Jump to content

הקהל בדרבי

ת"א שלנו

Recommended Posts

פעם הארגון היה נותן תצוגות

היום? הארגון הכי חלש ב2 הליגות הראשונות.

0 צבע ביציע, אין דגלים אין באנרים.. מי צריך בכלל פריסה כוסעמק? תביאו רצועות תביאו דגלים יש יותר יפה מזה?

0 אינטליגנציה.

הם לא מצליחים לסחוף אפילו את שער 11.. לא מדבר על הקהל הרחב אפילו.

ילדי טיקטוק שמכונסים בעצמם ולא מבינים את הדינמיקה.

חבל

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נו כפרה עלייך. אל תייאש אותי. אתה כולך לב ונשמה ואכפת לך מהמצב אבל אתה לא יכול לפתור את הבעיה הקשה והעמוקה שאנחנו נמצאים בה בלבקש שכל אוהד יפתח את הפה ויהיה בסדר. רוב העניין אם לא כולו יושב אצל ההנהגה. ההנהגה - היא הפאנטיקס כרגע. הם צריכים להיות גורם משמעותי במצב שהגענו אליו ולא נכון להפנות את מה שקורה לגורמי חוץ כמו הנהלה, משטרה או אידאולוגיה. יש פה בחירת פעולות לא טובה, לא בשלה ולא מחוברת מספיק ליציע. זה צריך להאמר.

אתה יודע נגיד ואני זורם איתך עם הבחירת פעולות הלא טובה ולא מחוברת ליציע, עדיין לדעתי יש משקל גדול להרבה גורמים אחרים ש-א': הביאו אותנו למצב הזה. ב': לא בדיוק עוזרים לנסות לשפר את המצב הנתון כרגע. 

אני כמובן אגיד משהו אחד עיקרי, זה נחמד שאנחנו דנים על זה פה בפורום בסבבה שלנו. בסוף זה נשאר מה שזה - דיון בפורום, כמו שיחת ערב של חברים במפגש פרטי. אני בספק אם קמצוץ ממה שאנחנו רושמים פה מגיע לכל הגורמים המעורבים (הארגון, ההנהלה, ושאר הקהל הרחב שלנו. כשברור ששני הראשונים הם הקריטיים ביותר). 

3 דקות לפני, yuval said:

פעם הארגון היה נותן תצוגות

היום? הארגון הכי חלש ב2 הליגות הראשונות.

0 צבע ביציע, אין דגלים אין באנרים.. מי צריך בכלל פריסה כוסעמק? תביאו רצועות תביאו דגלים יש יותר יפה מזה?

0 אינטליגנציה.

הם לא מצליחים לסחוף אפילו את שער 11.. לא מדבר על הקהל הרחב אפילו.

ילדי טיקטוק שמכונסים בעצמם ולא מבינים את הדינמיקה.

חבל

זה כבר סתם ללכלך איפה שאין. דגלים יש תמיד והיו כמה גם אתמול. גם באנרים מביאים.

הכינו פריסה גדולה שקיבלה את כל האישורים ובשניה האחרונה ביטלו להם הכל אז מה אתה רוצה בדיוק לא הבנתי? הם אמורים להכין גם תוכניות גיבוי? כל משחק 5 תפאורות שונות לפי החליל של המשטרה העיקר שתראה צבע ביציע? חח 

הם גוש קטן מדי שקשה לו עם יציע שגדל פי 3 בערך. יש דברים לעשות ויש מקום להשתפר אבל אתה החטאת לגמרי את המטרה. 

Just now, Krishi said:

אתה יודע נגיד ואני זורם איתך עם הבחירת פעולות הלא טובה ולא מחוברת ליציע, עדיין לדעתי יש משקל גדול להרבה גורמים אחרים ש-א': הביאו אותנו למצב הזה. ב': לא בדיוק עוזרים לנסות לשפר את המצב הנתון כרגע. 

אני כמובן אגיד משהו אחד עיקרי, זה נחמד שאנחנו דנים על זה פה בפורום בסבבה שלנו. בסוף זה נשאר מה שזה - דיון בפורום, כמו שיחת ערב של חברים במפגש פרטי. אני בספק אם קמצוץ ממה שאנחנו רושמים פה מגיע לכל הגורמים המעורבים (הארגון, ההנהלה, ושאר הקהל הרחב שלנו. כשברור ששני הראשונים הם הקריטיים ביותר). 

אתה יודע שעמותת אחים לסמל הוקמה דרך הפורום? ותראה 10 שנים אחרי לאן זה הגיע. אל תמעיט בערכו של הפורום הזה. ובוודאי שזה מגיע ויגיע לכולם.

14 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אני מהתומכים הגדולים של הארגון אבל לצערי נראה שבסדרי עדיפויות של הפאנטיקס המכות בחוץ לפני/אחרי משחקים חשוב יותר מהעידוד והצבע ביציע וזה כל ההבדל מהשחקן ה12 או מהפנאטיקס בתחילת דרכו. 

כפרה עליך מה הקשר בין מה שקורה מחוץ לאיצטדיון לבין מה שקורה באיצטדיון?

היו אתמול תופים כמו שצריך היו 5 דגלים,תפאורה לא הייתה כי כמו שכולנו קראנו באינטרנט המשטרה לא אישרה,

מה הם יכולים לעשות יותר מזה אם שאר הקהל שלנו פשוט מסריח ולא מעודד?

Just now, ת"א שלנו said:

אתה יודע שעמותת אחים לסמל הוקמה דרך הפורום? ותראה 10 שנים אחרי לאן זה הגיע. אל תמעיט בערכו של הפורום הזה. ובוודאי שזה מגיע ויגיע לכולם.

כן אבל אנחנו מדברים על זה כבר כמה עונות זה לא הרי איזה משהו חדש שצץ רק עכשיו. 

אז יאללה אם זה מגיע ויגיע בוא נראה אם יהיה שינוי. 

Just now, Krishi said:

כן אבל אנחנו מדברים על זה כבר כמה עונות זה לא הרי איזה משהו חדש שצץ רק עכשיו. 

אז יאללה אם זה מגיע ויגיע בוא נראה אם יהיה שינוי. 

בין אם זה מגיע או יגיע לבין אם זה שיהיה שינוי יש פער ענק. זה כבר שאלה אחרת אם יהיה שינוי. כדי שיהיה שינוי צריך להכיר בבעיה. ואפילו פה יש כאלה שלא מבינים שיש בעיה בארגון אז איך הארגון יבין את זה? לא פשוט

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

בין אם זה מגיע או יגיע לבין אם זה שיהיה שינוי יש פער ענק. זה כבר שאלה אחרת אם יהיה שינוי. כדי שיהיה שינוי צריך להכיר בבעיה. ואפילו פה יש כאלה שלא מבינים שיש בעיה בארגון אז איך הארגון יבין את זה? לא פשוט

אני בטוח שלא מדובר באנשים טפשים וגם הם רואים שיש בעיה עם העידוד מסביב. 

מעלה כאן ספקולציה שהנהלת מכבי לא רוצה תפאורה בשביל שהמצלמות שהן שמו יוכלו להמשיך לצלם.  ובגלל זה לנו און תפאורה ולהפועל יש.   הקטע עם המצלמות האלו מגעיל. 

18 דקות לפני, Krishi said:

זה כבר סתם ללכלך איפה שאין. דגלים יש תמיד והיו כמה גם אתמול. גם באנרים מביאים.

הכינו פריסה גדולה שקיבלה את כל האישורים ובשניה האחרונה ביטלו להם הכל אז מה אתה רוצה בדיוק לא הבנתי? הם אמורים להכין גם תוכניות גיבוי? כל משחק 5 תפאורות שונות לפי החליל של המשטרה העיקר שתראה צבע ביציע? חח 

הם גוש קטן מדי שקשה לו עם יציע שגדל פי 3 בערך. יש דברים לעשות ויש מקום להשתפר אבל אתה החטאת לגמרי את המטרה. 

לפוצץ את היציע בדגלים באנרים ורצועות צריך להיות בכל משחק. בלי שום קשר לתוכנית גיבוי.

היציע פשוט לא צבעוני.. הוא אפור בטירוף.

גם הבחירת שירים דובר פה רבות אבל הבחירה מזעזעת.. שרים מאוד מהר לא מבינים כלום. כל גוש בשער 11 בקצב אחר.

על הפנים קיצור

דגל ובאנרים על כל 11 

לא רק באצמע 

למי שמפריע שהדגלים שילך ליציע אחר פשוט ויבין ש11 זה יציע עידוד

ולא יבוא לשבת ב11 רק כדי לעשות סלפי ישבתי ב11 

או כי המנוי זול 

כל היציע צריך להיות דגלים , 

פריסה יותר גדולה של האנשי גדר או הגברה על הבמה ששכל היציע ידע מה שרים !

4 דקות לפני, yuval said:

לפוצץ את היציע בדגלים באנרים ורצועות צריך להיות בכל משחק. בלי שום קשר לתוכנית גיבוי.

היציע פשוט לא צבעוני.. הוא אפור בטירוף.

גם הבחירת שירים דובר פה רבות אבל הבחירה מזעזעת.. שרים מאוד מהר לא מבינים כלום. כל גוש בשער 11 בקצב אחר.

על הפנים קיצור

אבל מסבירים לך שהייתה תפאורה, שהחלק המרכזי שלה היה הדגל פריסה, ולא אישרו אותו. 

דגלים כן היו, באנרים גם היו (לפחות זה של הפנאטיקס). לא אישרו לך חלק אינטגרלי מהתפאורה. במשחקים אחרים שמכינים תפאורה של דגלונים או סרטים או בלונים או דגלונים אתה תראה את זה יותר ביציע. אבל פה עמלו והכינו דגל פריסה ענק שקיבל את כל האישורים ואז ברגע האחרון ביטלו אותם. 

הארגון שר מאוד מהר? אתה בטוח שאתה נמצא במשחקים של מכבי? אם כבר הארגון מנסה להאט כמה שיותר את שאר הקהל שכל הזמן רץ קדימה.  

2 דקות לפני, Krishi said:

הארגון שר מאוד מהר? אתה בטוח שאתה נמצא במשחקים של מכבי? אם כבר הארגון מנסה להאט כמה שיותר את שאר הקהל שכל הזמן רץ קדימה.  

עוד יותר מחזק את הטענה שלי שהארגון פשוט בחוסר שליטה מוחלט על מה שנעשה.

וכן אני בטוח שאני מגיע למשחקים של מכבי.

דווקא לגבי דגלים אז כן התחילו להביא וזה בהחלט מוסיף

לגבי הגוש עידוד וכל זה אני חושב שהמון מהטירוף של אנשים מגיע גם מלראות טירוף של האנשי גדר.

לא במטרה לזלזל במישהו מהם כי בכל זאת הם עושים משהו שהרבה לא היו מוכנים לעשות .

יש רק אחד מהם שאני רואה שבאמת מצליח להטריף את הקהל 

4 דקות לפני, yuval said:

עוד יותר מחזק את הטענה שלי שהארגון פשוט בחוסר שליטה מוחלט על מה שנעשה.

וכן אני בטוח שאני מגיע למשחקים של מכבי.

מה זה בחוסר שליטה?

זאת תופעה שקיימת בכל אצטדיון בארץ כמעט. זה לא משהו ייחודי רק לנו. 

30 דקות לפני, ultras boys said:

לדעתי יצאתם מפורפורציה הביזיון אתמול נטו בגלל עודף תיירים בשער 

העידוד שלנו לא כזה חלש והגוש שלנו בטח לא קטן משמעותי 

דיי נו אחי יש לנו את העידוד אחד החלשים שיש.. והגוש צריך לגדול אחושרמוטה משהו פה צריך להתעורר ודחוף !

הפתרון המיידי צריך להיות הקמת גושים נוספים ב11. 

אני מודה שאני כבר כמה שנים לא ביציע באופן קבוע, אבל בשנים עברו מי שלא היה שר ב11 היה מתבייש, היום זה נורמה. 

ולגבי בחירת שירים, אפשר להתווכח על זה אבל רק מזכיר שסתכלו לי בעיניים נכנס ליציע הוא בקושי תפס.. ואם נלך יותר אחורה, בתחילת שנות ה2000 היו שרים 'אני מודה' בין 10-15 פעמים במשחק והיה יופי.

יש פה כמה טענות לא נכונות על הארגון.

קודם כל לגבי דגלים, היו אתמול הרבה דגלים, לדעתי יותר ממה שהפועל הביאו (דגלונים לא נחשב). 

זה לא פייר לבוא בתלונות על התפאורה בזמן שכולנו רצינו דגל פריסה, הפנאטיקס הכינו דגל פריסה והשיגו את האישורים עד שהמשטרה החליטה לתת להם ברקס. איך הפנאטיקס אשמים פה? 

יש הרבה תלונות על שירים ״מרדימים״, אבל שירים כמו הכל בשביל מכבי או את הגרון קורע לא היו כאלה פעם? לפני כמה שנים היה משחק בנתניה נגד ב״ש שהאצטדיון רעד כששרנו התאהבתי בך מזמן לפני המשחק וגם זה היה נחשב שיר מרדים. 

אי אפשר לשיר את אותם שירים כל הזמן. יש לנו שירים עם פוטנציאל שאנשים סתם פשוט מתעצלים לשיר. 

ראיתי אומרים שהארגון מרוחק מהקהל הרחב, אבל דווקא לאחרונה יש ניסיון להתקרב לדעתי.

כבר לא רואים שכל הגוש מגיע בשחור כמו פעם, יש יותר מכירות של מרצ'נדייז, התרמות, יוזמים הגעות לאימונים ולצעדות, יותר שיתוף עם הקהל, שיתופי פעולה עם אחים לסמל ואפילו הגיעו מספר פעמים למשחקי כדורעף. 

אז הכי קל להתלונן על הארגון כי ״זה התפקיד שלהם״, אבל יש פה בעיה יותר רחבה מארגון האוהדים גם אם הוא לא מושלם. 

9 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

דיי נו אחי יש לנו את העידוד אחד החלשים שיש.. והגוש צריך לגדול אחושרמוטה משהו פה צריך להתעורר ודחוף !

זה גם קצת מוגזם. בסמי עופר ראינו מה אוהדי חיפה שווים ועל ב״ש אין מה לדבר. 

המצב לא טוב מבחינת עידוד, אבל עדיין יש פוטנציאל. צריך לעבוד על לשפר את זה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מדבר על משחקי בית אח 

פוטנציאל יש . עדיין לא מומש

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים אוהבים להגזים ולהגיד שאנחנו הכי חלשים בארץ,אבל יש הדרדרות גדולה,אני לא מעט שנים ביציע,אני לא זוכר דרבים שהפועל היו יותר דומיננטים מאיתנו ביציע כמו בשנים האחרונות.

6 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אנשים אוהבים להגזים ולהגיד שאנחנו הכי חלשים בארץ,אבל יש הדרדרות גדולה,אני לא מעט שנים ביציע,אני לא זוכר דרבים שהפועל היו יותר דומיננטים מאיתנו ביציע כמו בשנים האחרונות.

אין ספק יש הדרדרות שהתחילה לדעתי מאז הקורונה. כאילו אנשים שכחו איך לעודד. 

צריך לטפל בזה, אבל גם לא צריך להגזים יותר מדי. 

כבר היה נושא על העידוד, אז למה לפתוח שוב!! 

''.... ומתלונן כל החיים''  זה בדיוק זה. 

1. אנחנו בעונה הכי קשה בעשור האחרון והמספרים לגמרי מעודדים: סולד אאוט נתניה, מושבה, אשדוד, ק''ש וכדו'. 

2. בכל משחק אנחנו חוטפים גול העונה ועדיין העידוד המשיך מעולה: סכנין, אשדוד(בהפסד), נתניה(בהפסד) וכו' 

3. שיא מנויים בכל הזמנים 

4. בלומפילד שונמך, לא שודרג:

אין אקוסטיקה שתואמת את גודל היציעים לדוגמא העידוד בנתניה ובמושבה רץ בזכות האקוסטיקה 

5. בהתאם לסעיף 4(למרות שכתבתי בנושא הקודם): 

- הגוש חייב לעלות ולהתפרס לגובה היציע ולא הצדדים

- התופים חייבים להיות מעל אחד כניסות היציע, זה העדכון הכי קריטי שחייב לבצע 

- המוזיקה של הפועל יותר זוועתית מהמזרחית/פופ שלנו(לא ברור איך הקהל שלהם זורם עם זה) אבל אצלנו חייב!! חייב!! חייב!! לגרום לזה להיפסק. החימום, עליית שחקנים וכל זה, זה חלק מלהכניס קהל לעידוד להבין מי שר מתי ואיך ולא באמצע משחק. 

- כל עניין העידוד במשחקים מותחים לא עובד כמעט ולא עבד גם בעבר. במשחק מותח רוב הקהל לא נושם(אני ביניהם) אם מכבי היו מובילים 3-0 הייתם רואים הצגה. 

- אנחנו לא הפועל ולא נהיה, אז לא טוב לנו תיקו ולא טוב לנו ''רק'' 1-0. זה מכניס אותנו לסטרס, מכבי כל השנים כמעט היו קבוצה של התקפי לב, אנחנו לא חיפה שבדקה 20 מובילים 3-0

אבל אנחנו גם לא הפועל שרגילים להיות בפיגור חצי עונה. 

להזכירכם, לכל בעלי הזכרון הקצר: 

- 3 שנים שלא הפסדנו משחק בפער, עד ל2-0 ק''ש בסוף עונה שעברה. 

- שנתיים שלא הפסדנו לפני שלקחנו תואר

- עד לעונה הקודמת לא היה אצלנו דבר כזה להיות בפיגור כמעט ובטח שלא עשינו מהפכים מפיגור(בכלל בליגה) 

זה הרבה דברים חדשים שלמרות הכל בסוף הקהל בא. 

אז תנשמו עמוק!!!!! 

אני נהנתי בטירוף אתמול, זה הרגיש שאנחנו צעד אחד לפני הפועל כל המשחק והם רק עוקצים בזכות השיפוט ובסוף הגאולה הגיע בדיוק בזמן. 

נהנתי מהחגיגות, נהנתי מהכל וגם אחרי כמעט 30 שנים ביציעים לא סובל את המסוכיזם שמכבי גורמים לי אבל מחבק אותו באהבה 

-----

עוד משהו להזכירכם הפסדנו העונה לחיפה אחרי 6, 7 שנים. כשאני הייתי בחוץ בדרך לרכבת יותר מחצי  איצטדיון של חיפה היה כבר בחוץ במקום לחגוג עם הקבוצה שלהם ..

בממוצע הארצי אנחנו במצב מעולה פלוס פלוס