Jump to content

הקהל בדרבי

ת"א שלנו

Recommended Posts

הארגון חייב לגדול ולצרף כמה שיותר צעירים עם דם חדש!!! הקהל שלנו התבגר ולצערנו אין מחליפים כמה פעולות שצריך לנקוט במידי:

1. מפגשים שבועיים לצירוף אוהדים להנחיל את תרבות אהבת מכבי ברגע שיוצרים קהילה ככה השייכות גדלה.

2. מערכת הגברה 

3. עוד תופים 

4. דגלים לא רק באזור הגוש לפרוס לכל היציע 

5. הפועל זונה ותל אביב צהובה

מצפה מהנהגת היציע שזה הפאנטיקס לקחת אחריות נכון יש בעיות עם אנשים שלא פותחים את הפה זה בעיה של כולנו צריכים למצוא פתרון 

8 דקות לפני, Meron's said:

כבר היה נושא על העידוד, אז למה לפתוח שוב!! 

''.... ומתלונן כל החיים''  זה בדיוק זה. 

1. אנחנו בעונה הכי קשה בעשור האחרון והמספרים לגמרי מעודדים: סולד אאוט נתניה, מושבה, אשדוד, ק''ש וכדו'. 

2. בכל משחק אנחנו חוטפים גול העונה ועדיין העידוד המשיך מעולה: סכנין, אשדוד(בהפסד), נתניה(בהפסד) וכו' 

3. שיא מנויים בכל הזמנים 

4. בלומפילד שונמך, לא שודרג:

אין אקוסטיקה שתואמת את גודל היציעים לדוגמא העידוד בנתניה ובמושבה רץ בזכות האקוסטיקה 

5. בהתאם לסעיף 4(למרות שכתבתי בנושא הקודם): 

- הגוש חייב לעלות ולהתפרס לגובה היציע ולא הצדדים

- התופים חייבים להיות מעל אחד כניסות היציע, זה העדכון הכי קריטי שחייב לבצע 

- המוזיקה של הפועל יותר זוועתית מהמזרחית/פופ שלנו(לא ברור איך הקהל שלהם זורם עם זה) אבל אצלנו חייב!! חייב!! חייב!! לגרום לזה להיפסק. החימום, עליית שחקנים וכל זה, זה חלק מלהכניס קהל לעידוד להבין מי שר מתי ואיך ולא באמצע משחק. 

- כל עניין העידוד במשחקים מותחים לא עובד כמעט ולא עבד גם בעבר. במשחק מותח רוב הקהל לא נושם(אני ביניהם) אם מכבי היו מובילים 3-0 הייתם רואים הצגה. 

- אנחנו לא הפועל ולא נהיה, אז לא טוב לנו תיקו ולא טוב לנו ''רק'' 1-0. זה מכניס אותנו לסטרס, מכבי כל השנים כמעט היו קבוצה של התקפי לב, אנחנו לא חיפה שבדקה 20 מובילים 3-0

אבל אנחנו גם לא הפועל שרגילים להיות בפיגור חצי עונה. 

להזכירכם, לכל בעלי הזכרון הקצר: 

- 3 שנים שלא הפסדנו משחק בפער, עד ל2-0 ק''ש בסוף עונה שעברה. 

- שנתיים שלא הפסדנו לפני שלקחנו תואר

- עד לעונה הקודמת לא היה אצלנו דבר כזה להיות בפיגור כמעט ובטח שלא עשינו מהפכים מפיגור(בכלל בליגה) 

זה הרבה דברים חדשים שלמרות הכל בסוף הקהל בא. 

אז תנשמו עמוק!!!!! 

אני נהנתי בטירוף אתמול, זה הרגיש שאנחנו צעד אחד לפני הפועל כל המשחק והם רק עוקצים בזכות השיפוט ובסוף הגאולה הגיע בדיוק בזמן. 

נהנתי מהחגיגות, נהנתי מהכל וגם אחרי כמעט 30 שנים ביציעים לא סובל את המסוכיזם שמכבי גורמים לי אבל מחבק אותו באהבה 

-----

עוד משהו להזכירכם הפסדנו העונה לחיפה אחרי 6, 7 שנים. כשאני הייתי בחוץ בדרך לרכבת יותר מחצי  איצטדיון של חיפה היה כבר בחוץ במקום לחגוג עם הקבוצה שלהם ..

בממוצע הארצי אנחנו במצב מעולה פלוס פלוס

אח שלי אתה צודק במה שאמרת אנחנו באים במספרים יפים ומי שאומר שלא הוא גמור.אנחנו יודעים לעודד מדהים כשאנחנו רוצים.גם בעונות חלשות היינו באים במספרים גדוחים

עזוב חיפה,הם קהל בדיחה,אבל אתה לא יכול להגיד שלא ירדנו ברמה פעם היינו,לדעתי,הקהל הכי טוב בארץ.

14 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אח שלי אתה צודק במה שאמרת אנחנו באים במספרים יפים ומי שאומר שלא הוא גמור.אנחנו יודעים לעודד מדהים כשאנחנו רוצים.גם בעונות חלשות היינו באים במספרים גדוחים

עזוב חיפה,הם קהל בדיחה,אבל אתה לא יכול להגיד שלא ירדנו ברמה פעם היינו,לדעתי,הקהל הכי טוב בארץ.

בטח ירדנו ברמה, רק במשחקי הבית. 

כי השיפוץ שעשו לבלומפילד הוא תת רמה. 

כלום לא שודרג. 

1. אין גג ואין צפי לגג(בשנת 2020 לא בונים ללא גג שלא לדבר על ארנות-גג מלא ) שמחזירות את ההשקעה די מהר ד''א. 

2. אין מסעדות/ברים, חנויות מסביב לאיצטדיון כמו שהבטיחו שלא לדבר על אוכל נורמלי 

3. זווית הצפייה נפגעה בשערים 7-8 ההתעקשות על 2 קומות מיותרת לחלוטין בתוספת לכך שהמפלס התחתון הוקטן ב10 שורות בערך

הייתה צריכה(והיה משהו בכיוון) להיות תוכנית להשלמה של מפלס אחד. 

אם לא עושים קומה מ-ע-ל קומה ולאאאא קומה מאחורי קומה אז הייתי מבין שזה שדרוג 

4. אז תקחו את כל החסרונות האלו ותוסיפו לזה הכנה לגג ללא גג כלומר מוטות פלדה מטפטפות(שלא לדבר על מדרגות שמטפטפות וכו') וקיבלתם כמות אוהדים כמו בבלומפילד הקודם. 

כלומר כל מי שקנה מנוי ''חדש'' לבלומפילד ''החדש'' לא מגיע ובצדק - כן צריכה להיות תמורה בעד האגרה 

5. ועדיין נסעו כמות מכובדת לק''ש בגשם, לטדי בכמעט 4 מעלות+גשם ופקקי ענק ועוד ועוד. 

אז זה בתכלס אותם מספרים שמעודדים ומגיעים קבוע כבר מלא שנים רק התווסף להם מתקן גרוע ו7-8 אלף אוהדים חדשים והרבה מהם ב10-11 שיהיה ברור. 

התחלופה תגיע, זה יקח זמן  והגוש המעודד יגדל, הוא כבר יותר גדול מהעונה הראשונה בבלומפילד למי שלא זוכר. 

רק מה שאתה שוכח חביבי זה שמכל הבעיות האקוסטיות גם הפועל סובלים. וזה לא מונע מהם להיות קהל שנותן טון ביציע.

משמע - הסיפור על האקוסטיקה לא מחזיק מים.

ומעבר לזה - הפועל קהל מתוחכם מאוד. אולטראס הפועל של היום ברמה של מה שהיה הפאנטיקס שהוקם. היום הפאנטיקס לא ברמה של מה שהיו בעבר. רק שם הארגון נשאר. מעבר לזה הרמה חלשה מאוד. חסרה בארגון בגרות וניהול נכון. מעבר לזה יש שם הרבה טוב ואכפתיות. אבל לצערי זה לא מספיק. ובקצב הזה רמת הקהל רק תלך ותידרדר.

משהו חשוב בנוסף. 

חייבים להיות אובייקטיבים בקטע האיצטדיון והשדרוג. 

לא יכול להיות שרוצים שנגיע ל20 אלף מנויים על מתקן פחות טוב, הייתי יותר מרוצה(לא שמח) אם היו העונה פחות מנויים מעונה קודמת שבאים ואומרים 'לא תודה' אני לא משלם על שנמוך אחרי 3 שנים בנתניה. אתם לא שווים יותר מאלף₪ למנוי הכי יקר (לא הכי זול) 

אבל המספרים הגבוהים משאירים את ההנהלה שלנו ושל בלומפילד אדישים וחסרי מעוף 

לדוגמא קטנה: למה סגרו את 11 אתמול לבעלי כרטיס לשער 11? 

למה יש תורי ענק בכניסות ל7-8 במשחקים רגילים לחלוטין? יותר מחצי שעה לפעמים? 

אפילו האחראי שם פעם שעברה אמר בייאוש ''כי בנו פה חרא איצטדיון'' 

11 דקות לפני, Meron's said:

משהו חשוב בנוסף. 

לא יכול להיות שרוצים שנגיע ל20 אלף מנויים על מתקן פחות טוב, הייתי יותר מרוצה(לא שמח) אם היו העונה פחות מנויים מעונה קודמת שבאים ואומרים 'לא תודה' אני לא משלם על שנמוך אחרי 3 שנים בנתניה. אתם לא שווים יותר מאלף₪ למנוי הכי יקר (לא הכי זול) 

שמע מבלי לבטל את הטענות שלך - הפועל, באותו אצטדיון בדיוק מצליחים לייצר עידוד אפקטיבי. אז בוא..זה כנראה כנראה אפשרי

הבעיה הראשונה היא חוסר היכולת להסתכל במראה ולהודות שאנחנו קהל ממש חלש

גוש קטנטן

עידוד לא אחיד

עידוד לפרקים

מוות קליני לפרקים

בחירת שירים נוראית

חוסר הצטרפות של שערים תומכים (8 ו-13)

אנשים באים ליציע בשלל צבעים (מה הבעיה לבוא רק בצהוב?)

לפני1 שעה , Meron's said:

משהו חשוב בנוסף. 

שוב אחי, לגבי הדברים האלו אני מסכים איתך,תמיד משחק חוץ הוא יותר כיף מבית מבחינת עידוד,אבל לצורך העניין אתמול היית בדרבי חוץ,אני שוב אומר שבשנים קודמות,אתה היית מכתיב את הטון מבחינת עידוד בדרבי חוץ,אתמול זה היה נורא.

אנשים באו אתמול ל11 ולא עמדו דקה

ישבו ומקרה הטוב הורידו את העיניים מהפלפון לראות מה קורה במגרש

בחייאת למה אתם קונים כרטיס ל11

מה שיותר מעצבן זה שיש את התופעה הזאת במשחקי בית, אנשים שעושים מנוי ל11 ובאים לשבת במגרש 

למה? לכו לשער 7 

בעקבות האבוקות המשטרה אוסרת על אוהדי הפועל להכניס ציוד עידוד עד סוף העונה. תודה לפנאטיקס שנמנעו מזה (הטקס הזה של מלא אבוקות כל דרבי הפך לצפוי ומשעמם, בהתחלה זה היה נחמד, אבל מיצה את עצמו).

אני ישבתי אתמול ב13 ופשוט ניסיתי בכל הכוח לגרום לאנשים לעודד, אנשים הופכים עולמות להשיג כרטיס לדרבי אבל בפועל סתם באים לראות משחק בלי להוציא מילה.

הרוב פה רשמו את הבעיות שהארגון חייב לשפר וגם חלק מהדברים לשמר.

אבל הכי חשוב להיות יותר קשובים למצב ולא להיות "ראש בקיר".

תאשימו את מכבי 

ברגע שמכבי נותנת לאנשים כרטיסים תמורת פרוטקשיין (כרטיסים לדרבי לפורבר+ניקוד כפול)

אל תתפלאו שמי שיושב לידכם במשחקי מפתח זה צפונבוניים עם טילון (אני מניח שחלק גדול מהמתבכיינים פה קנו כרטיס בפרוטקשיין ומתבכיינים על הפרוטקציה של עצמם, יא מגוחכים)

מאז ומעולם, כדורגל רגשי מגיע מהשכבות החלשות ואילו אלה צעדים שמתאימים לרולקסים מהכדורסל 

כל פעם שכתבתי בנושא יצאו עליי, ניקוד כפול לפורבר זה בושה וחרפה, כרטיסים לצפונבונים תמורת פרוטקשיין 

מה שהכי עצוב שאת מכבי העידוד ממש לא מעניין ,העיקר שהכניסו עוד חצי מליון שקל מהפורבר, שזה חצי אחוז מהתקציב שלנו, שיחסכו במקומות אחרים, לא על הגב של העשירונים החלשים

Against Modern Football

לא יודע איך זה שאנשים שלא מגיעים בצהוב קשור לעידוד אבל סבבה.

המחיר ל 11 הוא זול וגם יש אנשים שאוהבים את הפוזה של להיות ביציע עידוד.

באופן אישי אני שנה הבאה אנסה לעבור ל13 או 8 תחתון עם עוד 2 כי כבר מיצינו את הקטע של לעודד 90 דקות

אנחנו מעודדים בערך משהו כמו בין 60 ל 70 דקות

ועדיף שהמקומות האלה יגיעו אולי לאנשים שיכולים לתת 90 דקות

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

שמע מבלי לבטל את הטענות שלך - הפועל, באותו אצטדיון בדיוק מצליחים לייצר עידוד אפקטיבי. אז בוא..זה כנראה כנראה אפשרי

שטויות 

בגלל הקורונה הייתי בבית נגד ק''ש 

העידוד היה נשמע מעולה מאוד(כמה רמות מעל חיפה זה בטוח) למרות שלא הובלנו עד הגול של ג'ורג'ה. 

לא נשמע לי שונה משום משחק אחר של הפועל שיצא לי לראות קצת. 

שוב, במשחקים מותחים הקהל יותר שקט, ככה זה היה כל השנים, גם עם השחקן ה-12. 

העידוד במשחקים גדולים נהיה גדול כשאתה מוביל 3-0 אולי. 

הפועל חיים על משחקים כאלו, על ההתמסכנות ורגילים כבר לעודד גם בפיגור 2-0 

אבל קח למשל את המשחק שלהם בסכנין, הביאו כמות אוהדים מביכה לעומת מה שאנחנו הבאנו. 

לא הכל אצלם ורוד(אדום) הם בוכים כמו גדולים ושותקים כמו גדולים כשצריך

6 דקות לפני, tomer958 said:

באופן אישי אני שנה הבאה אנסה לעבור ל13 או 8 תחתון עם עוד 2 כי כבר מיצינו את הקטע של לעודד 90 דקות

קשור ישירות לתפקיד המינימלי של כל אוהד, והוא:

1. להגיע בצבעי הקבוצה

2. לעודד את הקבוצה

3. לא להזיק לקבוצה

כל השאר בונוס

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

וגם מה שאמרתי שחייבים לתקן 

שהגוש יתפרס למעלה(עד שורה אחרונה) 

הגרעין של הפנאטיקס לא גדול למרות שאני עדיין טוען שהגוש שרוצה לעודד העונה הוא מספיק גדול. 

צריך פשוט ליצור איזשהו חיבור טוב. 

אי אפשר בשער 10 לשמוע את מי שלמטה אם אתה ב10-20 שורות העליונות, גם אם כל 10-11 למטה שרים ביחד לא יעזור כמה חזק הם ישירו. 

תראו אפילו בטדי 

משחק אחרון נגד הפועל ירושלים כולם ישבו למעלה, ירדתי עם יגאל(קרישי) למטה ושמעו תענוג מבלי קשר לרבע גג שיש שם. 

צריך לבצע שינויים קטנים שיעשו הבדל גדול. 

מילה טובה לארגון שהיה מאופק ולא זרק אבוקות למרות הקטע המסריח של המשטרה 

אני בטוח שבמשחקים הבאים כן יאשרו לנו תפאורה

וכל אלה שמשווים אותנו להפועל מבחינת עידוד .. אתם זוכרים שהם מביאים מקסימום 10אלף למשחק בית ? 

9 דקות לפני, Liran Antebi said:

מילה טובה לארגון שהיה מאופק ולא זרק אבוקות למרות הקטע המסריח של המשטרה 

אני בטוח שבמשחקים הבאים כן יאשרו לנו תפאורה

וכל אלה שמשווים אותנו להפועל מבחינת עידוד .. אתם זוכרים שהם מביאים מקסימום 10אלף למשחק בית ? 

באמת שמגיע להם כל הכבוד על הבגרות אתמול. אני הייתי בטוחה שיזרקו אבוקות, ושמחתי שלא מתוך תקווה שזאת דרך יציאה "מהמלחמה" הבלתי נגמרת מול המשטרה.

כי אנחנו כבר תקופה בלופ רציני. הם לא מאשרים, זורקים אבוקות בתגובה וחוזר חלילה.

אולי אחרי שהם ראו את הפועל זורקים ואותנו לא, הם יאשרו לנו בפעם הבאה. התגעגעתי מאוד לפריסה מושקעת, מעניין מתי זה יקרה. 

34 דקות לפני, tomer958 said:

לא שאני חלילה בא להתערב לך בחיים, אבל זאת בדיוק הדוגמא למה העידוד נחלש. אוהדים שהיו חלק מהגוש בעבר מרגישים שלעודד זה כבר פחות מגניב והם מיצו את זה (שוב, אל תקח את זה אליך אישית). 

זה גורם לגוש להיות יותר קטן ולעידוד להיות פחות טוב. התופעה הזאת קיימת רק פה וחבל. 

על הנוער אי אפשר לסמוך שיחליפו את אותם ותיקים כי היום הם עסוקים בעיקר בפוזות ובטלפון. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא שאני חלילה בא להתערב לך בחיים, אבל זאת בדיוק הדוגמא למה העידוד נחלש. אוהדים שהיו חלק מהגוש בעבר מרגישים שלעודד זה כבר פחות מגניב והם מיצו את זה (שוב, אל תקח את זה אליך אישית). 

זה גורם לגוש להיות יותר קטן ולעידוד להיות פחות טוב. התופעה הזאת קיימת רק פה וחבל. 

על הנוער אי אפשר לסמוך שיחליפו את אותם ותיקים כי היום הם עסוקים בעיקר בפוזות ובטלפון. 

אני אגיד לך עלי ועל החברים שלי

לא היינו חלק מהגוש אבל תמיד עודדנו איפה שישבנו 

אבל אתה יודע החיים גורמים לכך שיש לך עוד אילוצים בחיים.

לא יוצא לך להגיע לכל המשחקים וגם האנרגיות שהיו בעבר ירדו(אנרגיות לעודד בלי קשר לאהבה למכבי)

הנוער שאמור להחליף אותנו בחלקו זה אותו חלק בקהל ששר את שיר האונס ואת באלי לזרוק….

בזמנו השחקן משך אליו המון צעירים אבל נראה שלפאנטיקס יש גישה שונה כלפי זה

Just now, tomer958 said:

אני אגיד לך עלי ועל החברים שלי

לא היינו חלק מהגוש אבל תמיד עודדנו איפה שישבנו 

אבל אתה יודע החיים גורמים לכך שיש לך עוד אילוצים בחיים.

לא יוצא לך להגיע לכל המשחקים וגם האנרגיות שהיו בעבר ירדו(אנרגיות לעודד בלי קשר לאהבה למכבי)

הנוער שאמור להחליף אותנו בחלקו זה אותו חלק בקהל ששר את שיר האונס ואת באלי לזרוק….

בזמנו השחקן משך אליו המון צעירים אבל נראה שלפאנטיקס יש גישה שונה כלפי זה

שוב לא התעסקתי אישית בסיפור שלך, זאת החלטה שלך וזה לא ענייני. סתם נתתי את זה כדוגמא למה שקורה ביציע. 

כמו שאמרתי, הנוער שאמור להמשיך אותנו הוא זה שעסוק בפוזה. הם לא ישירו את השירים הרגילים, אבל ששרים שירים ״מגניבים״ כאלה הם ישר יצטרפו. לא יודע אם הפנאטיקס יצליחו לחנך אותם אחרת. זו כבר בעיה של כל המדינה.

אחלה מרון 

אם השאיפה הכללית של כל אחד תהיה שנשתפר בתור קהל וננטרל את כל האנטיים לארגון, לותיקים, לצעירים, לשירים, למכבי פוראבר או לכל החארטות המשתנות שממלאות כל אוהד שני באנטי וציניות ובהלקאה עצמית הלא נגמרת הזאת אז באמת יהיה טוב יותר מילה שלי

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שוב לא התעסקתי אישית בסיפור שלך, זאת החלטה שלך וזה לא ענייני. סתם נתתי את זה כדוגמא למה שקורה ביציע. 

כמו שאמרתי, הנוער שאמור להמשיך אותנו הוא זה שעסוק בפוזה. הם לא ישירו את השירים הרגילים, אבל ששרים שירים ״מגניבים״ כאלה הם ישר יצטרפו. לא יודע אם הפנאטיקס יצליחו לחנך אותם אחרת. זו כבר בעיה של כל המדינה.

הבנתי אח הבאתי את הדוגמה שלי כי כמוני יש עוד הרבה.

בתכלס אני ואתה חושבים בקטע של הנוער אותו דבר.

17 דקות לפני, gilad-b said:

אחלה מרון 

אם השאיפה הכללית של כל אחד תהיה שנשתפר בתור קהל וננטרל את כל האנטיים לארגון, לותיקים, לצעירים, לשירים, למכבי פוראבר או לכל החארטות המשתנות שממלאות כל אוהד שני באנטי וציניות ובהלקאה עצמית הלא נגמרת הזאת אז באמת יהיה טוב יותר מילה שלי

נכון אבל מה שאתה מתאר זה אוטופיה. לא יקרה. לא כי זה לא רעיון טוב אלא כי אין לזה באמת פרקטיקה. הפרקטיקה הכי פשוטה היא שקבוצה שמתיימרת להנהיג ולהוביל תעשה את השינוי לציבור רחב יותר. זה קורה בהרבה מקומות שקבוצה מובילה קבוצה רחבה יותר של אנשים. למשל - ועד עובדים, ועד בית, חברי כנסת, חברי עירייה ועוד ועוד. וכמובן שרוב התפקידים שציינתי מבוססים על התנדבות וזה בדיוק כמו שקורה עם הפאנטיקס או כל ארגון אחר. צריך וכדאי להגיד שדברים לא עובדים כמו שצריך. גם אם אתה פונה לוועד, לחברי הכנסת או לוועד העובדים. זה לא משנה ובטח לא פותר את כלל הדיירים או האזרחים מלהתנהל כמו שצריך. אבל יחד עם זאת - היכולת של ארגונים מסודרים להשפיע, לשנות ולקבוע את סדר היום והמדיניות היא פי אלף גבוהה יוצר מאשר לבוא לקבוצות לא מאורגנות בלי שפה משותפת כמו הקהל הרחב. לכן לצד המקום שבו אנחנו רוצים שכולנו נהיה אחראיים למצב, יש פה כתובת של אנשים שבחרו להוביל ולהנהיג את היציע - והם כתובת גם עכשיו כשהיציע נראה חרא. והארגון מתפקד בצורה לקויה. זה בסדר. זה נאמר מדאגה ואכפתיות. צריך להגיד את זה במקום לשחק אותה שהכל בסדר. אנחנו חלשים. מהקהל הרחב ועד לפאנטיקס. עובדתית.