Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (חוץ) | 3-2 מדהים על הבאזר, יששששששששששש!

Sawyer

Recommended Posts

קודם כל אושר עצום הניצחון היום.

אני חושב שהיה לנו הרבה מזל. בסהכ לא משחק גדול. היו הברקות מטורפות של שלמות בשני הגולים הראשונים אבל אנחנו רחוקים מלהרשים. מבחינת שליטה, איבדנו את זה לגמרי וזה מדאיג מאוד על אחת כמה וכמה כשאנחנו ממשיכים לנצח. אני חושב שהמערך הזה, לא ברור אם זה 4-4-2 או זה שהקישור בנוי משחקנים רכים יחסית לא יחזיק לאורך זמן ובמשחקים נגד קבוצות עם אמצע טוב אנחנו נהיה פגיעים.

מקווה מאוד שמבינים מבין את זה כי עם הקישור הזה אנחנו לא נצליח להתמודד גם בעונה הבאה.

ניהול המשחק של מלאדן פלאס לא לתת הזדמנות לגולסה גם בעייתי ומדאיג.

ההגנה נראית זוועה אבל זה פחות מדאיג אותי כי אני מאמין שזה יותר ברור וישתפר כשסה ייכנס לעניינים.

אמנם ייני נכנס בדקה ה-91, אבל כמה כיף ששער הניצחון הגיע כשהוא על הדשא. (כמה הוא היה חסר בסמי). 

ניצחון ענק, שיתן דחיפה להמשך. 

+ ניצחון ליגה שלישי ברציפות. להמשיך!! 

(עכשיו צריך אתגר נוסף - לא לספוג 2 משחקי ליגה ברציפות..) 

נפלתי 3 שורות למטה והרגליים מפוצצות בכאבים ועדיין אני מקפץ אחרי הפעם ה20 שאני רואה את התקציר.

לא רוצה לישון.

גוטליב בתפקיד דגני, איבד לאלמוג שהתחיל את ה2-2 ואז בישל את השלישי.

פרחים לבית?

חייב למות-עידן ורד, איכסס אפילו בבית"ר הוא מככב בטח אצל האוהדים בתור הזה, שחקן גועלי, מהגועל שבגועל..

שמתי אתמול בלילה שחזרתי את התקציר בבית ורצתי רצית עוף קפוא של אלברמן

לפני7 שעות , Sawyer said:

קהל:

אווירה שאני לא זוכר בדרבי באמת הרבה מאוד שנים, טירוף אמיתי לקראת המשחק ועידוד משוגע לפני שריקת הפתיחה עם רעידות בגוף ופחדים שכבר שכחתי איך מרגישים, משחק מטורף לאורך כל הדרך, כן הקהל של הפועל היה גדול ועוצמתי אבל הצלחנו להכנס לתת את שלנו פה ושם ולדחוף את הקבוצה, נהנתי בטירוף בסיום והחגיגות היו פשוט עוד אחד מהרגעים שיחרטו לי העונה. ברור לי שלאליפות אי אפשר אפילו לפנטז בצחוק, אבל חייבים להמשיך את הריצה הזאת קדימה להראות טוב להביא תוצאות אולי אפילו לגנוב מקום שני, גם גביע יעשה טוב לעונה הזאת. קדימה עם הרוח הזאת יאללה מכבי. ת"א צהובה :wubyellow3:

יש לנו קצת מנוחה אבל אז הקבוצה יוצאת (ללא אוהדים) למפגש פיקנטי מול זהבי בבמה מרכזית באירופה, הבונוס של העונה - שיהנו מזה. אנחנו נפגש בראשון מול הפועל חיפה עד אז.. חגיגות!

תנשום סוייר תנשום. הרמת דרינקים אתמול שאתה ככה לא רואה את המציאות?

הקהל היה פח אשפה והארגון חלש מאוד. 

מביש ובושה וחרפה איך שאנחנו נראים. הקבוצה שלנו משחקת יותר טוב מאיך שאנחנו נראים כקהל. בושה.

והרמקולים בשער 13 שניגנו בפול סאונד ?!

זה בלתי זה נסבל ואי אפשר להיות ביציע שלא נדבר על לדבר עם אנשים

חייבים לעצור את השיט הזה

אני לא שותף לחגיגות על פריצה. למעט הגול, מרבה לאבד כדורים, משחק גב לא מספיק טוב, גמלוני וחלש פיזית. לא מסוגל לסחוט עבירות בשום חלק של המגרש. 

מעבר לזה, משחק חלש של רוב שחקני הקבוצה. הכל מקרי. קניקובסקי, שוב למעט הגול, לא קשור למערך/תפקיד הנדרש. רץ ומשקיע המון בלי תכלס. 

אני מקווה מאוד שלא יקרה לג'ורג'ה, מה שקרה להרבה שחקנים טובים שהגיעו למכבי, פתחו מצויין ונעלמו בהמשך לאחר שינו את אופי/סגנון המשחק שלהם בעקבות צורת המשחק של הקבוצה. אתמול כל נגיעה שלו היתה נכונה וישירה. הבנת משחק פנטסטית. משחק פשוט וחכם. 

היה עידוד בושה וחרפה אין מה לדבר בכלל, זה לא רק הפאנטיקס בבחירת שירים נוראית, זה המון האוהדים. אני לא מבין בשביל מה אנשים נלחמים כל כך על הכרטיסים אם הם לא פותחים את הפה כל המשחק. דווקא שער 13 היה אתמול אש רק חיכה להפעלה.

29 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

היה עידוד בושה וחרפה אין מה לדבר בכלל, זה לא רק הפאנטיקס בבחירת שירים נוראית, זה המון האוהדים. אני לא מבין בשביל מה אנשים נלחמים כל כך על הכרטיסים אם הם לא פותחים את הפה כל המשחק. דווקא שער 13 היה אתמול אש רק חיכה להפעלה.

הסאונד היה נוראי ולקח הרבה זמן מ-13 להבין מה שרים ב-11, שלא לדבר על זה שהקהל היה שבע ומאוד עייף אתמול ומכל המשחקים דווקא בדרבי

הייתי אתמול ב-13 והחוסר תיאום הורג את מי שרוצה לשיר בקצב של 11...

אני חושב שעם כמה שצוחקים כאן על הקופים, העניין הזה של מיקרופון הוא פשוט חובה.

בייחוד שבבלומפילד לעומת סמי עופר אין גג והדיליי הופך לעוד יותר קשוח

*פיקנטריה: אוהדים שהסתננו ל8 ופחדו להיתפס עומדים ומעודדים את מכבי בטירוף, באדום :D

*הכרוז של הפועל האיש המאוס בעולם כרגע, לקח את סידי בסיבוב.

*משחק לא טוב של כל רביעיית ההגנה, כולל סבוריט. אי אפשר לחלק ככ הרבה מתנות ולחשוב שלא תיענש. 

*דרבי עם העידוד הכי חלש אבר. הפועל בשיאם ואנחנו מגיבים עם 'הפועל טבעונים', לא לרמה.

*אחרי הכל, משחק לא טוב, התקפי לב, הכל - 3-2 בדקה 93. וואו וואו וואו. קמתי חולה ואני מאשים לחלוטין את איבוד השליטה שלי שם בסוף. שווה את זה.

22 דקות לפני, avich15 said:

*הכרוז של הפועל האיש המאוס בעולם כרגע, לקח את סידי בסיבוב.

אין יותר גרוע מסידי,אין.

דווקא הוא לא היה כזה גרוע ( אולי ב-13 שמעו יותר חזק ) הפעם.

ולא יודע אם רשמו, אבל הרשימת ברכות יום הולדת של הפועל במחצית, לדעתי עברו שם ת-40 אנשים.