Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

לפני12 שעות , tomer958 said:

בלי קשר לאצילי או לא אני בעד להחליף. בלילי כבר מזמן לא רלוונטי לשום דבר.

ולא הייתי בסמי אבל אני מאמין למה שאתם אומרים 

אם אני מנסה להיכנס לראש של המעוותים המחשבה היא פשוטה:בלילי לא רלוונטי+אצילי דמות שנואה במיוחד+יושב טוב על הלחן של "בלילי בן זונה"+שיר קבוע כל משחק לאותו אדם אז למה לא?.

לצערי, ככה זה כשיש לנו שירים שהם רצים 8-20 שנים !! ובקושי מחדשים שירים שמחים עם לחן טוב (מקפיץ/ "שמח") לעומת נסיונות מידי שנה להרים שיר עם טקסט ריקני ועים לחן עצוב.

איך אפשר לסחוף את ההמונים עם טקסטים ולחנים כאלו? מלבד 100-150 בגוש שמכירים את המילים, בקצוות שער 11 מעולם לא שמעו על השירם האלו.

"קהל המשפחות" בשערים 7-8 פחות יתחבר לשירים עם מילים כמו השיר ההוא... וכו'.

חייבים למצא פתרון לרענן את היציע, מעכשיו, שכבר במוקדמות/במחזור הראשון - כל הקהל כבר בדרך למגרש ישיר ויזמזם לעצמו. לחן ממכר. 

נזכרתי עכשיו בדיוק באיזה משחק גביע נגד נתניה בשנת /2000/2001/2002 בקופסה, בסוף אותה העונה יצא השיר "אני מודה"

אבל לפני ה-"אני מודה" - היה רק "צהוב-עולה עולה, צהוב עולה עולה"...  כשזה היה חדש, אנשים עוד בכבישים שרו את השיר הזה.

כיום איזה שיר אני יכול לזמר לי בדרך לאצטדיון?   נמס ממך? רכבת לילה? אלו שירים אמיתיים של זמרים.שאפשר לשיר.. אבל לא שירי אוהדים שאנחנו יצרנו אותם.. 

בקיצור, אין בעיה להמשיך פה ושם עם כמה שירים ישנים, רק בנוסף חובה שיהיו 2-3 שירים חדשים בומבסטיים מידי שנה, שיפריחו את 11 ויסחפו את האצטדיון. 

ויגרמו לאוהדי היריבה, בכל אצטדיון - להתמכר ללחן שלנו ולשכוח בעצמם איך לעודד את הקבוצה שלהם.. 

אם כבר שירים,

למה שרים או או או או במקום לו לו לו לו ב״לספר אני הגעתי״…?

אני זוכר שהתחילו לשיר את זה תמיד זה היה לו לו ולא אוו אוו 

עריכה:

מכבי פדיה-

לספר אני הגעתי
כמה אני אוהב אותך מכבי
ואיך בשבילך אלחם כולם
רק איתך עד קצה העולם

לו לו לו לו לו לו לו לו...

לפני5 שעות , BODIROGA10 said:

לצערי, ככה זה כשיש לנו שירים שהם רצים 8-20 שנים !! ובקושי מחדשים שירים שמחים עם לחן טוב (מקפיץ/ "שמח") לעומת נסיונות מידי שנה להרים שיר עם טקסט ריקני ועים לחן עצוב.

איך אפשר לסחוף את ההמונים עם טקסטים ולחנים כאלו? מלבד 100-150 בגוש שמכירים את המילים, בקצוות שער 11 מעולם לא שמעו על השירם האלו.

"קהל המשפחות" בשערים 7-8 פחות יתחבר לשירים עם מילים כמו השיר ההוא... וכו'.

חייבים למצא פתרון לרענן את היציע, מעכשיו, שכבר במוקדמות/במחזור הראשון - כל הקהל כבר בדרך למגרש ישיר ויזמזם לעצמו. לחן ממכר. 

נזכרתי עכשיו בדיוק באיזה משחק גביע נגד נתניה בשנת /2000/2001/2002 בקופסה, בסוף אותה העונה יצא השיר "אני מודה"

אבל לפני ה-"אני מודה" - היה רק "צהוב-עולה עולה, צהוב עולה עולה"...  כשזה היה חדש, אנשים עוד בכבישים שרו את השיר הזה.

כיום איזה שיר אני יכול לזמר לי בדרך לאצטדיון?   נמס ממך? רכבת לילה? אלו שירים אמיתיים של זמרים.שאפשר לשיר.. אבל לא שירי אוהדים שאנחנו יצרנו אותם.. 

בקיצור, אין בעיה להמשיך פה ושם עם כמה שירים ישנים, רק בנוסף חובה שיהיו 2-3 שירים חדשים בומבסטיים מידי שנה, שיפריחו את 11 ויסחפו את האצטדיון. 

ויגרמו לאוהדי היריבה, בכל אצטדיון - להתמכר ללחן שלנו ולשכוח בעצמם איך לעודד את הקבוצה שלהם.. 

כשאני רואה אותך הדופק שוב עולה זה שיר כזה

חבל שהוא לא תופס

לפני5 שעות , BODIROGA10 said:

נזכרתי עכשיו בדיוק באיזה משחק גביע נגד נתניה בשנת /2000/2001/2002 בקופסה, בסוף אותה העונה יצא השיר "אני מודה".

אחד המשחקים המרגשים.

חוה"מ פסח 2001.

אם כבר שירים 

פעם היו שרים "שתדעי אני קיוויתי!!!" מיציע ליציע 

מי מהאחראים, אשמח שתחזירו את זה. 

זה אחד השירים היפים מיציע ליציע. 

1 hour ago, Meron's said:

אם כבר שירים 

וואו כל כך!!

@פאנטיקס

לפני6 שעות , Meron's said:

אם כבר שירים 

אהבתי גם את לכל החיים אני שלך

On 24.3.2022 at 17:58, Meron's said:

אם כבר שירים 

נגד חדרה שרו ככה

לפני23 שעות , מכביסט לעד said:

הפנאטיקס החזירו את הסרטונים ממשחקים

האמת, שלא רואים כלום..

הייתי ממליץ למקם את המצלמה במקום אחר קרוב ורלוונטי יותר

מה קורה לכם?

ההתעסקות שלכם היא במיקרו טקטיקה במקום שהיא תהיה באסטרטגיה של הארגון. מה זה משנה איזה שיר בוחרים?! כל עוד הארגון לא שואף לבנות את קהילת אוהדי מכבי ולהרחיב את מעגלי השייכות והאקטיביות של הקהל הרחב - הכל בטל בשישים ובמילים אחרות חארטה בארטה. 

28 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה קורה לכם?

ההתעסקות היא במיקרו טקטיקה ולא באסטרטגיה. מה זה משנה איזה שיר בוחרים?! כל עוד הארגון לא שואף לבנות את קהילת אוהדי מכבי ולהרחיב את מעגלי השייכות והאקטיביות של הקהל הרחב - הכל בטל בשישים ובמילים אחרות חארטה בארטה. 

נכון

אבל נראה שזו השאיפה.

וזה מבורך

והלוואי שותיקי היציע שתפסו מרחק יושיטו יד

אני לא חושב שזו השאיפה. הם מנסים לעשות שינוי טכני עם פלאייר נחמד. עם כל הכבוד ואני שמח על הרצון להשתפר - השינוי צריך להיות מהותי ועמוק ולא רק להתעסק בלהגיד מה כן לשיר ומה לא לשיר. הארגון צריך לעשות פעולות שמייצרות קהילתיות. אחרת לא יהיה להם יכולת ברת קיימא להוביל את אוהדי מכבי. בקושי הם מצליחים להוביל את שער 11 אז את אוהדי מכבי? נו באמת. הלוואי ויצליח להם. אבל בשביל שזה יקרה צריך להיות שינוי רדיקלי בהתנהלות שלהם.

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא חושב שזו השאיפה. הם מנסים לעשות שינוי טכני עם פלאייר נחמד. עם כל הכבוד ואני שמח על הרצון להשתפר - השינוי צריך להיות מהותי ועמוק ולא רק להתעסק בלהגיד מה כן לשיר ומה לא לשיר. הארגון צריך לעשות פעולות שמייצרות קהילתיות. אחרת לא יהיה להם יכולת ברת קיימא להוביל את אוהדי מכבי. בקושי הם מצליחים להוביל את שער 11 אז את אוהדי מכבי? נו באמת. הלוואי ויצליח להם. אבל בשביל שזה יקרה צריך להיות שינוי רדיקלי בהתנהלות שלהם.

הקהל שלנו זבל בגלל זה הם לא מצליחים להוביל קהל בכיין ומפונק 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

תשמע אחי בפעם הראשונה הביקורת שלך הייתה לגיטימית, אבל אחרי שהפנאטיקס עשו בדיוק דברים שאנשים כתבתו (ואתה בניהם) שצריך לעשות ואתה ממשיך באותו כיוון זה כבר מרגיש שאתה ישר אנטי.

רצו יותר דגלים? הוסיפו, רצו שהתוף יעלה למעלה? עלה, רצו יותר תפאורה? יש הרבה בזמן האחרון, רצו להפסיק עם הקריאות ביניים? ביקשו להפסיק, רצו ליצור קהילה וחיבור? בדיוק מה שנכתב בפלאייר שרוצים לעשות, רצו יותר שיתוף פעולה עם הקהל הרחב? ביקשו מהקהל הרחב להעלות רעיונות. 

אם אין לך שום דבר נגד הארגון למה לא לתת לזה צ׳אנס? 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

תשמע אחי בפעם הראשונה הביקורת שלך הייתה לגיטימית, אבל אחרי שהפנאטיקס עשו בדיוק דברים שאנשים כתבתו (ואתה בניהם) שצריך לעשות ואתה ממשיך באותו כיוון זה כבר מרגיש שאתה ישר אנטי.

רצו יותר דגלים? הוסיפו, רצו שהתוף יעלה למעלה? עלה, רצו יותר תפאורה? יש הרבה בזמן האחרון, רצו להפסיק עם הקריאות ביניים? ביקשו להפסיק, רצו ליצור קהילה וחיבור? בדיוק מה שנכתב בפלאייר שרוצים לעשות, רצו יותר שיתוף פעולה עם הקהל הרחב? ביקשו מהקהל הרחב להעלות רעיונות. 

אם אין לך שום דבר נגד הארגון למה לא לתת לזה צ׳אנס? 

נשמה נשמה אל תבלבל בשכל

אני לא אנטי אלא ריאלי

כל הפעולות של העידוד והדגלים הם במיקרו של המיקרו. והנה אני אומר כאן ועכשיו - כל הכבוד אבל זה לבד לא יעזור ולא יצליח בטווח הרחוק. צריך בציר אחד לעשות את הפעולות האלו. אבל בציר מקביל צריך לבנות קהילת אוהדים (נושא בפני עצמו). 

מתעסקים פה בקישקושים של הפעלת הכוח - דגלים ושירים חדשים, במקום להבין שמהות העשייה, צריכה להיות בלהקדיש משאבים לבניין הכוח. צריך לבנות פה תרבות אהדה, לייצר שייכות, להפעיל מבנה ארגוני-ניהולי שמאפשר גדילה ולרתום אוהדים לארגון ולגוש עם הזרמת דם חדש לארגון. ובזה אפשר להצליח בתוך כמה שנים מהיום. במקום זה מתעסקים בשיר כזה או אחר או אם הדגל מסתיר או לא מסתיר כי ילד בן 16 החליט להניף אותו מול העיניים או מה שזה לא יהיה. 

מפספסים בענק. הסיפור הוא שינוי תרבותי שהארגון צריך להחליט לעשות ולא שינוי קוסמטי עם דגל פה דגל שם.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נשמה נשמה אל תבלבל בשכל

אני לא אנטי אלא ריאלי

כל הפעולות של העידוד והדגלים הם במיקרו של המיקרו. והנה אני אומר כאן ועכשיו - כל הכבוד אבל זה לבד לא יעזור ולא יצליח בטווח הרחוק. צריך בציר אחד לעשות את הפעולות האלו. אבל בציר מקביל צריך לבנות קהילת אוהדים (נושא בפני עצמו). 

מתעסקים פה בקישקושים של הפעלת הכוח - דגלים ושירים חדשים, במקום להבין שמהות העשייה, צריכה להיות בלהקדיש משאבים לבניין הכוח. צריך לבנות פה תרבות אהדה, לייצר שייכות, להפעיל מבנה ארגוני-ניהולי שמאפשר גדילה ולרתום אוהדים לארגון ולגוש עם הזרמת דם חדש לארגון. ובזה אפשר להצליח בתוך כמה שנים מהיום. במקום זה מתעסקים בשיר כזה או אחר או אם הדגל מסתיר או לא מסתיר כי ילד בן 16 החליט להניף אותו מול העיניים או מה שזה לא יהיה. 

מפספסים בענק. הסיפור הוא שינוי תרבותי שהארגון צריך להחליט לעשות ולא שינוי קוסמטי עם דגל פה דגל שם.

בבקשה אתה יודע איפה הם נמצאים, מה עוצר בעדך? 

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נשמה נשמה אל תבלבל בשכל

אני לא אנטי אלא ריאלי

אבל הדברים האלה שאתה מדבר עליהם נכתבו על ידי הפנאטיקס בפלאייר במשחק האחרון אז מה אתה רוצה? אולי זה יקרה…

אני לא רואה הרבה הבדל מהדרך של הפנאטיקס לדרך של שאר הארגונים בארץ, אבל בכל זאת מה לדעתך הם צריכים לעשות כדי להגיע למצב שאתה מדבר אליו?