Jump to content

רוסיה - אוקראינה

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני4 שעות , טוני said:

https://www.instagram.com/p/Cae8qkCtFhD/

אתה נאחז בנושא אוקראינה ואזרחיה התמימים, כי אתה יודע שהשמאל הפרוגרסיבי הוא הנושא הבעייתי ביותר בכדור הארץ כרגע. חבורה של ילדים מפונקים.

מה שפוטין עושה, ישראל צריכה לעשות כבר אתמול גם בלבנון וגם בסוריה. וכן עם ראייה של כיבוש שטחים נוסף.

אין צודק או לא צודק. אין מוסרי או לא מוסרי. העולם צריך תיקון זריז יש פה יותר מידי בלבולי ביצים והתעסקות בקקה.

מזל שעוד לא חסמו משתמשים כמוני פה בפורום. אם הייתי כותב את זה בטוויטר כבר לא הייתי.

עזוב מלחמת עולם שלישית, אתה יכול לענות לי על השאלה הדחופה ביותר כרגע? 

השאלה היא - איך אנחנו מגדירים גבר ואישה בשנת 2022?

חייב לציין שהיכולת שלך לדחוף את האינסליות שלך אפילו לנושא שהקשר בינו ובינה לא קיים מאוד מרשימה וראויה להערכה.

לפני2 שעות , ravid said:

חייב לציין שהיכולת שלך לדחוף את האינסליות שלך אפילו לנושא שהקשר בינו ובינה לא קיים מאוד מרשימה וראויה להערכה.

נתייק אותך בעצבני כי לא עזרתי להרוויח כמה שקלים בקריפטו?

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

לא להכיר במחוזות הבדלניים כמדינות עצמאיות (2 הרפובליקות שהוקמו שם אחרי 2014) זה משהו שאפשר להבין.

לגביי חומרת פעולות העונשין של האוקראינים נגדם - זו כבר סוגיה אחרת, שרלוונטית כמובן אבל גם אם היא מוגזמת בחומרתה היא עדיין לא שוללת מאוקראינה את הרצון שלא לאבד את 2 המחוזות הללו שיקרעו מהמדינה.

באותה מידה העובדה שנאט״ו מנסה לצמצם טווח לרוסיה נותנת לה כל זכות להגיב בצורה צבאית, גם אם היא מוגזמת בחומרתה. האמריקאים פעלו באותה צורה בקובה.

השורה התחתונה שלי היא שהאמריקאים והאירופאים סיבכו את אוקראינה במשהו שגדול עליה ואחר כך הפקירו אותה, זה מבחינתי הרבה יותר גרוע מהתקיפה הרוסית שהיא טבעית והגיונית לחלוטין בהתאם לאקט של נאט״ו.

מה הקטע שהם מאיימים בנשק גרעיני?

השמדה המונית על חפי פשע? איזה מעפן הפוטין הזה, הרוסים צריכים לצאת עליו, להוריד אותו מהשילטון.

לפני1 שעה , Keano said:

תספרו לי עוד על פגיעה רק במטרות צבאיות

אני לא מאמין למילה מאף דיווח אוקראיני אם לא עבר פאקט-צ'ק מאיזה כלי תקשורת גדול ואמין

29 דקות לפני, ravid said:

אני לא מאמין למילה מאף דיווח אוקראיני אם לא עבר פאקט-צ'ק מאיזה כלי תקשורת גדול ואמין

הפאקט צ'קרס זה הליצנים הכי גדולים ששרדו את הקורונה 

אנשים יכולים לעשות חודשים מחקר על שרון פרייס ולמצוא שבעלה בפייזר והבן שלה לא מחוסן בגיבוי מסמכים מקוריים שדלפו ממשרד הבריאות 

אז הפאקט צ'קר שהוא בכלל בוגר המכללה למנהל ואוננות עצמית בהרצליה יוציא כותרת

Fact check: שרון אלרועי פרייס רווקה בלי ילדים ובכלל לא מקבלת מחזור (אין קשר לחיסון)

והעדר יצטט אותו כאילו זה משה רבנו ויגידו לנו הנה אתם רואים?! כאילו לא צדקנו שנתיים ברצף בכל מה שאמרנו

אבל אתה רוצה להאמין תאמין אני לא אמא שלך

1 hour ago, סטלן בטלן השמן said:

אנשים יכולים לעשות חודשים מחקר על שרון פרייס ולמצוא שבעלה בפייזר והבן שלה לא מחוסן בגיבוי מסמכים מקוריים שדלפו ממשרד הבריאות 

Fact check: שרון אלרועי פרייס רווקה בלי ילדים ובכלל לא מקבלת מחזור (אין קשר לחיסון)

והעדר יצטט אותו כאילו זה משה רבנו ויגידו לנו הנה אתם רואים?! כאילו לא צדקנו שנתיים ברצף בכל מה שאמרנו

אל תהיה incel אחי. מה הקשר שרון פרייס ומחזור :D

לפני2 שעות , ravid said:

בתור האדם הכי נחרץ בפורום מאז ומתמיד, הייתי שוקל להעביר את עצמי בדיקת עובדות אישית קודם.

לפני5 שעות , סטלן בטלן השמן said:

המכללה למנהל זה בראשון אחי. יש גם קמפוס בבני ברק.

אני מבין שאתם מתגעגעים לנושאי מוות לכולן וקורונה למיניהם, אבל נסו לשמור את הדיון הזה ממוקד ולא להרוס אותו. לא חסרים נושאים אחרים בהם אתם יכולים להוציא תסכול מתרבות ה pc או לא להאמין למדע.

לפני9 שעות , ravid said:

אני מבין שאתם מתגעגעים לנושאי מוות לכולן וקורונה למיניהם, אבל נסו לשמור את הדיון הזה ממוקד ולא להרוס אותו. לא חסרים נושאים אחרים בהם אתם יכולים להוציא תסכול מתרבות ה pc או לא להאמין למדע.

תודה על השיעור בגיאוגרפיה לא חשבתי שיש משהו שאפשר ללמוד ממך אבל יש הפתעות

אם שנתיים לא הספיקו לך כדי להבין שכל מה שאומרים לך בחדשות זה מניפולציה אז חבל על האנרגיה והזמן שלי

תמשיך לצטט סיסמאות מהתעמולה הקושמרואית

לא להאמין למדע אולי המשפט הכי מטומטם שנאמר בחדשות

בהשכלה שלי אני מדען ויודע איך עושים מחקר יותר טוב מיונית לוי ושאר החרצופים מערוץ 12 שבמקסימום למדו תאטרון בסמינר הפיגועים 

לפני11 שעות , ravid said:

רביד הידוע בכינויו - רב שגל

רביד הידוע גם במחקריו - רב מדען

מחכה למאמר הראשון שלך בנושא מיניות ומדעי המדינה. רואים שאתה איש שמאל פרוגרסיבי דמגוג נחות.

אתה מגיב לא לעניין ואז דורש שמשתמשים אחרים יגיבו לעניין :clap: לא מפתיע שאתה הפכפך, ככה זה שאתה לא חושב.

לפני4 שעות , סטלן בטלן השמן said:

תודה על השיעור בגיאוגרפיה לא חשבתי שיש משהו שאפשר ללמוד ממך אבל יש הפתעות

אם שנתיים לא הספיקו לך כדי להבין שכל מה שאומרים לך בחדשות זה מניפולציה אז חבל על האנרגיה והזמן שלי

תמשיך לצטט סיסמאות מהתעמולה הקושמרואית

לא להאמין למדע אולי המשפט הכי מטומטם שנאמר בחדשות

בהשכלה שלי אני מדען ויודע איך עושים מחקר יותר טוב מיונית לוי ושאר החרצופים מערוץ 12 שבמקסימום למדו תאטרון בסמינר הפיגועים 

מצטער להתפרץ, אבל עוד לא הכרתי תואר שהופך סטודנט למדען.

אתה מחזיק דוקטורט בתחום יישומי? ביצעת פוסט דוקטורט בתחום יישומי?

1 hour ago, קמחי said:

ההתנצלות לא התקבלה ואני לא מתכוון לשלוח לך קורות חיים ו/או דיקפיק (שנינו יודעים טוב מאוד מה המטרה שלך)

1 hour ago, קמחי said:

היי. אחותי בעיצומו של מאסטר במדעי הצמח, והיא חוקרת ששחררה 2 מחקרים בנושא פזיולוגיה והזנה מינרלית בקנאביס רפואי במכון וולקני.

עכשיו אתה יודע.

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

ההתנצלות לא התקבלה ואני לא מתכוון לשלוח לך קורות חיים ו/או דיקפיק (שנינו יודעים טוב מאוד מה המטרה שלך)

סתם לא מבין את הרצון להשפיל מישהו בזמן שאתה כותב בביטחון תו"כ כל מיני הצהרות מוזרות.

אבל יאללה, דחילעק, כבר הבנת את הכוונה. דיקפיק יכול להיות נחמד בכל אופן.

2 דקות לפני, טוני said:

היי. אחותי בעיצומו של מאסטר במדעי הצמח, והיא חוקרת ששחררה 2 מחקרים בנושא פזיולוגיה והזנה מינרלית בקנאביס רפואי במכון וולקני.

עכשיו אתה יודע.

מברוק. זה לא הופך אותה או אותך למומחית, כמו שגם אני לא(גם עם תעודת מאסטר במדעי החיים בהתמחות של ביולוגיה מולקולרית).

או כמו שהוקינג המניאק קבע, ככל שאתה משכיל יותר אתה מדבר פחות בצורה מובהקת ובטוחה.

אני מקבל שתיקה רועמת מהשמאל הפרוגרסיבי.

1 דקה לפני, קמחי said:

מברוק. זה לא הופך אותה או אותך למומחית, כמו שגם אני לא(גם עם תעודת מאסטר במדעי החיים בהתמחות של ביולוגיה מולקולרית).

או כמו שהוקינג המניאק קבע, ככל שאתה משכיל יותר אתה מדבר פחות בצורה מובהקת ובטוחה.

ֿ

לא טענתי שאני או היא מומחים. אני חושב שהתבלבלת פשוט עם המושג מדען ראשי (שלרוב רק יפקח על מחקרים רבים במעבדה שלו ויהיה עסוק במציאת תרומות בסבבי כנסים מסביב לעולם).

אחותי שחררה מחקרים והיא חוקרת קנאביס בתנאים מבוקרים, המחקרים שלה עוברים ביקורת עמיתים מה שאומר שהיא מדענית חוקרת, אפשר להתווכח בנוגע למושג ״מומחית בתחומה״ אבל לא על כל השאר.

כל שאר הנתונים התבררו כעובדות אמפיריות. כנראה שיש מומחים בכירים ממנה עם ניסיון מעשי ועיוני רב יותר, היא עדיין מומחית קנאביס ביחס אליך ואליי לדוגמה.

ככל שהשם שלך יהיה בכיר יותר כך יהיה לך קל יותר להתקדם בתחום המחקר. המדען הראשי יהיה רשום ביחד עם הדוקטורנטים/מאסטרנטים שלו שהם בעצם עשו את כל העבודה. ברור לכל שלאחר שהיא תצא למסלול מהיר לדוקטורט (תוך שנה מהיום) השם שלה יהיה בכיר יותר. כך או כך היא עדיין מדענית (:

בקשר למשפט השני שציטטתי, מסכים איתך. רביד לא כל-כך  (:

8 דקות לפני, טוני said:

אני מקבל שתיקה רועמת מהשמאל הפרוגרסיבי.

ֿ

לא טענתי שאני או היא מומחים. אני חושב שהתבלבלת פשוט עם המושג מדען ראשי (שלרוב רק יפקח על מחקרים רבים במעבדה שלו ויהיה עסוק במציאת תרומות בסבבי כנסים מסביב לעולם).

אחותי שחררה מחקרים והיא חוקרת קנאביס בתנאים מבוקרים, המחקרים שלה עוברים ביקורת עמיתים מה שאומר שהיא מדענית חוקרת, אפשר להתווכח בנוגע למושג ״מומחית בתחומה״ אבל לא על כל השאר.

כל שאר הנתונים התבררו כעובדות אמפיריות. כנראה שיש מומחים בכירים ממנה עם ניסיון מעשי ועיוני רב יותר, היא עדיין מומחית קנאביס ביחס אליך ואליי לדוגמה.

ככל שהשם שלך יהיה בכיר יותר כך יהיה לך קל יותר להתקדם בתחום המחקר. המדען הראשי יהיה רשום ביחד עם הדוקטורנטים/מאסטרנטים שלו שהם בעצם עשו את כל העבודה. ברור לכל שלאחר שהיא תצא למסלול מהיר לדוקטורט (תוך שנה מהיום) השם שלה יהיה בכיר יותר. כך או כך היא עדיין מדענית (:

בקשר למשפט השני שציטטתי, מסכים איתך. רביד לא כל-כך  (:

לא טענתי שהיא לא מדענית, ולצערי מכיר את כל החלטורה שנוגעת לגבי מחקרים ונקודות זכות על מאמרים ושאר שטויות. כנראה שהיא תותחית רצינית אם היא מובילה בעצמה מחקרים(ברבים ולא רק על הצעת המחקר שהיא הגישה), כי לרוב המאסטרנטים הם סוג של לבורנט "זונה" עבור הצעות מחקר משנים קודמות או של מחקרי המשך שהמעבדה מקיימת עבור ראש המעבדה\חוקרים שותפים. עדיין, כמו שאתה מכיר, ככל שהתארים מצטברים כך תחום הידיעה והמומחיות מצטמצם לכדי ראיה צינורית על תחום מאוד ספציפי. 

בת'כלס, לגבי המושג "מדען" אני חושב שמעטים מאוד המאסטרנטים שראויים להיקרא בתואר הזה, ולפחות בארץ, גם מעטים הדוקטורנטים שראויים להיקרא כך. 

Just now, קמחי said:

לא טענתי שהיא לא מדענית, ולצערי מכיר את כל החלטורה שנוגעת לגבי מחקרים ונקודות זכות על מאמרים ושאר שטויות. כנראה שהיא תותחית רצינית אם היא מובילה בעצמה מחקרים(ברבים ולא רק על הצעת המחקר שהיא הגישה), כי לרוב המאסטרנטים הם סוג של לבורנט "זונה" עבור הצעות מחקר של הצעות מחקר משנים קודמות או של מחקרי המשך שהמעבדה מקיימת עבור ראש המעבדה\חוקרים שותפים. עדיין, כמו שאתה מכיר, ככל שהתארים מצטברים כך תחום הידיעה והמומחיות מצטמצם לכדי ראיה צינורית על תחום מאוד ספציפי. 

בת'כלס, לגבי המושג "מדען" אני חושב שמעטים מאוד המאסטרנטים שראויים להיקרא בתואר הזה, ולפחות בארץ, גם מעטים הדוקטורנטים שראויים להיקרא כך. 

מסכים עם כל מה שכתבת.

10 דקות לפני, The yellow Toms said:

אז אני מבין שאנחנו כבר לא מדברים פה על מלחמת רוסיה-אוקראינה :/

עמוד הבא כבר עוברים לקללות אישיות ואז אפשר לסגור את המלחמה הזאת.

55 דקות לפני, קמחי said:

סתם לא מבין את הרצון להשפיל מישהו בזמן שאתה כותב בביטחון תו"כ כל מיני הצהרות מוזרות.

אבל יאללה, דחילעק, כבר הבנת את הכוונה. דיקפיק יכול להיות נחמד בכל אופן.

כי אין התייחסות לטענות ורק תקיפות אישיות מכיוון אחד ואתה מצפה מהצד השני להיות בוגר?

להשפיל זה גם הגזמה פרעית מה כבר כתבתי

35 דקות לפני, קמחי said:

עוד התייחסות למושג מדען שיכול להיות שקיבלת את הרושם שזה הגיע משום מקום

בשנה ומשהו מאז שיצאו החיסונים (וגם לפני זה) הבעתי כאן עמדה מאוד מסויימת לגביהם

העמדה הנגדית שאלה שענו לי אימצו הייתה מה שהם שמעו בחדשות

אם אתה לא מדען אין לך זכות להחליט מה לעשות עם הגוף שלך

ציטוט לא מדוייק של עמית סגל שנחקק אצלי בזיכרון "פגשתי מתנגד חיסונים שהסביר לי שהחיסון זה רעל בזמן שהוא מעשן ושותה בירה אחרי ארוחה בדומינוס" כאילו סיגריה זה ויתור על הזכות שלך על הגוף שלך

מתקשר מבחינתי לעכשיו כי אלה אותם ערוצי תעמולה שדוחפים לאנשים דעות ותוקפים את מי שלא מיישר קו

יכול להיות שהיה חסר לך הרקע הזה אז אולי עכשיו יותר ברור מאיזה מקום אני בא

38 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

עוד התייחסות למושג מדען שיכול להיות שקיבלת את הרושם שזה הגיע משום מקום

בשנה ומשהו מאז שיצאו החיסונים (וגם לפני זה) הבעתי כאן עמדה מאוד מסויימת לגביהם

העמדה הנגדית שאלה שענו לי אימצו הייתה מה שהם שמעו בחדשות

אם אתה לא מדען אין לך זכות להחליט מה לעשות עם הגוף שלך

ציטוט לא מדוייק של עמית סגל שנחקק אצלי בזיכרון "פגשתי מתנגד חיסונים שהסביר לי שהחיסון זה רעל בזמן שהוא מעשן ושותה בירה אחרי ארוחה בדומינוס" כאילו סיגריה זה ויתור על הזכות שלך על הגוף שלך

מתקשר מבחינתי לעכשיו כי אלה אותם ערוצי תעמולה שדוחפים לאנשים דעות ותוקפים את מי שלא מיישר קו

יכול להיות שהיה חסר לך הרקע הזה אז אולי עכשיו יותר ברור מאיזה מקום אני בא

שמע, אני מקבל מה שאתה אומר. כמעט כל נושא שמגיע לתקשורת ההמונית מושטח לרמת הפופולר סייסנס, דוגמת ספרים של נח הררי.

אני לא רוצה לפתוח כאן עוד נושא קורונה, אבל אני די בטוח שאני מבין את המתח בין אחריות השלטון לשמור על בריאות הציבור לבין חופש הבחירה וחירות הגוף.

אי שם על המתח הזה, והנטייה הטבעית של התקשורת והשלטון הישראלי להפחיד ולכפות דעה בשחור ולבן, הגענו למצב שאין בכלל חופש לדון על הנושא גם בין אנשי המקצוע.

אז עכשיו אני מבין מאיפה אתה בא, ות'כלס אולי היה עדיף שלא הייתי מגיב.

סלמתאק.