Jump to content

לקראת הדרבי חוץ

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

די כבר נשבר הזין. מה הסיפור של הארגון הזה עם אוהדי כדורגל? מה נסגר עם ההתעללות הזאת?

זה לא אוהדי הכדורגל זה בעיקר אוהדי מכבי

והתשובה ברורה:

25 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה לא אוהדי הכדורגל זה בעיקר אוהדי מכבי

והתשובה ברורה:

אני אגיד לך את האמת,הפעם אני דווקא לא מסכים. אולי אם היו בארגון המנותק הזה יותר מקבלי החלטות שאוהבים כדורגל דברים היו קורים פה אחרת. במקומות מתוקנים בעולם מסדירים את כל עניין התפאורות ו הפירוטכניקה והכל עובר בשלום אבל רק בארץ אוסרים הכנסת תפאורות בטענות שזה מסייע להבריח את מוצרי הפירוטכניקה ובסוף מקבלים כתגובה 30 אבוקות לדשא. שלא לדבר על בזבוז כח האדם של 400 שוטרים שרובצים שם במשך שעתיים במקום ללכת למקומות שיש בהם פשיעה אמיתית . הכל מתחיל בזה שלא משנה מי אתה ומה אתה וברגע שאתה שם חולצה וצעיף של הקבוצה שלך אתה אוטומטית עבריין פונטציאלי בעיניהם ואז אתה ״זוכה״ ליחס בהתאם שכולל הפשטות,בידוקים,קנסות ואלימות ככה שאני לא מופתע בכלל שהמשטרה מזלזלת בכסף ובזמן שלנו. 

אני ממש לא איזה אנרכיסט או שונא משטרה אבל זה כבר עובר כל גבול מישהו כבר חייב להרים את הכפפה ולשים לדבר הזה סוף,על אחת כמה וכמה בתקופה כזאת שהמשטרה חייבת להחזיר את אמון הציבור בה שמתפרק לרסיסים (וזה ממש לא צעד בכיוון הנכון) . 

סורי על החפירה חברים,נשבר לי הזין 

יאללה מכבי

מהמעט שאני יודע יש בעיה עם משטרת מחוז תל אביב (בהנחה שאין בעיות עם כיבוי אש), הם כמעט ולא מאשרים כלום לא רק לנו, לאף קבוצה.

כשהיינו בנתניה אישרו כמעט הכל והייתה תפאורה מדהימה לאורך כל התקופה ולא נדלקה אף אבוקה ולא רימון עשן

מה שקורה כאן מאז שחזרנו לבלומפילד שהמשחקי כוחות האלו גורמים לכל הבעיות ויוצרים מצב שבו עושים ״דווקא״ ומדליקים אבוקות ורימונים ביציע.

הנוסחה מאוד פשוטה; ברגע שיש תפאורה יש צבע ביציע ואם יש צבע אין צורך בפירו, כשאין מחפשים דרכים אחרות להכניס צבע.

אחר כל מתעצבנים שהפנאטיקס לא עושים תצוגות… איך יעשו תצוגות אם כל פעם מזיינים אותם? 

בקיצור יהיה הרבה פירו בשבת ונהיה שוב בלי ציוד עידוד למשל תקופה ארוכה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צודק צודק התבלבלתי עם ה1-0 של עטר

אכן 2-2 עם המהפך של קולאוטי.

משחק עם הרבה רגש. השיוויון שלהם היה שובר לב מהקשים ביותר.

אבל מה שקרה בשער 11 ב2-1 שלנו. וואו.

55 דקות לפני, פשוט צהוב said:

אכן 2-2 עם המהפך של קולאוטי.

משחק עם הרבה רגש. השיוויון שלהם היה שובר לב מהקשים ביותר.

אבל מה שקרה בשער 11 ב2-1 שלנו. וואו.

קוראים לו מושיקו לוגסיייייי

מה הסיכוי שיש למישהו את הסרטון של המורי הזקן שצילמו מאיזור שער 13/כבוד בדרבי הראשון בבלומפילד המשופץ.

זה היה לדעתי בעליית שחקנים לחימום

16 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מה הסיכוי שיש למישהו את הסרטון של המורי הזקן שצילמו מאיזור שער 13/כבוד בדרבי הראשון בבלומפילד המשופץ.

זה היה לדעתי בעליית שחקנים לחימום

מחפש אותו בנרות כבר תקופה ולא מצליח למצוא

טוכמן מדווח שיובאנוביץ' יעלה מהספסל. לא מבין את ההדלפות האלה, זה הדבר הכי גדול שיצחקי נכשל בו מבחינתי. שנה הבאה לנקות את כל הטב"חים למיניהם.

5 דקות לפני, בראון said:

טוכמן מדווח שיובאנוביץ' יעלה מהספסל. לא מבין את ההדלפות האלה, זה הדבר הכי גדול שיצחקי נכשל בו מבחינתי. שנה הבאה לנקות את כל הטב"חים למיניהם.

דווקא טב"ח הוא האחרון להדליף, אף פעם לא היה בקשר עם כתבים