Jump to content

הקהל בדרבי

ת"א שלנו

Recommended Posts

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

בחייאת ראבק אל תעוות את מה שכתבתי. אתה מוריד מהאחריות של הארגון והם הכתובת הראשונה לשינוי המצב. 

אני לא מוריד, אבל גם לא מעלה את זה בצורה חסרת הגיון ותלושה מהמציאות. 

שורה תחתונה הקהל צריך לפתוח את הפה ולשיר. ואז לא משנה איזה ארגון או גוש יש לך ומה בחירת השירים שלו. 

Just now, Krishi said:

אני לא מוריד, אבל גם לא מעלה את זה בצורה חסרת הגיון ותלושה מהמציאות. 

שורה תחתונה הקהל צריך לפתוח את הפה ולשיר. ואז לא משנה איזה ארגון או גוש יש לך ומה בחירת השירים שלו. 

טוב אז הקהל יפתח את הפה. וזה מה שיעזור לנו.

אחלה פרקטיקה. איזה אח. כל כך פשוט

איך לא חשבו על זה קודם?

Just now, ת"א שלנו said:

טוב אז הקהל יפתח את הפה. וזה מה שיעזור לנו.

אחלה פרקטיקה. איזה אח. כל כך פשוט

איך לא חשבו על זה קודם?

רגע, אתה טוען שאם הקהל יפתח את הפה זה לא יעזור לנו? 

Just now, Krishi said:

רגע, אתה טוען שאם הקהל יפתח את הפה זה לא יעזור לנו? 

אני טוען שעלית פה על הבעיה ועל הפתרון

יותר מזה - אני טוען שאם נחמיאס ישחק טוב אז לא תהיה לנו בעיה בהגנה. ואם לא נספוג גולים נהיה קבוצה טובה יותר. ואם יבנו בבלומפילד גג אז לא ירד עלינו גשם תוך כדי משחק. פשוט.

ת''א שלנו הקהל שלנו זבל לא בגלל הסיבות שרשמת וזה לא משנה אם הן נכונות או לא,

הקהל שלנו מצפה שאנשים יפתחו את הפה ויעודדו בישבילו והוא יצטרף פעם פעמיים במשחק ויעודד גם

אנשים לא מעודדים פשוט והתרבות עידוד ביציע חרא ועם כמה שזה נוח וקל אז לא,לא הארגון אשם בזה שהקהל שלנו זבל עופות

ולמען הסר ספק אני לא בארגון ואין לי שום קשר לארגון 

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני טוען שעלית פה על הבעיה ועל הפתרון

יותר מזה - אני טוען שאם נחמיאס ישחק טוב אז לא תהיה לנו בעיה בהגנה. ואם לא נספוג גולים נהיה קבוצה טובה יותר. ואם יבנו בבלומפילד גג אז לא ירד עלינו גשם תוך כדי משחק. פשוט.

אני טוען שאנשים מורידים מעצמם אחריות וזורקים האשמות לכל עבר במקום להסתכל על עצמם רגע ואיפה הם יכולים לתרום. 

הארגון לא יכול לבוא ולפתוח לאנשים את הפה בכח. הארגון את שלו עושה, יש אנשי גדר, יש גוש (קטן אבל יש), יש תופים, יש התחלות של שירים. האם אפשר לבצע את זה יותר טוב? אולי. האם הגודל של הגוש משפיע? בהחלט. עדיין זה לא מוריד מהאחריות של הקהל עצמו שפשוט סותם את הפה. וההערות העוקציות האלה שלך על השחקנים לא רלוונטיות לדיון. אתה נובח על העץ הלא נכון. 

לא יודע מה הולך בקהלים אחרים אבל הקהל שלנו פשוט קהל פוזה, עסוקים בלהראות קשוחים ולשיר "אבל ראדי ערבי" ו"כוס אמא של קולאוטי", לצלם סטורים לאינסטגרם ובגדול לעשות הכל חוץ מלעודד.

לגבי מי "אשם", הארגון או הקהל הרחב -

מן הסתם זה שילוב, אבל הארגון בתור ה"מנהלים" של היציע צריכים לעשות יותר, צריך לומר את האמת, אין תרבות עידוד כמו שהייתה פעם.

לא אכתוב פה מה אני חושב על הארגון מול כל האינטרנט אבל יש דברים שהוא יכול לשפר בנוגע לעידוד אין ספק.

זה שהקהל הרחב גרוע זה ידוע וזה תמיד היה ככה.

Just now, Krishi said:

אני טוען שאנשים מורידים מעצמם אחריות וזורקים האשמות לכל עבר במקום להסתכל על עצמם רגע ואיפה הם יכולים לתרום. 

הארגון לא יכול לבוא ולפתוח לאנשים את הפה בכח. הארגון את שלו עושה, יש אנשי גדר, יש גוש (קטן אבל יש), יש תופים, יש התחלות של שירים. האם אפשר לבצע את זה יותר טוב? אולי. האם הגודל של הגוש משפיע? בהחלט. עדיין זה לא מוריד מהאחריות של הקהל עצמו שפשוט סותם את הפה. וההערות העוקציות האלה שלך על השחקנים לא רלוונטיות לדיון. אתה נובח על העץ הלא נכון. 

אני אומר שאין שום הבדל ברמת הפוטנציאל בין הקהל שלנו לקהל של הפועל נקודה. מה שמבדיל והוא גם האקס פקטור זה ארגוני האוהדים והם משפיעים יותר מכל על תרבות העידוד. וזה יותר עמוק מבחירת השירים. אם זה היה עסק פרטי העסק היה נמדד בכמה אוהדים חדשים הצטרפו לגוש. כמה אוהדים הצטרפו למעטפת של הגוש. וכאן לצערי הרב יש תהליך הפוך. של נסיגה ורגרסיה מעידוד. יש לזה אח ורע? מה קורה פה? אתה מדבר איתי על הקהל הרחב בזמן שהגוש הולך לאחור ובעצם אותו הגוש ומעטפת הגוש הוא הדבק לכל השירים האלה עם הקהל הרחב. הדבר היחידי שאפשר להגיד שהפאנטיקס לא עובדים אצלי ולא חייבים לי כלום. אבל צריך להגיד את האמת- זה נראה על הפנים.

יש הרבה מה לעשות, קודם כל התופים שלנו נשמעים חלש ממש בצורה משמעותית. דבר שני, הגברה אבל כשיש הגברה לשיר איתה רק את ההתחלה של השירים ולא את כל השיר כמו שהיה פעם שהיה ניסיון להכניס את זה. דבר שלישי אנשי גדר גם בצדדים של 11, אם במקרה הגעת לשם כי לא תפסת מקום (או לחלופין תפסת מקום ובאו כמה בחורים טובים שטוענים שהם יושבים שם כל החיים ומתחילים לריב איתך ואחרי זה סותמים את הפה 90 דקות) גם אם אתה רוצה לעודד אתה לא יכול, שלא נדבר על שערים אחרים. ודבר נוסף זה להתחיל לגרום לאנשים לעמוד על הבטון ולא על הכסאות שגורמים להם לפחד לקפוץ.

2 דקות לפני, T.L MTA said:

זה רק אני 

או שבכניסה היה דגל פריסה 

או באנגר ענק על חצי רחוב של היציע ?

היו סביבו כמה אנשי משטרה יכול להיות שזו התפאורה שלא אישרו?

לא דמיינת, מבחוץ זה היה באמת נראה כמו תפאורה.

8 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני אומר שאין שום הבדל ברמת הפוטנציאל בין הקהל שלנו לקהל של הפועל נקודה. מה שמבדיל והוא גם האקס פקטור זה ארגוני האוהדים והם משפיעים יותר מכל על תרבות העידוד. וזה יותר עמוק מבחירת השירים. אם זה היה עסק פרטי העסק היה נמדד בכמה אוהדים חדשים הצטרפו לגוש. כמה אוהדים הצטרפו למעטפת של הגוש. וכאן לצערי הרב יש תהליך הפוך. של נסיגה ורגרסיה מעידוד. יש לזה אח ורע? מה קורה פה? אתה מדבר איתי על הקהל הרחב בזמן שהגוש הולך לאחור ובעצם אותו הגוש ומעטפת הגוש הוא הדבק לכל השירים האלה עם הקהל הרחב. הדבר היחידי שאפשר להגיד שהפאנטיקס לא עובדים אצלי ולא חייבים לי כלום. אבל צריך להגיד את האמת- זה נראה על הפנים.

ברמת הפוטנציאל אין אף קהל שקרוב אלינו אפילו. אבל זאת לא הנקודה. 

אתה צריך לראות מה מוביל כל קהל וכל מועדון. הקהל של הפועל ואני מתייחס בעיקר לארגון ולגוש שלו מונע מאידיולוגיה כלשהי וזה סוחף אחריו אוהדים לא משנה מה קורה על הדשא (פר משחק או פר עונה).אצלנו אין את זה, גם כשהייתה התעוררות בשנות האלפיים ותחילת העשור הקודם הארגונים שהיו לנו פעם לא קמו משום מקום, התמיכה בהם לא קמה משום מקום.  היתה אוכלוסיה גדולה שהייתה מוכנה לעשות את זה, לקום ולהשקיע ולהביא משהו חדש ואחר וזה באמת השפיע על כל האצטדיון. כרגע האוכלוסיה הזאת הלכה והתבגרה ובמקומה לא הגיעו אנשים אחרים שיתפסו את מקומם. אתה גם לא יכול לנתק לגמרי את ההתעמרות של הנהלת הקבוצה בארגון, חוסר התמיכה וחוסר הגב שהם נתנו להם במשך השנים, במקום לעזור ולפתח את זה הם רדפו אחריהם כמו אחרוני הפושעים ועדיין ממשיכים לרדוף, על האימפוטנטיות מול המשטרה שלנו בכלל אין מה לדבר. במו ידיהם הם גרמו לאנטי הזה נגד הארגון כשאנשים בארגון התריעו על זה לפני כמה שנים שזה הכיוון שאנחנו בדרך אליו את אף אחד זה לא עניין כי הבאנו תארים והארגון נתפס לפעמים בתור משהו שמפריע למועדון בהצלחה הזאת ולא משהו שמרים אותה לגבהים חדשים. אז הנה בבקשה זאת התוצאה. 

אז כשזה המצב שהארגון הגיע אליו ואני לא אומר שהוא חף מטעויות, לבוא עכשיו ולהפיל הכל עליו זה תסלח לי מצחיק ומגוחך. 

אני אגיד שוב בפעם האלף - לפני שמישהו פה מעיז להרים אצבע מאשימה כלשהי כלפי הארגון שקודם ישאל את עצמו מה הוא עשה לתרום לעידוד ולאווירה. ואם הוא כן מעודד או מנסה להפוך אז למה אחרים מסביב לא עושים אותו הדבר. מה עוצר אנשים לבוא לגוש ולעודד? מה עוצר אנשים להתקרב יותר לחבר'ה של הארגון להשתתף בגוש לעזור בתפאורות? שום דבר. אבל לבוא בהאשמות ותלונות? אוהו.... זה יש למכביר. 

הקהל שלנו ירד במה רמות לצערנו 

חייב יותר שירים חדשים ומקפיצים סטייל

יוון וארגנטינה/מרוקו…

פריסה של הארגון לכל אורך 11 / הגברה 

רק ככה לדעתי נשתפר 

5 דקות לפני, Krishi said:

ברמת הפוטנציאל אין אף קהל שקרוב אלינו אפילו. אבל זאת לא הנקודה. 

אתה צריך לראות מה מוביל כל קהל וכל מועדון. הקהל של הפועל ואני מתייחס בעיקר לארגון ולגוש שלו מונע מאידיולוגיה כלשהי וזה סוחף אחריו אוהדים לא משנה מה קורה על הדשא (פר משחק או פר עונה).אצלנו אין את זה, גם כשהייתה התעוררות בשנות האלפיים ותחילת העשור הקודם הארגונים שהיו לנו פעם לא קמו משום מקום, התמיכה בהם לא קמה משום מקום.  היתה אוכלוסיה גדולה שהייתה מוכנה לעשות את זה, לקום ולהשקיע ולהביא משהו חדש ואחר וזה באמת השפיע על כל האצטדיון. כרגע האוכלוסיה הזאת הלכה והתבגרה ובמקומה לא הגיעו אנשים אחרים שיתפסו את מקומם. אתה גם לא יכול לנתק לגמרי את ההתעמרות של הנהלת הקבוצה בארגון, חוסר התמיכה וחוסר הגב שהם נתנו להם במשך השנים, במקום לעזור ולפתח את זה הם רדפו אחריהם כמו אחרוני הפושעים ועדיין ממשיכים לרדוף, על האימפוטנטיות מול המשטרה שלנו בכלל אין מה לדבר. במו ידיהם הם גרמו לאנטי הזה נגד הארגון כשאנשים בארגון התריעו על זה לפני כמה שנים שזה הכיוון שאנחנו בדרך אליו את אף אחד זה לא עניין כי הבאנו תארים והארגון נתפס לפעמים בתור משהו שמפריע למועדון בהצלחה הזאת ולא משהו שמרים אותה לגבהים חדשים. אז הנה בבקשה זאת התוצאה. 

אז כשזה המצב שהארגון הגיע אליו ואני לא אומר שהוא חף מטעויות, לבוא עכשיו ולהפיל הכל עליו זה תסלח לי מצחיק ומגוחך. 

אני אגיד שוב בפעם האלף - לפני שמישהו פה מעיז להרים אצבע מאשימה כלשהי כלפי הארגון שקודם ישאל את עצמו מה הוא עשה לתרום לעידוד ולאווירה. ואם הוא כן מעודד או מנסה להפוך אז למה אחרים מסביב לא עושים אותו הדבר. מה עוצר אנשים לבוא לגוש ולעודד? מה עוצר אנשים להתקרב יותר לחבר'ה של הארגון להשתתף בגוש לעזור בתפאורות? שום דבר. אבל לבוא בהאשמות ותלונות? אוהו.... זה יש למכביר. 

וואלק חבוב אתה סותר את עצמך בלי הפסקה ב100 פיל 100 מהדברים שאתה כותב פה.

מצד אחד אתה בא בגישה פרואקטיבית ואחראית של הסתכלות פנימה - שכל אוהד צריך לחפש בתוכו את הסיבה שאין עידוד טוב ובמקביל כשזה קשור לארגון אתה כותב שזה קשור להנהלה/חוסר באידאולוגיה/משטרה וכו'. הזייה.

חד משמעית הדרבי עם העידוד הכי גרוע שהייתי ועוד בדרבי חוץ . 

הארגון לדעתי בכמה פעולות פשוט הרסו לגמרי את האווירה מחצית ראשונה בחירת שירים מזעזעת +  חייבים להחליף את המתופפים + בפעם המליון להתפרס יותר טוב על היציע לא יכול להיות שחצי מ11 לא שומעים מה שרים .

בנוסף הקהל הרחב שאולי היה בהלם מהתוצגה של הפועל ואולי היה עייף כי כולם הגיעו מוקדם רצח אבל סתם תפה 90 דקות  .

אבל באמת אני חושב שאתמול נראו ההבדלי רמות בין הארגונים והפנטיקס צריכים לעשות את השיוניים 

יש פה מישהו בפורום שמקושר עם הארגון או  בארגון עצמו ? חייב לדבר ולעשות עם זה משהו אני חס וחלילה לא מפנה אצבע מאשימה לאף אחד אבל חייב לדבר על הקטע עם העידוד ולשפר ולעשות עם זה משהו כי חייב שינוי לזה דחוף!המצב  ב11 לא יכול להיות ככה כרגע המצב זוועה

13 דקות לפני, ת"א שלנו said:

וואלק חבוב אתה סותר את עצמך בלי הפסקה ב100 פיל 100 מהדברים שאתה כותב פה.

מצד אחד אתה בא בגישה פרואקטיבית ואחראית של הסתכלות פנימה - שכל אוהד צריך לחפש בתוכו את הסיבה שאין עידוד טוב ובמקביל כשזה קשור לארגון אתה כותב שזה קשור להנהלה/חוסר באידאולוגיה/משטרה וכו'. הזייה.

אני לא סותר את עצמי בכלל, אני מצד אחד נותן סיבות למה הגענו לאן שהגענו, מצד שני אני אומר מה אפשר לעשות במצב הנתון כרגע. אם אחרי כל ההודעה שלי זה כל מה שהבנת אז אין טעם להמשיך לדון נראה לי. 

2 דקות לפני, אליאב משער 11 said:

יש פה מישהו בפורום שמקושר עם הארגון או  בארגון עצמו ? חייב לדבר ולעשות עם זה משהו אני חס וחלילה לא מפנה אצבע מאשימה לאף אחד אבל חייב לדבר על הקטע עם העידוד ולשפר ולעשות עם זה משהו דחוף חייב שינוי לזה !

השיטה הזו שנותנים יותר מידי כרטיסים לחבר פוראבר בשביל כסף 

הקהל ירד ברמתו,הרבה בגלל הפנאטיקס,חשוב להגיד,כשהם רוצים הם מדהימים,אבל הרבה פעמים מתעסקים בעצמם,בימי השחקן היינו נראים כמו קבוצה ליגה לאומית,אבל הייתה חוויה לבוא לעודד,שלא נדבר על דרבי שהיינו דומיננטים מהם.

אני מהתומכים הגדולים של הארגון אבל לצערי נראה שבסדרי עדיפויות של הפאנטיקס המכות בחוץ לפני/אחרי משחקים חשוב יותר מהעידוד והצבע ביציע וזה כל ההבדל מהשחקן ה12 או מהפנאטיקס בתחילת דרכו. 

4 דקות לפני, Krishi said:

אני לא סותר את עצמי בכלל, אני מצד אחד נותן סיבות למה הגענו לאן שהגענו, מצד שני אני אומר מה אפשר לעשות במצב הנתון כרגע. אם אחרי כל ההודעה שלי זה כל מה שהבנת אז אין טעם להמשיך לדון נראה לי. 

נו כפרה עלייך. אל תייאש אותי. אתה כולך לב ונשמה ואכפת לך מהמצב אבל אתה לא יכול לפתור את הבעיה הקשה והעמוקה שאנחנו נמצאים בה בלבקש שכל אוהד יפתח את הפה ויהיה בסדר. רוב העניין אם לא כולו יושב אצל ההנהגה. ההנהגה - היא הפאנטיקס כרגע. הם צריכים להיות גורם משמעותי במצב שהגענו אליו ולא נכון להפנות את מה שקורה לגורמי חוץ כמו הנהלה, משטרה או אידאולוגיה. יש פה בחירת פעולות לא טובה, לא בשלה ולא מחוברת מספיק ליציע. זה צריך להאמר.