Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

למה לא. מה ביקשתי יא ראבנן 

כולה להסביר לי על אמת מה זה אומר

די נו אל תעשה את עצמך תמים כאילו פעם ראשונה בחיים שלך נתקלת במושג ואין לך שמץ מה זה אומר. אתה לא אדם טיפש שנינו יודעים את זה. 

נשמה אני לגמרי רציני. 

לא יודע מה הרזולוציות הקטנות של ארגון אולטראס. האם להיות אולטראס זה בהכרח סותר השקעה בבניית קהילת אוהדים? הסתגרות? בידול מהקהל? מה זה אומר בהקשרים האלה.

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

נשמה אני לגמרי רציני. 

לא יודע מה הרזולוציות הקטנות של ארגון אולטראס. האם להיות אולטראס זה בהכרח סותר השקעה בבניית קהילת אוהדים? הסתגרות? בידול מהקהל? מה זה אומר בהקשרים האלה.

זה ממש לא סותר, אבל זה גם לא רלוונטי לעובדה שאוהדים פשוט סותמים את הפה. 

לפני2 שעות , Liran Antebi said:

לא הבנתי למה צריך ארגון אולטראס בישראל עם כל האויבים שיש לנו בעולם

אולטראס לא מחייב יריבות וארגון שהוא לא אולטראס זה לא אומר שאין יריבות…

לפני9 שעות , ת"א שלנו said:

נשמה אני לגמרי רציני. 

לא מדבר בשם הפנאטיקס, אלא רק בשמי וע״ב ההבנה שלי את הדברים. המשמעות של ארגון אולטראס בהקשר הספציפי של מכבי, היא קול עצמאי לחלוטין, ללא השפעה של גופים אחרים, שפועל אך ורק למען תועלת מכבי וערכיה, והיציע שהוא יושב בו. הארגון צריך להיות מסוגל להגן על עצמו מפני גורמים עוינים, בין אם מהיציע עצמו ובין אם מיציעים של קבוצות יריבות, אם זה כדי לאפשר את הפעילות השוטפת שלו, ואם זה בשביל משחקי אגו וכוח בתוך התרבות הזו (שזה בעצם מה שאתה חותר לשמוע במסגרת הדיון, תרשה לי להניח), משחקים שהם, תרצה או לא, חלק ממה שמושך צעירים להיכנס למסגרת כזו מלכתחילה. את זה לא נוכל לשנות גם אם ממש נרצה בכך.
הפנאטיקס הוא ממשיך דרכו של השחקן ה12 שפעל לפניו, בטח אם מסתכלים על זהות החברים בו ועל מנהיגיו, ואני יכול להניח שאחד הלקחים מכשלונותיו של השחקן (שהיו קטנים בהרבה מהצלחותיו, לדעתי, והיה ארגון מעולה, שוב, לדעתי), הוא ההבנה שיש חשיבות גדולה ביכולת של הארגון להגן על עצמו, ולשם כך, כנראה, יש אקסטרה משמעות לארגון לפעול בדרך הבדלנית יחסית שהוא פועל בה. זה לא אומר שאין מקום לפעילויות שמחברות בינו לבין אנשים שלא חברים בו (וכמו שאתה רואה, פעילויות כאלה אכן מתקיימות, גם אם לא בתדירות שאתה ואני היינו רוצים), אבל העצמאיות והבדלניות הכרחיות כדי לקיים את אותו הקול.
לגבי השיח על האחריות, אני מסכים איתך, אבל חושב שאתה מציג את הדברים בצורה לא נכונה. העובדות הן כי יש לארגון המון אתגרים בזירה בה הוא פועל, קהל רחב מפונק, משטרה וכוחות אכיפה עוינים ושרירותיים, הנהלה לא מתפקדת לעיתים ולא משתפת פעולה, ועוד רבים, לצערנו. כשאתה מבטל כלאחר יד את הגורמים האלה, אתה יוצר אנטיגוניזם לדרך הפעולה שאתה ואחרים מציעים וגורם לארגון להתבצר בעמדותיו וכך מחזק את הבדלנות שלו. אם אני הייתי אתה, הייתי מציג את טיעוניי קודם כל ולפני הכל, כשאני מבין את הקשיים של הארגון, מחבק אותם ומציע את עזרתי כדי להתמודד איתם, ובו״ז מציע את הצעות השיפור שלי כלפיו. לארגון יש הרבה מה לשפר, אבל כמו שטענת על שיח האחריות, גם לנו כקהל יש אחריות בנושא, וכשאנחנו מבטלים את הטעמנות, שלדעתי כמעט כולן מוצדקות, של הארגון אנחנו מרחיקים אותו מאיתנו ורק מגדילים את כדור השלג.

הדברים שכתבת פשוט לא נכונים

ההנהגה הראשית של השחקן לא המשיכה (לפחות רובם). 

בשחקן היו עימותים אבל לא ברמה שהגענו היום , מי שיצר את הסיטואציה שצריכים להגן על עצמם זה הארגון עצמו בלבד … שאין לי בעיה עם זה שיעשו מה שהם רוצים זה לא שאני הולך לריב איתם את המכות . מה שכן מפריע זה ההתנהלות שלהם כלפי המשטרה שפוגעת ישירות בקבוצה , רשמת לגבי הקהל - מה לעשות שלמרות שזה יפה אנשים לא רוצים אבוקות שגורמות לרדיוסים . אנשים לא אוהבים לראות שמתוך הגוש (כן אנשי הארגון או לא זה לא מעניין ) נזרקים כל משחק כוסות שגורמים לרדיוסים , שירי אונס , והתעסקות בשירי קללות כל המשחק , וכו׳ וכו׳ (יש עוד מלא דברים) 

זה מה שיוצר ריחוק בין הקהל לארגון , זה מה שמבדיל ארגון אולטראס לארגון אוהדים

אז צר לי רשמת סיבות יפות למה לארגון קשה אבל הארגון הוא זה שגורם לכל זה..

אני שמח שיצאה הודעה שבוע שעבר על שינוי ביציע , כמו שאמרת , אני מחבק את זה בכל הכוח ואפילו מתלבט עם בעקבות ההודעה הזאת לחזור לעודד מהגוש , הלוואי שנראה שינוי , אני אישית מאמין להם.

הארגון זה הכוח הכי חזק  של מכבי וברגע שהקהל והארגון  יבין שצריכים אחדות אין לי ספק בכלל שנרעיד את האיצטדיון ( שדרך אגב אנחנו לא כאלה גרועים כמו שזה נשמע בדיון הזה)

4 דקות לפני, Liran Antebi said:

אנשים לא אוהבים לראות שמתוך הגוש (כן אנשי הארגון או לא זה לא מעניין ) נזרקים כל משחק כוסות שגורמים לרדיוסים , שירי אונס , והתעסקות בשירי קללות כל המשחק , וכו׳ וכו׳ (יש עוד מלא דברים) 

נזרקים דברים מכל היציעים בכל האצטדיון גם שער 13 גם 8 ואפילו שער 5 במשחק נגד פ.ס.ו (מה שגרם לעצירה שלו), להגיד שכל הזמן נזרקים דברים מהגוש זה פשוט לא נכון. 

אין לנו שירי אונס

מה זה התעסקות בשירי קללות? יש מלא שירים שהם נטו בעד מכבי ויש גם  שירי אנטי קבוצות/קהלים אחרים כמו שהיו כאלה לאורך כל ההיסטוריה של העידוד והארגונים שלנו. מי מתעסק בזה? זה חלק מהתרבות עידוד, לא רק בארץ. אגב בתקופת השחקן היו שירים אפילו יותר "קשים". 

8 דקות לפני, Krishi said:

נזרקים דברים מכל היציעים בכל האצטדיון גם שער 13 גם 8 ואפילו שער 5 במשחק נגד פ.ס.ו (מה שגרם לעצירה שלו), להגיד שכל הזמן נזרקים דברים מהגוש זה פשוט לא נכון. 

אין לנו שירי אונס

מה זה התעסקות בשירי קללות? יש מלא שירים שהם נטו בעד מכבי ויש גם  שירי אנטי קבוצות/קהלים אחרים כמו שהיו כאלה לאורך כל ההיסטוריה של העידוד והארגונים שלנו. מי מתעסק בזה? זה חלק מהתרבות עידוד, לא רק בארץ. אגב בתקופת השחקן היו שירים אפילו יותר "קשים". 

זה שמשחק אחד היו אוהדים מקבוצות אחרות שזרקו כוסות בכוונה לא אומר שאתה יכול להכליל את כל הקהל של מכבי , בדיוק כמו שאני לא מכליל את הארגון אבל אם נזרקים דברים מתוך הגוש / שער 11 האחריות היא של הארגון . לטוב או לרע 

מעניין אם תשיר את שיר האונס בבית שלך מול האישה שלך - לדעתי לא . חבל שאתה מתכחש למשהו כל כך חשוב (חשוב בעייני לפחות )

2 דקות לפני, Liran Antebi said:

זה שמשחק אחד היו אוהדים מקבוצות אחרות שזרקו כוסות בכוונה לא אומר שאתה יכול להכליל את כל הקהל של מכבי , בדיוק כמו שאני לא מכליל את הארגון אבל אם נזרקים דברים מתוך הגוש / שער 11 האחריות היא של הארגון . לטוב או לרע 

מעניין אם תשיר את שיר האונס בבית שלך מול האישה שלך - לדעתי לא . חבל שאתה מתכחש למשהו כל כך חשוב (חשוב בעייני לפחות )

זה לא משחק אחד, זריקות החפצים משאר היציעים או מאזורים אחרים שהם לא הגוש בשער 11 היו תמיד. הארגון לא אחראי על כל שער 11 עם כל הכבוד בוא נהיה אמיתיים רגע. 

אני אחזור שוב - אין לנו שיר אונס. 

12 דקות לפני, Krishi said:

זה לא משחק אחד, זריקות החפצים משאר היציעים או מאזורים אחרים שהם לא הגוש בשער 11 היו תמיד. הארגון לא אחראי על כל שער 11 עם כל הכבוד בוא נהיה אמיתיים רגע. 

אני אחזור שוב - אין לנו שיר אונס. 

אם לארגון אין כוח לשלוט על מה שקורה בשער 11 אז מה הוא שווה ? ברוררר שהוא אחראי על שער 11 וזה מצויין שהוא אחראי עליו . בדיוק כמו שהוא מכתיב את השירים ככה הוא צריך להכתיב מה יקרה ביציע , מהתפאורה אם יהיה או לא , איזה שירים ישירו , וכו' וכו' כולל אם לגנות את זריקת החפצים או לא 

,יום אחד אתה תשיר את השיר הזה בקול ותבין שאתה תומך במילים רעות "ניקח לכם את הבנות, שאוהבות להשתולל
כשנאנוס אותן נצעק, היום המוות הפועל  אבל עזוב אין לי כוח לחזור לדיון הזה

וויתרתי ... יום שבת נתניה יותר חשוב 

19 דקות לפני, Liran Antebi said:

הדברים שכתבת פשוט לא נכונים

ההנהגה הראשית של השחקן לא המשיכה (לפחות רובם). 

בשחקן היו עימותים אבל לא ברמה שהגענו היום , מי שיצר את הסיטואציה שצריכים להגן על עצמם זה הארגון עצמו בלבד … שאין לי בעיה עם זה שיעשו מה שהם רוצים זה לא שאני הולך לריב איתם את המכות . מה שכן מפריע זה ההתנהלות שלהם כלפי המשטרה שפוגעת ישירות בקבוצה , רשמת לגבי הקהל - מה לעשות שלמרות שזה יפה אנשים לא רוצים אבוקות שגורמות לרדיוסים . אנשים לא אוהבים לראות שמתוך הגוש (כן אנשי הארגון או לא זה לא מעניין ) נזרקים כל משחק כוסות שגורמים לרדיוסים , שירי אונס , והתעסקות בשירי קללות כל המשחק , וכו׳ וכו׳ (יש עוד מלא דברים) 

זה מה שיוצר ריחוק בין הקהל לארגון , זה מה שמבדיל ארגון אולטראס לארגון אוהדים

אז צר לי רשמת סיבות יפות למה לארגון קשה אבל הארגון הוא זה שגורם לכל זה..

אני שמח שיצאה הודעה שבוע שעבר על שינוי ביציע , כמו שאמרת , אני מחבק את זה בכל הכוח ואפילו מתלבט עם בעקבות ההודעה הזאת לחזור לעודד מהגוש , הלוואי שנראה שינוי , אני אישית מאמין להם.

הארגון זה הכוח הכי חזק  של מכבי וברגע שהקהל והארגון  יבין שצריכים אחדות אין לי ספק בכלל שנרעיד את האיצטדיון ( שדרך אגב אנחנו לא כאלה גרועים כמו שזה נשמע בדיון הזה)

תשמע אמרת שהדברים שהוא כתב לא נכונים וכתבת דברים לא נכונים…

איזה עימותים יש עם הפנאטיקס ביציע? להאשים אותם בהתנהלות עם המשטרה זה די מביך, בטח אחרי הסרטונים שאנחנו רואים פה של שוטרים שמפרקים מכות אוהדים חפים מפשע ובטח אחרי שהמשטרה מחליטה לא לאשר ציוד עידוד כעונש.

אנשים לא רוצים אבוקות? בימי השחקן לא היו אבוקות? בכל פוסט של הפנאטיקס מזיינים את השכל למה אין אבוקות… אוהדי הפועל/חיפה/ביתר/בש לא מדליקים? 

אם אני לא טועה ב7 העונות האחרונות היה רדיוס אחד וזה בגלל כסאות שנשרפו כתוצאה מבנייה לא חכמה. 

כמו שענו לך פה הארגון פשוט לא יכול לשלוט במי זורק מה, בפעמים רבות הזריקות הם לא מ11 אפילו. גם כשזורקים מ11 ראיתי כמה פעם את האנשי גדר מסמנים להפסיק.

זה לא שירי אונס זה שיר בודד עם שורה בעייתית (צריכה להתחלף לדעתי) שבמשחק נגד חדרה הושתק על ידי הארגון. 

שירים עם קללות? בואו לא נשכח שאנחנו במשחק כדורגל, אין כיום מגרש שלא תשמע בו קללות (סביר להניח שגם בחו״ל). לא סוף העולם, זה נהיה חלק מהמשחק. חלק גדול מהשירים הומצאו בימי השחקן, שאגב בימיו היו שירים שאם היו שרים אותם היום זה היה בכותרות… 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תשמע אמרת שהדברים שהוא כתב לא נכונים וכתבת דברים לא נכונים…

איזה עימותים יש עם הפנאטיקס ביציע? להאשים אותם בהתנהלות עם המשטרה זה די מביך, בטח אחרי הסרטונים שאנחנו רואים פה של שוטרים שמפרקים מכות אוהדים חפים מפשע ובטח אחרי שהמשטרה מחליטה לא לאשר ציוד עידוד כעונש.

אנשים לא רוצים אבוקות? בימי השחקן לא היו אבוקות? בכל פוסט של הפנאטיקס מזיינים את השכל למה אין אבוקות… אוהדי הפועל/חיפה/ביתר/בש לא מדליקים? 

אם אני לא טועה ב7 העונות האחרונות היה רדיוס אחד וזה בגלל כסאות שנשרפו כתוצאה מבנייה לא חכמה. 

כמו שענו לך פה הארגון פשוט לא יכול לשלוט במי זורק מה, בפעמים רבות הזריקות הם לא מ11 אפילו. גם כשזורקים מ11 ראיתי כמה פעם את האנשי גדר מסמנים להפסיק.

זה לא שירי אונס זה שיר בודד עם שורה בעייתית (צריכה להתחלף לדעתי) שבמשחק נגד חדרה הושתק על ידי הארגון. 

שירים עם קללות? בואו לא נשכח שאנחנו במשחק כדורגל, אין כיום מגרש שלא תשמע בו קללות (סביר להניח שגם בחו״ל). לא סוף העולם, זה נהיה חלק מהמשחק. חלק גדול מהשירים הומצאו בימי השחקן, שאגב בימיו היו שירים שאם היו שרים אותם היום זה היה בכותרות… 

שמע אני אומר לך את האמת אני ביציע בערך מגיל 13 ומעולם שוטר לא בא אליי והרביץ לי .. ברור שיש מקרים יחידים של שוטרים אבל לרוב יש סיבות נכונות  שהשוטרים נכנסים ליציע  , אבוקות כל הקבוצות מדליקות ותראה את הפועל אני חושב שהיום אין להם אישור להכניס ציוד עידוד . למזלנו הארגון יישר קו עם ארגון הביטחון של המדינה שגם אם אוהבים אותו או לא הוא זה שאחראי 

זה פשוט לא נכון לגבי הזריקת כוסות כי אני לא מאשים את הארגון שהוא זורק אני כן מאשים שהוא לא מגנה את זה בדיוק כמו שהאחים לסמל עשו - כדרך אגב .

שיר האונס אני עוזב כי זה פשוט מיותר .. אף אחד לא ממש ניסה להשתיק אבל בסדר

לי אישית אין בעיה לקלל בטח לא את אבוקסיס אבל לקהל הרחב יש 

יום שבת נתניה מאמין שדברים ייראו אחרת כי עובדתית יש בעיה ביציע והם בעצמם פרסמו הודעה שצריך שינוי 

4 דקות לפני, Liran Antebi said:

אם לארגון אין כוח לשלוט על מה שקורה בשער 11 אז מה הוא שווה ? ברוררר שהוא אחראי על שער 11 וזה מצויין שהוא אחראי עליו . בדיוק כמו שהוא מכתיב את השירים ככה הוא צריך להכתיב מה יקרה ביציע , מהתפאורה אם יהיהאו לא , איזה שירים ישירו , וכו' וכו' כולל אם לגנות את זריקת החפצים או לא 

,יום אחד אתה תשיר את השיר הזה בקול ותבין שאתה תומך במילים רעות "ניקח לכם את הבנות, שאוהבות להשתולל
כשנאנוס אותן נצעק, היום המוות הפועל  אבל עזוב אין לי כוח לחזור לדיון הזה

אבל עזוב וויתרתי ... יום שבת נתניה יותר חשוב 

זה נושא הדיון אבל, על זה אנחנו מדברים פה. 

ממש לא ברוררררר שהוא אחראי על שער 11 כי עובדה שהוא לא, זאת בעצם הבעיה. על זה אנחנו קודחים פה כבר כמעט 10 עמודים. 

להלן מקבץ של מילים מרפרטואר חלקי של שירי מכבי ששרים לאורך המון שנים ולאף אחד זה לא הזיז:

לרגום אדומים, לשחוט את כל האדומים, לתלות בכיכר העיר, אבא שיכור אמא זונה, ביבראס נאתכו ז"ל (היה עוד שיר על נאתכו והמשפחה שלו שרץ לא קצת), אבוקסיס ימות היום, טועמה אתה מחבל אנחנו אותך נחסל, שופט אתה הולך למות היום.

בקיצור די עם ההתחסדות. זה בסה"כ שיר ביציע. אין אף לא אוהד אחד שבאמת הולך ואונס בנות של הפועל בגללו. זה שיר שאגב שרו אותו ביציע תקופה ממושכת שגם לא הזיז יותר מדי עד שפתאום קמה איזו זעקת צנזורה מתחסדת שהחליטה שהיא תקבע מה לשיר ומה לא. וזה יתחיל מזה ויגמר בקנסות והרחקות כי צעקת למישהו שהוא בן זונה או לא יודע מה כמו עם איבר הפינס ההוא שמנסה להעניש אותנו על הקריאות הומו לעמוס. 

5 דקות לפני, Liran Antebi said:

שמע אני אומר לך את האמת אני ביציע בערך מגיל 13 ומעולם שוטר לא בא אליי והרביץ לי .. ברור שיש מקרים יחידים של שוטרים אבל לרוב יש סיבות נכונות  שהשוטרים נכנסים ליציע  , אבוקות כל הקבוצות מדליקות ותראה את הפועל אני חושב שהיום אין להם אישור להכניס ציוד עידוד . למזלנו הארגון יישר קו עם ארגון הביטחון של המדינה שגם אם אוהבים אותו או לא הוא זה שאחראי 

זה פשוט לא נכון לגבי הזריקת כוסות כי אני לא מאשים את הארגון שהוא זורק אני כן מאשים שהוא לא מגנה את זה בדיוק כמו שהאחים לסמל עשו - כדרך אגב .

שיר האונס אני עוזב כי זה פשוט מיותר .. אף אחד לא ממש ניסה להשתיק אבל בסדר

לי אישית אין בעיה לקלל בטח לא את אבוקסיס אבל לקהל הרחב יש 

יום שבת נתניה מאמין שדברים ייראו אחרת כי עובדתית יש בעיה ביציע והם בעצמם פרסמו הודעה שצריך שינוי 

גם לי אף פעם לא הרביץ שוטר, זה לא רלוונטי. לא ראית את הסרטונים מסמי עופר? היית במשחק נגד מרמורק? המשטרה איבדה את זה.

את שיר האונס כן השתיקו במשחק נגד חדרה. האנשי גדר ניסו לעצור את השירה והמתופפים עשו רעש עם התופים כדי שיפסיקו. היו כאלה שהמשיכו לשיר כדי להתסיס, מה הארגון יכול לעשות?

יש בעיה ביציע. חלקה קשורה למשטרה, חלקה להנהלה, חלקה לקהל הרחב, חלקה ליושבי שער 11 בכלל ולפנאטיקס בפרט. לכולם יש אחריות, נקווה שנראה שינוי לקראת העונה הבאה.

13 דקות לפני, Krishi said:

זה נושא הדיון אבל, על זה אנחנו מדברים פה. 

ממש לא ברוררררר שהוא אחראי על שער 11 כי עובדה שהוא לא, זאת בעצם הבעיה. על זה אנחנו קודחים פה כבר כמעט 10 עמודים. 

להלן מקבץ של מילים מרפרטואר חלקי של שירי מכבי ששרים לאורך המון שנים ולאף אחד זה לא הזיז:

לרגום אדומים, לשחוט את כל האדומים, לתלות בכיכר העיר, אבא שיכור אמא זונה, ביבראס נאתכו ז"ל (היה עוד שיר על נאתכו והמשפחה שלו שרץ לא קצת), אבוקסיס ימות היום, טועמה אתה מחבל אנחנו אותך נחסל, שופט אתה הולך למות היום.

בקיצור די עם ההתחסדות. זה בסה"כ שיר ביציע. אין אף לא אוהד אחד שבאמת הולך ואונס בנות של הפועל בגללו. זה שיר שאגב שרו אותו ביציע תקופה ממושכת שגם לא הזיז יותר מדי עד שפתאום קמה איזו זעקת צנזורה מתחסדת שהחליטה שהיא תקבע מה לשיר ומה לא. וזה יתחיל מזה ויגמר בקנסות והרחקות כי צעקת למישהו שהוא בן זונה או לא יודע מה כמו עם איבר הפינס ההוא שמנסה להעניש אותנו על הקריאות הומו לעמוס. 

קודם כל אתה לא מבין בכלל את הכוח השפעה שיש ל20,000 אנשים שצועקים לאנוס כשיש איזה ילד בן 15 שמתלהב ורוצה להראות שהוא גבר 

דבר שני - לשיר שירים על שחקנים זה ברכה , זה מוציא אותם מהאיזון וזה מעולה .. אין פה שום דבר אישי 

כחלק מהשיר האונס שאם אתה רוצה נמציא לו שם אחר ..כל השורות הנוספות שהזכרת כמו לתלות בכיכר העיר וכו' גם נמצאים בשיר הזה . השיר הזה נוראי ובטח לא מכבד אותנו כאוהדי מכבי .

נכון שאמרו פה שלא באנו לרוקדים עם כוכבים אבל למען האמת פחות מפריע לי מילים כמו אבא שיכור אמא זונה או לשחוט את כל האדומים , יש משהו במילה לאנוס אישה שפשוט צריך לצאת מהלקסיקון ב2022 . 

ותגובה קטנה למכביס לעד - מה הרעיון לשיר שיר ואז כשמגיע שורה מסויימת להפסיק אותה .. זה פשוט מוזר . אם האוהדים על דעת עצמם שרו את זה איפה האנשי גדר ? האמן לי ישבתי ביציע מול חדרה וראיתי בדיוק מה קורה .

לגבי האחריות שכתבת אני לגמרי מסכים איתך שהוא כרגע לא אבל אני כן אומר שהוא זה שיכול להקפיץ את הקהל הזה הכי גבוהה שאפשר , וכן צריך לתת לו את ה"מנדט " ולכן הוא זה שצריך להכתיב מה קורה ביציע , וזה צריך לבוא ליידי ביטוי בכל קטגוריה אפשרית כולל האם יהיו זריקות כוסות או לא וברגע שהוא לא מצליח לעשות את זה אז גם העידוד יהיה בהתאם . 

כמו שאמרתי בהתחלה ואני אגיד שוב , אני מאמין לארגון שהוא רוצה שינוי , אני מאמין שהוא יביא שינוי וככל הנראה במשחק הקרוב אני אהיה באיזור הגוש מה שלא קרה כמה שנים .

11 דקות לפני, Liran Antebi said:

קודם כל אתה לא מבין בכלל את הכוח השפעה שיש ל20,000 אנשים שצועקים לאנוס כשיש איזה ילד בן 15 שמתלהב ורוצה להראות שהוא גבר 

דבר שני - לשיר שירים על שחקנים זה ברכה , זה מוציא אותם מהאיזון וזה מעולה .. אין פה שום דבר אישי 

כחלק מהשיר האונס שאם אתה רוצה נמציא לו שם אחר ..כל השורות הנוספות שהזכרת כמו לתלות בכיכר העיר וכו' גם נמצאים בשיר הזה . השיר הזה נוראי ובטח לא מכבד אותנו כאוהדי מכבי .

נכון שאמרו פה שלא באנו לרוקדים עם כוכבים אבל למען האמת פחות מפריע לי מילים כמו אבא שיכור אמא זונה או לשחוט את כל האדומים , יש משהו במילה לאנוס אישה שפשוט צריך לצאת מהלקסיקון ב2022 . 

לדעתי אין שום הבדל. 

מילים יפות לא תשמע באצטדיון כדורגל. 

ומה ששרים ביציע נשאר ביציע. 

ואם יש מישהו שלא נעים או לא נח לו לשיר בבקשה שלא ישיר, אף אחד לא מכריח אותך. אבל להתחיל לשרוק בוז ולצאת נגד הארגון בגלל שורה אחת בשיר אחד זה מוגזם. עדיף שאוהדים ישקיעו את המאמץ הזה בלעודד.

12 דקות לפני, Liran Antebi said:

ותגובה קטנה למכביס לעד - מה הרעיון לשיר שיר ואז כשמגיע שורה מסויימת להפסיק אותה .. זה פשוט מוזר . אם האוהדים על דעת עצמם שרו את זה איפה האנשי גדר ? האמן לי ישבתי ביציע מול חדרה וראיתי בדיוק מה קורה .

לגבי האחריות שכתבת אני לגמרי מסכים איתך שהוא כרגע לא אבל אני כן אומר שהוא זה שיכול להקפיץ את הקהל הזה הכי גבוהה שאפשר , וכן צריך לתת לו את ה"מנדט " ולכן הוא זה שצריך להכתיב מה קורה ביציע , וזה צריך לבוא ליידי ביטוי בכל קטגוריה אפשרית כולל האם יהיו זריקות כוסות או לא וברגע שהוא לא מצליח לעשות את זה אז גם העידוד יהיה בהתאם . 

כמו שאמרתי בהתחלה ואני אגיד שוב , אני מאמין לארגון שהוא רוצה שינוי , אני מאמין שהוא יביא שינוי וככל הנראה במשחק הקרוב אני אהיה באיזור הגוש מה שלא קרה כמה שנים .

מה ההבדל בין לשחוט את האדומים(הרג פיזי) לבין כשנאנוס(הרג נפשי)?

אמרת שזה פחות מפריע לך, איך בדיוק?

אבוקסיס חולה ****, לאחל מחלה לאדם זה בסדר אבל אונס לא?

להגיד לשופט בן זונה, לקלל שחקנים, להגיד לשחקן הומו, זה בסדר?

(ד״א, אני שר הכל מהכל) פשוט אני שם לך מראה בפנים.

ברגע שכל אחד ינסה לקבוע לקהל מה לשיר אנחנו נהיה בבעיה, כל אחד ישיר איזה שיר שהוא רוצה כל עוד זה לא פוגע במועדון בבתי דין.

12 דקות לפני, Liran Antebi said:

מדוייק. הארגון לא טיפש, הוא יודע שישירו את השורה הזו בכל מקרה.

זה או לשנות את השורה או לא לשיר אותו.

אם הקהל התחיל לשיר לבד אז יש מקום להשתיק. אין דבר כזה הארגון התחיל לשיר ואז השתיק.

עובדתית המילים האחרות לא מפריעות לאף אחד אבל המילה הזאת מפריעה לרבים 

אז למה לעשות משהו שבכוח יגרום להפרדה בין הקהל לארגון ?

אתם רוצים לאחד את הקהל ? זאת הדרך . לא הדרך לשיר שיר שכל האיצטדיון שורק לו בוז 

במקום להבין את הנזק שהשיר הזה גורם אתם מנסים לתרץ ולספר סיפורים 

כן, אין לי בעיה לשיר לזה בן זונה ולהוא בן זונה יש לי בעיה לשיר שאני רוצה לאנוס אישה 

הכל שאלה של תועלת מול נזק - האם השיר הזה מועיל ומקדם את הקבוצה ? כנראה שרק פוגע . אם יפסיקו לשיר את השיר הזה תהיה תועלת ? כן

וכמו שאמרתם (זורם איתכם ) גם הארגון הבין שהשיר הזה לא טוב ובמשחק מול חדרה קרא לא לשיר אותו אז כנראה שאני אומר דברים שהם גם רואים .

38 דקות לפני, Liran Antebi said:

ותגובה קטנה למכביס לעד - מה הרעיון לשיר שיר ואז כשמגיע שורה מסויימת להפסיק אותה .. זה פשוט מוזר . אם האוהדים על דעת עצמם שרו את זה איפה האנשי גדר ? האמן לי ישבתי ביציע מול חדרה וראיתי בדיוק מה קורה

22 דקות לפני, yellowcake said:

מדוייק. הארגון לא טיפש, הוא יודע שישירו את השורה הזו בכל מקרה.

זה או לשנות את השורה או לא לשיר אותו.

אם הקהל התחיל לשיר לבד אז יש מקום להשתיק. אין דבר כזה הארגון התחיל לשיר ואז השתיק.

הארגון שר את השיר מי המציא את המילה. שיר נהדר שקיבל חידוש וכיף לשיר אותו ביציע. 

מיד אחרי שני הבתים חלקים מסויימים מהקהל התחילו לשיר את השיר המדובר על אותו לחן והארגון אוטומטית ניסה להפסיק אותם (ודי הצליח). לא חיכו לשורה המדוברת בשביל לעשות את זה.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הארגון שר את השיר מי המציא את המילה. שיר נהדר שקיבל חידוש וכיף לשיר אותו ביציע. 

מיד אחרי שני הבתים חלקים מסויימים מהקהל התחילו לשיר את השיר המדובר על אותו לחן והארגון אוטומטית ניסה להפסיק אותם (ודי הצליח). לא חיכו לשורה המדוברת בשביל לעשות את זה.

נו באמת, שנים לא שרו יאללה מכבי מלחמה. אני חושב שכבר רוב היציע לא מכיר מה המילים המקוריות

23 דקות לפני, yellowcake said:

נו באמת, שנים לא שרו יאללה מכבי מלחמה. אני חושב שכבר רוב היציע לא מכיר מה המילים המקוריות

לא רואה הבדל גדול בין יאללה לזיין את פועל, תשברו להם תרגליים, לשחוט וכו׳ לבין יאללה מכבי לאנוס. 

כששרים נקח לכם את הבנות שאוהבות להשתולל זה משהו אחר, אבל כשמדברים במונחים של ספורט מה הביג דיל? 

כאילו אוהדי כדורגל לא אומרים משפטים בסגנון ״צריך להזמין להם משטרה למה היה פה אונס״ או משהו בסגנון הזה. לא צריך להקצין הכל.

משתף אותכם בחוויה שהיתה לי במשחק.

יושב שורה לידי ילד שאולי בן 13 עם בגדים בשווי של הרכב שלי, שר "מוות לערבים", "לזיין את הערבים" ושיר הלל ליגאל אמיר.

בתור אחד ששירת 3 שנים בשטחים ונלחמתי יותר בערבים מאשר כל הסמרטוטים ששרים את השירים התביישתי. 

אתם לא תהפכו אותנו לבית"ר בגלל שיש לכם זין קטן ושיגעון גדלות . כל מי שכל כך מת לזיין את הערבים מציע לו לבוא איתי למילואים.

סמרטוטי רצפה שלא נפלו להם הביצים מעיזים לשיר שירים שלא מביישים את אוהדי לאציו ובית"ר.

במקום להתרכז מלהביא למכבי ניצחון הדבר היחיד שהקהל המסריח שלנו יודע לעשות זה לשיר "תביאו גול" ושירים נגד ערבים . סמרטוטים אחד אחד.