Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | 3-2 מדהים על הבאזר, יששששששששששש!

Sawyer

Recommended Posts

לפני2 שעות , המכבייה said:

לא יודע מה לחשוב על מלאדן ועל היהלום הזה. אנחנו הרבה פחות קבוצת פוזיישן משהיינו. תקופה מבלבלת.  

בול

אתמול כל המשחק דיברתי על הפסד פוזשן בצורה הזיה שרק קבוצה פריארית כמו הפועל לא ניצלה ולעומת זאת איבודי כדור שעם קצת יותר פוזישן היו מסתיימים במצבים ואף אולי גולים.

לפני2 שעות , המכבייה said:

לא יודע מה לחשוב על מלאדן ועל היהלום הזה. אנחנו הרבה פחות קבוצת פוזיישן משהיינו. תקופה מבלבלת.  

אני חושב שבעיקר זה ניסויים והוא לומד ממשחק למשחק. נגד קש פתאום חוזז מצא את עצמו 10 והוא ראה שזה לא זה. אז פתאום דן ב10 וגבי משחק כ50-50. יש לי דווקא הרגשה שפתאום נחזור לראות את גולסה מקבל צאנס כאחד הקשרים.

אני לא חושב שזה יחזיק הרבה המערך אבל הוא באמת מוציא מהסגל הזה הרבה ממה שהוא שווה. מקווה שיקבל את הצאנס שלו להביא מי שהוא חושב שמתאים לו.

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

יואו ההחמצה של אייבינדר 

במגרש זה היה נראה פחות רע

בהלם שהחטיא כזה דבר ואיזה מזל שזה קרנ

אני ראיתי את זה ככה

253.jpg

צטט

1 – הניצחון העלה את המאזן של מכבי ל-46:57 במניין הניצחונות מול הפועל. מה זה אומר? מדובר בפער שיא (11) של כל הזמנים במספר הניצחונות בין הקבוצות בדרבי.

21 – מכבי גם הגדילה את רצף המשחקים ללא הפסד דרבי בליגה ל-16. בכל המסגרות המאזן עומד על 21 דרבים ללא הפסד.     

2 – זו היתה הפעם השנייה בלבד בהיסטוריה בה מכבי כובשת שער ניצחון בדרבי בתוספת הזמן. שני שערי הניצחון הגיעו בדקה ה-93 – ג'ורג'ה יובאנוביץ' אתמול וערן זהבי ב-2:3 הזכור בעונת 2013/14.

לא מוערך מספיק הניצחון אתמול

הרבה יותר מתוק מסתם 3/4 - 0 גנרי. רק תארו לכם כמה זה כאב לאוהדים שלהם, סוף סוף אחרי שנים הם הרגישו שהם מסתכלים למכבי בגובה העיניים, הראו אופי, חזרו פעמיים מפיגור , הרגישו שהם תכף גם עולים ליתרון ואז בום הגיע גורג'ה והעיר אותם מהחלום היישר אל הסיוט שלהם שהם כבר שנים מכירים בתור המציאות. ואיזה כיף שאני אוהד מכבי 

לפני8 שעות , wddani said:

הרבה יותר מתוק מסתם 3/4 - 0 גנרי. רק תארו לכם כמה זה כאב לאוהדים שלהם, סוף סוף אחרי שנים הם הרגישו שהם מסתכלים למכבי בגובה העיניים, הראו אופי, חזרו פעמיים מפיגור , הרגישו שהם תכף גם עולים ליתרון ואז בום הגיע גורג'ה והעיר אותם מהחלום היישר אל הסיוט שלהם שהם כבר שנים מכירים בתור המציאות. ואיזה כיף שאני אוהד מכבי 

בגדול זה דומה מאוד לסיפור שמאחורי ה4-3 על חיפה בסמי.

לפני8 שעות , wddani said:

קל לי מאוד לתאר את זה... הטראומה מה 2-2 של בן שהר בתוספת זמן ב 2011.

איזה כיף לנו שיחסי הכוחות התהפכו בריבית דריבית!

תהנו מכל רגע

16 דקות לפני, יונתן said:

2 גולים נגדנו שמהמגרש נראו לא חוקיים ב100%, 2 גולים שלנו בצבע וגול על הבאזר

אחד הדרבים המרגשים.

הכלב יגיע לגיל 8 לפחות :wubyellow3:

חלום שימות משיבה טובה

On 13.2.2022 at 21:18, מכביסט לעד said:

מה בעצם מבדיל את אלה ששרפו קפוצ'ון אדום לפני המשחק (הם משוגעים כאילו? מרביצים לעצמם בראש?)

מהאויב שהם כל כך שונאים (ואני ממש לא מדבר על הפועל)

מביך כל כך