Jump to content

מכבי - הפועל | הדרבי! הכי חשוב העונה!!

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, כהן said:

ג'ורג'ה פשוט חיית טרף ברחבה. ניתוחים ופרשנויות למשחק הזה עוד נשמע ונקרא לא מעט, אבל הערב אפשר פשוט להיות שמחים, ועוד איזה שמחים..

אתה כל כך צודק

פשוט להיות שמחים. קצת נחת. 

סיכום שלי

1.דן ביטון במשחק ענק, הכי טוב שלו במכבי בפער, בחודשים האחרונים הוא מתחיל לפרוע את השטרות ולתת גם מספרים

2.פריצה שחקן מצוין וסוף סוף מלאדן מתחיל להשתמש בו נכון

3.עם מרכז הגנה כמו שיש לנו, סה חייב דחוף לעלות למגרש יחד עם ייני או משהו..העקב האכיילס שלנו ממשיך להיות הסיבה שאנחנו השנה לא עם יותר נקודות וזה לא שאנחנו קבוצה גרועה, פשוט יש לנו הגנה גרועה בטירוף......גם פוזיסשנים היום הפסדנו לא מעט וחבל

4.יישש

פעם בפעם בעשור היה בדיחה על אליפות. 

היום זה מספר הפעמים שהם ניצחו דרבי ב10 שנים. 

וגם הניצחון שלהם היה במשחק לפרוטוקול 

זין על הפועללללל

2 דקות לפני, erantheking21 said:

סיכום שלי

1.דן ביטון במשחק ענק, הכי טוב שלו במכבי בפער, בחודשים האחרונים הוא מתחיל לפרוע את השטרות ולתת גם מספרים

2.פריצה שחקן מצוין וסוף סוף מלאדן מתחיל להשתמש בו נכון

3.עם מרכז הגנה כמו שיש לנו, סה חייב דחוף לעלות למגרש יחד עם ייני או משהו..העקב האכיילס שלנו ממשיך להיות הסיבה שאנחנו השנה לא עם יותר נקודות וזה לא שאנחנו קבוצה גרועה, פשוט יש לנו הגנה גרועה בטירוף......גם פוזיסשנים היום הפסדנו לא מעט וחבל

4.יישש

למה בלטקסה לא פתח במקום נחמיאס?

Just now, ClinteastwoodFan said:

למה בלטקסה לא פתח במקום נחמיאס?

הוא רגל שמאל וסבוריט ברגל שמאל

תאמת שנחמיאס ממש מאכזב, ממשש 

איפה הוא ואיפה טיבי

ניצחון מתוק.

מאוד מודאג. המאמן כבר כאן לא מעט זמן ואנחנו עדיין פריכים בהגנה בצורה שלא ראינו הרבה בעשור האחרון.

נחמיאס עם משחק ברמה של להשאיר לו את הציוד מחוץ לקריית שלום בתחנת אוטובוס.

על מה הוא שרף את גולסה אין לי מושג. הוא מנהל משחק בצורה לא טובה. יש לו מזל. וגם לנו כמובן.

אני לא רואה את זה מחזיק עוד הרבה. רק שלא נסיים את העונה אופטימיים (בהתחשב במה שיהה פה) ובעונה הבאה נגלה שיכולנו להוציא יותר מהקיץ כי בחרנו לעצום עיניים...

בשולי הדברים:

אפסים רבים בעטו כאן בכדור, אין אפס גדול כמו עידן ורד, מהיצורים השנואים בהיסטוריה. איזה כיף שעל הראש שלו נתנו את השלישי, במהלך שבו היה צריך לקבל אדום ועוד עשה שם הצגה של נפגע. בן זונה שרמוטה.

1 דקה לפני, סלבה said:

בשולי הדברים:

אפסים רבים בעטו כאן בכדור, אין אפס גדול כמו עידן ורד, מהיצורים השנואים בהיסטוריה. איזה כיף שעל הראש שלו נתנו את השלישי, במהלך שבו היה צריך לקבל אדום ועוד עשה שם הצגה של נפגע. בן זונה שרמוטה.

אבל איזה נאור ומודע חברתית הוא, אה?