Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | 3-2 מדהים על הבאזר, יששששששששששש!

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

בואו נשחק משחק קצר:

איך לדעתכם ג'ורדי שומר שחקנים ישראלים וביחוד מהפועל ברשימת אנשי קשר שלו בנייד בעבר?

יש לי דוגמא מוכנה על אושר דווידה:
OD prettyboy7
*** **** 032

לגבי דוידה

הוא באיגנור אצלו

לאחר שנזרק בגיל הילדים והתחנן לחזור ומכבי לא קיבלו אותו

אם הוא שמור אצלו באנשי קשר בטח 

ANOTHET STUPID KID WITH STUPID FATHER N560

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לגבי דוידה

הוא באיגנור אצלו

לאחר שנזרק בגיל הילדים והתחנן לחזור ומכבי לא קיבלו אותו

אם הוא שמור אצלו באנשי קשר בטח 

ANOTHET STUPID KID WITH STUPID FATHER N560

יש לך משהו על זהבי?

כיף לנצח, אבל עם כל זה יצאתי מאוד מודאג.

משהו בין הקישור להגנה לא טוב. אני לא חושב שזה רק בגלל נחמיאס וגם אם היה שם בלם נורמלי היינו נראים כך.

כל קבוצה בליגה עושה עלינו משולשים באמצע המגרש בכזאת קלות. אפחד לא רואה את זה? אשכרה גלזר רץ בין שחקן לשחקן כאילו הוא "אחד באמצע"

משהו בקישור העונה ממש ממש רך ולא טוב וזה משפיע על ההגנה שנחשפת יותר.

לא יודע אם זה המערך או הכושר של הקישור אבל זאת בעיה רציניץ אפילו יותר מההגנה. 

1 hour ago, Dalembert said:

מה עושים עם זרים לעונה הבאה? 

שני החלוצים מצוינים ואפילו שהם על אותה בלטה אידאלית הייתי רוצה ששניהם ימשיכו, הבלם בתקווה יהיה טוב וימשיך גם הוא, סבוריט מן הסתם וגויאגון שכנראה יקבל הזדמנות בעונה הבאה (לפחות כך אני מקווה). זה משאיר אותנו עם מקום לזר אחד במקום ברנדלי (שגם לא יהיה פשוט לחתוך עם השכר שלו). יש איזה שחקן כנף ישראלי מעניין שיהיה רלוונטי? או שנישאר עם נקודת התורפה הזאת? 

ג'ראלדש הראשון שצריך לשחרר!

1 hour ago, nirnir20 said:

יובנוביץ' זה חלוץ העתיד שלנו, פריצה צריך ללכת, הוא חלוץ טוב, לא יותר ולא פחות, משחק פושר מאוד שלו אתמול, שם את הגול שהיה חייב לשים באחד על אחד אחרי הורדת כדור יפה (שגם בה היה קצת מזל שהגיע לביטון), הוסיף החמצה מזעזעת 5 מטר מהשער והמון איבודים עם מסירות לשום מקום, חלוץ חד מסיים עם לפחות צמד, וכל משחק כמעט ישלו החמצות מזעזעות שפשוט אי אפשר לסלוח עליהם. 

אולי בכל זאת הייתי נותן לו צ'אנס לראות אם הוא מתפוצץ עד סוף העונה, ועדיין, לא מרגיש שיש צורך עונה הבאה בשני חלוצי 9 זרים, במיוחד שחסרה לנו איכות כמעט בכל עמדה על המגרש ואין ישראלים טובים בשוק. 

את פריצה הייתי משחרר רק אם זהבי חוזר. 

מצד אחד הקבוצה עדיין לא משחקת את הכדורגל שהיא צריכה לשחק, מצד שני זה עדיין אותו סגל בינוני, לא יודע כמה אפשר לבוא על זה בטענות לקרסטאיץ.

בשביל 442 יהלום צריך מגנים חזקים, דוידזאדה לא יכול לשחק במערך כזה וגם ג'ראלדש בכושרו הנוכחי גבולי.

צריך קשרים שיכולים לעזור באגפים וחלוצים שיכולים לעשות תנועה הצידה, רק בגלל שיש לנו שני חלוצים לא אומר שהמערך הזה מתאים.

יובאנוביץ' הוא FALSE 9 והוא דוקא מתאים ל433 הרגיל שלנו.

אין ווינגרים? קניקובסקי בשמאל, ביטון בימין.

גולסה חייב לשחק, אם הוא לא ישחק כשהוא כשיר הוא פשוט ילך לבאר שבע ואסור שזה יקרה.

19 דקות לפני, Dalembert said:

שמת לב שלא כתבתי אותו? 

כנראה שפיספסתי שלא רשמת אותו במכוון. על כל פנים חייבים להחליפו במגן איכותי הרבה יותר.

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כנראה שפיספסתי שלא רשמת אותו במכוון. על כל פנים חייבים להחליפו במגן איכותי הרבה יותר.

יש תקווה עמומה שדסה יחזור לא? 

לפני8 שעות , ohadn said:

אני לא מאמין שהגענו לסוף של עמוד 3 ואף אחד לא דיבר על האוהדים שקפצו מהיציע העליון ב8 לשער 11

כתבתי בזמן אמת, היה מרגש

למה לא התמקמו בתחתון דווקא. היה שם כמה אוהדים חשבתי הם הולכים ליפול על הראש

לפני7 שעות , avich15 said:

*פיקנטריה: אוהדים שהסתננו ל8 ופחדו להיתפס עומדים ומעודדים את מכבי בטירוף, באדום :D

ברגע שהקומץ התגלה ראיתי אנשים פושטים את הצעיפים והחולצות האדומות שלהם וזורקים אותם לעבר אוהדי הפועל

18 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע מה לחשוב על מלאדן ועל היהלום הזה. אנחנו הרבה פחות קבוצת פוזיישן משהיינו. תקופה מבלבלת.  

בדיוק מה שעובר לי בראש. מצד אחד מביאים תוצאות, מצד שני מרגיש כאילו הכל תלוי על חוט השערה.

לפני4 שעות , Davidna said:

כיף לנצח, אבל עם כל זה יצאתי מאוד מודאג.

משהו בין הקישור להגנה לא טוב. אני לא חושב שזה רק בגלל נחמיאס וגם אם היה שם בלם נורמלי היינו נראים כך.

כל קבוצה בליגה עושה עלינו משולשים באמצע המגרש בכזאת קלות. אפחד לא רואה את זה? אשכרה גלזר רץ בין שחקן לשחקן כאילו הוא "אחד באמצע"

משהו בקישור העונה ממש ממש רך ולא טוב וזה משפיע על ההגנה שנחשפת יותר.

לא יודע אם זה המערך או הכושר של הקישור אבל זאת בעיה רציניץ אפילו יותר מההגנה. 

אתה משחק כרגע במערך ללא כנפיים. זה מאוד מבליט את החוסרים של גראלדש (ויש לו לא מעט) 

גם זאדה היה במשחק חלש. אני חושב שגולסה מתאים יותר למערך הזה מאשר עדן שמיר כי הוא נייד יותר.

בלי קשר לזה נראה שנחמיאס פשוט מחליש את כל מי שלידו

50 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע מה לחשוב על מלאדן ועל היהלום הזה. אנחנו הרבה פחות קבוצת פוזיישן משהיינו. תקופה מבלבלת.  

ועל דן ביטון? :wubyellow3:

5 דקות לפני, Almogl said:

תהרגו אותי אני לא מבין למה נחמיאס מועדף על פני פיבן ייני ובלטקסה.

פיבן פצוע, ייני רק חוזר לא יודע אם היה חכם לתת לו ישר הרכב בדרבי. כשסבוריט הבלם השמאלי לשים בלטקסה בימין זה לא כזה חכם לדעתי.

מקווה מאוד שפגענו עם ז'וסוואה, נותן לו לשחק עם שרן/פיבן כשיחזור