא בכוח איזה הגיון מאחורי המעשים כדי לשמור על כבודם. אז בוא אני אגיד לך שאני מצפה לשמור על יצירתיות ולהביא תחכום וכן להציף את היציע במה שהם רצו - והם רצו. בכל זאת. אין מה לעשות. זיינו אותנו? יופי. זה המצב. זה מבאס ומסריח. אבל עם זה צריך להסתדר ולתת בראש. זה לא יכול להיות הכל או כלום. בטח לא בדרבי.ואז עוד תתן לזה כותרת של בוגרים וכו'

4. המטרה שלי היא לא לפגוע בפאנטיקס אבל הודעות כמו שלך רק מעצימות את הבעיה כי אתה נותן להם רוח גבית ועל פארש. טוב לארגון להבין שיש דברים שלא עובדים ולעזור להם. אנחנו כאן בשבילם. הם לא לבד והם לא צריכים להיות לבד. זה של כולנו בסופו של דבר. אבל אם אתה מציג את זה כאילו הכל טוב ויפה ובגרות וחשיבה לטווח הרחוק ועוד כל מיני קשקושים אז אני אגיד לך שזה לפגוע בניסיון להשיג שיפור כי אתה לא קורא נכון את המפה.

5. אתה צודק לגבי תרבות העידוד. ואפשר לשפר. זה ייקח כמה שנים אבל אפשרי. בשביל זה צריך ארגון מחודד, סבלנות והרבה התמדה. זהו. בוא לא נהפוך את זה עכשיו למשבר האקלים. עם כל הכבוד מה שמצליח להפועל יכול להצליח גם לנו. לא כזה פער בינינו. בחייאת ראבק

וואלה אחי אני מסכים עם מילה שכתבת . 

ממש כואב לי המצב שלנו ביציע ברמה האישית כבר זה מבאס ומסתכל אותי.. אני מאד מקווה שימים יפים עם הקהל יגיע וכן צריך סבלנות וזמן לזה 

שאוהדי הפועל עשו לנו בית ספר לעידוד הרגשתי מושפל ובקצב הזה כל הקבוצות יעשו לנו פה בית ספר לעידוד בבלומפילד ואסור שדבר כזה יקרה לעולם ! אנחנו כקהל צריכים להתעורר וכן גם הפנאטיקס לעשות משהו כי המצב לא טוב וחייבים שינוי בדחיפות !

לפני19 שעות , אליאב משער 11 said:

שאוהדי הפועל עשו לנו בית ספר לעידוד הרגשתי מושפל

אני כמובן לא מרוצה אף פעם שאיזה קהל מעודד יותר חזק מאיתנו אבל בוא, באמת הרגשת מושפל? שלא תבין אותי לא נכון העידוד זה חשוב, אבל זה לא הדבר הכי חשוב. מה שחשוב באמת זה מה שקורה על הדשא ושם זיינו אותם. קח את זה בפרופורציות הנכונות. המטרה בסופו של דבר היא שהקבוצה תנצח. עם עידוד או בלי עידוד. השפלות בגלל נחיתות כזאת או אחרת בגזרת הקהל זה תשאיר לילדי השטן (שגם להם לא חסר תקופות שפל) או הקופים (שבכלל חיים בסרט שהם איזה קהל סרבי מטורף ולא מדגדגים את הקרסוליים שלנו) שנראה שזה יותר חשוב או מעניין אותם מהתוצאות של הקבוצה כי זה כל מה שהם מתעסקים בו כל הזמן.

לפני2 שעות , Krishi said:

אני כמובן לא מרוצה אף פעם שאיזה קהל מעודד יותר חזק מאיתנו אבל בוא, באמת הרגשת מושפל? שלא תבין אותי לא נכון העידוד זה חשוב, אבל זה לא הדבר הכי חשוב. מה שחשוב באמת זה מה שקורה על הדשא ושם זיינו אותם. קח את זה בפרופורציות הנכונות. המטרה בסופו של דבר היא שהקבוצה תנצח. עם עידוד או בלי עידוד. השפלות בגלל נחיתות כזאת או אחרת בגזרת הקהל זה תשאיר לילדי השטן (שגם להם לא חסר תקופות שפל) או הקופים (שבכלל חיים בסרט שהם איזה קהל סרבי מטורף ולא מדגדגים את הקרסוליים שלנו) שנראה שזה יותר חשוב או מעניין אותם מהתוצאות של הקבוצה כי זה כל מה שהם מתעסקים בו כל הזמן.

אין בעיה אחי ברור שהכי חשוב שניצחנו ואני הכי שמח בעולם אבל מבחינתי חשוב מאד לנו כקהל של מכבי ת״א להראות שאנחנו בעלי הבית וכן גם בעידוד ולי זה מרגיז שאוהדי הפועל שרים בטירוף ואנחנו בשוק מסתכלים ונותנים להם כאילו כלום…

2 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

אין בעיה אחי ברור שהכי חשוב שניצחנו ואני הכי שמח בעולם אבל מבחינתי חשוב מאד לנו כקהל של מכבי ת״א להראות שאנחנו בעלי הבית וכן גם בעידוד ולי זה מרגיז שאוהדי הפועל שרים בטירוף ואנחנו בשוק מסתכלים ונותנים להם כאילו כלום…

קודם כל גם בזה לא צריך להגזים, היו לנו את הרגעים שלנו. מודה שהעידוד לא היה הכי בעולם אבל גם לא היה קטסטרופה או משהו כזה. עדיין משחק בית של הפועל. כשאנחנו אירחנו שמעו אותנו מצוין ואותם פחות.

אוהדי הפועל כמעט תמיד ישירו בטירוף במיוחד אם הם בפיגור, הם מחכים לזה, הם גומרים על עצמם יותר משהם אוהדים את הפועל או אפילו שונאים אותנו. הם לא מעניינים אותי בכלל. אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו.

5 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

כמו בכל קבוצה יש עליות וירידות בעוצמת העידוד. זה לא חדש. הם הגיעו עם טירוף של 20 אלף אוהדים לדרבי ראשון שהם אשכרה יכולים לנצח, מה ציפית שיקרה? ה7000 שלנו נתנו עבודה כשצריך כיאה לדרבי חוץ ודחפו את הקבוצה כשהיה צריך.

תעזרו לי במחאה נגד המוזיקה 

זה יביא עידוד לפני שהמשחק מתחיל בכלל. 

אי אפשר לעודד כמעט בשער 8 עם המוזיקה, אז מניח שב11 יותר קשה. 

צריכים צעדים קטנים שיגרמו לשינוי גדול(ואני כותב בפעם האלף): 

- ללא מוזיקה מרגע עליית השחקנים עד שאחרון השחקנים יורד מהמגרש בסוף המשחק 

- תופים מעל כניסת האוהדים בשער 10 ולא מתחת לעמדת איש גדר 

- פריסה של גוש העידוד ב11 כלפי מעלה 

זה שלושת הדברים הכי חשובים שחייבים לשפר כבר במשחק הקרוב 

ללא זה, לא נראה שיפור. 

הכי חשוב שאתם מאמינים לעצמכם. חירטוטים על עליות וירידות ועל דרבי חוץ. צחוקים. שתתחילו להסתכל בראי באמת ולראות את הבעיות הקשות של הקהל שלנו זה יקדם מאוד את השיח. עד אז נחייה במציאות פיקטיבית ונספר לעצמנו סיפורים. 

האמת היא - שעידוד משפיע מאוד על תוצאת המשחק. ולכן הוא חשוב כי הוא משפיע על התוצאהעל התוצאה. על התוצאה. בואו. זה קודם כל ולפני הכל. ולכן חשוב מאוד שהעידוד יהיה אפקטיבי וישפיע. כמו שאגב אוהדי הפועל עשו בדרבי יפה מאוד. 

צריך להגיד את האמת -

הקהל שלנו היה כבוי.

הארגון אבד עצות.

ה-7000 אוהדים זה עוצמה אחושרמוטה עוצמה שלא באה לידי ביטוי.

בלי סיפורי סבתא. הפכתם להיות יצחקי המנהל מקצועי שלנו האאא חלאס כמה אפשר. יש עובדות בשטח.